Filmas

Il primo re | Itālija| Beļģija
Žanrs
IMDB
6.5 (4348 balsu)
Romulus un Remus, divi gani un uzticīgie brāļi, galu galā piedalās ceļojumā, kura rezultātā viens no viņiem būs lielākās jebkad redzētās tautas dibinātājs. Tomēr izredzētā liktenis pāries no paša brāļa nogalināšanas.

I'm Your Woman | ASV
Žanrs
IMDB
6.1 (1153 balsu)
Šajā 20. gadsimta 70. gadu kriminālajā drāma sieviete ir spiesta doties bēgt pēc tam, kad viņas vīrs nodod viņa partnerus, nosūtot viņu un viņas bērnu bīstamā ceļojumā.

Minari | ASV
Žanrs
IMDB
7.3 (509 balsu)
Ir pagājuši astoņdesmitie gadi, un septiņus gadus vecais Korejas amerikāņu zēns Deivids saskaras ar jaunu vidi un citu dzīvesveidu, kad viņa tēvs Jēkabs pārceļ viņu ģimeni no rietumu krasta uz Arkanzasas lauku. Viņa māte Monika ir satraukta, ka viņi dzīvo pārvietojamās mājās nekurienes vidū, un mazais nerātnais Deivids un viņa māsa ir garlaicīgi un bezmērķīgi. Tikmēr Jēkabs, ellīgi noskaņots, izveidojot zemnieku saimniecību uz neapstrādātas zemes, apdraud viņu finanses, viņa laulību un ģimenes stabilitāti.

Сентенция | Krievija
Žanrs
Šī filma, kas veltīta padomju rakstnieka, dzejnieka un Gulagā izdzīvojušā Varlama Šalamova pēdējām dienām, seko divu Salamova visciešāko pielūdzēju centieniem saglabāt autora mantojumu. Zaudējis redzi, dzirdi un dzīvojis veco ļaužu pansionātā, viņš turpināja darīt vienīgo, kas viņam bija svarīgi - rakstīt - līdz pēdējam elpas vilcienam. Šī filma ir liecība par to rakstu vērtību, kuri pasaka nepatīkamas 20. gadsimta patiesības. Lai izsauktu padomju pasaules graudaino faktūru, Sententia tiek uzņemta uz 16 mm melnbaltas filmas.

Black Bear | ASV
Žanrs
IMDB
6.6 (835 balsu)
Nomaļā ezera mājā Adirondakas kalnos pāris izklaidē ārpilsētas viesi, kurš meklē iedvesmu viņas filmu veidošanā. Grupa ātri iekrīt aprēķinātā vēlmju, manipulāciju un greizsirdības spēlē, neapzinoties, cik bīstami viņu dzīve drīz kļūs savstarpēji saistīta.

The Midnight Sky | ASV
Žanrs
Vientuļais zinātnieks Arktikā sacenšas, lai sazinātos ar astronautu apkalpi, kas atgriežas mājās noslēpumainā globālā katastrofā.

Archenemy
Žanrs
IMDB
5.1 (73 balsu)
Makss Fists apgalvo, ka viņš ir varonis no citas dimensijas, kurš kaut kādā veidā ir nonācis uz Zemes un viņam ir atņemtas pilnvaras. Tā vietā, lai izturētos pret viņu kā pret spēcīgu čempionu, neviens netic Maksa apgalvojumiem - izņemot pusaudzi, vārdā Hamster, un viņa māsu Indigo. Brāļi un māsas pārliecina Maksu palīdzēt viņiem izvest vietējo narkotiku bandu, kur Maksa spējas tiek pārbaudītas vardarbīgi un mokoši.

Parallel | Kanāda
Žanrs
IMDB
6.4 (127 balsu)
Draugu grupa paklūp uz spoguļa, kas kalpo kā portāls "multiversai", taču drīz atklāj, ka zināšanu importēšana no otras puses, lai uzlabotu viņu dzīvi, rada arvien bīstamākas sekas.

Серебряные коньки | Krievija
Žanrs
IMDB
5.8 (6 balsu)
1899. gads, Ziemassvētku laiks Sanktpēterburga. Ledus klātās galvaspilsētas upes un kanāli virmo ar svētku aktivitātēm. Jaunā gadsimta priekšvakarā sanāk kopā tie, kuriem nav lemts satikties. Viņi ir cilvēki no dažādām pasaulēm: Matvejs, lampu dedzinātāja dēls, kura vienīgais dārgums ir viņa sudrabotās slidas; Alise ir augsta ranga ierēdņa, kas sapņo par zinātni, meita. Katram no viņiem ir savs grūtais dzīvesstāsts, bet, nejauši satikušies, viņi kopā steidzas uz priekšu, lai sasniegtu savus sapņus.

Bangla | Itālija
Žanrs
IMDB
5.7 (706 balsu)
22 gadus vecs Bangladešas-Itālijas musulmaņu zēns satiek skaistu, aizraujošu itāļu meiteni, kas liek viņam no jauna analizēt savu pārliecību un kultūru.

Songbird | ASV
Žanrs
Pandēmijas bloķēšanas laikā Nico, jaunam vīrietim ar retu imunitāti, jāpārvar karastāvoklis, slepkavīgi modrnieki un varena ģimene, lai atkal apvienotos ar savu mīlestību - Saru.

The Wolf of Snow Hollow | ASV
Žanrs
IMDB
6.3 (6199 balsu)
Stresa pilns policists cenšas nepadoties paranojai, kas satver viņa mazo kalnu pilsētiņu, kad ķermeņi parādās pēc katra pilnmēness.

1 .. 3 4 5 6 7 .. 583