Komēdija

7 дней, 7 ночей | Krievija
Žanrs
Kādreiz draudzīgā un mīlošā Gurejevu ģimene nonāk uz šķiršanās robežas. Laulātie Olga un Sergejs ir attālinājušies viens no otra, un bērni Antons un Nastja uztraucas par saviem vecākiem. Modes fotogrāfs Sergejs saņem uzdevumu lidot uz izstādi. Viņš mēģina atcelt komandējumu, jo ir Nastjas dzimšanas diena. Olga, kārtējo reizi vīlusies vīra rīcībā, ir gatava iesniegt šķiršanās pieteikumu... Bet astoņgadīgā Nastja, viņu meita, par saziedoto naudu nopērk ceļojumu uz Armēniju visai ģimenei. Gurejevu ģimeni sagaida jautri piedzīvojumi, tostarp iegremdēšanās vietējo kāzu garšā, kuras tiek svinētas tikai 7 dienas un 7 naktis. Viņi arī izturēs savus pārbaudījumus, kas palīdzēs saprast, kas šajā dzīvē ir visvērtīgākais un svarīgākais.

Как я встретил её маму | Krievija
Žanrs
Jūs varat izvest jaunu vīrieti no Kaukāza, bet nekad neizņemt Kaukāzu no jauna vīrieša. Acīmredzot tā domāja rusificētā osetīna kaukāziešu radinieki, kad nolēma palīdzēt viņam, ievērojot seno tradīciju, aizvest uz ciemu viņa Pēterburgas līgavu. Bet ja nu beigās mašīnā nonāk nepareizā līgava, ģimene uzzina Dāvida galveno noslēpumu un visiem sanākušajiem viesiem kāzas tomēr būs jāsarīko? Tad nāks "Kaukāziešu Bolivuda".

Poolman | ASV
Žanrs
IMDB
4.6 (163 balsu)
Seko nelaimīgam sapņotājam un topošajam filozofam, kurš pavada dienas, pieskatot Taitian Tiki daudzdzīvokļu mājas baseinu saulainā Losandželosā. Kad viņš atklāj lielāko ūdens aplaupīšanu, viņš dara visu iespējamo, lai aizsargātu savu dārgo LA.

The Idea of You | ASV
Žanrs
IMDB
6.6 (14029 balsu)
40 gadus vecā vientuļā mamma Solēna sāk negaidītu romānu ar 24 gadus veco Heju Kempbelu, planētas karstākās puišu grupas August Moon dziedātāju.

Любви не бывает? | Krievija
Žanrs
Katja ir pilnībā vīlusies vīriešos, un Saša nevar dzīvot ne dienu bez jaunas sievietes. Iespēja padarīja viņus par kaimiņiem, kuri nevarēja saprasties. Nolemjot reformēt pašpārliecināto sieviešu dēli, Katja izmanto visus līdzekļus, lai pārvērstu viņa dzīvi dzīvā murgā. Tomēr spēlēšanās ar uguni var būt dārga, jo no naida līdz mīlestībai ir tikai viens solis, pat ja tu netici mīlestībai.

Gracie and Pedro: Pets to the Rescue | ASV| Kanāda| Dienvidāfrika
Žanrs
Greisija un Pedro ir ģimenes mājdzīvnieki, kuriem nav nekā kopīga. Greisija ir snobs, tīršķirnes kucēns, kurš sevi uzskata par "Labāko šovā", savukārt Pedro ir nekaunīgs, glābšanas kaķis, kurš dod priekšroku vakariņām, kas svaigas no miskastes. Pēc tam, kad ģimene uzņemas lielu gājienu, Greisijas un Pedro kautiņi iznīcina lidostas bagāžas karuseli, atstājot mājdzīvniekus pazudušus un iesprostotus bez apkaklēm biedējošā un nezināmā pasaulē. Tas, kas slēpjas starp mājdzīvniekiem un atkalapvienošanos ar ģimeni, ir biedējoši meklējumi, kas ir piepildīti ar krāsainiem varoņiem un bīstamiem piedzīvojumiem, kas liek Greisijai un Pedro pieņemt to, kas viņiem ir kopīgs — viņi neatteiksies no ģimenes. Tikmēr ģimenes bērni Sofija un Gevins arī viņiem nepadodas, ievietojot dziesmu par saviem pazudušajiem mājdzīvniekiem, kas vienkārši kļūst par vīrusu.

