Lielbritānija

The Dead Don't Hurt | ASV| Lielbritānija| Meksika
Žanrs
IMDB
6.7 (760 balsu)
1860. gados nikni neatkarīgā franču izcelsmes kanādiete Vivjena Le Kudija dodas ceļojumā kopā ar dāņu imigrantu Holgeru Olsenu, mēģinot veidot kopīgu dzīvi putekļainajā Elk Flatsā, Nevadas štatā. Kad Holgers nolemj cīnīties par Savienību plaukstošajā pilsoņu karā, Vivjenai jātiek galā pašai, kas nav viegli pilsētā, kuru kontrolē korumpēts mērs.

Žanrs
IMDB
7.1 (8070 balsu)
Kroga saimnieks iepriekš plaukstošā kalnrūpniecības kopienā cenšas noturēties savā krogā. Tikmēr pilsētā pieaug spriedze, kad Sīrijas bēgļi tiek ievietoti kopienas tukšajās mājās.

Žanrs
IMDB
6.3 (294 balsu)
Parīzes dzīvnieks, Otrā pasaules kara pretošanās cīnītājs, Nobela prēmijas laureāts dramaturgs, vīrs un vientuļnieks… Samuels Bekets dzīvoja daudzveidīgu dzīvi. Filma, kas nosaukta pēc slavenā Beketa ētikas “Vispirms dejo, domā vēlāk”, ir plašs šīs 20. gadsimta ikonas dzīves apraksts.

Damaged | ASV| Lielbritānija
Žanrs
IMDB
4.5 (1844 balsu)
Piecus gadus atpakaļ, sērijveida slepkava turēja bailēs visu Čikāgu, taču tā arī nenotverts, pazuda bez pēdām. Policijas detektīva rokās nonāk informācija, ka Skotijā ir paveiktas slepkavības, kuras pēc rokraksta atgādina neatklātos noziegumus Čikāgā. Detektīvam nekas cits neatkliek, kā doties uz otru pasaules malu, lai beidzot pabeigtu kādreiz iesākto darbu.

Jackdaw | Lielbritānija
Žanrs
IMDB
5.8 (153 balsu)
Bijušais motokrosa čempions un armijas veterāns, tagad rūpējas par savu jaunāko brāli. Salauzts, viņš piekrīt atklātā ūdenī paņemt noslēpumainu nelegālu paku Ziemeļjūrā. Dubultais krusts un viņa brāļa pazušana noveda viņu un viņa veco velosipēdu vardarbīgā nakts odisejā caur Anglijas ziemeļu rūsas joslu.

Wicked Little Letters | Lielbritānija
Žanrs
IMDB
7 (9279 balsu)
Kad dziļi konservatīvā angļu vietējā Edīte Svona un līdzcilvēki sāk saņemt ļaunas vēstules, pilnas ar netīšām jautrām rupjībām, viņas kašķīgā, rupjā mutē runājošā īru migrante Rouza Gudinga tiek apsūdzēta noziegumā. Anonīmās vēstules izraisa nacionālu sacelšanos, un notiek tiesas process. Tomēr, kad pilsētas sievietes, ko vada policiste Gledisa Mosa, pašas sāk izmeklēt noziegumu, viņām ir aizdomas, ka kaut kas nav kārtībā, un Roza galu galā var nebūt vainīgā.

Winnie-the-Pooh: Blood and Honey 2 | Lielbritānija
Žanrs
IMDB
5.3 (1558 balsu)
Budžets
415,000.00$
Vinnijs Pūks, Sivēns, Pūce un Tīģeris nolemj doties cīņā uz Ešdaunas pilsētu, kas ir Kristofera Robina mājvieta, atstājot sev līdzi asiņainu nāves un grautiņu pēdu.

Žanrs
IMDB
5.9 (1466 balsu)
Novakas jaunkundze pievienojas starptautiskas internātskolas personālam, lai pasniegtu apzinātas ēšanas stundu, un izveido ciešu saikni ar pieciem studentiem, kas galu galā uzņem bīstamu pagriezienu.

5lbs of Pressure | ASV| Lielbritānija
Žanrs
IMDB
5.1 (810 balsu)
Tikko iznācis no cietuma pēc izciešanas par slepkavību, Ādams atgriežas savās vecajās stingrās vietās, lai meklētu dēlu, kurš viņu nepazīst. Eli, viņa nogalinātā vīrieša brālis meklē atriebību. Maiks cenšas izbēgt no nozieguma dzīves, kas dzīvo zem sava gangstera tēvoča īkšķa.

DarkGame | Lielbritānija
Žanrs
IMDB
5.2 (744 balsu)
Apņēmīgs detektīvs sacenšas ar laiku, lai apturētu sagrozītu spēļu šovu tumšajā tīmeklī, kur gūstekņi ir spiesti sacensties par savu dzīvību.

Stopmotion | Lielbritānija
Žanrs
IMDB
6.9 (107 balsu)
Ella Bleika, stop-motion animatore, kas cīnās, lai kontrolētu savus dēmonus pēc savas valdošās mātes zaudēšanas, un viņa sāk veidot filmu, kas kļūst par viņas veselā saprāta kaujas lauku. Kad Ellas prāts sāk lauzt, viņas projekta varoņi sāk dzīvot paši.

No Way Up | Lielbritānija
Žanrs
IMDB
5 (396 balsu)
Personāži no dažādām vidēm tiek samesti kopā, kad lidmašīna, ar kuru viņi ceļo, ietriecas Klusajā okeānā. Sākas murgaina cīņa par izdzīvošanu, kad beidzas gaisa padeve un no visām pusēm iezogas briesmas.

1 2 3 4 5 6 .. 127