Koreja

악마들 | Koreja
Žanrs
IMDB
5.9 (359 balsu)
Pirms diviem gadiem sērijveida slepkavam zaudējis savu kolēģi, kurš arī bija viņa svainis, slepkavību detektīvs Džejs Hvans nespēj apvaldīt naidu pret slepkavu un ar galvu ienirst brutālā slepkavas medībās. Džē Hvans beidzot sastopas aci pret aci ar slepkavu Jin Hyuk, taču vajāšanas karstumā viņi nonāk negadījumā. Pamostoties slimnīcā, Džejs Hvans saprot, ka viņa ķermenis ir nomainīts ar slepkavas ķermeni. Lai aizsargātu savu ģimeni un atklātu šī ķermeņa slēdža noslēpumu, Džejs Hvans sāk izmisīgu vajāšanu.

아줌마 | Koreja| Singapūra
Žanrs
IMDB
6.9 (334 balsu)
Ar korejiešu ziepju operām apsēsta atraitne pirmo reizi mūžā dodas uz ārzemēm un Seulā atrod vairāk, nekā kaulējās.

리바운드 | Koreja
Žanrs
IMDB
6.8 (220 balsu)
Džongas vidusskola savulaik bija slavena ar savu augsto basketbola komandu, taču, gadiem ritot un uzvarām kļūstot mazāk, par galveno treneri kļūst skolas sociālais darbinieks Kans Janhjuns, kurš bija bijušais beisbola mazākās līgas spēlētājs. Pāri palikušais talants atsakās spēlēt nepieredzējuša trenera vadībā, atstājot treneri Kangu, lai sapulcinātu sportisku nederīgu komandu. Komanda tiek nospiesta līdz robežām, taču viens pēdējais šķērslis draud sagraut to mazo cerību, kas bija palicis, līdz seši dalībnieki piekrīt atgriezties aiz mīlestības pret spēli un piedalīties KBA nacionālajā turnīrā. Tā kā viņu sarakstā ir tikai seši spēlētāji, viņi sāk klauvēt pie uzvaras durvīm, ievērojot trenera Kanga moto: "Nav tādas lietas kā netrāpīti metieni, ir tikai atlēkušās bumbas!" Sākas Busan Joong-Ang High brīnumbrauciens.

싱크홀 | Koreja
Žanrs
IMDB
6.2 (2307 balsu)
Budžets
11,400,000.00$
Strādnieku šķiras ģimene pārvācas uz jaunu dzīvokli, kas iegādāts pēc 11 gadu smaga darba. Viņi rīko mājas ieskaņas ballīti, lai parādītu saviem kolēģiem, kad naktī spēcīga lietusgāze rada ārkārtīgi dziļu iegrimšanu, kas apņem visu ēku.

다음 소희 | Koreja
Žanrs
IMDB
7.3 (769 balsu)
Vidusskolniece Sohee sāk apmācību darbā zvanu centrā, taču viņa saskaras ar mantkārīgās kompānijas spiedienu. Detektīvs Oh Yu-jin, kuram ir kaut kas kopīgs ar Sohi, sāk sekot pēdām, lai atklātu patiesību.

멍뭉이 | Koreja
Žanrs
IMDB
7.7 (30 balsu)
Minsū gatavojas apprecēties, kad viņa līgava pēkšņi atzīst, ka viņai ir alerģija pret suņiem. Tagad puiša labākajam draugam zeltainajam retrīveram Rūnijam nepieciešama jauna ģimene. Ar māsīcas un sociālo tīklu palīdzību Minsū sāk meklēt Rūnijam jaunas mājas.

올빼미 | Koreja
Žanrs
IMDB
6.6 (297 balsu)
Akls akupunktūras speciālists nonāk slepkavības noslēpuma vidū karaļa pilī.

미드나이트 | Koreja
Žanrs
IMDB
6.4 (5384 balsu)
Sērijveida slepkava Dienvidkorejas ielās nežēlīgi medī nedzirdīgu sievieti pēc tam, kad viņa ir lieciniece viņa brutālajam noziegumam.

괴기맨숀 | Koreja
Žanrs
IMDB
6 (1516 balsu)
Šausmu tīmekļfilmu rakstnieks ideju meklējumos dodas uz nobružātu daudzdzīvokļu māju. Ēkas apsaimniekotājs stāsta viņam par vairākiem dīvainiem notikumiem, kas notikuši visā ēkas vēsturē.

브로커 | Koreja
Žanrs
IMDB
7.1 (6422 balsu)
Kastes ir atstātas, lai cilvēki anonīmi izmestu savus nevēlamos mazuļus.

헌트 | Koreja
Žanrs
IMDB
6.8 (2451 balsu)
Budžets
17,000,000.00$
Korejas Nacionālā izlūkošanas dienesta (KNIS) aģenti Pjonho Starptautiskajā departamentā un Jung-do Iekšzemes departamentā neatkarīgi medī Ziemeļkorejas kurmi aģentūrā. Šīs izmeklēšanas laikā viņi saskaras aci pret aci ar nepanesamu patiesību, un viņiem ir jārisina neiedomājams plāns, lai nogalinātu Dienvidkorejas prezidentu.

늑대사냥 | Koreja
Žanrs
IMDB
6.1 (1179 balsu)
Transportēšanas laikā no Filipīnām uz Dienvidkoreju bīstamu noziedznieku grupa apvienojas, lai organizētu koordinētu bēgšanas mēģinājumu. Kamēr cietuma pārtraukums pāraug asiņainā, visaptverošā nemierā, bēgļi un viņu sabiedrotie no ārpuses īsteno brutālu terora kampaņu pret īpašajiem aģentiem uz kuģa.

1 2 3 4 5 6 .. 13