Komēdija

Some Like it Hot | ASV
Žanrs
IMDB
8.2 (270003 balsu)
Budžets
2,883,848.00$
Mūziķi Džo un Džerijs, savām acīm redzējuši mafijas izrēķināšanos ar “citādi domājošajiem”, ko kājas nes pamet pilsētu, taču ir problēma – vīriešu dzimuma orķestranti nevienam nav vajadzīgi, tādēļ abi kļūst par pievilcīgām lēdijām Džozefīni un Dafni. Kopā ar pārējām orķestrantēm abi dodas turnejā uz saulaino Floridu, šķendēdamies par likteni – apkārt tikai sievietes, bet viņiem jātēlo izprotošas un uzticamas draudzenes...

Maybe I Do | ASV
Žanrs
IMDB
5.4 (16 balsu)
Budžets
7,500,000.00$
Mišelas un Alena attiecības nonākušas krustcelēs, un viņi nolemj beidzot sapazīstināt savus vecākus. Vakariņu laikā noskaidrojas, ka vecāki jau ir pazīstami, iespējams, pat pārāk labi.

Yes Day | ASV
Žanrs
IMDB
5.7 (25862 balsu)
Mamma un tētis, kuri parasti saka nē, izlemj atbildēt savu bērnu visdrosmīgākajiem lūgumiem — ievērojot dažus pamatnoteikumus — jautrības un piedzīvojumu viesuļvētru dienā.

The Little Rascals Save the Day | ASV
Žanrs
IMDB
5.1 (1825 balsu)
Budžets
8,000,000.00$
Ģimenes piedzīvojumu filma par bērniem, kuri dzīvo kaimiņos un ar vislabākajiem nodomiem cenšas savākt naudu cēlam mērķim. Tomēr par spīti viņu centieniem, viņiem allaž izdodas iekļūt nepatikšanās.

Death to 2021 | ASV| Lielbritānija
Žanrs
IMDB
6.3 (15090 balsu)
Šajā komiskajā retrospekcijā ir apvienoti arhīva kadri un skriptu skices, kas atkārtoti aplūko visas bailes — un dažkārt arī prieku —, ko piedāvāja 2021. gads.

The Banshees of Inisherin | ASV| Lielbritānija| Īrija
Žanrs
IMDB
7.8 (87663 balsu)
Budžets
200,000.00$
Kādā nomaļā Īrijas salā, starp diviem ilggadējiem draugiem negaidīti pārtrūkst draudzības saiknes un notikušā cēloņus viens no viņiem cenšas noskaidrot.

The Super Mario Bros. Movie | ASV| Japāna
Žanrs
Santehniķis vārdā Mario kopā ar savu brāli Luidži ceļo pa pazemes labirintu, mēģinot glābt sagūstīto princesi.

When You Finish Saving The World | ASV
Žanrs
IMDB
6.5 (427 balsu)
Evelīna un viņas nevērīgais dēls Zigijs meklē viens otra aizstājējus. Kamēr Evelīna savā patversmē mēģina audzināt nepretenciozu pusaudzi, Zigijs skolā tiecas pēc izcilas jaunas sievietes.

House Party | ASV
Žanrs
IMDB
5.6 (97 balsu)
Topošie klubu popularizētāji un labākie pumpuri Deimons un Kevins tik tikko uztur lietas kopā. Pārim, kam trūkst naudas, veiksmes dēļ un viņi drīz zaudēs jumtus virs galvām, un viņi tikko atlaisti no mājas apkopēja darba. Pārim ir vajadzīgs milzīgs pārsteigums, lai viņu problēmas atrisinātu. Filmā "kas pie velna?" Pārvācoties, viņi nolemj rīkot gada ballīti ekskluzīvā savrupmājā, viņu pēdējā uzkopšanas darba vietā, kas pieder nevienam citam kā Lebronam Džeimsam. Nav atļaujas? Nekādu problēmu. Kas varētu noiet greizi?

The Sisterhood of the Traveling Pants | ASV
Žanrs
IMDB
6.5 (61710 balsu)
Budžets
25,000,000.00$
Četras labākās draudzenes (Tibija, Ļena, Karmena un Bridžita), kuras iegādājas noslēpumainas bikses, kas der katrai no tām, neskatoties uz to dažādajiem izmēriem, un liek ikvienam, kas tās valkā, justies pasakaini. Saskaroties ar izredzēm savu pirmo vasaru pavadīt šķirti, draugi nolemj, ka nomainīs bikses, lai katra meitene pēc kārtas varētu izbaudīt burvību.

M3GAN | ASV
Žanrs
IMDB
6.6 (19769 balsu)
Budžets
12,000,000.00$
M3GAN jeb Megana ir mākslīgā intelekta brīnums, lelle, kas radīta būt par bērna pavadoni un vecāku sabiedroto. Lelle, ko izstrādājusi rotaļlietu uzņēmuma robotiķe Džemma, spēj mācīties un spēlēties, kļūt par draugu un aizsargu bērnam, ar kuru viņa ir saistīta. Kad Džemma pēkšņi kļūst par 8 gadus vecās brāļameitas Keidijas aizbildni, viņa vēl nav gatava kļūt par vecāku. Džemma nolemj izmantot M3GAN prototipu, lai atrisinātu Keidijas pieskatīšanu. Šausmām ir jauna seja, un viņas vārds ir Megana.

Home Alone 3 | ASV
Žanrs
IMDB
4.5 (119208 balsu)
Budžets
32,000,000.00$
ASV Valsts Aizsardzības dienestam ir nozagta slepena mikroshēma. Noziedznieki cer to pārdot un nopelnīt miljoniem dolāru, taču vērtīgā prece nejauši ir nokļuvusi rotaļlietu mašīnā, kas patlaban atrodas kādā mājīgā Čikāgas savrupnamā. Noziedznieki dodas mikroshēmu atgūt. Ceļā viņiem stājas bīstams pretinieks Alekss – astoņgadīgs puišelis, kuram netrūkst izdomas un kurš ir viens pats mājās.

1 2 3 4 5 6 .. 248