Mistika

Force of Nature: The Dry 2 | ASV| Austrālija
Žanrs
IMDB
6.3 (1045 balsu)
Kad piecas sievietes piedalās korporatīvajā pārgājienā un tikai četras iznāk otrā pusē, federālie aģenti Ārons Folks un Karmena Kūpere dodas dziļi Viktorijas kalnu grēdās, lai veiktu izmeklēšanu, cerot atrast savu ziņotāju Alisi Raselu, dzīvs.

Poolman | ASV
Žanrs
IMDB
4.6 (163 balsu)
Seko nelaimīgam sapņotājam un topošajam filozofam, kurš pavada dienas, pieskatot Taitian Tiki daudzdzīvokļu mājas baseinu saulainā Losandželosā. Kad viņš atklāj lielāko ūdens aplaupīšanu, viņš dara visu iespējamo, lai aizsargātu savu dārgo LA.

Sleeping Dogs | ASV
Žanrs
IMDB
6 (4011 balsu)
Rojs Frīmens, bijušais slepkavību detektīvs ar lauztu atmiņu, ir spiests vēlreiz izskatīt lietu, kuru viņš neatceras. Kamēr vīrieša dzīvība karājas uz nāves sodu, Frīmenam ir jāapkopo brutālie pierādījumi no desmit gadus vecas slepkavības izmeklēšanas, atklājot draudīgu apglabātu noslēpumu un nodevību tīklu, kas saistīts ar viņa pagātni. Ar tikai instinktiem uzticēties, viņš saskaras ar vēsu patiesību — dažreiz vislabāk ir ļaut guļošajiem suņiem melot.

Winnie-the-Pooh: Blood and Honey 2 | Lielbritānija
Žanrs
IMDB
5.3 (1558 balsu)
Budžets
415,000.00$
Vinnijs Pūks, Sivēns, Pūce un Tīģeris nolemj doties cīņā uz Ešdaunas pilsētu, kas ir Kristofera Robina mājvieta, atstājot sev līdzi asiņainu nāves un grautiņu pēdu.

파묘 | Koreja
Žanrs
IMDB
7.4 (2785 balsu)
Izsekojot satraucošas pārdabiskas ciešanas izcelsmi bagātas ģimenes senču kapā, paranormālo parādību ekspertu komanda pārvieto mirstīgās atliekas un drīz vien atklāj, kas notiek ar tiem, kuri uzdrošinās sajaukt ar nepareizo kapu.

A Semente do Mal | Portugāle
Žanrs
IMDB
5.4 (757 balsu)
Kad Edvarda bioloģiskās ģimenes meklējumi ved viņu un viņa draudzeni Railiju uz lielisku villu augstu Ziemeļportugāles kalnos, viņš ir sajūsmas pilns, satiekot savu sen neredzēto māti un dvīņubrāli. Beidzot viņš atklās, kas viņš ir un no kurienes nāk. Taču nekas nav tā, kā izskatās, un Edvards drīz uzzinās, ka viņu ar viņiem saista kāds zvērīgs noslēpums.

Leave the World Behind | ASV
Žanrs
IMDB
6.7 (15323 balsu)
Ģimenes bēgšana uz greznu īres māju uzņem draudošu pavērsienu, kad kiberuzbrukums izsit viņu ierīces — un pie viņu durvīm parādās divi svešinieki.

Белый список | Krievija
Žanrs
IMDB
8 (9 balsu)
Valsts mēroga morālās panikas laikā, ko izraisījis nesenais pusaudžu pašnāvību pieaugums, divi federālie izmeklētāji tiek nosūtīti uz nelielu Krievijas pilsētiņu, lai izskatītu aukstu lietu, kas saistīta ar skolnieces aizdomīgu nāvi. Sākotnēji uzskatot savu uzdevumu tikai par PR triku, abi pamazām sāk zaudēt uzmanību, jo viņi dodas dziļāk paranojiskajā sazvērestības teoriju pasaulē, kas aptver šo lietu.

Hell House LLC Origins: The Carmichael Manor | ASV
Žanrs
IMDB
6.3 (2415 balsu)
Aukstu lietu izmeklētāju grupa uzturas Karmihaela muižā, kur astoņdesmitajos gados notika šausminošās un neatklātās Karmihaelu ģimenes slepkavības. Pēc četrām naktīm par grupu vairs nekas netika dzirdēts. Viņu materiālos atklātais ir vēl satraucošāks nekā jebkas, kas atrodams Hell House kasetēs.

Night of the Hunted | Francija| ASV
Žanrs
IMDB
6.5 (47 balsu)
Kad kāda nenojausmā sieviete pusnaktī apstājas nomaļā degvielas uzpildes stacijā, viņa ir padarījusi snaipera sociopāta rotaļlietu ar slepenu atriebību. Lai izdzīvotu, viņai ir ne tikai jāizvairās no viņa lodēm un jācīnās par savu dzīvību, bet arī jāizdomā, kurš un kāpēc vēlas viņas nāvi.

Чижик-Пыжик возвращается | Krievija
Žanrs
Ierodoties ekskursijā uz Sanktpēterburgu, klasesbiedrenes Dana un Ļova kļūst par lieciniekiem slavenā "Čižika-Pižika" zādzībai. Leģenda vēsta, ka, ja tu izsaki vēlēšanos un uz pieminekļa postamenta saņemsi monētu, neiemetot to ūdenī, tā noteikti piepildīsies. Bet "Čižiks" ir prom. Vai tas nozīmē, ka puiši nekad nevarēs īstenot savus sapņus un Ļovas vecāki tomēr šķirsies, un Dana nekļūs par slavenu blogeri? Drosmīgi skolēni steidzas meklēt nolaupītājus, slēpjoties no skolotājiem, no Jekaterinburgas steidzami izsauktiem vecākiem, policistiem un pat no sevis.... "Pēteris Lielais".

The Nun II | ASV
Žanrs
Filmas darbība norisinās 1956. gadā Francijā. Tiek nogalināts priesteris. Ļaunums vēršas plašumā. Visā pasaulē panākumus guvušās filmas turpinājums seko māsai Irēnai, kurai vēlreiz jāsatiekas aci pret aci ar dēmonisko mūķeni Valaku.

1 2 3 4 5 6 .. 93