Komēdija

Black Bear | ASV
Žanrs
IMDB
6.6 (835 balsu)
Nomaļā ezera mājā Adirondakas kalnos pāris izklaidē ārpilsētas viesi, kurš meklē iedvesmu viņas filmu veidošanā. Grupa ātri iekrīt aprēķinātā vēlmju, manipulāciju un greizsirdības spēlē, neapzinoties, cik bīstami viņu dzīve drīz kļūs savstarpēji saistīta.

Bangla | Itālija
Žanrs
IMDB
5.7 (706 balsu)
22 gadus vecs Bangladešas-Itālijas musulmaņu zēns satiek skaistu, aizraujošu itāļu meiteni, kas liek viņam no jauna analizēt savu pārliecību un kultūru.

Комета Галлея | Krievija
Žanrs
34 gadus vecais fiziķis-astronoms Ignats Halijs, aizraujoties ar zvaigznēm un strādājot kalnu observatorijā, lido uz galvaspilsētu, lai pieteiktu šķiršanos. Maskavā neparastos apstākļos Ignats satiek noslēpumainu meiteni Taisiju Artemjevu un satiek visu viņas ģimeni: māti Jūliju, māsu Dusju un inteliģentu, ekscentrisku vecmāmiņu Jangu Ļvovnu. Šī tikšanās visu apvērš otrādi astronoma dzīvē. Un Jaungada vakarā Ignatam būs jāpieņem svarīgs lēmums, kas mainīs ne tikai viņa dzīvi, bet arī jaunos paziņas.

The Stand In
Žanrs
Stāsts par neapmierinātu komēdijas aktrisi un viņas vērienīgajām tirdzniecības vietām.

Dark Shadows | ASV| Austrālija
Žanrs
IMDB
6.2 (239760 balsu)
Budžets
150,000,000.00$
Džonijs Deps, Mišela Feifere, Eva Grīna un citas zvaigznes Tima Bērtona jaunākajā filmā - gotiskā komēdijā „Tumšās ēnas". Šis ir jau astotais Džonija Depa un Tima Bērtona tandēms! Ir astoņpadsmitais gadsimts, Bārnabass Kolinss (Džonijs Deps) ir bagāts muižnieks un pleibojs, kurš dzīvo cepuri kuldams... līdz brīdim, kad viņš pieļauj liktenīgu kļūdu, salaužot skaistās burves Andželikas sirdi. Burve viņam atriebjas - pārvērš par vampīru un aprok dzīvu. Pēc diviem gadsimtiem vampīrs Bārnabass tiek nejauši atbrīvots, un viņš attopas 1972.gadā, pavisam citā pasaulē. Nu viņam nākas ne tikai iedzīvoties mūsdienās un glābt savas dzimtas īpašumus, bet arī atkal sastapties ar daiļo un neganto raganu Andželiku.

Дочь рыбака | Krievija
Žanrs
Pārdevēja no zivju veikala Polina Schukina pārdzīvo grūtu dzīves periodu. Ar ekstravagantas vecmāmiņas žēlastību viņa nonāk princesešu pasaku pasaulē, kur, kā izrādās, viss ir pakļauts birokrātijai, un daudzos atbalsojošos gaiteņos un valdības birojos ir rindas ar meitenēm, kuras vēlas atklāt princesi. Paulīnei jāiziet virkne testu, kas atklās viņas personīgo kvalifikāciju ļoti konkurētspējīgā profesijā.

Вечер шутов, или Серьезно с приветом | Krievija
Žanrs
Filma "Jester's Night: Seriously Off Nut" stāsta mums stāstu, kas notika dienu iepriekš - Jauno gadu. Tas ir laiks, kad mēs gaidām vēlmju piepildīšanos. Attēls ir par mūsu sapņiem, kas laika gaitā mainās un diemžēl kļūst pragmatiskāki. Varoņi savu dzīvi velta karjerai, nemanot neko sev apkārt, pat savu mīlētāju rūpes. Dzīvojot šo dienu kopā ar varoņiem, skatītājs saprot, ka nekad nav par vēlu dzīvē īstenot savus sapņus. Uzņēmējs un mājsaimniece; kabīnes vadītājs un nīdējs; sekretārs un frizētava; režisors un parasts audzinātājs - katram ir savs Jaunais gads. Kādam tā ir patīkama ažiotāža un iespēja izteikt slepenu vēlmi. Citiem tā ir ikgadēja tradīcija ņirgāties par sevi un pasmieties par citiem „Jester's Night” laikā.

Человек из Подольска | Krievija
Žanrs
Vienkāršs puisis no Podoļskas nonāk Maskavas policijas pārvaldē un morāli gatavojas visādiem pazemojumiem. Bet likuma pārstāvji pēkšņi izrādās prasmīgi intelektuāļi ...

I Met a Girl | Austrālija
Žanrs
IMDB
5.9 (420 balsu)
Impulsīvs mūziķis, kurš cīnās ar šizofrēniju, krīt uz noslēpumainu sievieti, kura, iespējams, viss ir viņa galvā. Kad viņa pēkšņi pazūd, viņš dodas krosa ceļojumā pa Austrāliju, lai viņu atrastu, liekot savam ilgi cietušajam brālim mēģināt viņu glābt.

The Man Who Invented Christmas | Kanāda| Īrija
Žanrs
IMDB
7.0 (11815 balsu)
1843. gadā, neskatoties uz to, ka Dikenss ir veiksmīgs rakstnieks, viņa jaunākās grāmatas izgāšanās nostāda viņa karjeru krustcelēs, līdz brīdim, kad, cīnoties ar iedvesmu un konfrontējot realitāti ar bērnības atmiņām, dzīlēs piedzimst jauns varonis. viņa nemierīgā prāta; vecs, vientuļš, sarūgtināts cilvēks, tik spilgts, tik cilvēcīgs, ka ap viņu izaug vesela pasaule, tik iedvesmojošs stāsts, kas uz visiem laikiem mainīja Ziemassvētku nozīmi.

Lucky Grandma | ASV
Žanrs
IMDB
6.4 (715 balsu)
Viesnīca, kas atrodas Ņujorkas ķīniešu kvartālā, rotājoša, ķēdēs smēķējoša ķīniešu vecmāmiņa iet uz visu kazino, nonākot nepareizajā veiksmes pusē - un bandu kara vidū.

Ali G Indahouse | Francija| Vācija| Lielbritānija
Žanrs
IMDB
6.3 (85188 balsu)
Budžets
7,000,000.00$
Ali G neapzināti kļūst par bandiniekiem ļaunā kanclera iecerē gāzt Lielbritānijas premjerministru. Tomēr tā vietā, lai pazeminātu premjerministru, tauta apņem Ali kā jaunības un “patiesuma” balsi, padarot premjerministru un viņa valdību populārāku nekā jebkad agrāk.

1 2 3 4 5 6 .. 205