Animācija

Thelma the Unicorn | ASV
Žanrs
IMDB
5.9 (679 balsu)
Thelma sapņo būt par krāšņu vienradzi. Tad retā rozā un mirdzumu pilnā likteņa mirklī Telmas vēlēšanās piepildās. Viņa uzreiz iegūst starptautisku zvaigzni, taču par negaidītu cenu. Pēc kāda laika Thelma saprot, ka ir bijusi laimīgāka kā viņas parastais, bez dzirkstelēm. Tāpēc viņa nomet ragu, noberž mirdzumus un atgriežas mājās, kur viņu sagaida labākā draudzene ar apskāvienu.

機動戦士ガンダムSEED FREEDOM | Japāna
Žanrs
IMDB
7.2 (368 balsu)
CE75 kaujas joprojām turpinās. Ir neatkarības kustības, un Blue Cosmos agresija... Lai nomierinātu situāciju, tiek izveidota globāla miera uzraudzības aģentūra COMPASS, kuras pirmais prezidents ir Lacus. Kā COMPASS dalībnieki Kira un viņa biedri iejaucas dažādās reģionālajās cīņās. Tad jaunizveidota nācija ar nosaukumu Foundation ierosina kopīgu operāciju pret Zilā kosmosa cietoksni.

Gracie and Pedro: Pets to the Rescue | ASV| Kanāda| Dienvidāfrika
Žanrs
Greisija un Pedro ir ģimenes mājdzīvnieki, kuriem nav nekā kopīga. Greisija ir snobs, tīršķirnes kucēns, kurš sevi uzskata par "Labāko šovā", savukārt Pedro ir nekaunīgs, glābšanas kaķis, kurš dod priekšroku vakariņām, kas svaigas no miskastes. Pēc tam, kad ģimene uzņemas lielu gājienu, Greisijas un Pedro kautiņi iznīcina lidostas bagāžas karuseli, atstājot mājdzīvniekus pazudušus un iesprostotus bez apkaklēm biedējošā un nezināmā pasaulē. Tas, kas slēpjas starp mājdzīvniekiem un atkalapvienošanos ar ģimeni, ir biedējoši meklējumi, kas ir piepildīti ar krāsainiem varoņiem un bīstamiem piedzīvojumiem, kas liek Greisijai un Pedro pieņemt to, kas viņiem ir kopīgs — viņi neatteiksies no ģimenes. Tikmēr ģimenes bērni Sofija un Gevins arī viņiem nepadodas, ievietojot dziesmu par saviem pazudušajiem mājdzīvniekiem, kas vienkārši kļūst par vīrusu.

Huevitos Congelados | Meksika
Žanrs
IMDB
5.5 (69 balsu)
Pēdējā Huevos piedzīvojumā Toto un viņa ģimenei būs jādodas uz Dienvidpolu, lai izpildītu solījumu atgriezt savās mājās polārlāci un dažus Spānijas pingvīnus. Lai to izdarītu, viņiem būs jāpārvar daži šķēršļi, kas viņiem iemācīs, cik svarīgs ir komandas darbs.

For the Birds | ASV
Žanrs
IMDB
8 (33978 balsu)
Viens pēc otra uz telefona vadu tup mazo putnu bars. Sēžot cieši kopā, ir pietiekami daudz problēmu, un tad uzrodas liels apreibināts putns, kas mēģina viņiem pievienoties. Spalvputni nevar par viņu pasmieties – un viņu kliķes mentalitāte beigu beigās izrādās apkaunojoša.

青春ブタ野郎はおでかけシスターの夢を見ない | Japāna
Žanrs
IMDB
7.3 (518 balsu)
Pēc drūmā decembra Sakuta strauji tuvojas otrā vidusskolas kursa beigām. Tā kā Mai ir trešā kursa studente, viņiem nav palicis daudz laika kopā, pirms tuvojas izlaidums. Tikmēr viņa māsa Keida lēnām, bet stabili atkal dodas ārā. Tikko viņa sāk atrast savu pamatu, viņa paziņo par savu līdz šim ambiciozāko mērķi — apmeklēt brāļa vidusskolu! Sakuta labāk par visiem zina, cik grūti Keidai tas būs, un ir gatavs viņu atbalstīt, cik vien var. Viņš vienkārši nav pārliecināts, vai tas viņai ir vislabākais, vai arī tas, ko viņa patiešām vēlas...

新世紀エヴァンゲリオン劇場版 Air/まごころを、君に | Japāna
Žanrs
IMDB
8.1 (64135 balsu)
Zīls pavēl veikt visaptverošu uzbrukumu NERV, lai iznīcinātu Evas, pirms Gendo var iedarbināt Trešo ietekmi un instrumentalitāti viņa kontrolē.

Stopmotion | Lielbritānija
Žanrs
IMDB
6.9 (107 balsu)
Ella Bleika, stop-motion animatore, kas cīnās, lai kontrolētu savus dēmonus pēc savas valdošās mātes zaudēšanas, un viņa sāk veidot filmu, kas kļūst par viņas veselā saprāta kaujas lauku. Kad Ellas prāts sāk lauzt, viņas projekta varoņi sāk dzīvot paši.

Kitbull | ASV
Žanrs
IMDB
8 (7497 balsu)
Maz ticama saikne izceļas starp divām radībām: nikni neatkarīgu klaiņojošu kaķēnu un pitbulu. Kopā viņi pirmo reizi piedzīvo draudzību.

Arca de Noé | Indija| Brazīlija
Žanrs
IMDB
6.2 (27 balsu)
Peļu pāris mēģina uzkāpt Noasa šķirstā: Vini, harizmātisks dzejnieks ar šausmīgām skatuves bailēm, un Tito, talantīgs un burvīgs ģitārists. Kad uznāk lietus, Noasa šķirstā drīkst iekāpt tikai viens tēviņš un viena mātīte no katras sugas. Ar ģeniāla tarakāna palīdzību un likteņa veiksmi Vini un Tito ielīst šķirstā un kopā novērš kuģu plēsēju sadursmi. un augu ēdāji. Visu laiku dzīvnieki izpilda klasisku dziesmu sēriju, kuras iedvesmojis pasaulslavenais dzejnieks Vinicius de Moraes. Vai šie talantīgie bezbiļetnieki var izmantot mūziku, lai izskaustu spriedzi un palīdzētu šīm savrupajām radībām izdzīvot kopā pavadītās 40 dienas un 40 naktis?

劇場版 天元突破グレンラガン 螺巌篇 | Japāna
Žanrs
IMDB
8 (1226 balsu)
Septiņus gadus pēc spirālveida karaļa sakāves Saimonam un Dai-Gurrena brigādei jādodas kosmosa plašumos, lai pieveiktu jaunus draudus un glābtu Visumu.

劇場版 天元突破グレンラガン 紅蓮篇 | Japāna
Žanrs
IMDB
7.6 (1816 balsu)
Saimons un Kamina dzīvo pazemes pilsētā, kuru uzrauga ciema priekšnieks. Kad Saimons uzdur artefaktu un zvēri iebrūk no virsmas, Saimons un Kamina saceļas pret viņiem.

1 2 3 4 5 6 .. 101