Komēdija

Choke | ASV
Žanrs
IMDB
6.4 (31339 balsu)
Budžets
3,000,000.00$
Risks parubīties!
Viktors ir seksoholiķis, kurš dienās strādā izklaides parkā, tērpies vēsturiskā kostīmā, un pēcpusdienās apciemo māti dārgā psihiatriskajā klīnikā. Bet vakaros viņš paradis tēlot aizrīšanos dārgos restorānos, lai izveidotu parazītiskas attiecības ar savām turīgajām ”glābējām”. Reiz īsā apskaidribas brīdī Viktora māte atklāj, kas gadiem slēpusi šokējošu patiesību par viņa tēva identitāti. Ar labākā drauga un piecvilcīgās mātes dakterītes palīdzību Viktors nolemj atrisināt šo noslēpumu pirms nav par vēlu. Melnās komēdijas ”Aizrīties” pamatā ir Čaka Palanjuka (”Cīņas klubs”) romāns. Lomās: Sam Rockwell, Anjelica Huston, Kelly MacDonald, Brad William Henke, Jonah Bobo Režisors: Clark Gregg Scenārijs: Clark Gregg, Chuck Palahniuk

Turbo Kid | Kanāda| Jaunzēlande
Žanrs
IMDB
6.7 (25959 balsu)
Postapokaliptiskā tuksnesī bārenim pusaudzim jācīnās ar nežēlīgu karavadoni, lai glābtu meiteni no sapņiem.

Žanrs
IMDB
7.5 (30 balsu)
Karīgs, netradicionāls Ziemassvētku vecītis cīnās, lai glābtu savu pagrimušo biznesu. Tikmēr Billijs, novārtā atstāts un mazgadīgs, 12 gadus vecs, nolīgst vīrieti nogalināt Santu pēc tam, kad ir saņēmis akmeņogļu krājumu krājumā.

I Used to Go Here | ASV
Žanrs
IMDB
5.5 (1126 balsu)
Pēc jaunā romāna izlaišanas 35 gadus veco rakstnieci Keitu Konklinu viņas mentore un bijusī profesore uzaicina uzstāties savā alma mater. Pēc ielūguma pieņemšanas Keita nonāk dziļi ieslīgusi ekscentriskas koledžas studentu grupas dzīvē.

Madame | Francija
Žanrs
Pedantiskā aristokrāte Anna un naudasmaiss Bobs – bagāts amerikāņu pāris nolēmis apmesties romantikas apvītajā Parīzē, lai atsvaidzinātu savu laulības dzīvi. Ar Annu iepazīstamies, kad viņa gatavojas svinīgam mielastam divpadsmit personām. Ielūgti pasaules elites bagātākie un ievērojamākie cilvēki. Taču piepeši uzrodas Boba dēls no pirmās sievas un kļūst par trīspadsmito viesi! Anna nedrīkst pieļaut, ka izgāžas viņas ideālais plāns, un metas meklēt četrpadsmito viešņu...

The Brass Teapot | ASV
Žanrs
IMDB
6.4 (14574 balsu)
Kad pāris atklāj, ka misiņa tējkanna viņiem pelna naudu ikreiz, kad viņi nodara sev pāri, viņiem jāsamierinās ar to, cik tālu viņi ir gatavi iet.

Breakable You | ASV
Žanrs
IMDB
5.5 (326 balsu)
Šķīries dramaturgs un viņa terapeits ex nodarbojas ar jaunām attiecībām un savu meitu.

Set It Up | ASV
Žanrs
IMDB
6.5 (40725 balsu)
Divi pārstrādāti un nepietiekami apmaksāti palīgi nāk klajā ar plānu, kā novest savus priekšniekus no muguras, iekārtojot viņus savā starpā.

Folk Hero & Funny Guy | ASV
Žanrs
IMDB
5.7 (509 balsu)
Divi mākslinieciski noskaņoti bērnības draugi, attiecīgi komiķis un folkrokeris, kopā devās ekskursijā, cerot atgūt savu "mojo" un šajā procesā atrast mīlestību.

The New Romantic | Kanāda
Žanrs
IMDB
5.7 (1844 balsu)
Lai izvairītos no draudošā likteņa pēc skolas beigšanas, kas ietver studentu parādus un nulles romantiskas izredzes, Bleiks Konvejs kļūst par cukura mazuli. Kad topošā žurnāliste un bezcerīgā romantiķe dokumentē piedzīvojumu, viņa mēģina noskaidrot, vai sabiedrībai ir taisnība spriest par šīm sievietēm un vai viņas pašas vērtībai ir cena.

Palm Springs | ASV| Honkonga
Žanrs
IMDB
7.4 (51874 balsu)
Kad bezrūpīgajai Nylesai un negribīgajai goda kalponei Sārai ir iespēja satikties Pālmspringsas kāzās, lietas kļūst sarežģītas, ja viņi pamanās, ka nespēj izvairīties no pasākuma vietas, paši vai viens no otra.

Save Yourselves! | ASV
Žanrs
IMDB
5.4 (591 balsu)
Jauns Bruklinas pāris atrodas augšup, lai atvienotos no tālruņiem un atkal izveidotu savienojumu ar sevi. Nogriezti no savām ierīcēm, viņiem pietrūkst ziņu, ka planēta ir uzbrukumā.

1 2 3 4 5 6 .. 199