Filmas

Mon Crime | Francija
Žanrs
IMDB
6.7 (1407 balsu)
Budžets
13,700,000.00$
30. gadu Parīzē Madlēnu, glītu, jaunu, bez naudas un talantīgu aktrisi, apsūdz slavena producenta slepkavībā. Viņa tiek attaisnota, pamatojoties uz pašaizsardzību, un viņai palīdz viņas labākā draudzene Paulīne, jauna bezdarbniece, advokāte. Sākas jauna slavas un panākumu dzīve, līdz atklājas patiesība.

Viens je t'emmène | Francija
Žanrs
IMDB
6.3 (610 balsu)
Klermonferāna, Francijas centrālā daļa. Médéric iepazīstas un iemīlas pusmūža seksa darbiniekā Isadora, kura ir precējusies. Kad pilsētas centrā notiek teroristu uzbrukums, Selims, jauns, bezpajumtnieks, provocē paranojas vilni, meklējot patvērumu Médéric ēkā. Izjūtot līdzi Selimam, trakā pēc Isadoras, Mederika dzīve pēkšņi pārvēršas bardakā.

Žanrs
IMDB
6.8 (32845 balsu)
Budžets
2,500,000.00$
Ar savu pirmo Dogma-95 filmu režisors Larss fon Trīrs paver pilnīgi jaunu filmu platformu. Izmantojot mājas video un dokumentālo stilu sajaukumu, filma stāsta par jauniešu grupu, kuri nolēmuši iepazīt savus “iekšējos idiotus”, tādējādi ne tikai saskaroties un salaužot savu ārējo izskatu, bet arī iekšējo.

Les Complices | Francija| Beļģija
Žanrs
IMDB
6.4 (103 balsu)
Budžets
4,450,000.00$
Makss, nežēlīgs piecdesmit gadus vecs slepkava, atklāj, ka viņam ir problēma: tagad viņš noģībst no asins lāses. Tā kā viņa nākotne šajā profesijā ir apdraudēta, viņam nāksies pārkvalificēties... Bet ne tik vienkārši, ja viņa vienīgā profesionālā prasme ir nogalināt cilvēkus... Viņiem palīdz pāris gados jaunu kaimiņu Karims un Stefānija, kuri to dara. ne mirkli neiedomājieties, ar ko viņiem ir darīšana... Makss, par spīti sev, pieķeras jaunajam pārim, līdz pagātne viņu panāk.

Mamá o papá | Spānija
Žanrs
IMDB
6 (1127 balsu)
Flora un Viktors ir jautri, moderni, gādīgi vecāki. Tas ir, līdz viņi nolemj šķirties un viņiem parādās ideāla darba iespēja. Viņiem tagad ir viena problēma: aizbildnība.

Esperando a Dalí
Žanrs
IMDB
8.4 (65 balsu)
Divi brāļi uzsāk darbu nelielā restorānā, kurš atrodas netālu no paša Salvadora Dalī rezidences. Drīz vien viņus abus pārņem radošuma, brīvības un mīlestības gars, bet slava par viņu kulinārijas šedevriem aplido visu Eiropu. Taču Dalī tā arī vēl ne reizes nav izrādījis godu ar savu ierašanos. Ko brāļiem vēl tādu izdomāt, lai kaimiņos dzīvojošais elks pievērstu viņiem uzmanību? Filma spāņu valodā ar subtitriem latviešu un krievu valodā.

Viejos | Spānija
Žanrs
IMDB
5.4 (459 balsu)
Astoņgadnieks Manuels pēc sievas pēkšņas pašnāvības nonāk demences stāvoklī, izraisot virkni paranormālu notikumu, kas pakļaus viņa ģimenes dzīvībām.

From Black
Žanrs
IMDB
5 (1166 balsu)
Jaunai mātei, kuru nomāc vainas apziņa un kauns pēc sava mazā dēla pazušanas pirms pieciem gadiem, tiek piedāvāta dīvaina iespēja uzzināt patiesību un sakārtot lietas. Vai viņa ir gatava maksāt drausmīgo cenu par iespēju atkal turēt rokās savu zēnu?

