Lielbritānija

Arthur & Merlin: Knights of Camelot | Lielbritānija
Žanrs
Pievienojamais zemes gabals.

Plunkett & MacLeane | Lielbritānija
Žanrs
IMDB
6.4 (9441 balsu)
Vai Plunketts un kapteinis Džeimss Makleāns, divi vīrieši no dažādiem sociālā spektra galiem 18. gadsimta Anglijā, noslēdz džentlmeņu vienošanos: Viņi nolemj atbrīvot aristokrātus no savām mantām. Ar Plunkett kriminālo kompetenci un Macleane sociālajiem sakariem viņi apvienojas, lai drīz kļūtu pazīstami kā "The Gentlemen Highwaymen". Bet, kad kādu dienu šie kungi aiztur lordi galvenā tiesneša Gibsona treneri, Maklēns uzreiz iemīlas savā skaistajā un viltīgajā brāļameita, lēdija Rebeka Gibsone. Diemžēl Thief Taker General Chance, kuram arī ļoti patīk Rebeka, tuvojas un kļūst tuvāk, lai iegūtu abus.

The Last Drop | Lielbritānija
Žanrs
IMDB
4.5 (2456 balsu)
Dažādas frakcijas Otrā pasaules kara laikmetā Holandē sacenšas atrast nacistu zelta atlicinājumu.

Unmade Beds | Lielbritānija
Žanrs
IMDB
6.6 (2373 balsu)
Aksels vēlas atrast savu sen pazaudēto tēvu un no jauna atklāt savu pagātni. Vera vēlas aizmirst savu, cenšoties pāriet no sirds sāpēm. Viņu stāsti apkopoti 21. gadsimta Londonas kausēšanas katlā.

How to Build a Girl | Lielbritānija
Žanrs
IMDB
4.8 (182 balsu)
Midlendas pusaudzes Johannas Morriganas ceļojums, kurš izgudro sevi kā Dolly Wilde: ātri runājoša, dāma seksa piedzīvojumu meklētāja, pārceļas uz Londonu un iegūst darbu kā mūzikas kritiķis, cerot izglābt savu nabadzības skarto ģimeni Vulverhemptonā. Balstīts uz Kaitlīna Morāna vislabāk pārdoto pusautobiogrāfisko romānu.

Outlaw King | ASV| Lielbritānija
Žanrs
IMDB
6.9 (54165 balsu)
Pēc angļu piespiešanas trimdā, pēc kronēšanas par Skotijas karali, leģendārais karavīrs Roberts Brūss cīnās, lai atgūtu troni.

Angus, Thongs and Perfect Snogging | Vācija| Lielbritānija
Žanrs
IMDB
6.3 (24807 balsu)
Budžets
1.00$
Džordžijai Nikolsonei ir četrpadsmit gadu, viņa dzīvo ar nožēlojamiem vecākiem, kuri viņu nesaprot, ar kaitinošu trīs gadus vecu māsu, un uz skolu viņam jāvelk berete. Viņa tomēr drīzāk būtu blonda, viņai būtu mazāks deguns un puisis. Apgriezdamies ap viņas jautrajiem žurnālu ierakstiem, sagatavojieties, lai jūs varētu iejusties pusaudža planējošo prieku un bezspēcības pasaulē.

The Thief Lord | Vācija| Lielbritānija| Luksemburga
Žanrs
IMDB
5.9 (5677 balsu)
Stāsts par diviem jauniem zēniem Prosperu un Bo, kuri bēg uz Venēciju pēc tam, kad viņi ir bāreņi un tiek nogremdēti nežēlīgas tantes aprūpē. Slēpjoties pilsētas kanālos un alejās, zēnus sadraudzējas ar jaunu urnu bandu un viņu mīklaino vadītāju Thief Lord. No vecā kinoteātra mājas bāzes bērni zog no bagātajiem, lai uzturētu sevi un drīz vien iemūžinātu kliedzoša detektīva interesi. Tomēr lielākus draudus bērniem rada kaut kas no aizmirstas pagātnes - skaists maģisks dārgums ar spēju pašiem griezt laiku

Diary of a Wimpy Kid | ASV| Lielbritānija
Žanrs
IMDB
6.2 (40786 balsu)
Budžets
15,000,000.00$
Gregs ļoti vēlas uzsākt mācības pamatskolā, parliecināts, ka viņš būs skolas populārākais bērns. Tomēr Gregs uztraucas par to, kā viņa "ne parāk foršais un apkaunojošais" labākais draugs Roulijs tajā iederēsies. Kamēr Roulijs, labs draugs būdams, palīdz Gregam izbēgt no sava terorizējošā vecākā brāļa Rodrika, Gregs uztraucas par to, vai Roulija muļķīgais apģērbs un personība viņus abus neapkaunos. Kurš tad kļūs par skolas populārāko skolēnu?

Submarine | ASV| Lielbritānija
Žanrs
IMDB
7.3 (82992 balsu)
15 gadus vecais dziļi domājošais velsiešu skolas zēns Olivers Teits cenšas uzsākt un uzturēt attiecības ar Jordanu, viņa velnišķīgo, tumšmataino klasesbiedru viņu Svansijas vidusskolā. Kad viņa vecāku laulības sāk šķirties, līdzīgas problēmas rodas arī viņa attiecībās ar Jordanu.

Straightheads | Lielbritānija
Žanrs
IMDB
5.6 (6566 balsu)
Starp biznesmeni Alī (Džilianu Andersonu) un Ādamu (Daniju Djeru), jaunāku strādnieku klases cilvēku, kurš savā Londonas dzīvoklī uzstāda drošības sistēmu, notiek tūlītēja ķīmija. Viņa aizved viņu uz ballīti valstī, un viņi galu galā mīl. Bet nakts kļūst šausminoša, satiekot trīs slepkavas, kas atdarina Ādamu un izvaro Alisi. Incidents viņus pārvērš baiļīgos recidīvos, līdz Alise pamana viņu uzbrucēju vadītāju (Entoniju Kalfu) - un abi upuri izdara nežēlīgu atriebību.

Belle | Lielbritānija
Žanrs
IMDB
7.3 (27136 balsu)
Budžets
10,900,000.00$
BELLE ir iedvesmots no patiesā stāsta par Dido Elizabeti Bellu, Karaliskās jūras kara flotes admirāļa nelikumīgo jauktās rases meitu. Viņas aristokrātiskā lielā tēvoča lords Mensfīlds un viņa sieva izaudzināja Bellas ciltsties, kas viņai piešķir noteiktas privilēģijas, tomēr ādas krāsa neļauj pilnībā piedalīties viņas sociālās nostājas tradīcijās. Paužot nodomu, vai viņa kādreiz atradīs mīlestību, Belija iekrīt ideālistiskā jaunā vikāra dēlā, kurš ir pievērsies pārmaiņām un kurš ar viņas palīdzību veido lorda Mensfīlda lorda galvenā tiesneša lomu, lai izbeigtu verdzību Anglijā

1 2 3 4 5 6 .. 76