Fentesi

Miraculous - le film | Francija| Ķīna
Žanrs
IMDB
6.2 (2853 balsu)
Budžets
86,000,000.00$
Parastas Parīzes pusaudzes Marinetes dzīve kļūst pārcilvēka, kad viņa kļūst par Mārīti. Apveltītai ar maģiskām radīšanas spējām, Mārītei ir jāapvienojas ar savu pretstatu Cat Noir, lai glābtu Parīzi, jo jauns nelietis atbrīvo pilsētā haosu.

Ник и нефритовое дерево | Krievija| Ķīna
Žanrs
Niks ir kāpuru puika, kurš, pārvarējis purva tabu, kļūst par tauriņu un, neskatoties uz grūtībām, tiecas pēc sava sapņa - Maģiskā skuķa koka, kurā mīt visi pasaules skaistākie tauriņi. Niku ceļā sagaida bīstami pārbaudījumi, jautri piedzīvojumi, jauni draugi un, protams, pirmā mīlestība.

Mad Heidi | Šveice
Žanrs
IMDB
5.5 (2726 balsu)
Budžets
2,600,000.00$
Distopiskajā Šveicē, kas ir nokļuvusi ļaunā siera tirāna fašistu varā, Heidija dzīvo tīru un vienkāršu dzīvi Šveices Alpos. Vectēvs Alpohi dara visu iespējamo, lai aizsargātu Heidiju, taču viņas ilgas pēc brīvības viņai drīz vien ieved nepatikšanās ar diktatora rokaspuišiem. Nevainīgā meitene pārvēršas par sieviešu kaujas spēku, kas vēlas atbrīvot valsti no vājprātīgajiem siera fašistiem.

Nimona | ASV
Žanrs
IMDB
8.1 (106 balsu)
Bruņinieks, kas izveidots traģiskā noziedznieka komandām ar trakulīgu, maināmu pusaudzi, lai pierādītu savu nevainību. Bet ja nu viņa ir briesmonis, kuru viņš ir zvērējis iznīcināt?

Viejos | Spānija
Žanrs
IMDB
5.4 (459 balsu)
Astoņgadnieks Manuels pēc sievas pēkšņas pašnāvības nonāk demences stāvoklī, izraisot virkni paranormālu notikumu, kas pakļaus viņa ģimenes dzīvībām.

The Secret Kingdom | Austrālija
Žanrs
IMDB
7.2 (45 balsu)
Pīters ar jaunāko māsu un vecākiem ievācas jaunā mājā. Tūlīt pēc ierašanās Veritī pierunā brāli izpētīt ciematu, kur viņi atrod noslēpumainu artefaktu. Jau tonakt viņi tiek ierauti savādā un fantastiskā pasaulē, kas atrodas zem mūsējās, un tajā viņus nolaupa zvīņnešu bars. Kāda mītiska pareģojuma dēļ šīs zemes iemītnieki saredz Pīterā savu karali un glābēju, kā rezultātā abiem bērniem jādodas briesmu pilnā piedzīvojumā pa jauno, savādo pasauli.

The Little Mermaid | ASV
Žanrs
IMDB
7.6 (271,697 balsu)
Budžets
40,000,000.00$
Ariela, dzīvespriecīga un nebēdnīga nāriņa, ir devusies mūža lielākajā ceļojumā kopā ar savu labāko draugu, mīļo Flaunderu, un regeju dziedošo Karību krabi Sebastianu pie sāniem. Taču būs vajadzīga visa viņas drosme un gribasspēks, lai piepildītu sapņus un glābtu mīļo tēva karaļvalsti no nekrietnās jūras raganas Urzulas! Pievienojieties Arielai un Sebastjanam aizraujošā virtuālajā ceļojumu spēlē, kas jūs aizvedīs zemūdens pasakā un sagādās daudz citu prieku!

The Gools | Ķīna
Žanrs
Budžets
20,000,000.00$
Iemācījušās aizsargāt pamieru starp dzīvnieku kopienu, trīs jaunas kazas dodas piedzīvojumiem bagātā ceļojumā, lai saglabātu pamieru visā savā sabiedrībā.

Cosa e' Mandinga | Argentīna
Žanrs
IMDB
4.6 (152 balsu)
Kamēr ļaunie spēki nolaižas pār Argentīnu, cilvēces lielāko cerību, kādreiz leģendārais šamanis ir ieslodzīts ārprātīgā patversmē, bezspēcīgs, lai novērstu dēmonisko augšāmcelšanos.

The Portable Door | Austrālija
Žanrs
IMDB
7.5 (37 balsu)
Pols Kārpenters ir praktikants noslēpumainā Londonas firmā ar netradicionāliem darba devējiem, tostarp izpilddirektoru, kurš vēlas izjaukt seno burvju pasauli ar modernu korporatīvo praksi.

La Tour | Francija
Žanrs
IMDB
5.4 (189 balsu)
Pilsētas sirdī torņa iedzīvotāji kādu rītu pamostas un konstatē, ka viņu ēka ir tīta necaurredzamā miglā, aizsedzot durvis un logus – dīvainu tumšo vielu, kas aprij visu, kas tai mēģina iziet cauri. Ieslodzītie iedzīvotāji cenšas sakārtoties, taču, lai nodrošinātu savu izdzīvošanu, pamazām pakļaujas primitīvākajiem instinktiem, līdz grimst šausmās...

Ruby Gillman, Teenage Kraken | ASV
Žanrs
Filmu "Šreks" un "Kā pieradināt pūķi" autoru jaunā piedzīvojumu komēdija ienirs vidusskolas nemierīgajos ūdeņos ar jautru un sirsnīgu stāstu par kautrīgo pusaudzi Rūbiju, kura atklāj, ka ir daļa no leģendārās un karaliskās noslēpumaino jūras nezvēru dzimtas. Viņas liktenis okeāna dzīlēs ir dižāks, nekā viņa jebkad sapņojusi! Taču Rūbijas ceļš uz slavas virsotnēm nebūs viegls, jo viņai ceļā stāsies jaunā, superpopulārā Čelsija, kura patiesībā ir nāra! Un viņai ir ļauni nodomi. Filma šādās versijās un formātos: - latviešu valodā; - krievu valodā ar subtitriem latviešu valodā; - angļu valodā ar subtitriem latviešu valodā.

1 2 3 4 5 6 .. 65