Filmas

Nimona | ASV
Žanrs
IMDB
8.1 (106 balsu)
Bruņinieks, kas izveidots traģiskā noziedznieka komandām ar trakulīgu, maināmu pusaudzi, lai pierādītu savu nevainību. Bet ja nu viņa ir briesmonis, kuru viņš ir zvērējis iznīcināt?

A todo tren 2: Ahora son ellas | Spānija
Žanrs
IMDB
4.2 (919 balsu)
Pirms gada Rikardo un Felipe, kas bija atbildīgi par bērnu nogādāšanu nometnē, palika ārpus vilciena, atstājot bērnus iekšā. Klāra viņiem vairs neuzticas un šogad nolemj bērnus uzņemt personīgi ar draudzenes Susana palīdzību. Taču tagad viņi būs tie, kuri negadījuma rezultātā tiek šķirti no bērniem.

Lobo Feroz | Spānija| Argentīna| Urugvaja
Žanrs
IMDB
5.3 (399 balsu)
Detektīvs, kurš atradās aizdomās turētā bērnu slepkavas pēdās, tika arestēts par noziegumu, taču viņam ļāva staigāt brīvībā pēc pārrakstīšanās kļūdas. Detektīvs piesaista nogalinātā bērna māti, lai panāktu taisnīgumu, ko tiesību sistēma nevar nodrošināt.

The Quest for Tom Sawyer's Gold | ASV
Žanrs
IMDB
4.4 (1119 balsu)
Agata Ārmstronga un viņas uzticamā līdzstrādniece Maka kundze savulaik bija pasaulē visdrosmīgākie piedzīvojumu meklētāji. Bet, kad ieradās viņas dēls Skudra, viss ātri mainījās, un viņas velna gādība kļuva otrajā plānā, jo bija pārāk aizsargājoša un baidījās no visa, kas apdraud viņas ģimeni.

Mon Crime | Francija
Žanrs
IMDB
6.7 (1407 balsu)
Budžets
13,700,000.00$
30. gadu Parīzē Madlēnu, glītu, jaunu, bez naudas un talantīgu aktrisi, apsūdz slavena producenta slepkavībā. Viņa tiek attaisnota, pamatojoties uz pašaizsardzību, un viņai palīdz viņas labākā draudzene Paulīne, jauna bezdarbniece, advokāte. Sākas jauna slavas un panākumu dzīve, līdz atklājas patiesība.

Viens je t'emmène | Francija
Žanrs
IMDB
6.3 (610 balsu)
Klermonferāna, Francijas centrālā daļa. Médéric iepazīstas un iemīlas pusmūža seksa darbiniekā Isadora, kura ir precējusies. Kad pilsētas centrā notiek teroristu uzbrukums, Selims, jauns, bezpajumtnieks, provocē paranojas vilni, meklējot patvērumu Médéric ēkā. Izjūtot līdzi Selimam, trakā pēc Isadoras, Mederika dzīve pēkšņi pārvēršas bardakā.

Žanrs
IMDB
6.8 (32845 balsu)
Budžets
2,500,000.00$
Ar savu pirmo Dogma-95 filmu režisors Larss fon Trīrs paver pilnīgi jaunu filmu platformu. Izmantojot mājas video un dokumentālo stilu sajaukumu, filma stāsta par jauniešu grupu, kuri nolēmuši iepazīt savus “iekšējos idiotus”, tādējādi ne tikai saskaroties un salaužot savu ārējo izskatu, bet arī iekšējo.

Les Complices | Francija| Beļģija
Žanrs
IMDB
6.4 (103 balsu)
Budžets
4,450,000.00$
Makss, nežēlīgs piecdesmit gadus vecs slepkava, atklāj, ka viņam ir problēma: tagad viņš noģībst no asins lāses. Tā kā viņa nākotne šajā profesijā ir apdraudēta, viņam nāksies pārkvalificēties... Bet ne tik vienkārši, ja viņa vienīgā profesionālā prasme ir nogalināt cilvēkus... Viņiem palīdz pāris gados jaunu kaimiņu Karims un Stefānija, kuri to dara. ne mirkli neiedomājieties, ar ko viņiem ir darīšana... Makss, par spīti sev, pieķeras jaunajam pārim, līdz pagātne viņu panāk.

Mamá o papá | Spānija
Žanrs
IMDB
6 (1127 balsu)
Flora un Viktors ir jautri, moderni, gādīgi vecāki. Tas ir, līdz viņi nolemj šķirties un viņiem parādās ideāla darba iespēja. Viņiem tagad ir viena problēma: aizbildnība.

Esperando a Dalí
Žanrs
IMDB
8.4 (65 balsu)
Divi brāļi uzsāk darbu nelielā restorānā, kurš atrodas netālu no paša Salvadora Dalī rezidences. Drīz vien viņus abus pārņem radošuma, brīvības un mīlestības gars, bet slava par viņu kulinārijas šedevriem aplido visu Eiropu. Taču Dalī tā arī vēl ne reizes nav izrādījis godu ar savu ierašanos. Ko brāļiem vēl tādu izdomāt, lai kaimiņos dzīvojošais elks pievērstu viņiem uzmanību? Filma spāņu valodā ar subtitriem latviešu un krievu valodā.

Viejos | Spānija
Žanrs
IMDB
5.4 (459 balsu)
Astoņgadnieks Manuels pēc sievas pēkšņas pašnāvības nonāk demences stāvoklī, izraisot virkni paranormālu notikumu, kas pakļaus viņa ģimenes dzīvībām.

From Black
Žanrs
IMDB
5 (1166 balsu)
Jaunai mātei, kuru nomāc vainas apziņa un kauns pēc sava mazā dēla pazušanas pirms pieciem gadiem, tiek piedāvāta dīvaina iespēja uzzināt patiesību un sakārtot lietas. Vai viņa ir gatava maksāt drausmīgo cenu par iespēju atkal turēt rokās savu zēnu?

1 2 3 4 5 6 .. 922