Filmas

Kino Kults | Gladiator (2000) | ASV| Lielbritānija
Žanrs
IMDB
8.5 (1506577 balsu)
Budžets
103,000,000.00$
Maksimuss ir spēcīgs Romiešu ģenerālis, kuru ciena cilvēki, karavīri un gados vecais imperators Marks Aurēlijs. Pirms savas nāves imperators izvēlas Maksimusu kā savu aizstājēju, kas nav pa prātam Marka Aurēlija dēlam Komodam. Tas pavēl saviem kareivjiem nogalināt Maksimusa ģimeni un pēc tam viņu pašu liek apcietināt. Nokļuvis verdzībā, Maksimuss kļūst par gladiatoru un atgriežas Romā ar mērķi atriebties Komodam. Filma tiks demonstrēta remasterēta 4K kvalitātē un režisora versijā (15 minūtes garāka par oriģinālu).

Carol of the Bells | Ukraina| Polija
Žanrs
Unknown genere
IMDB
8.1 (297 balsu)
Filmas seanss notiek Ukrainas filmu dienu ietvaros. Vairāk informācijas par projektu: https://www.cinemaid.org/ Viena no visu laiku populārākajām un iemīļotākajām Ziemassvētku dziesmām, kas adaptēta no Ukrainas tautas meldiņa, “Щедрик” jau kļuvusi par vienotības himnu visapkārt pasaulei. Filma stāsta par trim ģimenēm, poļiem, ukraiņiem un ebrejiem, kas miermīlīgi un draudzīgi sadzīvo viena nama ietvaros. Idilli, kopīgās vakariņas un muzikālos vakarus pārtrauc vispirms nacistiskais, bet vēlāk arī padomju režīms, taču dzīvespriecīgais un iedvesmojošais “Щедрик” meldiņš palīdzēs tām iziet cauri visām grūtībām.

1918: The Battle of Kruty | Ukraina
Žanrs
IMDB
6 (902 balsu)
Budžets
2,500,000.00$
Filmas seanss notiek Ukrainas filmu dienu ietvaros. Vairāk informācijas par projektu: https://www.cinemaid.org/ Ukraina, 1918. gads. Kāmēr 4000 vīru liela boļševiku armija ģenerāļa Muravjova vadībā tuvojas Kijevai ar mērķi ieņemt pilsētu, neliela ukraiņu vienība no 400 vīriem - no tiem aptuveni 300 ir studenti - aptur ienaidnieku pie Krutijas dzelzceļa stacijas. Cīņas ir sīvas un nežēlīgas. Jaunie cilvēki, kuriem viss vēl bija priekšā, atdod savas dzīvības nevienlīdzīgā cīņā ar agresoru. Filma Ukraiņu, Krievu, Poļu, Franču un Vācu valodās ar subtitriem latviešu valodā. Ziedojuma biļete 6 Eur. Labdarības akcija Ukrainas kino industrijas darbinieku atbalstam. Savāktie līdzekļi tiks novirzīti Ukrainas kino industrijas darbiniekiem, kas tiešā mērā cietuši no Krievijas kara un agresijas sekām. Kampaņas autors un līdzekļu turētājs ir Ukrainas nacionālais kino centrs (Derzhkino of Ukrane).

StarDog and TurboCat | Lielbritānija
Žanrs
IMDB
5.1 (2617 balsu)
Budžets
2,100,000.00$
1969. gadā uzticamo suni Badiju kosmosā palaiž tā īpašnieks, kurš ir zinātnieks. Badijs veic avārijas nolaišanos mūsdienās, mazā pilsētiņā, kurā mājdzievniekus tvarsta dzīvniekus nīstošais policists Peks. Lai atrastu savu saimnieku, Badijs noslēdz vienošanos ar ģeniālo kaķi-miljonāru Fēliksu, kurš kļūst par viņa biedru trakajos piedzīvojumos.

Alice, Darling | ASV| Kanāda
Žanrs
IMDB
6.9 (128 balsu)
Jauna sieviete, kas iesprostoti vardarbīgās attiecībās, nejauši kļūst par viņas divu tuvāko draugu iestudētās iejaukšanās dalībnieci.

A Man Called Otto | ASV| Zviedrija
Žanrs
IMDB
7.4 (3776 balsu)
Stāsts par Otto Andersonu, īgnu atraitni, kurš ir ļoti iegrimis savos veidos. Kad kaimiņos ievācas rosīga jauna ģimene, viņš satiek savu spēli gudrajā un ļoti grūtajā Marisolā, kas noved pie maz ticamas draudzības, kas apgriezīs viņa pasauli kājām gaisā.

