Filmas

Ava | ASV
Žanrs
IMDB
5.7 (871 balsu)
Slepkava melnajā operā ir spiesta cīnīties par savu izdzīvošanu pēc tam, kad darbs kļūst bīstami nepareizs.

Greenland | ASV| Lielbritānija
Žanrs
IMDB
6.7 (810 balsu)
Savrupam precētam pārim ir jādod savam dēlam un sev drošība pēc nejaušas izvēles, lai iekļūtu pazemes bunkurā, jo masīvs priekšmets no kosmosa draud iznīcināt pasauli mazāk nekā 48 stundu laikā.

Yes, God, Yes | ASV
Žanrs
IMDB
5.9 (2594 balsu)
Alise, jauna nevainīga katoļu meitene, tiek kārdināta masturbēt pēc tam, kad AOL tērzēšana pēkšņi kļūst seksuāla, tomēr ir pretrunīga, jo šāda rīcība tiktu uzskatīta par grēku.

Tesla | ASV
Žanrs
IMDB
5.2 (781 balsu)
Budžets
5,000,000.00$
Stāsts par Nikola Teslas Prometeāna cīņām, kad viņš mēģina pārsniegt iesakņojušās tehnoloģijas - ieskaitot savu iepriekšējo darbu -, ieviešot novatorisku bezvadu enerģijas sistēmu, kas mainītu pasauli.

Arrival | ASV
Žanrs
IMDB
7.9 (571,806 balsu)
Budžets
47,000,000.00$
Kad mistiski kosmosa kuģi atlido uz zemes, daudzu valstu valdības izveido elitāras komandas, kuru uzdevums ir noskaidrot atnācēju vizītes mērķi. ASV ekspertu grupu vada valodniece un komunikācijas speciāliste Luisa Benksa. Notikumi attīstās strauji, cilvēce nu ir uz globāla kara robežas. Luisai nāksies darīt visu, ko vien spēj, lai novērstu katastrofu un atbildētu uz galveno jautājumu: kāpēc viņi ir šeit?

The Cleansing Hour | ASV
Žanrs
IMDB
5.7 (1117 balsu)
Tūkstošgades uzņēmēji Drew un Max vada tīmekļa pārraidi, kurā tiek straumēti dzīvi eksorcismi, kas patiesībā ir sarežģīti mānījoši. Viņi saņem savu līdzjūtību, kad šodienas aktrisi noslēpumainā kārtā iegūst īsts dēmons, kurš apkalpo apkalpi. Vēl sliktāk - turētais upuris ir Drew līgavainis Lane. Strauji augošās globālās auditorijas priekšā dēmons pakļauj Maksu virknei vardarbīgu un pazemojošu izaicinājumu, kas bija paredzēti, lai viņu sodītu par viņa tiešsaistes sarunu. Tikmēr, cenšoties glābt savas dzīves mīlestību, Drew atklāj, ka dēmona draudīgais motīvs ir saistīts ne tikai ar atriebību, bet arī lai atklātu tumšos noslēpumus, kurus viņš, Makss un Lane ir slēpuši viens no otra. Ja ir palicis tikai šova pulkstenis, ir laika jautājums, vai nu patiesība tiek atklāta, vai dēmons piespiež viņus tikties ar savu veidotāju.

Ghosts of War | Lielbritānija
Žanrs
IMDB
5.4 (1504 balsu)
Otrā pasaules kara amerikāņu karavīru grupa sastopas ar pārdabisku ienaidnieku, jo viņi okupē Francijas pili, kas iepriekš bija nacistu kontrolē.

Ut og stjæle hester | Norvēģija| Dānija| Zviedrija
Žanrs
IMDB
6.5 (1581 balsu)
1999. gada novembris. 67 gadus vecais Tronds dzīvo jaunatklātā vientulībā un ar nepacietību gaida Jaungada vakara 2000 pavadīšanu vienatnē. Iestājoties ziemai, viņš atklāj, ka viņam ir kaimiņš, kuru Tronds pazina jau 1948. gadā, kad viņam apritēja 15 gadi, un vasaras Tronda tēvs sagatavoja viņu uzņemties gaidāmās nodevības un pazušanas nastu.

Cinderella and the Secret Prince | ASV
Žanrs
IMDB
5.2 (512 balsu)
Budžets
20,000,000.00$
Karaliskās balles laikā Pelnrušķīte un viņas peles līdzcilvēki atklāj noslēpumu, kas varētu satricināt viņu pasauli: īstais princis ļauno raganu ir pārvērtis par peli, bet karaliskās balles “princis” patiesībā ir krāpšana. Tagad Pelnrušķīte un viņas draugi gatavojas sākt pilnīgi jaunu piedzīvojumu, lai izglābtu īsto princi un palīdzētu viņam pieveikt ļauno spēku.

Хэппи-Энд | Krievija| Taizeme
Žanrs
IMDB
3.5 (6 balsu)
Atrasts bezsamaņā un aplaupīts Taizemes pludmalē, 70 gadus vecais Ksenofons zina tikai savu vārdu, jo tas bija iegravēts viņa vecajā padomju pulkstenī. Viņam nav naudas un identifikācijas ... un viņš nerunā ne vārda taju valodā. Bet Ksenofons ir atjautīgs cilvēks. Viņš sāk veidot jaunu dzīvi ar draugiem un jaunu biznesu, bet viņa pagātnē ir kaut kas satraucošs, ka viņš var paskatīties tikai caur sagrauto atmiņu. Vai tiešām viņš ir tāds, kāds šķiet?

The Naked Gun: From the Files of Police Squad! | ASV
Žanrs
IMDB
7.6 (146,312 balsu)
Budžets
12,000,000.00$
Kad nekompetents virsnieks Frenks Drebins meklē nežēlīgu sava partnera slepkavu, viņš paklupa mēģinājumam noslepkavot karalieni Elizabeti.

Gundala | Indonēzija
Žanrs
IMDB
6.7 (2757 balsu)
Sankaka ir dzīvojis uz ielām kopš vecāku pamešanas. Dzīvojot smagu dzīvi, Sankaka izdzīvo, domājot par savu drošību. Kad pilsētas stāvoklis pasliktinās un visā valstī plosās netaisnība, Sankaka ir jāizlemj, vai viņš turpina dzīvot, lai rūpētos par sevi, vai arī piecelties, lai kļūtu par viņu apspiesto varoni.

1 2 3 4 5 6 .. 555