Animācija

Elena and the Secret of Avalor | ASV
Žanrs
IMDB
6.2 (197 balsu)
Avaloras valstībā Jeļena uzved Naomi kalnā, lai parādītu savu mīļāko skatu uz karalisti. Jeļena žēlojas Naomi, kā viņa četrdesmit vienu gadu bija iesprostota Avaloras amuletā, un pēc tam uzdāvina viņai salauztu zizli. Viņa stāsta, ka tas bija Šuriki zizlis un kā viņa joprojām būtu iesprostoti amuletā, ja tā nebūtu drosmīgas, jaunās princeses: Sofijas. Pēc tam Elena stāsta Naomi visu stāstu ...

Jurassic World Camp Cretaceous: Hidden Adventure | ASV
Žanrs
IMDB
7.3 (91 balsu)
Pēc lielas vētras pārtikas ir maz — un izsalkuši dino ir visur. Jūs varat palīdzēt Camp Fam izdzīvot šajā aizraujošajā interaktīvajā īpašajā programmā.

The Super Mario Bros. Movie | ASV| Japāna
Žanrs
Santehniķis vārdā Mario kopā ar savu brāli Luidži ceļo pa pazemes labirintu, mēģinot glābt sagūstīto princesi.

新神榜:杨戬 | Ķīna
Žanrs
IMDB
6.5 (291 balsu)
Trīspadsmit gadus pēc tam, kad Jaņ Dzjaņs (daži pazīstams kā Erlangs Šens) ieslodzīja savu māsu zem kalna, kādreizējais varenais dievs tagad skraida garām kā bezpeļņas devību mednieks. Kad noslēpumaina sieviete pieņem viņu darbā jaunam darbam, Jans Dzjaņs drīz vien attopas, ka dzen sev pa dzenā pazīstamu tēlu. Viņam ir jāaptur Čensjans, viņa sen pazudušais brāļadēls, kurš meklē maģisko lotosa laternu, kas atbrīvos viņa māti, pat ja tas nesīs katastrofu. Kad Jans Dzjaņs saskaras ar savām pagātnes darbībām, viņam jāsastopas ar daudziem bīstamiem modriem, kuri meklē vienu un to pašu dārgumu un spēj mainīt savu pasaules līdzsvaru.

Ainbo. Spirit of the Amazon | Peru
Žanrs
IMDB
4.8 (1855 balsu)
Meitene, vārdā Ainbo, dzīvo tāltālā zemē, neaizsniedzamos Amazones džungļos. Ainbo cilts šajā vietā dzīvo saskaņā ar dabu kopš neatminamiem laikiem un viņus aizstāv vareni un noslēpumaini sargātājgari – milzu bruņurupuči. Taču tad trauslo cilts mieru izjauc bruņoti iebrucēji. Viņi sāk izlaupīt zemi, traucē džungļu mieru un draud izjaukt cilts harmoniju. Cilti sargājošie gari apgalvo Ainbo, ka viņa vienīgā var izglābt savas mājas.Drosmīgajai Ainbo neatliek nekas cits kā doties dēkaina ceļojumā.

Akira | Japāna
Žanrs
Budžets
10,000,000.00$
2019. gads. 31 gadu pēc tam, kad tā tika praktiski iznīcināta 3. Pasaules kara laikā, Tokija atdzimst no jauna. Pilsēta plaukst un zeļ, taču ir totalitāras valdības varā, kura brutāli apspiež ikvienu, kas tai pretojas. Kaneda ir motociklistu bandas vadonis, kurš naktīs plosās pa jaunās Tokijas ielām. Kāda negadījuma rezultātā viņa draugs Kaneda nonāk valdības spēku rokās un iegūst superspējas - tādas pašas, kā Akirai, būtnei, kura noveda pie Tokijas iznīcības 1988. gadā. Vēsture draud atkārtoties... Filma japāņu valodā ar subtitriem latviešu un krievu valodā.

