Japāna

劇場版 天元突破グレンラガン 螺巌篇 | Japāna
Žanrs
IMDB
8 (1226 balsu)
Septiņus gadus pēc spirālveida karaļa sakāves Saimonam un Dai-Gurrena brigādei jādodas kosmosa plašumos, lai pieveiktu jaunus draudus un glābtu Visumu.

劇場版 天元突破グレンラガン 紅蓮篇 | Japāna
Žanrs
IMDB
7.6 (1816 balsu)
Saimons un Kamina dzīvo pazemes pilsētā, kuru uzrauga ciema priekšnieks. Kad Saimons uzdur artefaktu un zvēri iebrūk no virsmas, Saimons un Kamina saceļas pret viņiem.

Perfect Days | Vācija| ASV| Japāna
Žanrs
IMDB
8 (1086 balsu)
Šķiet, ka Hirayama ir pilnībā apmierināts ar savu vienkāršo dzīvi kā tualetes apkopēja Tokijā. Ārpus ļoti strukturētās ikdienas viņš bauda aizraušanos ar mūziku un grāmatām. Un viņš mīl kokus un fotografē tos. Vairākas negaidītas tikšanās pakāpeniski atklāj vairāk viņa pagātnes.

ゴジラ2000 ミレニアム | Japāna
Žanrs
IMDB
6 (8840 balsu)
Budžets
8,300,000.00$
Neatkarīga pētnieku grupa, ko sauc par Godzilas prognozēšanas tīklu (GPN), aktīvi izseko Godzillu, kad viņš piekļūst Nemuro. Lietas kļūst vēl sarežģītākas, kad Ibaragi prefektūrā tiek atklāts milzu meteors. Noslēpumainā klints sāk levitēt, kad tiek atklāti tā patiesie nodomi attiecībā uz pasauli un Godzillu.

バッドシティ | Japāna
Žanrs
IMDB
5.8 (276 balsu)
Kensuke Sonomura vada leģendāro Hitoši Ozavu šajā izcilajā V-Cinema aktiermākslā. Kaiko pilsētu vajā nabadzība un noziedzība. Kad kāds korumpēts uzņēmējs nolemj kandidēt uz mēra amatu un sāk likvidēt pretiniekus no konkurējošās mafijas, bijušais policijas kapteinis, kurš dienē par slepkavību, tiek slepeni atbrīvots un tiek norīkots īpašas darba grupas vadībā, lai viņu arestētu.

ラブライフ | Francija| Japāna
Žanrs
IMDB
7.1 (806 balsu)
Taeko un viņas vīrs Džiro mierīgi dzīvo kopā ar savu mazo dēlu Keitu, kad traģiska negadījuma rezultātā viņas dzīvē atkal tiek atgriezts zēna sen pazudis tēvs Pārks. Lai tiktu galā ar sāpēm un vainas apziņu, Taeko cenšas palīdzēt šim nedzirdīgajam un bezpajumtniekam.

夏へのトンネル、さよならの出口 | Japāna
Žanrs
IMDB
7.6 (98 balsu)
Tono Kaoru dzirdēja baumas: Telpas un laika likumi Urasimas tunelim neko nenozīmē. Ja jūs to atradīsit, izejiet cauri, un jūs atradīsit savu sirdslietu otrā pusē... apmaiņā pret savas dzīves gadiem. Naktī, kad Kaoru stāv tuneļa priekšā, kas izskatās aizdomīgi līdzīgs baumās aprakstītajam, viņš domā par Kārenu, māsu, kuru viņš zaudēja avārijā pirms pieciem gadiem. Kaoru par pārsteigumu viņam seko jaunais pārejas students Anzu Hanaki, kurš sola viņam palīdzēt eksperimentēt ar noslēpumaino tuneli, taču ko viņa vēlas no Kaoru apmaiņā? Un ko viņam atliks dot pēc tam, kad ar viņu būs pabeigts tunelis?

劇場版 ソードアート・オンライン -プログレッシブ- 冥き夕闇のスケルツォ | Japāna
Žanrs
IMDB
6.9 (221 balsu)
Ir pagājis vairāk nekā mēnesis, kopš 10 000 lietotāju tika iesprostoti "Sword Art Online" pasaulē. Asuna, kura notīrīja Ainkradas peldošās dzelzs pils pirmo stāvu, pievienojās Kirito un turpināja ceļu, lai sasniegtu augšējo stāvu. Šķiet, ka ar informācijas brokeres Argo sievietes atbalstu grīdu tīrīšana norit gludi, taču izceļas konflikts starp divām lielākajām ģildēm, kurām būtu jāsadarbojas – labāko spēlētāju grupām ALS (Aincrad Liberation Squad) un DKB (Dragon Knights Brigade). . Un tikmēr aizkulisēs eksistē noslēpumaina figūra, kas rauj auklas…

Starship Troopers: Invasion | ASV| Japāna
Žanrs
IMDB
5.8 (11520 balsu)
Tālu Federācijas priekšposteni Fort Keisiju uzbrūk kļūdas. Ātrā uzbrukuma kuģa Alesia komanda ir norīkota, lai palīdzētu Fort Keisijā izvietotajam Starship kuģim John A. Warden evakuēties kopā ar izdzīvojušajiem un droši nogādāt militāro izlūkdienestu atpakaļ uz Zemi. Kārlis Dženkinss, kurš tagad strādā paranormālās karadarbības ministrijā, aizved zvaigžņu kuģi slepenā misijā pirms tikšanās ar Alesia un pazūd miglājā. Tagad kaujās rūdītajiem karavīriem tiek uzdots veikt glābšanas misiju, kas var novest pie daudz drausmīgākām sekām, nekā viņi jebkad būtu spējuši iedomāties...

The Super Mario Bros. Movie | ASV| Japāna
Žanrs
Santehniķis vārdā Mario kopā ar savu brāli Luidži ceļo pa pazemes labirintu, mēģinot glābt sagūstīto princesi.

伊藤潤二『マニアック』 | Japāna
Žanrs
IMDB
5.9 (1482 balsu)
No šausmu manga maestro Junji Ito prāta nāk mugurkaulu kutinoša dažu viņa dīvaināko, satraucošāko un šausminošāko stāstu izlase.

火狩りの王 | Japāna
Žanrs
IMDB
8.1 (30 balsu)
Ārpus maģiskajiem šķēršļiem atrodas pasaule, kuru pārņem ugunīgi zvēri, kas pazīstami kā liesmu dēmoni, un vienīgie, kas var aizsargāt cilvēci, ir Uguns mednieki. Tumšajā mežā, kur klīst zvēri, Toko, jauno ciema iedzīvotāju, no uzbrukuma izglābj viens no šiem prasmīgajiem izsekotājiem Koši. Taču viņu tikšanās nebija nejaušība, un sākas jauns liktenis.

1 2 3 4 5 6 .. 46