Filmas

Leave the World Behind | ASV
Žanrs
IMDB
6.7 (15323 balsu)
Ģimenes bēgšana uz greznu īres māju uzņem draudošu pavērsienu, kad kiberuzbrukums izsit viņu ierīces — un pie viņu durvīm parādās divi svešinieki.

Chicken Run: Dawn of the Nugget | ASV| Lielbritānija
Žanrs
IMDB
7.4 (294 balsu)
Bezbailīgu cāļu bars pulcējas kopā, lai glābtu mājputnus no jauna, satraucoša apdraudējuma: tuvējās fermas, kas gatavo kaut ko aizdomīgu.

Night of the Missing | ASV
Žanrs
IMDB
4.3 (150 balsu)
Ziemassvētku vakara vētrainā naktī mazpilsētas sieviešu šerife, kura slepeni ir sērijveida slepkava, saņem ciemos no noslēpumainas sievietes, kura stāsta četrus dīvainus stāstus.

The Sacrifice Game | ASV| Kanāda
Žanrs
IMDB
6 (148 balsu)
Ziemassvētku brīvlaiks, 1971. Divām audzēknēm Samantai un Klārai, kuras uz brīvdienām uzturas savā internātskolā, jāizdzīvo nakts pēc nelūgtu apmeklētāju ierašanās.

Hitmen
Žanrs
IMDB
5.1 (1564 balsu)
Maikls Hero, ietekmīgs izpilddirektors, cenšas atriebties par sava mazdēla slepkavību, piedāvājot viena miljona dolāru lielu atlīdzību par sava mazdēla nejaušo slepkavu slepkavību, piesaistot pasaules vadošos slepkavas šī uzdevuma veikšanai.

Le règne animal | Francija
Žanrs
IMDB
7.2 (1795 balsu)
Budžets
14,500,000.00$
Pasaulē, ko skārusi mutāciju vilnis, pārvēršot cilvēkus par dzīvniekiem, Fransuā dara visu iespējamo, lai glābtu savu sievu. Kad dažas radības pazūd tuvējā mežā, viņš un viņu dēls Emīls uzsāk meklējumus, kas uz visiem laikiem mainīs viņu dzīvi.

La Syndicaliste | Francija| Vācija
Žanrs
IMDB
6.6 (1070 balsu)
Patiess stāsts par Morēnu Kērniju, Francijas daudznacionālās atomelektrostacijas galveno arodbiedrības pārstāvi. Viņa kļuva par trauksmes cēlēju, nosodot īpaši slepenus darījumus, kas satricināja Francijas kodolenerģijas nozari. Viena pret pasauli viņa ar zobiem un nagiem cīnījās ar valdības ministriem un nozares līderiem, lai atklātu skandālu un aizstāvētu vairāk nekā 50 000 darbavietu. Viņas dzīve apgriezās kājām gaisā, kad viņai tika izdarīts vardarbīgs uzbrukums viņas pašas mājā... izmeklēšana tiek veikta zem spiediena: subjekts ir jutīgs. Pēkšņi jauni elementi rada šaubas izmeklētāju prātos. Sākumā Morīna kļūst par upuri.

The Abyss | ASV
Žanrs
IMDB
7.5 (187330 balsu)
Budžets
70,000,000.00$
Civilās naftas platformas apkalpe tiek savervēta, lai veiktu meklēšanas un glābšanas darbus, kad mistiskā veidā nogrimst kodolzemūdene. Kāds ūdenslīdējs drīz vien nonāk iespaidīgā odisejā 25 000 pēdu zem okeāna virsmas, kur viņš saskaras ar noslēpumainu spēku, kam ir spēks mainīt pasauli vai to iznīcināt.

리바운드 | Koreja
Žanrs
IMDB
6.8 (220 balsu)
Džongas vidusskola savulaik bija slavena ar savu augsto basketbola komandu, taču, gadiem ritot un uzvarām kļūstot mazāk, par galveno treneri kļūst skolas sociālais darbinieks Kans Janhjuns, kurš bija bijušais beisbola mazākās līgas spēlētājs. Pāri palikušais talants atsakās spēlēt nepieredzējuša trenera vadībā, atstājot treneri Kangu, lai sapulcinātu sportisku nederīgu komandu. Komanda tiek nospiesta līdz robežām, taču viens pēdējais šķērslis draud sagraut to mazo cerību, kas bija palicis, līdz seši dalībnieki piekrīt atgriezties aiz mīlestības pret spēli un piedalīties KBA nacionālajā turnīrā. Tā kā viņu sarakstā ir tikai seši spēlētāji, viņi sāk klauvēt pie uzvaras durvīm, ievērojot trenera Kanga moto: "Nav tādas lietas kā netrāpīti metieni, ir tikai atlēkušās bumbas!" Sākas Busan Joong-Ang High brīnumbrauciens.

Une année difficile | Francija
Žanrs
IMDB
6.5 (673 balsu)
Kompulsīvie tērētāji Alberts un Bruno ir parādos līdz kaklam. Meklējot palīdzību pie kopienas darbiniekiem, lai sakārtotu savu dzīvi, viņi sastopas ar jaunu zaļo aktīvistu grupu. Bezmaksas alus un uzkodu vilināti, nevis ekoaktīvistu ideāli, Alberts un Bruno bez īpašas pārliecības pievienojas kustībai.

Тёща | Krievija
Žanrs
Spēcīga griba Olga Nikolajevna ir priekšniece mājās un darbā. Vienīgais, kurš pārkāpj kārtību viņas dzīvē, ir viņas znots, kā nekas cits. Tad kādu dienu savstarpējo pretenziju vētra kļūst tik liela, ka tieši ģimenes svētkos situācija kļūst nekontrolējama.

싱크홀 | Koreja
Žanrs
IMDB
6.2 (2307 balsu)
Budžets
11,400,000.00$
Strādnieku šķiras ģimene pārvācas uz jaunu dzīvokli, kas iegādāts pēc 11 gadu smaga darba. Viņi rīko mājas ieskaņas ballīti, lai parādītu saviem kolēģiem, kad naktī spēcīga lietusgāze rada ārkārtīgi dziļu iegrimšanu, kas apņem visu ēku.

1 .. 3 4 5 6 7 .. 936