Koreja

멍뭉이 | Koreja
Žanrs
IMDB
7.7 (30 balsu)
Minsū gatavojas apprecēties, kad viņa līgava pēkšņi atzīst, ka viņai ir alerģija pret suņiem. Tagad puiša labākajam draugam zeltainajam retrīveram Rūnijam nepieciešama jauna ģimene. Ar māsīcas un sociālo tīklu palīdzību Minsū sāk meklēt Rūnijam jaunas mājas.

올빼미 | Koreja
Žanrs
IMDB
6.6 (297 balsu)
Akls akupunktūras speciālists nonāk slepkavības noslēpuma vidū karaļa pilī.

미드나이트 | Koreja
Žanrs
IMDB
6.4 (5384 balsu)
Sērijveida slepkava Dienvidkorejas ielās nežēlīgi medī nedzirdīgu sievieti pēc tam, kad viņa ir lieciniece viņa brutālajam noziegumam.

괴기맨숀 | Koreja
Žanrs
IMDB
6 (1516 balsu)
Šausmu tīmekļfilmu rakstnieks ideju meklējumos dodas uz nobružātu daudzdzīvokļu māju. Ēkas apsaimniekotājs stāsta viņam par vairākiem dīvainiem notikumiem, kas notikuši visā ēkas vēsturē.

브로커 | Koreja
Žanrs
IMDB
7.1 (6422 balsu)
Kastes ir atstātas, lai cilvēki anonīmi izmestu savus nevēlamos mazuļus.

헌트 | Koreja
Žanrs
IMDB
6.8 (2451 balsu)
Budžets
17,000,000.00$
Korejas Nacionālā izlūkošanas dienesta (KNIS) aģenti Pjonho Starptautiskajā departamentā un Jung-do Iekšzemes departamentā neatkarīgi medī Ziemeļkorejas kurmi aģentūrā. Šīs izmeklēšanas laikā viņi saskaras aci pret aci ar nepanesamu patiesību, un viņiem ir jārisina neiedomājams plāns, lai nogalinātu Dienvidkorejas prezidentu.

늑대사냥 | Koreja
Žanrs
IMDB
6.1 (1179 balsu)
Transportēšanas laikā no Filipīnām uz Dienvidkoreju bīstamu noziedznieku grupa apvienojas, lai organizētu koordinētu bēgšanas mēģinājumu. Kamēr cietuma pārtraukums pāraug asiņainā, visaptverošā nemierā, bēgļi un viņu sabiedrotie no ārpuses īsteno brutālu terora kampaņu pret īpašajiem aģentiem uz kuģa.

헤어질 결심 | Koreja
Žanrs
IMDB
7.3 (22912 balsu)
No kalna virsotnes Dienvidkorejā kāds vīrietis nokrīt līdz nāvei. Vai viņš lēca, vai viņu pagrūda? Kad notikuma vietā ierodas detektīvs Hejons, viņam rodas aizdomas par mirušā vīrieša sievu Seoreju. Taču, iedziļinoties izmeklēšanā, viņš nonāk maldu un vēlmju tīklā.

외계+인 1부 | Koreja
Žanrs
IMDB
6.3 (2481 balsu)
Budžets
24,457,676.00$
Guru vēlīnā Goryeo dinastijā cenšas iegūt teiksmainu, svētu zobenu, un cilvēki 2022. gadā nomedī citplanētiešu ieslodzīto, kas ir ieslēgts cilvēka ķermenī. Abu pušu ceļi krustojas, kad atveras laika ceļošanas portāls.

비상선언 | Koreja
Žanrs
IMDB
6.9 (4950 balsu)
Budžets
18,052,672.00$
Izmeklējot terorisma draudus, kas izplatās tiešsaistē, Korejas varas iestādes atklāj, ka kāds aizdomās turamais nesen ir iekāpis starptautiskā lidojumā, kas virzās uz ASV. Kad vesels pasažieris tajā pašā lidojumā pēkšņi mirst šausmīgā nāvē nezināma iemesla dēļ, panika izceļas gan lidojuma laikā, gan uz zemes. Pastāvīgi samazinoties degvielas patēriņam un starptautiskiem atteikumiem sniegt palīdzību, kapteinis un apkalpe būs spiesti veikt nepieredzētus ārkārtas pasākumus, mēģinot glābt savu pasažieru dzīvības.

Press Play | ASV| Koreja
Žanrs
IMDB
5.9 (876 balsu)
Laurai un Harisonam ir ideāla romantika, kas balstās uz kopīgu mīlestību pret mūziku. Pēc nāvējošā negadījuma Laura iegūst iespēju glābt savu mūža mīlestību, kad viņa atklāj, ka viņu miksteips var viņu atgriezt laikā.

범죄도시 2 | Koreja
Žanrs
IMDB
7 (5512 balsu)
"Zvēra policists" Ma Seok-do dodas uz ārvalsti, lai izdotu aizdomās turamo, taču drīz pēc ierašanās viņš atklāj papildu slepkavības un uzzina par ļaunu slepkavu, kurš jau vairākus gadus pastrādā noziegumus pret tūristiem.

1 2 3 4 5 6 .. 13