Неприличные гости | Krievija
Žanrs
Viktors un Olga jau sen dzīvo naidpilnā laulībā. Viņi beidzot ir nomaksājuši hipotēku un, šķiet, izbauda dzīvi savā dzīvoklī, taču sānu kaimiņi izrādās pārāk aizrautīgi pret jaunu ēku ar plānām sienām. Kādu dienu tie paši kaimiņi nāk pie pāra ar piedāvājumu kopā nodarboties ar seksu. Viktors un Olga atsakās, tad piekrīt, atkal atsakās - un incidents šķiet beidzies, bet jau ieradies trešais pāris, pastāvīgie kaimiņu "tuvi draugi" malā.

Kiss Me Before It Blows Up | Vācija| Izraēla
Žanrs
IMDB
5.9 (685 balsu)
Sagraujošs mīlas stāsts starp kultūru un ģimeņu sadursmēm. Noskūpstīt mani, pirms tas uzsprāgst, ir romantisks nelaimes gadījums, kas šķērso visas robežas. Kad divas Izraēlas sieviešu paaudzes aizraujas ar vācieti un palestīniešu vīrieti, seko haoss. Kas notiek ar mīļotājiem, kuri neder, bet pieder kopā?

LaRoy, Texas | Francija| ASV
Žanrs
IMDB
6.4 (1238 balsu)
Vīrietis vārdā Rejs atklāj, ka viņa sieva viņu krāpj, un nolemj nogalināt sevi. Pirms viņš paspēj nospiest sprūdu, viņš tiek sajaukts ar zemu nomas algotu slepkavu. Izmisīgi tiecoties pēc nelielas cieņas un bez nekā cita, par ko dzīvot, Rejs nolemj uzņemties šo darbu — un drīz vien sāk apšaubīt, vai izdarījis pareizo izvēli.

Vampire humaniste cherche suicidaire consentant | Kanāda
Žanrs
IMDB
7.2 (1680 balsu)
Budžets
2,971,060.00$
Saša ir jauns vampīrs ar nopietnu problēmu: viņa ir pārāk jutīga, lai nogalinātu. Kad sašutušie vecāki viņai pārtrauc asins piegādi, Sašas dzīvība ir apdraudēta. Par laimi viņa satiek Polu, vientuļu pusaudzi ar pašnāvības tieksmēm, kurš ir gatavs atdot savu dzīvību, lai glābtu savu. Taču viņu draudzīgā vienošanās drīz vien kļūst par nakts meklējumiem piepildīt Pola pēdējās vēlmes pirms dienas pārtraukuma.

I Like Movies | Kanāda
Žanrs
IMDB
6.8 (2449 balsu)
Sociāli neveikls 17 gadus vecais kinofils Lorenss Kvellers iegūst darbu video veikalā, kur viņam izveidojas sarežģīta draudzība ar savu vecāko menedžeri.

Wicked Little Letters | Lielbritānija
Žanrs
IMDB
7 (9279 balsu)
Kad dziļi konservatīvā angļu vietējā Edīte Svona un līdzcilvēki sāk saņemt ļaunas vēstules, pilnas ar netīšām jautrām rupjībām, viņas kašķīgā, rupjā mutē runājošā īru migrante Rouza Gudinga tiek apsūdzēta noziegumā. Anonīmās vēstules izraisa nacionālu sacelšanos, un notiek tiesas process. Tomēr, kad pilsētas sievietes, ko vada policiste Gledisa Mosa, pašas sāk izmeklēt noziegumu, viņām ir aizdomas, ka kaut kas nav kārtībā, un Roza galu galā var nebūt vainīgā.

1 2 3 4 5 6 .. 318