Spānija

Sólo química | Spānija
Žanrs
IMDB
5.4 (555 balsu)
Fanu meitene atklāj, ka ir plosījusies starp savu filmas elku un viņas labāko vīriešu draugu.

No matarás | Spānija
Žanrs
IMDB
6.2 (224 balsu)
Labsirdīgs vīrietis piedzīvo negaidītu nāvējošu konfrontāciju. Instinkti sāk tīrīt nekārtību, kas radusies pašaizsardzības vārdā, bet vai tiešām kāds atbrīvojas pēc kāda nogalināšanas?

Žanrs
IMDB
5.5 (6641 balsu)
Budžets
23,000,000.00$
Kad drosmīgais zaglis Ārsēns Lupins (Duris) izlaupa bagāto parīziešu mājas, policija ar slepenu ieroci arsenālā mēģina viņu izdzēst.

The Machinist | Francija| Spānija| ASV| Lielbritānija
Žanrs
IMDB
7.7 (353285 balsu)
Budžets
5,000,000.00$
Mašīnists ir stāsts par Trevoru Rezņiku, virpas operatoru, kurš cieš no bezmiega. Mašīnu darbnīcā arodapdraudējumi normālos apstākļos ir pietiekami slikti; tomēr Trevor riskus papildina nogurums. Trevors ir zaudējis spēju gulēt. Tas nav parasts bezmiegs ...

La Gallina Turuleca | Spānija| Argentīna
Žanrs
IMDB
5.5 (89 balsu)
Līdzīgi kā mīlas dziesma pret atšķirībām, Turu, Veiksmīgā vista stāsta par radījumu, kurš viņas īpašā izskata dēļ kļūst par izsmiekla objektu par pārējo vistu. Viņas dusmīgās kājas un bezkaunīgā mugura neliek izbrīnīties Izabelai, bijušajai mūzikas skolotājai, kura viņu izceļ kā īpašu. Turuleka nemet olas, jo viņas slēptais talants ir cits: viņa runā, dzied un dejo, visu to atdodot. Turu, The Wacky Hen ir krāsaina, animēta ballīte, kas aicina mūs pārcelt savu ķermeni uz tā muzikālajiem numuriem, liekot mums dziedāt pantus, kuriem ir spēks mūs vēlreiz pārvērst par bērniem, ja tikai uz neilgu laiku.

There Be Dragons | Spānija| Argentīna
Žanrs
IMDB
5.8 (4456 balsu)
Cēlies no Spānijas pilsoņu kara šausmām, kanonizācijas kandidātu izmeklē žurnālists, kurš atklāj, ka viņa tēvs ir savādāks, un tam bija dziļa, tumša un postoša saikne ar svētā dzīvi. Pētot pretrunīgi vērtētā dibinātāja Josemarijas Eskriva dzīvi Jaunais žurnālists Roberts Opus Dei atklāj slēptos stāstus par savu atsvešināto tēvu Manolo un dodas ceļojumā pa tumšajiem, briesmīgajiem savas ģimenes pagātnes noslēpumiem.

Žanrs
IMDB
5.9 (2293 balsu)
Budžets
8,500,000.00$
Stāsts par deviņus gadus veco Mariju un viņas tēvu Marcelino, kurš 1879. gadā tagad pasaulslavenajā Altamira alā atrada pirmās pirmsvēsturiskās alas gleznas.

El hoyo | Spānija
Žanrs
IMDB
7.0 (28274 balsu)
Noslēpumaina vieta, neaprakstāms cietums, dziļš caurums. Divi ieslodzītie, kas dzīvo katrs citā līmenī. Nezināms līmeņu skaits. Platforma, kas piegādā pārtiku visiem ieslodzītajiem, arvien vairāk samazinās. Notiek necilvēcīga cīņa par izdzīvošanu, bet tā ir arī iespēja solidarizēties...

Malice in Wonderland | Spānija| Lielbritānija
Žanrs
IMDB
6.0 (2957 balsu)
Mūsdienu uzņem klasisko pasaku Alise Brīnumzemē, kas atrodas Anglijas dienvidaustrumos. Amerikāņu tiesību students Londonā. Melnā kabīnes nomodā viņa pamostas ar amnēziju pasaulē, kas atrodas miljons jūdžu attālumā no mājām - Wonderland. Mēs sekojam viņas piedzīvojumiem, kad viņu mīklainā kabīnes vadītāja Vaitija vilina cauri pazemei, kurā ir piepildīti savīti indivīdi un viszemākie zemi pacēlāji. Viņai jānoskaidro, kas viņa ir, no kurienes nāk, un jāizmanto tas, kas viņai ir palicis, lai atgrieztos mājās vienā gabalā. Ceļojuma gaitā viņa atklāj, ka nekas nav tas, kas šķiet, saprot, ka liktenis un dzīve ir galīgi savijušies, un atrod patiesu mīlestību, kas slēpjas visnepatīkamākajā vietā.

Žanrs
IMDB
5.4 (7830 balsu)
Stāsts par diviem mīļotājiem un viņu mēģinājumiem glābt attiecības tuvākajā nākotnē uz kosmiskā sabrukuma robežas. Džons un pasaules slavenā slidošanas zvaigzne Jeļena gatavojas parakstīt šķiršanās dokumentus, kad saprot, ka, neskatoties uz visu, kas notiek ap viņiem, par viņu mīlestību ir vērts cīnīties. Tas ir viss par mīlestību ir jauna mīlestības un nākotnes dzīves uzņemšana, jo divi mīlnieki cīnās episkā proporciju sazvērestībā.

Žanrs
IMDB
6.5 (20776 balsu)
Budžets
4,357,373.00$
Vīrietis, kurš spēj iekļūt tautu atmiņās, pieņem spožas, satrauktas sešpadsmit gadus vecas meitenes lietu, lai noteiktu, vai viņa ir sociopāts vai traumas upuris.

Azur et Asmar | Francija| Spānija| Itālija| Beļģija
Žanrs
IMDB
7.4 (2698 balsu)
Reiz bija divi bērni, kurus baro viena un tā pati sieviete. Azurs, blonds, muižnieces zilā acu dēls un medmāsa tumšādains un tumšacis bērns Asmars. Būdami bērni, viņi cīnījās un mīlēja viens otru, kā to dara brāļi. Pieauguši viņi nežēlīgi kļūst par konkurentiem kvesta gados vēlāk, kad Azūru vajā atmiņas par leģendāro Djinn-feju un viņš pats to visu ceļo uz Asmaras dzimteni, lai to meklētu. Tagad atkalapvienojusies, viņš atklāj, ka kopš tā laika viņa ir kļuvusi par veiksmīgu tirgotāju, savukārt Asmāra tagad ir karaliskās gvardes locekle. Tomēr Asmārs arī ilgojas atrast Djinn-pasaku, un tikai viens no diviem jauniešiem var būt veiksmīgs viņu rindā

1 2 3 4 5 6 .. 14