Romantika

Some Like it Hot | ASV
Žanrs
IMDB
8.2 (270003 balsu)
Budžets
2,883,848.00$
Mūziķi Džo un Džerijs, savām acīm redzējuši mafijas izrēķināšanos ar “citādi domājošajiem”, ko kājas nes pamet pilsētu, taču ir problēma – vīriešu dzimuma orķestranti nevienam nav vajadzīgi, tādēļ abi kļūst par pievilcīgām lēdijām Džozefīni un Dafni. Kopā ar pārējām orķestrantēm abi dodas turnejā uz saulaino Floridu, šķendēdamies par likteni – apkārt tikai sievietes, bet viņiem jātēlo izprotošas un uzticamas draudzenes...

Maybe I Do | ASV
Žanrs
IMDB
5.4 (16 balsu)
Budžets
7,500,000.00$
Mišelas un Alena attiecības nonākušas krustcelēs, un viņi nolemj beidzot sapazīstināt savus vecākus. Vakariņu laikā noskaidrojas, ka vecāki jau ir pazīstami, iespējams, pat pārāk labi.

Elvis & Anabelle | ASV| Lielbritānija
Žanrs
IMDB
7.1 (5628 balsu)
Mazpilsētas skaistumkaraliene un nelicencēts mortieris dodas pāri Teksasas līdzenumiem sevis izzināšanas ceļojumā.

Kino Kults | Romeo + Juliet (1996) | ASV| Meksika
Žanrs
IMDB
6.8 (232209 balsu)
Budžets
14,500,000.00$
Klasiskā Romeo un Džuljetas mīlasstāsta darbība ir pārcelta uz 90. gadu nogali Veronas pludmales apkaimē. Monteku un Kapuletu ģimenes jau izsenis ir bijušais naidīgas, taču kādā ballē Romeo Monteks satiek Džuljetu Kapuletu, un abi viens otrā iemīlas. Jauniešiem sava mīlestība ir jāslēpj no pārējās pasaules, jo ģimenes šādu savienību nepieļaus…

Žanrs
IMDB
6.3 (20530 balsu)
Budžets
15,500,000.00$
Losandželosas pasaka, kurai lemts kļūt par cinisku traģēdiju. Sevi par Dieva pērtiķi dēvējošais stāvkomiķis Henrijs un operas dīva Anna mīl viens otru tik daudz. Tik kaisli un patiesi, ka velta savai mīlai duetu. Henrija iznīcinošais humors ik vakaru “nonāvē” skatītājus, bet Annas balss tos pavada un “izglābj”. Ir tikai pāris iespējas pateikt patiesību, netiekot nogalinātam, nogārdz Henrijs. Pēc abu apdāvinātās meitas Anetes dzimšanas pasaule maina žanru. Skaudība, aizvainojums, slikta publicitāte, tabloīdu prese, #MeToo un no greizsirdības dzimis ļaunums. Vai mēs varam sākt?

Riga IFF: Bergman Island | Francija| Vācija| Beļģija| Meksika| Zviedrija
Žanrs
IMDB
6.7 (7611 balsu)
Krisa (Vikija Krīpsa) un Tonijs (Tims Rots) ir scenāristu pāris, kas ieradies uz Baltijas jūras “kino svētnīcu”, Fores salu, kur dzīvojis un strādājis zviedru kinorežisors Ingmars Bergmans. Krisas karjera ir tikai sākumā, un viņa nespēj saprast Bergmana piecas laulības un deviņus bērnus. Turpretī Tonijs kļuvis par ieredzētu ārthausa režisoru, bet, viņaprāt, “Septītais zīmogs” (1957) ir pārvērtēts. Radošā un romantiskā spriedze kāpj, taču melodramatiska konflikta vietā tā uzplaukst jaunā stāstā.

Мир вашому дому! | Ukraina
Žanrs
IMDB
7.3 (60 balsu)
Budžets
750,000.00$
Filmas darbība risinās 20. gadsimta sākumā. Tevje, piena vedējs, dzīvo mazā ciematiņā. Viņš ir nabadzīgs un tic, ka viņa meitām no nabadzības ļaus izbēgt tikai viens – veiksmīgas laulības. Tevje pieņem izdevīgu priekšlikumu no saprecinātāja, taču viņa daiļajām meitām ir cits plāns.

Love Don't Co$t a Thing | ASV
Žanrs
IMDB
5.2 (8979 balsu)
Vidusskolas neveiksminieks (Cannon) maksā karsējmeitenei (Milian), lai viņa pozētu par viņa draudzeni, lai viņu varētu uzskatīt par foršu. 1987. gada filmas Can't Buy Me Love rimeiks ar Patriku Dempsiju galvenajā lomā.

The Long, Hot Summer | ASV
Žanrs
IMDB
7.3 (11374 balsu)
Bens Kviks ierodas Frenchman's Bendā, MS pēc tam, kad viņu izraida no citas pilsētas par to, ka viņš atriebības nolūkā nodedzināja šķūni. Vilam Varneram pieder gandrīz viss Frenchman's Bendā, un viņš nolīgst Benu strādāt savā veikalā. Vils domā, ka viņa paša dēlam Džodijam, kurš pārvalda veikalu, trūkst ambīciju un viņš ir izmisumā, jo sieva Eula paliek stāvoklī. Vils domā, ka viņa meita Klāra, skolas skolotāja, nekad neprecēsies. Viņš nolemj, ka Bens Kviks varētu kļūt par labu vīru Klārai, lai ienestu ģimenē jaunas asinis.

Beauty and the Beast | ASV
Žanrs
IMDB
8 (457552 balsu)
Budžets
25,000,000.00$
Sekojiet līdzi Belles, spilgtas jaunas sievietes piedzīvojumiem, kura nonāk prinča pilī, kurš ir pārvērsts par noslēpumainu zvēru. Ar pils apburtā personāla palīdzību Belle drīz vien apgūst vissvarīgāko mācību — ka patiess skaistums nāk no iekšpuses.

Samson and Delilah | ASV
Žanrs
IMDB
6.8 (8240 balsu)
Budžets
3,000,000.00$
Kad spēkavīrs Simsons noraida skaistās filistietes Delila mīlestību, viņa meklē atriebību, kas rada šausmīgas sekas, ko abi nožēlo. Klasiskais stāsts par Samsonu un Delilu, ko stāstījis Sesils B. Demila.

The Lady Vanishes | Lielbritānija
Žanrs
IMDB
6 (2821 balsu)
Otrā pasaules kara priekšvakarā neprātīgā mantiniece Amanda Kellija ar vilcienu dodas uz Šveici. Braucot cauri Vācijai, viņa satiek mīļu vecu kundzi, kura pēkšņi pazūd. Satraukta viņa iztaujā savus līdzbraucējus, kuri apgalvo, ka sieviete tur nekad nav bijusi. Amanda, nezinot, vai tas viss ir viņas prātā, vai notiek vēl ļaunāks sižets, Amanda sadarbojas ar fotogrāfu Robertu Kondonu, lai atklātu patiesību.

1 2 3 4 5 6 .. 113