Romantika

Jack et la mécanique du coeur | Francija| Beļģija
Žanrs
IMDB
7.0 (6192 balsu)
Budžets
33,746,302.00$
Skotijā 1874. gadā Džeks piedzimst visu laiku aukstākajā dienā. Lielā aukstuma dēļ viņa sirds pārstāj pukstēt. Edinburgas atbildīgā vecmāte atrod veidu, kā viņu glābt, aizstājot viņa sirdi ar pulksteni. Tātad viņš dzīvo un paliek vecmātes aizsargājošajā aprūpē. Bet viņš nedrīkst dusmoties vai satraukties, jo tas apdraud viņa dzīvību, liekot pulkstenim pārtraukt darbu. Sliktāk, ka pieaugot viņam nākas saskarties ar faktu, ka viņš nevar iemīlēties, jo arī tas varētu apturēt viņa smalko sirdi.

Malcolm & Marie | ASV
Žanrs
Filmas veidotājs un viņa draudzene atgriežas mājās no filmas pirmizrādes, gruzdoša spriedze un sāpīgas atklāsmes viņus virza uz romantisku rēķinu.

Sólo química | Spānija
Žanrs
IMDB
5.4 (555 balsu)
Fanu meitene atklāj, ka ir plosījusies starp savu filmas elku un viņas labāko vīriešu draugu.

Серебряные коньки | Krievija
Žanrs
IMDB
5.8 (6 balsu)
1899. gads, Ziemassvētku laiks Sanktpēterburga. Ledus klātās galvaspilsētas upes un kanāli virmo ar svētku aktivitātēm. Jaunā gadsimta priekšvakarā sanāk kopā tie, kuriem nav lemts satikties. Viņi ir cilvēki no dažādām pasaulēm: Matvejs, lampu dedzinātāja dēls, kura vienīgais dārgums ir viņa sudrabotās slidas; Alise ir augsta ranga ierēdņa, kas sapņo par zinātni, meita. Katram no viņiem ir savs grūtais dzīvesstāsts, bet, nejauši satikušies, viņi kopā steidzas uz priekšu, lai sasniegtu savus sapņus.

Songbird | ASV
Žanrs
Pandēmijas bloķēšanas laikā Nico, jaunam vīrietim ar retu imunitāti, jāpārvar karastāvoklis, slepkavīgi modrnieki un varena ģimene, lai atkal apvienotos ar savu mīlestību - Saru.

Комета Галлея | Krievija
Žanrs
34 gadus vecais fiziķis-astronoms Ignats Halijs, aizraujoties ar zvaigznēm un strādājot kalnu observatorijā, lido uz galvaspilsētu, lai pieteiktu šķiršanos. Maskavā neparastos apstākļos Ignats satiek noslēpumainu meiteni Taisiju Artemjevu un satiek visu viņas ģimeni: māti Jūliju, māsu Dusju un inteliģentu, ekscentrisku vecmāmiņu Jangu Ļvovnu. Šī tikšanās visu apvērš otrādi astronoma dzīvē. Un Jaungada vakarā Ignatam būs jāpieņem svarīgs lēmums, kas mainīs ne tikai viņa dzīvi, bet arī jaunos paziņas.

Žanrs
IMDB
5.5 (6641 balsu)
Budžets
23,000,000.00$
Kad drosmīgais zaglis Ārsēns Lupins (Duris) izlaupa bagāto parīziešu mājas, policija ar slepenu ieroci arsenālā mēģina viņu izdzēst.

Žanrs
IMDB
7.1 (55581 balsu)
Glāzgovā, Skotijā, kamēr visā pasaulē sāk izplatīties noslēpumaina pandēmija, izcilā epidemioloģe Sjūzena iemīlas izveicīgajā pavārā Maiklā.

The Dreamers | Francija| Lielbritānija| Itālija
Žanrs
IMDB
7.2 (109725 balsu)
Budžets
15,000,000.00$
Jauns amerikānis, kurš studē Parīzē 1968. gadā, nodibina draudzību ar franču brāli un māsu.

Žanrs
IMDB
6.4 (13318 balsu)
Budžets
3,100,000.00$
Sievietes patērējošā mīlestība liek viņai nest viņas mirušās mīļotās klonu. Kopš bērna sākuma līdz pat vīrišķībai viņa saskaras ar neizbēgamām pretrunīgi vērtēta lēmuma sarežģītībām.

Вечер шутов, или Серьезно с приветом | Krievija
Žanrs
Filma "Jester's Night: Seriously Off Nut" stāsta mums stāstu, kas notika dienu iepriekš - Jauno gadu. Tas ir laiks, kad mēs gaidām vēlmju piepildīšanos. Attēls ir par mūsu sapņiem, kas laika gaitā mainās un diemžēl kļūst pragmatiskāki. Varoņi savu dzīvi velta karjerai, nemanot neko sev apkārt, pat savu mīlētāju rūpes. Dzīvojot šo dienu kopā ar varoņiem, skatītājs saprot, ka nekad nav par vēlu dzīvē īstenot savus sapņus. Uzņēmējs un mājsaimniece; kabīnes vadītājs un nīdējs; sekretārs un frizētava; režisors un parasts audzinātājs - katram ir savs Jaunais gads. Kādam tā ir patīkama ažiotāža un iespēja izteikt slepenu vēlmi. Citiem tā ir ikgadēja tradīcija ņirgāties par sevi un pasmieties par citiem „Jester's Night” laikā.

Holidate | ASV
Žanrs
IMDB
6.1 (21804 balsu)
Divi vientuļie cilvēki piekrīt būt viens otra plus viens par katru svētku svinību gada laikā.

1 2 3 4 5 6 .. 96