Komēdija

邪神ちゃんドロップキック | Japāna
Žanrs
IMDB
6.4 (54 balsu)
Jashin-chan, velnu no elles, pēkšņi uz cilvēku pasauli izsauca Yurine Hanazono, stoisko koledžas studente, kura dzīvo izsīkušā dzīvoklī Jinbocho. Viņi ir spiesti kļūt par istabas biedriem, jo Jurins nezina, kā nosūtīt Jašinu-čanu atpakaļ. Bet saskaņā ar Jašinu-chanu viņa varētu atgriezties, nogalinot Jurīnu, tāpēc viņa rīkojas ...?! Dzīvespriecīga istabas komēdija, kas liek jums uz pirkstgaliem!

Run
Žanrs
Rubīna dzīvo necilā eksistencē, kad kādu dienu viņa saņem tekstu, kas viņu aicina izpildīt jaunības paktu, apsolot patiesu mīlestību un sevis izgudrošanu, pametot dzīvi, lai dotos ceļojumā ar savu vecāko liesmu.

食戟のソーマ | Japāna
Žanrs
IMDB
8.2 (4639 balsu)
Jukihira Souma sapnis ir kļūt par pilnas slodzes pavāru tēva restorānā un pārspēt tēva kulinārijas prasmes. Bet tāpat kā Jukihira pabeidz vidusskolas, viņa tēvs Jukihira Jouichirou slēdz restorānu, lai gatavotu ēdienu Eiropā. Lai arī Souma cīņas garu nomoka, Jouichirou izaicinājums ir izdzīvot elitārajā kulinārijas skolā, kurā absolvē tikai 10% studentu. Vai Souma var izdzīvot?

Insecure
Žanrs
IMDB
7.8 (9949 balsu)
Seko mūsdienu afroamerikāņu sievietes neveiklajai pieredzei un pārdzīvojumiem.

かぐや様は告らせたい~天才たちの恋愛頭脳戦~ | Japāna
Žanrs
IMDB
8.0 (1673 balsu)
Tā kā Miyuki Shirogane tiek uzskatīts par ģēniju, jo tai ir augstākās atzīmes valstī, tās prezidents vada prestižās Šuihīnas akadēmijas studentu padomi, strādājot līdzās skaistajai un bagātajai viceprezidentei Kaguya Shinomiya. Studenti tos abus bieži uzskata par perfektu pāri, neskatoties uz to, ka viņiem nav romantisku attiecību. Tomēr patiesība ir tāda, ka pēc tik daudz laika pavadīšanas kopā, abiem ir izveidojušās jūtas vienam pret otru; diemžēl neviens nevēlas atzīties, jo tas būtu vājuma pazīme. Ar lepnumu kā elitārie studenti šajā rindā Miyuki un Kaguya cenšas darīt visu, kas nepieciešams, lai atzītu grēksūdzi no otra. Ar viņu ikdienas gaitām sākas mīlestības cīņas!

フルーツバスケット | Japāna
Žanrs
IMDB
8.3 (905 balsu)
Pēc tam, kad ģimenes traģēdija apgriezusi viņas dzīvi otrādi, 16 gadus vecais augstais skolnieks Tooru Honda ņem lietas savās rokās un pārvietojas ... teltī! Diemžēl viņai jaunais nams atrodas uz privātas zemes, kas pieder noslēpumainajam Souma klanam, un neilgi pēc tam īpašnieki atklāj viņas noslēpumu. Bet, kā Tooru ātri uzzina, kad ģimene piedāvā viņu uzņemt, soumām ir savs noslēpums - kad viņus apskauj pretējais dzimums, viņi pārvēršas par Ķīnas Zodiaka dzīvniekiem!

The Last O.G.
Žanrs
IMDB
6.9 (2476 balsu)
Bijušais biedrs ir satriekts, redzot, cik daudz ir mainījusies pasaule, kad viņš tiek atbrīvots no cietuma par labu izturēšanos pēc 15 gadu ilgas dzīves un atgriežas savā nesen ģentificētajā Bruklinas apkārtnē.

The Graham Norton Show
Žanrs
IMDB
8.4 (9488 balsu)
Katru nedēļu slavenību viesi pievienojas īru komiķim Grehemam Nortonam, lai pārrunātu, kas tajā nedēļā notiek visā pasaulē. Viesi izklaidējas un dalās viedoklī par galvenajiem jaunumiem. Grehemam bieži pievienojas grupa vai mākslinieks, lai spēlētu šovu.

Tropic Thunder | Vācija| ASV| Lielbritānija
Žanrs
IMDB
7.0 (364992 balsu)
Vjetnamas veterāna '' Four Leaf '' Tayback memuāri Tropic Thunder tiek veidoti filmā, bet režisors Damien Cockburn nevar kontrolēt prima donnas. Atbilstoši grafikam un pārsniedzot budžetu, Kokbernu pasūta studijas izpilddirektors, lai atgrieztos filmēšanu uz pareizā ceļa vai riskētu to atcelt. Pēc Tayback ieteikuma, Cockburn nomet aktierus džungļu vidū, lai nofilmētu atlikušās ainas, bet, nezinādami par aktieriem un iestudējumu, grupa tika nomesta Zelta trīsstūra vidū, kas ir heroīnu ražojošo bandu mājas.

La odisea de los giles | Spānija| Argentīna
Žanrs
IMDB
7.5 (2934 balsu)
Pilsētā, kas atrodas Buenosairesas provinces ziemeļrietumos, tiek organizēta kaimiņu grupa, lai atgūtu apgabala ekonomiku, taču, kad Corralito tiek ieviests valstī un viņi cieš krāpšanu, viņu cerības izzūd. Tagad viņi apvienosies, lai atgūtu zaudēto naudu un atdotu dzīvību savam lielākajam ienaidniekam.

Vacation | ASV
Žanrs
IMDB
6.1 (92146 balsu)
Cerot tuvināt savu ģimeni un atjaunot bērnības brīvdienas saviem bērniem, pieaudzis Rusty Griswold ved sievu un viņu divus dēlus krosa ceļa braucienā uz Amerikas stilīgāko atrakciju parku Walley World. Lieki piebilst, ka lietas neiet gluži tā, kā plānots.

The Cabin in the Woods | ASV
Žanrs
IMDB
7.0 (356055 balsu)
Pieci draugi dodas atpūsties uz attālu ēku, kas atrodas meža vidū. Drīz ar viņiem sāk notikt dīvainas lietas un viņiem jāatklāj, kas aiz tā visa slēpjas.

1 2 3 4 5 6 .. 143