Komēdija

Slotherhouse | ASV
Žanrs
Vēloties slepkavniecisku gadu, māsa Emīlija Janga saprot, ka viņa varētu būt labākais risinājums savai korporācijai. Sākot savu kampaņu, viņa atrod burvīgu sliņķi, kas nozog viņas sirdi, un drīz vien saprot, ka varētu nozagt savu māsu māsu sirdis un balsis. Bet, kad Sigma Lambda Theta mājā lēnām sāk krāties ķermeņi, Emīlija un viņas draudzes māsas saprot, ka nāvi izraisa viņu jaunais mājas talismans, mīlīgais sliņķis Alfa. Vai Emīlija un viņas māsas izbēgs no mājas ar savām dzīvībām? Vai arī šis nāves slinkums ar trim asiem nagiem viņiem ir pārāk ātrs?

Les as de la jungle 2 - Opération tour du monde | Francija
Žanrs
IMDB
5.9 (10 balsu)
Filmas The Jungle Bunch (2017) turpinājums.

Как звёзды | Krievija
Žanrs
Skaistā Sonja, provinces teātra vadošā aktrise, ierodas Maskavā. Viņai ir trīsdesmit gadu, un viņa saprot, ka viņai nav daudz laika, lai īstenotu savu sapni un kļūtu par īstu zvaigzni. Pēc kārtējā neveiksmīgā testa Sonja aizmieg vienā no Mosfilm paviljoniem, jo viņai nav kur dzīvot. Kad apsargs mēģina viņu ar varu izspiest no kinostudijas, Maša nāk viņai palīgā. Maša, divdesmit astoņu gadu vecumā, nesteidzas. Pēc teātra skolas beigšanas Maša atguvās un nejūtas pārliecināta par savu ķermeni. Izvēloties pozīciju “mans ķermenis ir mans bizness”, Maša nonāk drošajā multfilmu balss aktiermākslas pasaulē. Maša ir laipna, ar labu humora izjūtu.

Баба Яга спасает мир | Krievija
Žanrs
Mūsu dienas. Ziņkārīgais skolnieks Senka nonāk pasaku mežā, ko cilvēku acīm paslēpj Yaga burvestība. Lai burvestu vēlreiz, Yaga dodas uz modernu pilsētu, lai meklētu maģiski brīnišķīgu krāsu. Pilsētā Koščejs, kurš palika dzīvs pēc kaujas ar Ivanu Tsareviču, tūkstoš gadus gaidīja tikšanos ar Jagu. Kosčejs slēpjas tumšā cietumā un vēlas atriebties, jo tieši Jaga palīdzēja viņu uzvarēt. Būs jauna labā un ļaunā cīņa. Uzvarēs tas, kuru atbalstīs skolnieks Seņka, kurš līdz pēdējam neticēja, ka ir pasakā.

10 jours encore sans maman | Francija
Žanrs
IMDB
6.1 (37 balsu)
Pēc tam, kad Antuāns tika atlaists no darba, viņš kļuva par mājās palikušo tēti, kurš rūpējās par saviem četriem bērniem, savukārt viņa sieva Izabella atsāk juristes karjeru. Antuānam ģimenes tuvojošās slēpošanas brīvdienas ir nelaime: viņš beidzot var atpūsties no vecākiem un izbaudīt greznu slēpošanas kūrortu! Bet tieši brīdī, kad viņi gatavojas kāpt vilcienā, Izabella tiek izsaukta atpakaļ uz darbu ārkārtas situācijā, un Antuānam pašam jātiek galā ar saviem četriem palaidnīgajiem bērniem, kuri trakojās nogāzēs un greznajā viesnīcā. pārvēršas pilnīgā haosā...

За Палыча! | Krievija
Žanrs
Par kāda liela puiša dzīvi, kurš nokļūst armijā, pārdomā savu dzīvi un palīdz vectēvam glābt māju.

Toy Story | ASV
Žanrs
IMDB
8.3 (1026657 balsu)
Budžets
30,000,000.00$
Vudija vadītās Endija rotaļlietas laimīgi dzīvo viņa istabā, līdz Endija dzimšanas diena uz skatuves parādīs Buzz Lightyear. Baidoties zaudēt vietu Endija sirdī, Vudijs plāno pret Buzzu. Bet, kad apstākļi atdala Bazu un Vudiju no viņu īpašnieka, duets galu galā iemācās nolikt malā savas domstarpības.

Omar la fraise | Francija
Žanrs
IMDB
6.2 (274 balsu)
Budžets
5,490,000.00$
Omārs, labāk pazīstams kā Omārs Zemene, ir vecmodīgs bandīts. Būdams spiests bēgt uz Alžīriju, viņš iztiku no sīkiem noziegumiem kopā ar savu slaveno palīgu Rodžeru. Pēc desmitiem gadu ilgas valdīšanas Francijas noziedzīgajā pasaulē viņiem ir jāsamierinās ar savu jauno kopdzīvi, kas līdz šim ir bijusi izvirtības un vardarbības pilna.

Theater Camp | ASV
Žanrs
IMDB
7.3 (476 balsu)
Pēc tam, kad nepielūdzamā un iemīļotā drūmās teātra nometnes dibinātāja Ņujorkas štatā nonāk komā, ekscentriskajam personālam jāsavienojas ar viņas bezjēdzīgo "kriptobrāli", lai saglabātu tēpijas paradīzi.

Jack Mimoun et les secrets de Val Verde | Francija
Žanrs
IMDB
5.3 (691 balsu)
Budžets
14,470,000.00$
Divus gadus pēc izdzīvošanas vienatnē naidīgajā Valverdes salā Džeks Mimuns ir kļuvis par piedzīvojumu zvaigzni. Grāmata, kurā aprakstīta viņa pieredze, ir bestsellers, un viņa televīzijas šovs pārspēj skatītāju rekordus. Pēc tam viņu uzrunā noslēpumainā Aurēlija Diaza, kura atvedīs Džeku Mimunu atpakaļ Valverdē, lai apmācītu viņu meklēt leģendāro pirāta La Buse zobenu. Bruno Kvezaka, ambiciozā, bet neapdomīgā Džeka menedžera, un Žana Marka Bastosa, algotņa, tikpat satraukta un neparedzama, pavadībā mūsu piedzīvojumu meklētāji dosies neticamās dārgumu meklējumos cauri tūkstoš briesmu salas džungļiem.

Mad Heidi | Šveice
Žanrs
IMDB
5.5 (2726 balsu)
Budžets
2,600,000.00$
Distopiskajā Šveicē, kas ir nokļuvusi ļaunā siera tirāna fašistu varā, Heidija dzīvo tīru un vienkāršu dzīvi Šveices Alpos. Vectēvs Alpohi dara visu iespējamo, lai aizsargātu Heidiju, taču viņas ilgas pēc brīvības viņai drīz vien ieved nepatikšanās ar diktatora rokaspuišiem. Nevainīgā meitene pārvēršas par sieviešu kaujas spēku, kas vēlas atbrīvot valsti no vājprātīgajiem siera fašistiem.

A todo tren 2: Ahora son ellas | Spānija
Žanrs
IMDB
4.2 (919 balsu)
Pirms gada Rikardo un Felipe, kas bija atbildīgi par bērnu nogādāšanu nometnē, palika ārpus vilciena, atstājot bērnus iekšā. Klāra viņiem vairs neuzticas un šogad nolemj bērnus uzņemt personīgi ar draudzenes Susana palīdzību. Taču tagad viņi būs tie, kuri negadījuma rezultātā tiek šķirti no bērniem.

1 2 3 4 5 6 .. 311