Francija

Žanrs
IMDB
7.1 (8070 balsu)
Kroga saimnieks iepriekš plaukstošā kalnrūpniecības kopienā cenšas noturēties savā krogā. Tikmēr pilsētā pieaug spriedze, kad Sīrijas bēgļi tiek ievietoti kopienas tukšajās mājās.

Vermines | Francija
Žanrs
IMDB
6.7 (1553 balsu)
Nolietotas Francijas daudzdzīvokļu mājas iedzīvotāji cīnās ar nāvējošu, ātri vairojošu zirnekļu armiju.

LaRoy, Texas | Francija| ASV
Žanrs
IMDB
6.4 (1238 balsu)
Vīrietis vārdā Rejs atklāj, ka viņa sieva viņu krāpj, un nolemj nogalināt sevi. Pirms viņš paspēj nospiest sprūdu, viņš tiek sajaukts ar zemu nomas algotu slepkavu. Izmisīgi tiecoties pēc nelielas cieņas un bez nekā cita, par ko dzīvot, Rejs nolemj uzņemties šo darbu — un drīz vien sāk apšaubīt, vai izdarījis pareizo izvēli.

Sur l’Adamant | Francija| Japāna
Žanrs
IMDB
6.8 (830 balsu)
Adamant ir unikāls dienas aprūpes centrs. Peldošā struktūra, kas atrodas Sēnas upē Parīzes centrā, uzņem pieaugušos, kas cieš no garīgiem traucējumiem, piedāvājot tādu aprūpi, kas viņus nosaka laikā un telpā un palīdz atgūties vai uzturēt garastāvokli. Komanda, kas to vada, cenšas pēc iespējas labāk pretoties psihiatrijas pasliktināšanās un dehumanizācijai.

Iris et les hommes | Francija
Žanrs
IMDB
5.5 (191 balsu)
Īrisai ir šķietami nevainojams vīrs, divas brīnišķīgas meitas, zobārstniecības prakse ar nerimstošu klientu plūsmu, jauks dzīvoklis rajonā, kuru viņa mīl, draugi, kas viņu saprot... Un viņai drīz būs 50. Un tad stāda svešinieks. sēkla galvā: "Ņem mīļāko". Īrisa atver Pandoras lādi, un kandidāti parādās it kā no nekurienes – it kā līst lietus.

Žanrs
IMDB
5.9 (1466 balsu)
Novakas jaunkundze pievienojas starptautiskas internātskolas personālam, lai pasniegtu apzinātas ēšanas stundu, un izveido ciešu saikni ar pieciem studentiem, kas galu galā uzņem bīstamu pagriezienu.

Une affaire d'honneur | Francija
Žanrs
IMDB
6.7 (232 balsu)
1887. gadā, laikā, kad Parīzē ir modē dueļi, Klements Lacaze un Marie-Rose Astié satiekas. Viņš ir harizmātisks ieroču meistars; viņa ir feministe, tālu priekšā savam laikam. Klements nonāk vardarbības spirālē un nolemj uzsākt Mariju-Rouzu duelēšanas mākslā. Abiem ir jāstrādā kopā, lai saglabātu seju. Cik tālu viņi ies, lai aizstāvētu savu godu?

Žanrs
IMDB
6.4 (1005 balsu)
Budžets
3,500,000.00$
Pēc sāpīga ceļojuma pa Eiropu baltkrievs Alekss pievienojas svešzemju leģionam Francijā un pieķeras apmulsušajai cerībai par eiropeisku identitāti. Nigērietis Džomo cīnās par savas tautas izdzīvošanu un izturību Nigēras deltā un ir gatavs mirt, lai aizstāvētu savas idejas. Šie divi kopā upurētie un satriektie jaunieši, neskatoties uz visām pretrunām, satiksies, un viņu likteņi saplūdīs, lai turpinātu pāri robežām, ķermeņiem, dzīvībai un nāvei...

Une belle course | Francija| ASV
Žanrs
IMDB
7 (1794 balsu)
Budžets
2,900,000.00$
Šķietami vienkāršs brauciens ar taksometru pāri Parīzei izvēršas par dziļu meditāciju par šofera realitāti, kura personīgā dzīve ir sašķobīta, un viņa biļeti, vecāka gadagājuma sievieti, kuras siltums neļauj viņai šokēt pagātni.

Farang | Francija
Žanrs
IMDB
6.4 (942 balsu)
Budžets
4,920,000.00$
Sems ir profesionāls bokseris, kurš drīz tiks atbrīvots no cietuma. Atrodoties nosacīti, pagātne viņu panāk, un viņam neatliek nekas cits kā bēgt. Pēc pieciem gadiem viņš kopā ar sievu un viņas meitu ir atjaunojis vienkāršu dzīvi eksotiskā salā Taizemē, bet, kad viņu šantažē bīstams vietējais krusttēvs, viņam jādodas uz bīstamu narkotiku kontrabandas misiju, kuras rezultātā notiek traģēdija. Tagad ir tikai viens mērķis: meklēt nežēlīgu atriebību.

Role Play | Francija| Vācija| ASV
Žanrs
IMDB
5.3 (62 balsu)
Emmai ir brīnišķīgs vīrs un divi bērni Ņūdžersijas priekšpilsētā — viņai ir arī slepena slepkavas dzīve — noslēpums, ko viņas vīrs Deivids atklāj, kad pāris nolemj paspilgtināt savu laulību ar nelielu lomu spēli.

Les trois mousquetaires : Milady | Francija| Spānija| Vācija| Beļģija
Žanrs
IMDB
6.8 (267 balsu)
Budžets
39,000,000.00$
Otrā no Aleksandra Dimā romāna divu daļu filmas adaptācijas. Konstance tiek nolaupīta D'Artanjana acu priekšā. Neprātīgos meklējumos, lai viņu glābtu, jaunais musketieris ir spiests apvienot spēkus ar noslēpumaino Milēdiju de Vinteru. Bet, kad tiek pasludināts karš un Athos, Portoss un Aramis jau ir pievienojušies frontei, briesmīgs pagātnes noslēpums sagrauj visas vecās alianses. Karalim arvien vairāk nonākot kardināla Rišeljē pakļautībā, D'Artanjans un musketieri ir pēdējie bastioni pirms haosa. Taču, iesaistoties sižetā, kas draud ar uguni un zobenu nolikt valsti, liktenis viņus nostāda šausmīgas izvēles priekšā: vai viņiem būs jāupurē tie, kurus viņi mīl, lai pabeigtu savu misiju?

1 2 3 4 5 6 .. 100