Mistika

Pi | ASV
Žanrs
IMDB
7.3 (181282 balsu)
Budžets
60,000.00$
Matemātikas ģēnijs atklāj saikni starp skaitļiem un realitāti un tādējādi uzskata, ka var paredzēt nākotni.

夏へのトンネル、さよならの出口 | Japāna
Žanrs
IMDB
7.6 (98 balsu)
Tono Kaoru dzirdēja baumas: Telpas un laika likumi Urasimas tunelim neko nenozīmē. Ja jūs to atradīsit, izejiet cauri, un jūs atradīsit savu sirdslietu otrā pusē... apmaiņā pret savas dzīves gadiem. Naktī, kad Kaoru stāv tuneļa priekšā, kas izskatās aizdomīgi līdzīgs baumās aprakstītajam, viņš domā par Kārenu, māsu, kuru viņš zaudēja avārijā pirms pieciem gadiem. Kaoru par pārsteigumu viņam seko jaunais pārejas students Anzu Hanaki, kurš sola viņam palīdzēt eksperimentēt ar noslēpumaino tuneli, taču ko viņa vēlas no Kaoru apmaiņā? Un ko viņam atliks dot pēc tam, kad ar viņu būs pabeigts tunelis?

Детектор | Krievija
Žanrs
Viktorija, bijusī operatīvā darbiniece, pierod pie normālas dzīves ar savu mīļoto vīru, psihologu. Bet pēc noziedznieka uzbrukuma dienestā viņai nevar būt bērni. Pāris nolemj uz nedēļas nogali aizvest pie sevis sešus gadus veco Dašu, kuras vecāki gāja bojā ugunsgrēkā. Un tad viņu lauku mājās sāk notikt dīvaini notikumi. Meitene uzvedas slepeni un dažreiz agresīvi, zīmē baisus attēlus un sabojā rotaļlietas. Vika savos zīmējumos uzmin tā paša noziedznieka upurus, tagad viņa ir pilnīgi pārliecināta: nelietis ir dzīvs, un viņš ir kaut kur tuvumā.

Who Are You People | ASV
Žanrs
Pēc mēģinājuma un neveiksmes savaldzināt savu skolotāju, 16 gadus vecā Aleksa aizbēg no internātskolas. Mēģinot meklēt bioloģisko tēvu, viņas māte vienmēr ir bijusi viņai slēpta.

Marlowe | Francija| Spānija| ASV| Īrija
Žanrs
IMDB
6.2 (226 balsu)
Sliktajam biznesam un vientulībai nomācot privātdetektīvu Filipu Mārlovu, ierodas skaista blondīne un lūdz viņu atrast savu bijušo mīļāko, kas izrādās tikai maza daļa lielākā noslēpumā.

Huesera | Meksika| Peru
Žanrs
IMDB
6.7 (318 balsu)
Valērija jau sen sapņoja kļūt par māti. Uzzinājusi, ka ir stāvoklī, viņa cer justies laimīga, taču kaut kas nav kārtībā.

Insomnia | Norvēģija
Žanrs
IMDB
7.2 (14532 balsu)
Detektīvi Jonass un Ēriks tiek izsaukti uz pusnakts saules valsti Norvēģijas ziemeļos, lai izmeklētu neseno slepkavību, taču viņu plāns arestēt slepkavu iziet greizi, un Jonass kļūdaini nošauj Ēriku. Aizdomās turamais aizbēg, un nobijies Jonass piespiež Ērika nāvi bēglim. Jonass turpina vajāt slepkavu, jo viņš cenšas sevi aizsargāt; tomēr pieaugošā vainas apziņa un visuresošā saule viņu nomoka bezmiegs, kas ietekmē viņa veselo saprātu.

The Mod Squad | ASV
Žanrs
IMDB
4.3 (9241 balsu)
Budžets
50,000,000.00$
Policis (Farina) savervē trīs nelielus likumpārkāpējus (Dāni, Ribisi un Eps), kas strādā slepenībā, lai izjauktu policistu/narkotiku gredzenu. Kad virsnieks, kurš viņus savervēja, tiek nogalināts, viņi pārspēj pienākumus, lai atrisinātu slepkavību; un salauzt narkotiku gredzenu. Ciešot strēlniekus un kolēģu izsmieklu; viņi cīnās, lai saglabātu savus vārdus un sava mirušā labvēļa vārdus.

Nightwatch | ASV
Žanrs
IMDB
6.2 (20253 balsu)
Juridiskais students ieņem naktssarga darbu morgā un sāk atklāt pavedienus, kas viņu norāda uz aizdomās turamo slepkavību sērijā.

Inherent Vice | ASV
Žanrs
IMDB
6.6 (106255 balsu)
Budžets
20,000,000.00$
70. gadu mijā Losandželosā ar narkotikām pārņemtais detektīvs Lerijs "Doks" Sportello izmeklē bijušās draudzenes pazušanu.

The Life Before Her Eyes | ASV
Žanrs
IMDB
6.3 (14524 balsu)
Budžets
8,000,000.00$
Tuvojoties 15. gadadienai kopš liktenīgās apšaudes vidusskolā, bijušo skolnieci Diānu Makfī vajā atmiņas par traģēdiju. Pēc savas labākās draudzenes Morīnas zaudēšanas uzbrukumā, Diānu šis incidents ir ļoti ietekmējis – viņas šķietami ideālo dzīvi veidojuši tās dienas notikumi.

Žanrs
IMDB
7 (2830 balsu)
Kamēr Indonēzija gatavojas iebrukt mazajā Austrumtimoras nācijā, pazūd pieci Austrālijā dzīvojoši žurnālisti. Pēc četrām nedēļām veterānu ārzemju korespondentu Rodžeru Īstu uz Austrumtimoru ievilina jaunais un harizmātiskais Hosē Ramoss-Horta, lai pastāstītu par savu valsti un izmeklētu pazudušo vīriešu likteni. Pieaugot Austrumu apņēmībai atklāt patiesību, pastiprinās iebrukuma draudi

1 2 3 4 5 6 .. 91