Romantika

I Used to Go Here | ASV
Žanrs
IMDB
5.5 (1126 balsu)
Pēc jaunā romāna izlaišanas 35 gadus veco rakstnieci Keitu Konklinu viņas mentore un bijusī profesore uzaicina uzstāties savā alma mater. Pēc ielūguma pieņemšanas Keita nonāk dziļi ieslīgusi ekscentriskas koledžas studentu grupas dzīvē.

Set It Up | ASV
Žanrs
IMDB
6.5 (40725 balsu)
Divi pārstrādāti un nepietiekami apmaksāti palīgi nāk klajā ar plānu, kā novest savus priekšniekus no muguras, iekārtojot viņus savā starpā.

Rebecca | Lielbritānija
Žanrs
IMDB
6.3 (18 balsu)
Pēc viesula romantiskas attiecības ar turīgu atraitni, naiva līgava pārceļas uz savu ģimenes īpašumu, bet nevar izvairīties no savas nelaiķa sievas spokainās ēnas.

Palm Springs | ASV| Honkonga
Žanrs
IMDB
7.4 (51874 balsu)
Kad bezrūpīgajai Nylesai un negribīgajai goda kalponei Sārai ir iespēja satikties Pālmspringsas kāzās, lietas kļūst sarežģītas, ja viņi pamanās, ka nespēj izvairīties no pasākuma vietas, paši vai viens no otra.

Endings, Beginnings | ASV| Koreja
Žanrs
Kā lai izvēlas - pirmais ir dumpinieks, sliktais puika un pilnīgi neprognozējamais Frenks, bet otrs ir jutekliskais intelektuālis Džeks. Divi pretpoli, kuriem pa vidu ir viņa un ir pienācis laiks izdarīt savu izvēli.

Žanrs
IMDB
7.6 (203655 balsu)
Budžets
15,000,000.00$
Izbijis tenisa profesionālis Kriss Viltons (Jonathan Rhys Meyers) ir pieradis, ka viņa dzīvē vienmēr kaut kā pietrūkst. Taču, kad Kriss apprec sava drauga Toma māsu Hloju, paveras durvis uz bagātību un veiksmi, kāda viņam sapņos nav rādījusies. Kriss būtu varējis baudīt laimīgu dzīvi, bet viņam mieru neliek Toma apburošā līgava Nola (Scarlett Johansson). Pieķeršanās kļūst par apsēstību, kas pamudina Krisu uz riskantu rīcību. Atkal Krisa dzīvē viss ir likts uz spēles, viss atkarīgs no veiksmes. ASV Kinoakadēmijas balvas "Oskars" laureāta Vudija Allena jaunākā drāma "Uzvaras punkts" atklāj, cik nozīmīgu lomu dzīvē spēlē veiksme un ka savu dzīvi ietekmējam daudz mazākā mērā nekā pašiem šķiet. Lomās: Brian Cox, Scarlett Johansson, Emily Mortimer, Jonathan Rhys-Meyers, Matthew Goode Režisors: Woody Allen Scenārijs: Woody Allen Producents: Letty Aronson, Lucy Darwin, Gareth Wiley Valsts: Lielbritānija, ASV, Luksemburga

The Broken Hearts Gallery | ASV| Kanāda
Žanrs
Lūsija ir jauna galerijas asistente, kas kolekcionē piemiņas no savām attiecībām. Viņa atklāj, ka, lai ietu uz priekšu, viņai jāatlaiž pagātne, un viņa izdomā jauku, māksliniecisku veidu, kā palīdzēt sev un citiem, kas cietuši no sirds.

Julie & Julia | ASV
Žanrs
IMDB
7.0 (104,841 balsu)
Budžets
40,000,000.00$
Amerkiāniete Džūlija Čailda, kas kopā ar vīru pārceļas uz dzīvi Francijā pēckara gados, kaislīgi vēlas iemācīties franču kulinārijas noslēpumus, taču par nelaimi, neviena franču pavārgrāmata vēl nav izdota angļu valodā. Tādas grāmatas izdošanas kļūst par viņas mērķi, tādēļ viņa iestājas slavenajā Cordone Bleu pavārskolā, kļūstot par pirmo amerikāņu sievieti, kam tas izdevies. Viņas galvenā rūpe ir atturēt amerikāņus no saldētiem un konservētiem pusfabrikātiem, parādot cik brīnišķīgs ir svaigi gatavots ēdiens. Pusgadsimtu vēlāk, ņujorkiete Džulī Pauela, kas neveiksmīgi mēģinājusi rakstnieces karjeru, uzstāda sev uzdevumu – gada laikā pagatavot visas 524 receptes, kas publicētas Čaildas pavārgrāmatā. Savus panākumus un kļūmes viņa atspoguļo interneta blogā. Protams, ka vispriecīgākais par jaunā hobija augļiem ir viņas vīrs Eriks, tomēr projekta īstenošanai ir vajadzīgs ne tikai daudz laika, bet arī pacietības Lomās: Meryl Streep, Amy Adams, Stanley Tucci, Chris Messina, Linda Emond, Mary Lynn Rajskub, Jane Lynch, Frances Sternhagen Režisors: Nora Ephron Scenārijs: Nora Ephron Producents:

After We Collided | ASV
Žanrs
IMDB
5.6 (3027 balsu)
Balstīts uz tāda paša nosaukuma grāmatu.

Crossroads | ASV
Žanrs
IMDB
3.5 (37801 balsu)
Budžets
12,000,000.00$
Trīs draugi sapulcējas un aprok kasti, veidojot paktu, lai to atvērtu pusnaktī pēc vidusskolas absolvēšanas. Mazajā Gruzijas pilsētā, kurā viņi dzīvo, drīz vien lietas mainās. Viens no tiem ir garām nevainojams, viens ir saderinājies prom karaliene, bet otrs ir grūtniece, kas ir izstumta. Izlaiduma naktī viņi atver kasti un nodibina sarunu. Pēkšņi tiek parādīta tēma par viņas došanos uz Losandželosu, lai noklausītos ierakstu līgumu. Viņi visi nolemj iet kopā, un viņi aiziet. Ar nelielu naudu viņi devās ceļā ar puisi vārdā Bens. Kad viens no viņiem otram paziņo baumas, ka viņš varētu būt slepkavības maniaks, viņi visi viņu biedē. Kad viņi sasniedz LA, Lūsija iemīlas Bānā un pret tēva vēlmēm, viņa paliek un dodas uz klausīšanos.

Alpha and Omega | ASV| Indija| Kanāda
Žanrs
IMDB
5.2 (12968 balsu)
Budžets
20,000,000.00$
Vilcene Keita un vilks Hamfrijs tiek aizvesti tālu no mājām. Viņiem priekšā ir tāls ceļš mājup. Neskatoties uz atšķirīgajiem raksturiem, viņi var būt lieliska komanda.

Comet | ASV
Žanrs
IMDB
6.8 (17003 balsu)
Kad nejaušība saista cinisko Dellu un ātri pārdomāto Kimberli, skatuve tiek uzvesta viltīgam mīlas dēkam, kas izvēršas kā mīkla. Kad filma laiku pa laikam virzās uz priekšu un atpakaļ - no meteoru dušas LA, līdz tikšanās brīdim Parīzes viesnīcas istabā, līdz liktenīgajam telefona zvanam, parādās neaizmirstams attiecību portrets.

1 2 3 4 5 6 .. 93