Гром: Трудное детство | Krievija
Žanrs
IMDB
5.8 (292 balsu)
Sanktpēterburga, deviņdesmitie. Policijas majors Konstantīns Groms cenšas atrast un neitralizēt jauno noziedzīgās pasaules bosu ar iesauku Anubis, savukārt viņa desmitgadīgais dēls Igors mēģina nopelnīt, iesaistoties apšaubāmos piedzīvojumos.

Чебурашка | Krievija
Žanrs
IMDB
6.5 (170 balsu)
Budžets
7,692,000.00$
Ko darīt, ja Čeburaška patiešām pastāv? Ko darīt, ja viņš nav plīša rotaļlieta, bet gan īsts pūkains dzīvnieks, kas dzīvo apelsīnu birzī tālā valstī? Ja viņš nokļūst mazā pilsētiņā pie jūras un satiekas ar nekomunikabls vecis, kuram viņš nemaz nav vajadzīgs, satiek mazu zēnu, kurš neprot runāt, un viņa māte, kas gatavo brīnišķīgu šokolādi, satiek dīvainu tanti, kura vēlas nopērc to un uzdāvini viņas nesimpātiskajai mazmeitai un daudziem jo daudziem citiem cilvēkiem.

Madeleine Collins | Francija| Beļģija| Šveice
Žanrs
IMDB
6.2 (995 balsu)
Džūdita dzīvo dubulto dzīvi starp Šveici un Franciju. No vienas puses Abdels, ar kuru viņa audzina mazu meitenīti, no otras Melvils, ar kuru viņai ir divi vecāki puikas. Pamazām šis trauslais līdzsvars, kas sastāv no meliem, noslēpumiem un šurpu turpu, bīstami saplīst. Ieslodzīta, Džūdita izvēlas doties uz priekšu, riskējot zaudēt visu.

괴기맨숀 | Koreja
Žanrs
IMDB
6 (1516 balsu)
Šausmu tīmekļfilmu rakstnieks ideju meklējumos dodas uz nobružātu daudzdzīvokļu māju. Ēkas apsaimniekotājs stāsta viņam par vairākiem dīvainiem notikumiem, kas notikuši visā ēkas vēsturē.

Kino Kults | The Lost Boys (1987) | ASV
Žanrs
IMDB
7.2 (147113 balsu)
Budžets
8,500,000.00$
Nesen šķīrusies māte ar diviem puikām pārceļas uz mazu Kalifornijas piekrastes pilsētiņu. To gan nemitīgi terorizē baikeru banda, kā arī noslēpumainas slepkavības. Kāmēr vecākais dēls pievienojas baikeru grupai, jo ir samīlējies kādā meitenē, jaunākais sadraudzējas ar citiem zēniem, kuri sevi dēvē par vampīru medniekiem. Baikeru un vampīru mednieku ceļi neizbēgami krustosies, tāpat kā brāļu likteņi... Viena no visu laiku populārākajām vampīrfilmām, Džoela Šūmahera 1987. gada kulta "Pazudušie zēni" atgriežas uz LIELĀ ekrāna remasterēta 4K kvalitātē, ar atjaunotu attēlu un skaņu - tik sulīgi (*wink wink*) šī filma vēl nekad nav izskatījusies!

Kino Kults | Poltergeist (1982) | ASV
Žanrs
IMDB
7.3 (167456 balsu)
Budžets
10,700,000.00$
Frīlingi ir pavisam vienkārša amerikāņu ģimene, kuras mājā sāk notikt neizskaidrojamas, pārdabiskas lietas. Sākumā nekaitīgas - trīcoši šķīvji un patvaļīgi kustošas mēbeles - bet jau pavisam drīz visai briesmīgas, līdz ģimenes jaunākā atvase Kerola Anna tiek ierauta baisā aizpasaulē. Lai viņu izpetītu, tiek izsaukta īpaša pārdabisko spēku izpētes vienība, kura uzsāk cīņu ar poltergeistu. 1982. gada kulta šausmu filma "Poltergeists" ir biedējusi ne vienu vien skatītāju paaudzi, jo pa īstajām nervu stīgām meistarīgi spieda pats Stīvens Spīlbergs, filmas producents, scenārija līdzautors un galvenais iedvesmotājs. Nu, 40 gadus pēc tās pirmizrādes, skatītājiem tiek piedāvāta filmas atjaunotā versija, remasterēta 4K kvalitātē!

1 .. 4 5 6 7 8 .. 725