Dānija

School of Seduction | Vācija| Krievija| Norvēģija| Dānija| Austria
Žanrs
IMDB
6.6 (143 balsu)
Trīs krievu sievietes 30 gadu vecumā, kuras visas meklē to pašu: drošību, augstāku sociālo statusu un mūžīgo laimi. Nav viegli izpildīt vēlmi mūsdienu Krievijā, kur dominē patriarhāts. Tāpēc mūsu varones uzņemas lietas savās rokās un pievienojas cilvēka - vēlams bagāta - pavedināšanas mākslas kursam. Septiņu gadu ieraksti dažkārt rada traģikomisku ainu par dzimumu lomām un sievišķību Putina Krievijā.

Žanrs
IMDB
7.1 (55581 balsu)
Glāzgovā, Skotijā, kamēr visā pasaulē sāk izplatīties noslēpumaina pandēmija, izcilā epidemioloģe Sjūzena iemīlas izveicīgajā pavārā Maiklā.

Žanrs
IMDB
8.1 (3787 balsu)
Četri vidusskolas skolotāji uzsāk dzeršanas eksperimentu: uzturot pastāvīgi zemu reibuma līmeni.

Ut og stjæle hester | Norvēģija| Dānija| Zviedrija
Žanrs
IMDB
6.5 (1581 balsu)
1999. gada novembris. 67 gadus vecais Tronds dzīvo jaunatklātā vientulībā un ar nepacietību gaida Jaungada vakara 2000 pavadīšanu vienatnē. Iestājoties ziemai, viņš atklāj, ka viņam ir kaimiņš, kuru Tronds pazina jau 1948. gadā, kad viņam apritēja 15 gadi, un vasaras Tronda tēvs sagatavoja viņu uzņemties gaidāmās nodevības un pazušanas nastu.

Drømmebyggerne | Dānija
Žanrs
IMDB
7.2 (50 balsu)
Minnas rāmā un vienkāršā dzīve sagriežas kājām gaisā, kad viņa iegūst… it kā māsu. Vispirms Minna ļoti priecājas, tomēr drīz vien izrādās, ka Dženija nepavisam nav tāda, par kādu meitene ir sapņojusi un kādu gribējusi. Kādu nakti Minna nokļūst kādā slepenā vietā, kur tiek radīti… sapņi! Turklāt, uzzinot, ka iespējams ne tikai radīt konkrētu sapni konkrētam cilvēkam, bet arī sapņos likt cilvēkam mainīties, Minnai prātā iešaujas doma izmantot šo iespēju attiecībā uz Dženiju.

Žanrs
IMDB
6.6 (9716 balsu)
Amerikāņu zilajā apkaklē pusaudžu grupa kopā veido Dandies - lielgabalnieku bandu, kuru vadīja Diks Dandelions. Pēc stingra pacifisma kodeksa, kas ir pretrunā ar to, ka viņiem visiem ir šautenes, grupa galu galā ielaiž Sebastianu, Dika bērnības aukles Klarabelle mazdēlu, kurš baidās no citām bandas šajā apgabalā. Diks un kompānija cenšas pasargāt Krabrabeļu, taču notiek notikumi, kas aizkavē banda pagātni.

Žanrs
IMDB
5.9 (89835 balsu)
Budžets
7,500,000.00$
Otrā pasaules kara beigās, pateicoties slepenai kosmosa programmai, nacistiem ir izdevies aizbēgt uz Mēness tumšo pusi. Tur, 70 gadu laikā, viņi ir uzbūvējuši gigantisku kosmosa cietoksni un attīstījuši kosmosa kuģu floti, lai kādu dienu ar triumfu atgrieztos uz Zemes... Kad amerikāņu astronauts Vašingtons savā kārtējā rutīnas lidojumā uz Mēnesi nejauši atklāj nacistu noslēpumu, Mēness fīrers nolemj, ka tā stunda ir situsi! Ceturtais reihs uzsāk grandiozu uzbrukumu Zemei. Somu režisora Timo Vuorensolas satīrīskā fantastikas filma „Dzelzs debesis” ir Somijas kinovēstures visdārgākais projekts.

Žanrs
IMDB
5.4 (7830 balsu)
Stāsts par diviem mīļotājiem un viņu mēģinājumiem glābt attiecības tuvākajā nākotnē uz kosmiskā sabrukuma robežas. Džons un pasaules slavenā slidošanas zvaigzne Jeļena gatavojas parakstīt šķiršanās dokumentus, kad saprot, ka, neskatoties uz visu, kas notiek ap viņiem, par viņu mīlestību ir vērts cīnīties. Tas ir viss par mīlestību ir jauna mīlestības un nākotnes dzīves uzņemšana, jo divi mīlnieki cīnās episkā proporciju sazvērestībā.

Good People | ASV| Lielbritānija| Dānija| Zviedrija
Žanrs
IMDB
5.5 (14899 balsu)
Toms un Anna Wright, jauns amerikāņu pāris, nonākot smagos parādos, atjaunojot Annas ģimenes māju Londonā. Pārim zaudējot sapni par mājas izveidošanu un ģimenes izveidošanu, viņi atklāj, ka īrnieks dzīvoklī zem viņiem ir miris un viņš ir atstājis atlicināt skaidru naudu - 400 000 USD vērtībā. Lai arī Toms un Anna sākotnēji vilcinās, viņi nolemj, ka plāns ir vienkāršs: viss, kas viņiem jādara, ir mierīgi ņemt naudu un izmantot tikai to, kas nepieciešams, lai viņus atbrīvotu no parādiem. Bet, kad viņi sāk tērēt naudu un, šķiet, nevar apstāties, viņi nonāk nāvējoša pretinieka - zagļa, kurš to nozaga, mērķī, un tieši tad labiem cilvēkiem sāk notikt ļoti sliktas lietas.

Selvmordsturisten | Vācija| Norvēģija| Dānija
Žanrs
IMDB
5.4 (237 balsu)
Apdrošināšanas brokera Maksa dzīvība ir saistīta ar vienu lietu - kontrolējot viņa valriekstu smadzeņu audzēju. Viņš ēd pareizi, vingro un dzīvo pareizi, bet visa šī pašapziņa viņu padara arvien depresīvāku. Kad viņš saprot, ka mīļotā sieva plāno viņu pamest, viņš nolemj patstāvīgi dzīvot.

Love at First Hiccup | ASV| Dānija
Žanrs
IMDB
5.7 (2944 balsu)
Vidusskolas romantiskā komēdija par pirmkursnieku Viktoru, kurš noslēdzis līgumu ar Anya-itis lietu (akūta un neārstējama mīlestības aizraušanās ar vidusskolas vecāko Anju.) Un kāpēc gan viņam to nevajadzētu?

Žanrs
IMDB
7.6 (29708 balsu)
Piedzīvojums gaida 12 gadus vecu Brendanu, kuram jācīnās ar vikingiem un čūsku dievu, lai atrastu kristālu un aizpildītu leģendāro Kells grāmatu. Lai pabeigtu brāļa Aidena grāmatu, Brendanam jāpārvar savas visdziļākās bailes no slepena meklējumiem, kas viņu aizvedīs aiz abatijas sienām un apburtā mežā, kur slēpjas bīstamas mītiskas būtnes. Vai Brendanam izdosies viņa meklējumos?

1 2 3 4 5