Fentesi

Thelma the Unicorn | ASV
Žanrs
IMDB
5.9 (679 balsu)
Thelma sapņo būt par krāšņu vienradzi. Tad retā rozā un mirdzumu pilnā likteņa mirklī Telmas vēlēšanās piepildās. Viņa uzreiz iegūst starptautisku zvaigzni, taču par negaidītu cenu. Pēc kāda laika Thelma saprot, ka ir bijusi laimīgāka kā viņas parastais, bez dzirkstelēm. Tāpēc viņa nomet ragu, noberž mirdzumus un atgriežas mājās, kur viņu sagaida labākā draudzene ar apskāvienu.

Vampire humaniste cherche suicidaire consentant | Kanāda
Žanrs
IMDB
7.2 (1680 balsu)
Budžets
2,971,060.00$
Saša ir jauns vampīrs ar nopietnu problēmu: viņa ir pārāk jutīga, lai nogalinātu. Kad sašutušie vecāki viņai pārtrauc asins piegādi, Sašas dzīvība ir apdraudēta. Par laimi viņa satiek Polu, vientuļu pusaudzi ar pašnāvības tieksmēm, kurš ir gatavs atdot savu dzīvību, lai glābtu savu. Taču viņu draudzīgā vienošanās drīz vien kļūst par nakts meklējumiem piepildīt Pola pēdējās vēlmes pirms dienas pārtraukuma.

青春ブタ野郎はおでかけシスターの夢を見ない | Japāna
Žanrs
IMDB
7.3 (518 balsu)
Pēc drūmā decembra Sakuta strauji tuvojas otrā vidusskolas kursa beigām. Tā kā Mai ir trešā kursa studente, viņiem nav palicis daudz laika kopā, pirms tuvojas izlaidums. Tikmēr viņa māsa Keida lēnām, bet stabili atkal dodas ārā. Tikko viņa sāk atrast savu pamatu, viņa paziņo par savu līdz šim ambiciozāko mērķi — apmeklēt brāļa vidusskolu! Sakuta labāk par visiem zina, cik grūti Keidai tas būs, un ir gatavs viņu atbalstīt, cik vien var. Viņš vienkārši nav pārliecināts, vai tas viņai ir vislabākais, vai arī tas, ko viņa patiešām vēlas...

The American Society of Magical Negroes | ASV
Žanrs
IMDB
2.8 (7383 balsu)
Jauns vīrietis Arens tiek savervēts slepenā burvju melnādaino cilvēku sabiedrībā, kuri velta savu dzīvi ārkārtīgi svarīgam mērķim: balto cilvēku dzīves atvieglošanai.

All of Us Strangers | ASV| Lielbritānija
Žanrs
Kādu nakti scenārists Ādams savā gandrīz tukšajā torņu kvartālā mūsdienu Londonā nejauši satiekas ar savu noslēpumaino kaimiņu Hariju, kas izjauc viņa ikdienas dzīves ritmu. Kad Ādams un Harijs tuvojas, Ādams tiek aizvests atpakaļ uz bērnības māju, kur viņš atklāj, ka abi viņa sen mirušie vecāki dzīvo un izskatās tikpat veci kā dienā, kad viņi nomira pirms vairāk nekā 30 gadiem.

深海 | Ķīna
Žanrs
IMDB
6.8 (1406 balsu)
Budžets
28,700,000.00$
Kopš mātes aiziešanas Šensju ir izjutusi dziļas skumjas. Vētra viņu ienes sapņainā, virpuļojošā krāsu pasaulē. Hyjinx vadībā un kopā ar izgudrojošu zemūdens šefpavāru Nanhe viņa uzsāk meklējumus, lai rastu mierinājumu Jūras acī.

There's Something in the Barn | Norvēģija| Somija
Žanrs
IMDB
6.2 (166 balsu)
Kāda amerikāņu ģimene piepilda savu sapni atgriezties pie savām saknēm pēc nomaļas mājiņas mantojuma Norvēģijas kalnos. Bet viņus gaida pārsteigums.

Once Upon a Studio | ASV
Žanrs
IMDB
8.6 (4256 balsu)
Īsajā filmā, kas radīta Disneja 100. gadadienai, attēlots Mikijs, kas apvieno leģendāro Disneja varoņu galeriju grupas fotoattēlam.

The Nightmare Before Christmas | ASV
Žanrs
IMDB
7.9 (364716 balsu)
Budžets
24,000,000.00$
Džeks Skellingtons ir Helovīntaunas ķirbju karalis, kam ir apnicis katru gadu Helovīnos darīt vienu un to pašu. Kādu dienu viņš nokļūst Ziemassvētku pilsētā un tā aizraujas ar šiem svētkiem, ka nolemj tos adaptēt savā pilsētā, apvienojot ar Helovīna svētkiem. Viņš nolaupa pat Santa Klausu un pats nolemj izdalīt dāvanas savas pilsētas bērneļiem… Filmas pamatā ir Tima Bērtona 1982. gadā sarakstīts dzejolis.

Dark Harvest | ASV
Žanrs
IMDB
5.5 (4012 balsu)
Nelielā Vidusrietumu pilsētiņā notiek nāvējošs ikgadējs rituāls, kad no kukurūzas laukiem paceļas mītiskais murgs Sawtooth Jack un izaicina pilsētas pusaudžus asiņainā cīņā par izdzīvošanu.

封神第一部:朝歌风云 | Ķīna
Žanrs
IMDB
7.2 (1286 balsu)
Pamatojoties uz pazīstamāko Ķīnas klasisko fantāzijas romānu Fengshenyanyi, triloģija ir lielisks austrumu augstas fantāzijas epopeja, kas atveido ieilgušos mītiskos karus starp cilvēkiem, nemirstīgajiem un briesmoņiem, kas notika pirms vairāk nekā trīs tūkstošiem gadu.

Miraculous - le film | Francija| Ķīna
Žanrs
IMDB
6.2 (2853 balsu)
Budžets
86,000,000.00$
Parastas Parīzes pusaudzes Marinetes dzīve kļūst pārcilvēka, kad viņa kļūst par Mārīti. Apveltītai ar maģiskām radīšanas spējām, Mārītei ir jāapvienojas ar savu pretstatu Cat Noir, lai glābtu Parīzi, jo jauns nelietis atbrīvo pilsētā haosu.

1 2 3 4 5 6 .. 66