Filmas

The Bricklayer | ASV
Žanrs
IMDB
5 (2750 balsu)
Kāds šantažē CIP, slepkavojot ārzemju žurnālistus un liekot izskatīties, ka aģentūra ir atbildīga. Kad pasaule sāk apvienoties pret ASV, CIP ir jāizved pensijā savs izcilākais un dumpīgākais darbinieks, liekot viņam stāties pretī savai rūtainajai pagātnei, atšķetinot starptautisku sazvērestību.

Fear the Invisible Man | Lielbritānija
Žanrs
IMDB
3.7 (445 balsu)
Jauna britu atraitne dod patvērumu vecam medicīnas skolas kolēģim, vīrietim, kurš sevi kaut kā pārvērtis neredzamu. Pieaugot viņa izolācijai un saprātam, viņš plāno visā pilsētā radīt neprātīgu slepkavību un terora valdīšanu.

Холоп 2 | Krievija
Žanrs
Oligarha dēls Grigorijs ir pilnībā reabilitēts pēc 19. gadsimta dzimtcilvēka pazemīgās pieredzes. Turklāt viņš attīsta spēcīgu morālā taisnīguma izjūtu. Kad viņš satiek izlutinātu, jaunu sabiedrisku cilvēku, vārdā Katja, viņu riebj viņas nekaunīgās bēgšanas. Grigorijs pārved Katju “atpakaļ laikā”, lai iemācītu viņai vērtīgu mācību par pazemību.

Бременские музыканты | Krievija
Žanrs
Leģendārā ceļojošo mūziķu grupa atkal ir kopā! Trubadūrs un viņa draugi — Ēzelis, Suns, Kaķis un Gailis — atkal pievienojas, lai uzņemtos varonīgu misiju. Mūziķi un viņu vadītājs devās ceļā, lai smieklus un prieku atgrieztu Brēmenes drūmajās ielās. Pirmkārt, viņiem tiek uzdots smieties karaļa meitai. Trubadūra un princeses tikšanās raisa viņos mīlestības jūtas, bet arī izraisa bīstamu piedzīvojumu. Trubadūrs un viņa draugi saskaras ar daudziem izaicinājumiem, taču viņi tiek galā, jo mīlestība padara to visu vērtīgu. Kas attiecas uz Princesi - viņa aizbēg no tēva pils. Plānīgi bandīti, viltīgs detektīvs un karaliskās ģimenes iekšējā ķīvēšanās rada visdažādākās problēmas, taču galu galā dzīvespriecīgie Brēmenes muzikanti liek ikvienam dejot pēc savas melodijas!

Великолепная пятерка | Krievija
Žanrs
Maskava, 20. gadsimta sākums. Klaiņojošais suns Samsons, bēgot no dzīvnieku ķērājiem, nokļūst Lielajā teātrī. Tātad galvenais varonis iepazīstas ar primabalerīnas suni, pēc kā palīdz atdot saimniecei nozagto rotājumu.

La sociedad de la nieve | Spānija
Žanrs
IMDB
7.9 (967 balsu)
1972. gada 13. oktobrī Urugvajas gaisa spēku reiss 571, kas tika nofraktēts, lai nogādātu regbija komandu uz Čīli, ietriecas ledājā Andu sirdī.

All of Us Strangers | ASV| Lielbritānija
Žanrs
Kādu nakti scenārists Ādams savā gandrīz tukšajā torņu kvartālā mūsdienu Londonā nejauši satiekas ar savu noslēpumaino kaimiņu Hariju, kas izjauc viņa ikdienas dzīves ritmu. Kad Ādams un Harijs tuvojas, Ādams tiek aizvests atpakaļ uz bērnības māju, kur viņš atklāj, ka abi viņa sen mirušie vecāki dzīvo un izskatās tikpat veci kā dienā, kad viņi nomira pirms vairāk nekā 30 gadiem.

Вредная привычка | Krievija
Žanrs
Vasja un Batja visu mūžu ir dzīvojuši ciematā. Bet viens nenodzisis nolaidīgā Batja dēlu un tēvu atstāj uz ielas bez naudas un mājas. Izmisumā viņi brauc uz pilsētu un atrod vienīgo vietu, kur var atrasties 24 stundas diennaktī – fitnesa klubu. Tagad lauku pārim būs jākļūst savējam smūtiju un pilates pasaulē un jāparāda vietējiem, kas ir ciemata fitness. Un, protams, atrodi savu mīlestību.

Role Play | Francija| Vācija| ASV
Žanrs
IMDB
5.3 (62 balsu)
Emmai ir brīnišķīgs vīrs un divi bērni Ņūdžersijas priekšpilsētā — viņai ir arī slepena slepkavas dzīve — noslēpums, ko viņas vīrs Deivids atklāj, kad pāris nolemj paspilgtināt savu laulību ar nelielu lomu spēli.

Žanrs
IMDB
6.7 (2075 balsu)
Budžets
95,000,000.00$
Biogrāfija par automobiļu magnātu Enzo Ferrari, kura ģimene no jauna definēja ideju par jaudīgu itāļu sporta auto un praktiski radīja Formula 1 sacīkšu koncepciju.

Ruthless | ASV
Žanrs
IMDB
6.1 (13 balsu)
Vidusskolas treneris, kura pusaugu meita tika noslepkavota, pārņem lietas savās rokās, ķerdamies pie vīriešiem, kuri nolaupa viņa audzēkņus viņu seksuālās tirdzniecības operācijai.

Les trois mousquetaires : Milady | Francija| Spānija| Vācija| Beļģija
Žanrs
IMDB
6.8 (267 balsu)
Budžets
39,000,000.00$
Otrā no Aleksandra Dimā romāna divu daļu filmas adaptācijas. Konstance tiek nolaupīta D'Artanjana acu priekšā. Neprātīgos meklējumos, lai viņu glābtu, jaunais musketieris ir spiests apvienot spēkus ar noslēpumaino Milēdiju de Vinteru. Bet, kad tiek pasludināts karš un Athos, Portoss un Aramis jau ir pievienojušies frontei, briesmīgs pagātnes noslēpums sagrauj visas vecās alianses. Karalim arvien vairāk nonākot kardināla Rišeljē pakļautībā, D'Artanjans un musketieri ir pēdējie bastioni pirms haosa. Taču, iesaistoties sižetā, kas draud ar uguni un zobenu nolikt valsti, liktenis viņus nostāda šausmīgas izvēles priekšā: vai viņiem būs jāupurē tie, kurus viņi mīl, lai pabeigtu savu misiju?

1 2 3 4 5 6 .. 936