Francija

Les as de la jungle 2 - Opération tour du monde | Francija
Žanrs
IMDB
5.9 (10 balsu)
Filmas The Jungle Bunch (2017) turpinājums.

Miraculous - le film | Francija| Ķīna
Žanrs
IMDB
6.2 (2853 balsu)
Budžets
86,000,000.00$
Parastas Parīzes pusaudzes Marinetes dzīve kļūst pārcilvēka, kad viņa kļūst par Mārīti. Apveltītai ar maģiskām radīšanas spējām, Mārītei ir jāapvienojas ar savu pretstatu Cat Noir, lai glābtu Parīzi, jo jauns nelietis atbrīvo pilsētā haosu.

10 jours encore sans maman | Francija
Žanrs
IMDB
6.1 (37 balsu)
Pēc tam, kad Antuāns tika atlaists no darba, viņš kļuva par mājās palikušo tēti, kurš rūpējās par saviem četriem bērniem, savukārt viņa sieva Izabella atsāk juristes karjeru. Antuānam ģimenes tuvojošās slēpošanas brīvdienas ir nelaime: viņš beidzot var atpūsties no vecākiem un izbaudīt greznu slēpošanas kūrortu! Bet tieši brīdī, kad viņi gatavojas kāpt vilcienā, Izabella tiek izsaukta atpakaļ uz darbu ārkārtas situācijā, un Antuānam pašam jātiek galā ar saviem četriem palaidnīgajiem bērniem, kuri trakojās nogāzēs un greznajā viesnīcā. pārvēršas pilnīgā haosā...

Omar la fraise | Francija
Žanrs
IMDB
6.2 (274 balsu)
Budžets
5,490,000.00$
Omārs, labāk pazīstams kā Omārs Zemene, ir vecmodīgs bandīts. Būdams spiests bēgt uz Alžīriju, viņš iztiku no sīkiem noziegumiem kopā ar savu slaveno palīgu Rodžeru. Pēc desmitiem gadu ilgas valdīšanas Francijas noziedzīgajā pasaulē viņiem ir jāsamierinās ar savu jauno kopdzīvi, kas līdz šim ir bijusi izvirtības un vardarbības pilna.

ラブライフ | Francija| Japāna
Žanrs
IMDB
7.1 (806 balsu)
Taeko un viņas vīrs Džiro mierīgi dzīvo kopā ar savu mazo dēlu Keitu, kad traģiska negadījuma rezultātā viņas dzīvē atkal tiek atgriezts zēna sen pazudis tēvs Pārks. Lai tiktu galā ar sāpēm un vainas apziņu, Taeko cenšas palīdzēt šim nedzirdīgajam un bezpajumtniekam.

Retribution | Francija| ASV
Žanrs
Kad noslēpumains zvanītājs novieto spridzekli zem Meta Tērnera mašīnas sēdekļa, sākas strauja pakaļdzīšanās pāri visai pilsētai, lai izpildītu virkni specifisku uzdevumu. Ar bērniem uz aizmugurējā sēdekļa un spridzekli, kas eksplodēs, ja viņi izkāps no mašīnas, ikdienišķs brauciens kļūst par spēli uz dzīvību un nāvi. Lai izdzīvotu un glābtu savu ģimeni, Metam ierobežotā laikā jāizpilda aizvien bīstamākas svešinieka norādes.

Jack Mimoun et les secrets de Val Verde | Francija
Žanrs
IMDB
5.3 (691 balsu)
Budžets
14,470,000.00$
Divus gadus pēc izdzīvošanas vienatnē naidīgajā Valverdes salā Džeks Mimuns ir kļuvis par piedzīvojumu zvaigzni. Grāmata, kurā aprakstīta viņa pieredze, ir bestsellers, un viņa televīzijas šovs pārspēj skatītāju rekordus. Pēc tam viņu uzrunā noslēpumainā Aurēlija Diaza, kura atvedīs Džeku Mimunu atpakaļ Valverdē, lai apmācītu viņu meklēt leģendāro pirāta La Buse zobenu. Bruno Kvezaka, ambiciozā, bet neapdomīgā Džeka menedžera, un Žana Marka Bastosa, algotņa, tikpat satraukta un neparedzama, pavadībā mūsu piedzīvojumu meklētāji dosies neticamās dārgumu meklējumos cauri tūkstoš briesmu salas džungļiem.

Revoir Paris | Francija
Žanrs
IMDB
6.8 (1788 balsu)
Trīs mēnešus pēc tam, kad bija izdzīvojusi teroraktu bistro, Mia joprojām ir traumēta un nespēj atcerēties tās nakts notikumus. Cenšoties virzīties uz priekšu, viņa pēta savas atmiņas un izseko soļus.

Mon Crime | Francija
Žanrs
IMDB
6.7 (1407 balsu)
Budžets
13,700,000.00$
30. gadu Parīzē Madlēnu, glītu, jaunu, bez naudas un talantīgu aktrisi, apsūdz slavena producenta slepkavībā. Viņa tiek attaisnota, pamatojoties uz pašaizsardzību, un viņai palīdz viņas labākā draudzene Paulīne, jauna bezdarbniece, advokāte. Sākas jauna slavas un panākumu dzīve, līdz atklājas patiesība.

Viens je t'emmène | Francija
Žanrs
IMDB
6.3 (610 balsu)
Klermonferāna, Francijas centrālā daļa. Médéric iepazīstas un iemīlas pusmūža seksa darbiniekā Isadora, kura ir precējusies. Kad pilsētas centrā notiek teroristu uzbrukums, Selims, jauns, bezpajumtnieks, provocē paranojas vilni, meklējot patvērumu Médéric ēkā. Izjūtot līdzi Selimam, trakā pēc Isadoras, Mederika dzīve pēkšņi pārvēršas bardakā.

Žanrs
IMDB
6.8 (32845 balsu)
Budžets
2,500,000.00$
Ar savu pirmo Dogma-95 filmu režisors Larss fon Trīrs paver pilnīgi jaunu filmu platformu. Izmantojot mājas video un dokumentālo stilu sajaukumu, filma stāsta par jauniešu grupu, kuri nolēmuši iepazīt savus “iekšējos idiotus”, tādējādi ne tikai saskaroties un salaužot savu ārējo izskatu, bet arī iekšējo.

Les Complices | Francija| Beļģija
Žanrs
IMDB
6.4 (103 balsu)
Budžets
4,450,000.00$
Makss, nežēlīgs piecdesmit gadus vecs slepkava, atklāj, ka viņam ir problēma: tagad viņš noģībst no asins lāses. Tā kā viņa nākotne šajā profesijā ir apdraudēta, viņam nāksies pārkvalificēties... Bet ne tik vienkārši, ja viņa vienīgā profesionālā prasme ir nogalināt cilvēkus... Viņiem palīdz pāris gados jaunu kaimiņu Karims un Stefānija, kuri to dara. ne mirkli neiedomājieties, ar ko viņiem ir darīšana... Makss, par spīti sev, pieķeras jaunajam pārim, līdz pagātne viņu panāk.

1 2 3 4 5 6 .. 97