Romantika

After Everything | ASV
Žanrs
Budžets
14,000,000.00$
Rakstnieka bloka un satriecošās šķiršanās ar Tesu aplenkts, Hārdins dodas uz Portugāli, meklējot sievieti, kuru pagātnē nodarījis pāri, un atrast sevi. Cerot atgūt Tesu, viņš saprot, ka viņam ir jāmaina veidi, pirms viņš var uzņemties galīgās saistības.

Miraculous - le film | Francija| Ķīna
Žanrs
IMDB
6.2 (2853 balsu)
Budžets
86,000,000.00$
Parastas Parīzes pusaudzes Marinetes dzīve kļūst pārcilvēka, kad viņa kļūst par Mārīti. Apveltītai ar maģiskām radīšanas spējām, Mārītei ir jāapvienojas ar savu pretstatu Cat Noir, lai glābtu Parīzi, jo jauns nelietis atbrīvo pilsētā haosu.

Oklahoma! | Lielbritānija
Žanrs
IMDB
7.8 (2104 balsu)
Tumšās tēmas pārveidots Vestendas iestudējums, kurā ir Rodgers & Hammerstein nozīmīgākais Brodvejas mūzikls, stāsta par lauku meiteni Lauriju un viņas divu sāncenšu pielūdzēju, kovboja Kērlija un draudīgā un biedējošā saimniecības darbinieka Džūda pieklājību.

Roter Himmel | Vācija
Žanrs
IMDB
7.7 (784 balsu)
Atvaļinājums pie jūras uzņem negaidītus pavērsienus, kad Leons un Fēlikss ierodas Fēliksa ģimenes brīvdienu mājā, lai atklātu jau tur esošo noslēpumaino sievieti Nadju. Tā kā viņu labklājību apdraud arvien uzliesmojošs meža ugunsgrēks, attiecības tiek pārbaudītas un romāni uzliesmo.

Esperando a Dalí
Žanrs
IMDB
8.4 (65 balsu)
Divi brāļi uzsāk darbu nelielā restorānā, kurš atrodas netālu no paša Salvadora Dalī rezidences. Drīz vien viņus abus pārņem radošuma, brīvības un mīlestības gars, bet slava par viņu kulinārijas šedevriem aplido visu Eiropu. Taču Dalī tā arī vēl ne reizes nav izrādījis godu ar savu ierašanos. Ko brāļiem vēl tādu izdomāt, lai kaimiņos dzīvojošais elks pievērstu viņiem uzmanību? Filma spāņu valodā ar subtitriem latviešu un krievu valodā.

Falcon Lake | Francija| Kanāda
Žanrs
IMDB
7.2 (922 balsu)
Kautrīgs pusaudzis vasaras brīvlaikā piedzīvo jaunības prieku un sāpes, veidojot maz ticamu saikni ar vecāku meiteni.

멍뭉이 | Koreja
Žanrs
IMDB
7.7 (30 balsu)
Minsū gatavojas apprecēties, kad viņa līgava pēkšņi atzīst, ka viņai ir alerģija pret suņiem. Tagad puiša labākajam draugam zeltainajam retrīveram Rūnijam nepieciešama jauna ģimene. Ar māsīcas un sociālo tīklu palīdzību Minsū sāk meklēt Rūnijam jaunas mājas.

Jeanne du Barry | Francija| Saūda Arābija
Žanrs
Prestižā Kannu kinofestivāla atklāšanas filma “Žanna Dibarī. Karaļa favorīte” tiks rādīta kinoteātros no 29. septembra. Filma jūs aizvedīs uz grezno Versaļas pili 18. gadsimtā, kur balles dvēsele ir Džonijs Deps, atgriezies uz lielajiem ekrāniem pēc trīs gadu pārtraukuma. Talantīgais aktieris spēlēs Francijas karali Luiju XV, kas pazīstams kā Luijs Iemīļotais un tiek pieminēts savas greznās dzīves un izšķērdīgo tēriņu dēļ, lai izdabātu savu favorīšu kaprīzēm.

Book Club: The Next Chapter | ASV
Žanrs
Budžets
35,000,000.00$
Četri labākie draugi aizved savu grāmatu klubu uz Itāliju jautrā meiteņu ceļojumā, ko viņi nekad nav piedzīvojuši. Kad lietas noiet no sliedēm un tiek atklāti noslēpumi, viņu relaksējošā atpūta pārvēršas par vienreizēju krosa piedzīvojumu.

The Doom Generation | Francija| ASV
Žanrs
IMDB
6.1 (16623 balsu)
Budžets
800,000.00$
Džordans Vaits un Eimija Blū, divi nemierīgi pusaudži, uzņem pusaudzi drifteri Ksavjeru Redu. Kopā trijatā dodas seksa un vardarbības pilnā ceļojumā pa Amerikas Savienotajām Valstīm, kurās ir psihi un ātrās dzīves.

Joyland | ASV| Pakistāna
Žanrs
IMDB
7.7 (2636 balsu)
Kamēr patriarhāla ģimene ilgojas, lai piedzimtu zēns, lai turpinātu savu ģimenes līniju, viņu jaunākais dēls slepeni pievienojas erotiskās dejas teātrim un iemīlas transpersonu zvaigznē.

Asteroid City | ASV
Žanrs
Režisora Vesa Andersona (The Grand Budapest Hotel, Isle of Dogs, The Darjeeling Limited u.c. režisors) romantiskajā komēdijā notikumi risinās 1955. gadā ASV. Skolēni un viņu vecāki no visas valsts pulcējas Junior Stargazer pasākumā. Tā norisi negaidītā un iespaidīgā veidā izjauc notikumi, kas maina visu pasauli. Vesa Andersona jaunā kinolente pulcē izcilu aktieru ansambli - Scarlett Johansson, Tom Hanks, Jason Schwartzman, Margot Robbie, Tilda Swinton, Edward Norton, Adrien Brody u.c. Pirms filmas seansa 7.jūnijā ievadvārdus sniegs kinokriitķe, pētniece un kuratore Dārta Ceriņa, kura aplūkos režisora Vesa Andersona filmogrāfiju.

1 2 3 4 5 6 .. 118