Romantika

Here | Beļģija
Žanrs
IMDB
6.8 (371 balsu)
Filmas darbība risinās Briselē, un tās pamatā ir potenciāls mīlas stāsts starp rumāņu celtnieku un beļģu un ķīniešu sūnu doktorantūras studentu, kuru ceļi krustojas tieši pirms pirmā grasās atgriezties mājās.

Marmalade | ASV
Žanrs
IMDB
6.1 (225 balsu)
Barons, ieslodzīts vīrietis, nodibina draudzību ar kameras biedru Otisu. Pārim kopīgi izstrādājot bēgšanas plānu, Barons atceras stāstu par to, kā viņš satika Marmelādi, savas dzīves mīlestību, un viņu Bonijas un Klaida plānu, lai aplaupītu banku, lai rūpētos par slimo māti un sniegtu pārim tādu dzīvi. vienmēr esmu sapņojis.

Float | ASV| Kanāda
Žanrs
IMDB
5.1 (295 balsu)
Veverlijai likās, ka viņa ir izdomājusi savu nākotni, un viņa sāks savu medicīnas rezidentūru Toronto pēc vasaras vizītes pie vecākiem Taipejā. Kad viņas plāni pēkšņi mainās, viņa impulsīvi dodas līkumu uz nelielu Kanādas pilsētiņu, kur satiek vietējo glābēju Bleiku. Pēc tam, kad viņš izglābj viņu no gandrīz noslīkšanas pludmales ballītē, Bleiks piedāvā iemācīt Veverlijai peldēt, un, nodarbībām turpinoties, abi negaidīti iemīlas.

Лёд 3 | Krievija
Žanrs
Nadja uzauga un kļuva par daiļslidotāju. Viņa sapņo par Ledus kausu, tāpat kā kādreiz sapņoja viņas māte. Gorins iebilst pret meitas sporta karjeru – viņš pasargā viņu no jebkādām grūtībām, un viņu var saprast: viņš ir pārāk daudz zaudējis. Slepenā treniņā Nadja satiek jaunu un drosmīgu hokejistu no Maskavas, un starp viņiem izceļas pirmā mīlestība. Tēvs netic jaunā vīrieša jūtu sirsnībai un šķir pāri. Bet šķēršļi tikai stiprina patiesu mīlestību, un, kad tu mīli, pasakainākās beigas var kļūt par realitāti.

White Bird | ASV
Žanrs
IMDB
7.6 (343 balsu)
Budžets
30,000,000.00$
Džulianu Albansu, kausli, kurš pameta Bīčera Prepu, apciemo viņa Grandmère no Parīzes, un viņu pārveido viņas ievērojamais stāsts par līdzjūtību un drosmi. Būdama meitene nacistu okupētajā Francijā, jaunā Grandmēra slēpjas ar skolas biedra palīdzību, jaunekli, kurš riskē ar visu, lai dotu viņai iespēju izdzīvot. Kopā viņi atrod skaistumu un mīlestību viņu pašu radītajā slepenajā pasaulē.

All of Us Strangers | ASV| Lielbritānija
Žanrs
Kādu nakti scenārists Ādams savā gandrīz tukšajā torņu kvartālā mūsdienu Londonā nejauši satiekas ar savu noslēpumaino kaimiņu Hariju, kas izjauc viņa ikdienas dzīves ritmu. Kad Ādams un Harijs tuvojas, Ādams tiek aizvests atpakaļ uz bērnības māju, kur viņš atklāj, ka abi viņa sen mirušie vecāki dzīvo un izskatās tikpat veci kā dienā, kad viņi nomira pirms vairāk nekā 30 gadiem.

Un novio para mi mujer | Spānija
Žanrs
IMDB
5.5 (417 balsu)
Djego vēlas šķirties no sievas Lūsijas, taču nezina, kā viņai to pateikt. Viņam ir apnikušas viņas neirozes un pastāvīgās sūdzības par viņu, un viņš jau sen ir zaudējis dzirksteli, kas viņam lika iemīlēties. Nespēdams pateikt viņai sejā, viņš vēršas pie Kuervo Floresa, slavenā "no iepriekšēja" pavedinātāja, kurš centīsies likt Lūsijai iemīlēties, lai viņa būtu tā, kas izbeigs laulību.

What Happens Later | ASV
Žanrs
IMDB
5.2 (560 balsu)
Divi bijušie mīļākie Bils un Vila naktī uzsnidzis reģionālajā lidostā. Nenoteiktu laiku kavējoties, Vila, maģiskais domātājs, un Bils, kas ir katastrofāls, viens otru pievelk un kaitina tāpat kā gadu desmitiem iepriekš. Bet, kad viņi atrisina savstarpējās pagātnes mīklu un salīdzina savu dzīvi ar kādreiz kopīgotajiem sapņiem, viņi sāk domāt, vai viņu atkalapvienošanās ir tikai nejaušība vai kaut kas vairāk apburts.

Fingernails | ASV| Austrālija
Žanrs
IMDB
6 (2740 balsu)
Anna un Raiens kopā ir atraduši patiesu mīlestību. Tas ir pierādīts ar pretrunīgu testu. Ir tikai viena problēma: Anna joprojām nav pārliecināta. Tad viņa satiek Amiru.

Coup de Chance | Francija| ASV| Lielbritānija
Žanrs
IMDB
6.6 (1652 balsu)
Budžets
10,000,000.00$
Fanijai un Žanam ir viss: viņi ir apmierināti savā profesionālajā dzīvē, viņi dzīvo lieliskā dzīvoklī Parīzes augstākās klases rajonos un, šķiet, ir tikpat iemīlējušies kā pirmajā satikšanās dienā. Bet, kad Fanija nejauši krustojas ar Alēnu, bijušo vidusskolas draugu, viņa uzreiz aizķeras. Viņi atkal redz viens otru un ļoti ātri tuvojas un tuvojas…

Simple comme Sylvain | Francija| Kanāda
Žanrs
IMDB
7.4 (175 balsu)
Šajā filmā ar kodīgu humoru Sofijas ērtā dzīve tiek apgriezta kājām gaisā dienā, kad viņa satiek Silvainu, uzņēmēju no Laurentians. Viņa atstās visu, lai dzīvotu šo dedzinošo kaislību, sakot sev, ka tā, iespējams, būs viņas pēdējā dzīvē. Bet mīlētājus šķir vesela pasaule ··· Viņa nāk no Monreālas bagātas intelektuālās vides, savukārt Silveina nāk no fiziska strādnieku ģimenes. Sofija tiks atbrīvota no tā, lai pamatīgi apšaubītu savas vērtības un centienus pēc tam, kad būs pametusi sevi saviem lielajiem romantiskajiem impulsiem.

She Came to Me | ASV
Žanrs
IMDB
6.2 (225 balsu)
Komponistu Stīvenu Lodemu nomoka radošs bloks, kura dēļ viņš nevar pabeigt savas lielās atgriešanās operas partitūru. Kad viņa bijusī terapeite, par kuru kļuva sieva Patrīcija, iesaka viņam atdzīvināt radošumu, apmaldoties pilsētā, Stīvens dodas iedvesmas meklējumos. Viņa epifānija nāk pēc tam, kad viņš satiek enerģisku sievieti vārdā Katrīna un atklāj, ka viņa dzīvē ir daudz vairāk iespēju, nekā viņš kaulējās vai jebkad varēja iedomāties.

1 2 3 4 5 6 .. 119