Japāna

バッドシティ | Japāna
Žanrs
IMDB
5.8 (276 balsu)
Kensuke Sonomura vada leģendāro Hitoši Ozavu šajā izcilajā V-Cinema aktiermākslā. Kaiko pilsētu vajā nabadzība un noziedzība. Kad kāds korumpēts uzņēmējs nolemj kandidēt uz mēra amatu un sāk likvidēt pretiniekus no konkurējošās mafijas, bijušais policijas kapteinis, kurš dienē par slepkavību, tiek slepeni atbrīvots un tiek norīkots īpašas darba grupas vadībā, lai viņu arestētu.

ラブライフ | Francija| Japāna
Žanrs
IMDB
7.1 (806 balsu)
Taeko un viņas vīrs Džiro mierīgi dzīvo kopā ar savu mazo dēlu Keitu, kad traģiska negadījuma rezultātā viņas dzīvē atkal tiek atgriezts zēna sen pazudis tēvs Pārks. Lai tiktu galā ar sāpēm un vainas apziņu, Taeko cenšas palīdzēt šim nedzirdīgajam un bezpajumtniekam.

夏へのトンネル、さよならの出口 | Japāna
Žanrs
IMDB
7.6 (98 balsu)
Tono Kaoru dzirdēja baumas: Telpas un laika likumi Urasimas tunelim neko nenozīmē. Ja jūs to atradīsit, izejiet cauri, un jūs atradīsit savu sirdslietu otrā pusē... apmaiņā pret savas dzīves gadiem. Naktī, kad Kaoru stāv tuneļa priekšā, kas izskatās aizdomīgi līdzīgs baumās aprakstītajam, viņš domā par Kārenu, māsu, kuru viņš zaudēja avārijā pirms pieciem gadiem. Kaoru par pārsteigumu viņam seko jaunais pārejas students Anzu Hanaki, kurš sola viņam palīdzēt eksperimentēt ar noslēpumaino tuneli, taču ko viņa vēlas no Kaoru apmaiņā? Un ko viņam atliks dot pēc tam, kad ar viņu būs pabeigts tunelis?

劇場版 ソードアート・オンライン -プログレッシブ- 冥き夕闇のスケルツォ | Japāna
Žanrs
IMDB
6.9 (221 balsu)
Ir pagājis vairāk nekā mēnesis, kopš 10 000 lietotāju tika iesprostoti "Sword Art Online" pasaulē. Asuna, kura notīrīja Ainkradas peldošās dzelzs pils pirmo stāvu, pievienojās Kirito un turpināja ceļu, lai sasniegtu augšējo stāvu. Šķiet, ka ar informācijas brokeres Argo sievietes atbalstu grīdu tīrīšana norit gludi, taču izceļas konflikts starp divām lielākajām ģildēm, kurām būtu jāsadarbojas – labāko spēlētāju grupām ALS (Aincrad Liberation Squad) un DKB (Dragon Knights Brigade). . Un tikmēr aizkulisēs eksistē noslēpumaina figūra, kas rauj auklas…

Starship Troopers: Invasion | ASV| Japāna
Žanrs
IMDB
5.8 (11520 balsu)
Tālu Federācijas priekšposteni Fort Keisiju uzbrūk kļūdas. Ātrā uzbrukuma kuģa Alesia komanda ir norīkota, lai palīdzētu Fort Keisijā izvietotajam Starship kuģim John A. Warden evakuēties kopā ar izdzīvojušajiem un droši nogādāt militāro izlūkdienestu atpakaļ uz Zemi. Kārlis Dženkinss, kurš tagad strādā paranormālās karadarbības ministrijā, aizved zvaigžņu kuģi slepenā misijā pirms tikšanās ar Alesia un pazūd miglājā. Tagad kaujās rūdītajiem karavīriem tiek uzdots veikt glābšanas misiju, kas var novest pie daudz drausmīgākām sekām, nekā viņi jebkad būtu spējuši iedomāties...

The Super Mario Bros. Movie | ASV| Japāna
Žanrs
Santehniķis vārdā Mario kopā ar savu brāli Luidži ceļo pa pazemes labirintu, mēģinot glābt sagūstīto princesi.

伊藤潤二『マニアック』 | Japāna
Žanrs
IMDB
5.9 (1482 balsu)
No šausmu manga maestro Junji Ito prāta nāk mugurkaulu kutinoša dažu viņa dīvaināko, satraucošāko un šausminošāko stāstu izlase.

火狩りの王 | Japāna
Žanrs
IMDB
8.1 (30 balsu)
Ārpus maģiskajiem šķēršļiem atrodas pasaule, kuru pārņem ugunīgi zvēri, kas pazīstami kā liesmu dēmoni, un vienīgie, kas var aizsargāt cilvēci, ir Uguns mednieki. Tumšajā mežā, kur klīst zvēri, Toko, jauno ciema iedzīvotāju, no uzbrukuma izglābj viens no šiem prasmīgajiem izsekotājiem Koši. Taču viņu tikšanās nebija nejaušība, un sākas jauns liktenis.

大雪海のカイナ | Japāna
Žanrs
IMDB
7.9 (46 balsu)
Citā pasaulē arvien pieaugošā Sniega jūra ir apņēmusi planētas virsmu. Cilvēki cīnās par izdzīvošanu, dzīvojot ap masveida orbitāla koka ceļiem, kura zari izplatās debess membrānā augstu virs zemes. Pārmaiņas notiek šajā mirstošajā pasaulē pēc tam, kad Kaina, zēns no debesu membrānas, satiek meiteni no virsmas, kuru sauc par Ririha.

とんでもスキルで異世界放浪メシ | Japāna
Žanrs
IMDB
7.2 (131 balsu)
Mukoda Tsuyoshi, parasts algotais, kādu dienu pēkšņi tiek pārvests uz citu pasauli. Unikālā prasme, ko viņš iegūst, ierodoties šajā pasaulē, ir šķietami bezjēdzīga "Tiešsaistes pārtikas preces". Sākumā Mukoda ir apmulsusi, taču mūsdienu ēdieniem, ko viņš spēj ienest savā jaunajā pasaulē, izmantojot šo prasmi, izrādās, ka tiem ir neticami efekti!

久保さんは僕を許さない | Japāna
Žanrs
IMDB
8 (76 balsu)
Pirmā kursa vidusskolas skolniece Junta Širaiši ir pūļa tēls, kurš paliek nepamanīts pat stāvot tev blakus. Bet viņa klasesbiedrs, "varones līmeņa skaistulis" Kubo vienmēr viņu pamana un ir klāt, lai viņu ķircinātu. Ikviens kādam var kļūt īpašs, taču varētu būt pāragri saukt šīs jūtas par "mīlestību". Iespējams, šis stāsts joprojām ir divu soļu attālumā no romantiskas komēdijas — sauksim to par saldu komēdiju, kurā kļūst redzams fona varonis!

ヴィンランド・サガ | Japāna
Žanrs
IMDB
8.8 (43002 balsu)
Jau tūkstoš gadus vikingi ir iemantojuši sev ievērojamu vārdu un reputāciju kā spēcīgākās ģimenes, kurām ir slāpes pēc vardarbības. Torfins, viena no lielākajiem vikingu karavīriem dēls, savu bērnību pavada kaujas laukā, pilnveidojot savas prasmes piedzīvojumā, lai izpirktu savu visvairāk iekāroto atriebību pēc viņa tēva noslepkavošanas.

1 2 3 4 5 6 .. 45