Animācija

PAW Patrol: The Movie | ASV
Žanrs
IMDB
6.2 (3,664 balsu)
Budžets
26,000,000.00$
Slavenā animācijas seriāla iemīļotie varoņi - uz lielā ekrāna! Raiders un viņa uzticamie kucēni tiek izsaukti uz Piedzīvojumu pilsētu, lai nepieļautu, ka jaunais pilsētas mērs Hamdingers to pārvērš milzu haosā. Raideru un viņa draugus gaida jauni uzdevumi un jautri piedzīvojumi!

Luca | ASV
Žanrs
Savu neaizmirstamo brīvlaiku, kurā ir vieta gan gardai pastai, gan saldējumam, gan arī jautriem braucieniem ar mopēdu, Luka pavada piejūras pilsētā Itālijas Rivjērā. Neviens piedzīvojums neiztiek bez viņa labākā drauga un bezrūpīgo atpūtu aptumšo vienīgais apstāklis, ka Luka īstenībā nemaz nav cilvēks.

Extinct | ASV| Kanāda| Ķīna
Žanrs
IMDB
6.8 (11 balsu)
Uz brīnišķīgas salas dzīvo apburoši dzīvnieciņi - Virtuļzauriņi. Vadot dienas bezrūpībā, pienāk brīdis, kad divi no viņiem caur laika portālu nonāk mūsdienās. Un atklājas, ka viņu suga pirms daudziem gadsimtiem ir izmirusi! Eds un Opa ir spiesti izdomāt plānu, kā izmanīt pagātnes notikumus, lai viņu cilts neietu postā.

Raya and the Last Dragon | ASV
Žanrs
IMDB
8.4 (45 balsu)
Drosmīgajai karotājai Rajai nākās pamest savu dzimto karaļvalsti, lai atrastu pasaulē pēdējo pūķi, kurš varētu palīdzēt uzveikt varenu ienaidnieku.

The Wishmas Tree | Austrālija
Žanrs
IMDB
4.9 (130 balsu)
Jauna possuma nepareiza vēlme pēc baltām Višmām ne tikai sasalst visa viņas dzimtā pilsēta Sanctuary City, bet arī apdraud visu tur dzīvojošo cilvēku dzīvības. Pirms burvju Wishmas Tree mirst, viņai jāveic bīstams ceļojums uz WILD; cīnoties ar pašpārliecinātību, spocīgiem plēsējiem un galu galā arī ar pašu Iznīcību, lai novērstu viņas nodarītos zaudējumus un glābtu savu pilsētu.

Jack et la mécanique du coeur | Francija| Beļģija
Žanrs
IMDB
7.0 (6192 balsu)
Budžets
33,746,302.00$
Skotijā 1874. gadā Džeks piedzimst visu laiku aukstākajā dienā. Lielā aukstuma dēļ viņa sirds pārstāj pukstēt. Edinburgas atbildīgā vecmāte atrod veidu, kā viņu glābt, aizstājot viņa sirdi ar pulksteni. Tātad viņš dzīvo un paliek vecmātes aizsargājošajā aprūpē. Bet viņš nedrīkst dusmoties vai satraukties, jo tas apdraud viņa dzīvību, liekot pulkstenim pārtraukt darbu. Sliktāk, ka pieaugot viņam nākas saskarties ar faktu, ka viņš nevar iemīlēties, jo arī tas varētu apturēt viņa smalko sirdi.

Огонёк-Огниво | Krievija
Žanrs
IMDB
6.4 (98 balsu)
Stāsts sākas ar labo, bet nabadzīgo Poteru, kurš savulaik atrod Flintu - maģisku artefaktu, kas tā īpašnieku padara bagātu, bet tā vietā nosūta nāves lāstu. Poteru var glābt tikai galvenā varoņa - meitenes vārdā Tvinkla - veltījums. Bez vilcināšanās viņa steidz palīgā draugu, palīdzot viņam saprast, ka mīlestība un godīgs darbs ir svarīgāks par naudu un varu.

アーヤと魔女 | Japāna
Žanrs
IMDB
5.2 (108 balsu)
Spītīgs bārenis atklāj burvju un dziru pasauli, dzīvojot kopā ar savtīgu raganu.

Soul | ASV
Žanrs
IMDB
7.8 (662 balsu)
Budžets
150,000,000.00$
Mūzikas skolotājs Džo, kurš visu mūžu ir sapņojis uzstāties kopā ar džezbendu, beidzot ir pietuvojies sava sapņa piepildīšanai, taču iet bojā negadījumā. Tagad Džo ir atlicis tikai ceļš uz Pēcsauli, taču viņš aizbēg un nokļūst Pirmssaulē - vieta, kur dvēseles iegūst personību, intereses un raksturu. Tur Džo sastop Dvēseli 22, kura jau ilgi laiku nespēj atrast sevi un galīgi negrib doties uz Zemi.

魔女の宅急便 | Japāna
Žanrs
IMDB
7.8 (122329 balsu)
Budžets
6,900,000.00$
Jauna ragana savā obligātajā patstāvīgās dzīves gadā ir grūti iekļauties jaunā sabiedrībā, kamēr viņa sevi uztur, vadot gaisa kurjeru dienestu.

Барбоскины на даче | Krievija
Žanrs
Jauna animācijas filma par jautru suņu ģimeni ar pieciem bērniem, kuri dodas atvaļinājumā lauku mājā. Jauks mazais bērns vēlas spēlēt kopā ar saviem vecākajiem brāļiem un māsām, taču šķiet, ka viņi visi ir aizņemti ar saviem hobijiem. Bērns atrod jaunus draugus - Kaķus. Bet ko tad, ja kaķi nav tik draudzīgi, kā izskatās?

劇場版「Fate/stay night [Heaven’s Feel]」Ⅲ.spring song | Japāna
Žanrs
IMDB
8.2 (153 balsu)
Kad Sakura noslīkst viņas pastrādāto grēku duļķainajā tumsā, Širō solījums viņu aizsargāt par katru cenu vedina viņu uz niknu cīņu, lai izbeigtu Svētā Grāla karu. Vai Širo vēlme sasniegs Sakuru pat tad, kad viņš izaicina likteni izmisīgā cīņā pret plūdmaiņu?

1 2 3 4 5 6 .. 38