Music, Money, Madness... Jimi Hendrix Live In Maui | Argentīna
Žanrs
IMDB
7.4 (77 balsu)
Stāsts par Džimija Hendriksa leģendāro 1970. gada vizīti Maui, uzstāšanos uz salas Haleakala vulkāna zemākajā snaudošajā krāterī un par to, kā grupa iekrita ar neveiksmīgo filmu “Varavīksnes tilts” (Rainbow Bridge), ko producēja pretrunīgi vērtētais grupas menedžeris Maikls Džeferijs (Michael Jeffery). Šajā kritiķu atzinīgi novērtētajā dokumentālajā filmā ir iekļauti iepriekš nepublicēti kadri no uzstāšanās, kā arī jaunas intervijas ar vairākiem notikumos iesaistītajiem dalībniekiem un galvenajiem personāžiem, kā Billijs Kokss (Billy Cox), Edijs Krāmers (Eddie Kramer) un augstākā “Warner Bros.” vadība. Filma stāsta par Džimiju Hendriksu slavas augstumos, kurš kopā ar basģitāristu Billiju Koksu un bundzinieku Miču Mičelu (Mitch Mitchell) nevainojami spēlē uz satriecoša dabas veidotā fona. Filmā iekļauti elpu aizraujoši dziesmu "Foxey Lady", "Purple Haze" un “Voodoo Child (Slight Return)” izpildījumi, kā arī tolaik vēl neizdotas dziesmas, piemēram, "Dolly Dagger" un "Freedom", kas ilustrē Hendriksa uzņemto jauno virzienu mūzikā.

Turning Red | ASV
Žanrs
IMDB
7 (124353 balsu)
Budžets
190,000,000.00$
13-gadīgā Meilina Lī cenšas būt gan centīga un paklausīga meita, gan arī tikt galā ar pusaudža vecumam raksturīgo haosu. Un, lai arī problēmu ir vairāk nekā vajadzīgs, klāt nāk vēl viena - katru reizi, kad Meja pārlieku par kaut ko ikdienā uztraucas vai tiek nokaitināta, viņa nekontrolējami pārvēršas lielā, sarkanā pandā.

StarDog and TurboCat | Lielbritānija
Žanrs
IMDB
5.1 (2617 balsu)
Budžets
2,100,000.00$
1969. gadā uzticamo suni Badiju kosmosā palaiž tā īpašnieks, kurš ir zinātnieks. Badijs veic avārijas nolaišanos mūsdienās, mazā pilsētiņā, kurā mājdzievniekus tvarsta dzīvniekus nīstošais policists Peks. Lai atrastu savu saimnieku, Badijs noslēdz vienošanos ar ģeniālo kaķi-miljonāru Fēliksu, kurš kļūst par viņa biedru trakajos piedzīvojumos.

The Smurfs | ASV
Žanrs
IMDB
5.4 (91696 balsu)
Budžets
110,000,000.00$
Kad ļaunais burvis Gargamels izdzen mazos zilos smurfus no viņu ciema, viņi nokļūst no savas maģiskās pasaules un nonāk mūsējā — patiesībā viņi smeļas Centrālparka vidū. Tikai trīs ābolu augstumā un iestrēguši Lielajā ābolā, smurfiem jāatrod veids, kā atgriezties savā ciematā, pirms Gargamels tos izseko.

Space Chimps | ASV
Žanrs
IMDB
4.5 (11961 balsu)
Budžets
37,000,000.00$
Trīs šimpanzes tiek nosūtītas kosmosā, lai izpētītu citplanētiešu dzīvības iespējamību, kad bezpilota kosmosa kuģis nolaižas uz neatzīmētas planētas.

Trolls Holiday in Harmony | ASV
Žanrs
IMDB
6.1 (402 balsu)
Karaliene Magone plāno pirmo ikgadējo Troļļu karalistes slepeno svētku dāvanu apmaiņu, taču viss nenotiek gluži tā, kā gaidīts.

1 2 3 4 5 6 .. 53