The Secret Kingdom | Austrālija
Žanrs
IMDB
7.2 (45 balsu)
Pīters ar jaunāko māsu un vecākiem ievācas jaunā mājā. Tūlīt pēc ierašanās Veritī pierunā brāli izpētīt ciematu, kur viņi atrod noslēpumainu artefaktu. Jau tonakt viņi tiek ierauti savādā un fantastiskā pasaulē, kas atrodas zem mūsējās, un tajā viņus nolaupa zvīņnešu bars. Kāda mītiska pareģojuma dēļ šīs zemes iemītnieki saredz Pīterā savu karali un glābēju, kā rezultātā abiem bērniem jādodas briesmu pilnā piedzīvojumā pa jauno, savādo pasauli.

Blue Jean | Lielbritānija
Žanrs
IMDB
7 (1769 balsu)
Žans, sporta skolotājs, ir spiests dzīvot dubultu dzīvi. Kad ierodas jauna studente un draud atmaskot savu seksualitāti, Džīna tiek piepūlēta, lai saglabātu savu darbu un godprātību.

Kuru Otlar Üstüne | Francija| Vācija| Zviedrija| Turcija
Žanrs
Budžets
3,720,000.00$
Filma iekļauta RIGA IFF 2023 programmā. Samets ilgojas doties prom no šīs sniegotās aizmirstības. Trīs gadus pavadījis kā vizuālās mākslas skolotājs mazā Turcijas austrumu ciematiņā, starpbrīžos viņš kavē laiku ar vienu no skolniecēm un nicina savu dzīvi. Viņa domas ir citur – labākā skolā Stambulā. Atklājoties detaļām par attiecībām ar skolnieci, notikumi savērpjas Sametam nelabvēlīgi. Vai dzestrais nemiers kādreiz beigsies? Varbūt koleģiālā draudzība ar bijušo radikāli Nureju, jaunu skolotāju no Ankaras, atklās viņam par sevi daudz jauna? Varbūt tā viesīs kādu cerību vietā, kur iznīkst zāle? Turku režisors un scenārists Džeilans ir viens no visvairāk apbalvotajiem autoriem Kannu kinofestivāla vēsturē – tajā šogad izrādīta viņa jaunākā ideju drāma, kuras aktrise Merve Dizdara, atveidojot liberālo skolotāju Nureju, ieguvai labākās aktrises godalgu. Poētiskais darbs ir nesteidzīgs, bet interesi sažņaudzošs individuālās un kolektīvās atbildības ornaments. Džeilans adaptējis Akina Aksu, filmas scenārija līdzautora un kādreizēja skolotāja, dienasgrāmatu – tajā teju vai hronizējošā manierē fiksēta pieredze par “skandālu provincē”. Gluži kā paņemot plaukstā smalku stikla figūriņu, režisors pārbauda katra varoņa vērtības un izpratni par labo un ļauno – tas, viņaprāt, šajā darbā, kas interpretē arī Erdogana vadītās Turcijas morālo klimatu, šobrīd ir pats svarīgākais. Filma tiek izrādīta festivāla programmā sadarbībā ar “Lācis, lauva un zars." Filma turku valodā ar subtitriem latviešu un angļu valodā.

Снегирь | Krievija
Žanrs
Stāsts par vienkāršu Ziemeļu zvejas flotes jūrnieku, kurš sapņo beigt jūrniecības karjeru, jo dzīve jūrā viņam šķiet nereāla, iluzora. Viņš gatavojas izkāpt krastā, apprecēties un apmesties uz zemes. Dziedēt. Bet nekas neiznāk. Viņš ir spiests atkal burāt. Piedzīvojumu kino sākas ar lielu skaitu līkloču: spēcīgākā vētra, caurums dēlī, iemetiens, kas velk kuģi līdz apakšai. Traleris praktiski nogrimst un šajā brīdī saņem SOS signālu no nelaimē nonākuša ārvalstu kuģa. Galvenajam varonim izdodas pārliecināt pārējo apkalpi ierasties, riskējot ar sevi, palīdzēt ārzemju jūrniekiem. Pateicoties šim aktam, komandai - jūras vilku, praktiski pirātu saietam - ir savas dzīves jēgpilnības sajūta.

1 .. 3 4 5 6 7 .. 922