Animācija

Les as de la jungle 2 - Opération tour du monde | Francija
Žanrs
IMDB
5.9 (10 balsu)
Filmas The Jungle Bunch (2017) turpinājums.

Miraculous - le film | Francija| Ķīna
Žanrs
IMDB
6.2 (2853 balsu)
Budžets
86,000,000.00$
Parastas Parīzes pusaudzes Marinetes dzīve kļūst pārcilvēka, kad viņa kļūst par Mārīti. Apveltītai ar maģiskām radīšanas spējām, Mārītei ir jāapvienojas ar savu pretstatu Cat Noir, lai glābtu Parīzi, jo jauns nelietis atbrīvo pilsētā haosu.

Ник и нефритовое дерево | Krievija| Ķīna
Žanrs
Niks ir kāpuru puika, kurš, pārvarējis purva tabu, kļūst par tauriņu un, neskatoties uz grūtībām, tiecas pēc sava sapņa - Maģiskā skuķa koka, kurā mīt visi pasaules skaistākie tauriņi. Niku ceļā sagaida bīstami pārbaudījumi, jautri piedzīvojumi, jauni draugi un, protams, pirmā mīlestība.

Toy Story | ASV
Žanrs
IMDB
8.3 (1026657 balsu)
Budžets
30,000,000.00$
Vudija vadītās Endija rotaļlietas laimīgi dzīvo viņa istabā, līdz Endija dzimšanas diena uz skatuves parādīs Buzz Lightyear. Baidoties zaudēt vietu Endija sirdī, Vudijs plāno pret Buzzu. Bet, kad apstākļi atdala Bazu un Vudiju no viņu īpašnieka, duets galu galā iemācās nolikt malā savas domstarpības.

Nimona | ASV
Žanrs
IMDB
8.1 (106 balsu)
Bruņinieks, kas izveidots traģiskā noziedznieka komandām ar trakulīgu, maināmu pusaudzi, lai pierādītu savu nevainību. Bet ja nu viņa ir briesmonis, kuru viņš ir zvērējis iznīcināt?

The Little Mermaid | ASV
Žanrs
IMDB
7.6 (271,697 balsu)
Budžets
40,000,000.00$
Ariela, dzīvespriecīga un nebēdnīga nāriņa, ir devusies mūža lielākajā ceļojumā kopā ar savu labāko draugu, mīļo Flaunderu, un regeju dziedošo Karību krabi Sebastianu pie sāniem. Taču būs vajadzīga visa viņas drosme un gribasspēks, lai piepildītu sapņus un glābtu mīļo tēva karaļvalsti no nekrietnās jūras raganas Urzulas! Pievienojieties Arielai un Sebastjanam aizraujošā virtuālajā ceļojumu spēlē, kas jūs aizvedīs zemūdens pasakā un sagādās daudz citu prieku!

Richard the Stork and the Mystery of the Great Jewel | Vācija| Beļģija| Norvēģija
Žanrs
IMDB
5.8 (56 balsu)
Zvirbulis Ričards beidzot ir gatavs kļūt par bara vadoni! Viņš zina, kā aizvest pārziemojušos stārķus atpakaļ uz mājām pāri Āfrikas smiltīm, plašajiem okeāniem un bīstamām straumēm. Atlicis tikai sīkums – jānokārto vadoņa mācekļa pārbaudījums. Tam nevajadzētu būt grūti, jo Ričards ir īpašs zvirbulis. No agra vecuma viņš audzis kopā ar stārķiem un jau sen apguvis visas lidošanas prasmes. Un tas nav būtiski, ka viņš ir mazs, jo sirdī viņš ir STĀRĶIS!

Žanrs
Ži, iesācējs sacīkšu autobraucējs, iegūst iespēju sacensties ar rallija automašīnu apļa valdošo čempionu. Ar bijušā autovadītāja, kurš kļuva par mehāniķi, palīdzību Žijam jāpārvar nodevīgs reljefs, konkurējošie braucēji un negaidīti šķēršļi, lai pierādītu, ka viņam ir viss, kas nepieciešams, lai kļūtu par nākamo izcilo sacīkšu braucēju.

The Gools | Ķīna
Žanrs
Budžets
20,000,000.00$
Iemācījušās aizsargāt pamieru starp dzīvnieku kopienu, trīs jaunas kazas dodas piedzīvojumiem bagātā ceļojumā, lai saglabātu pamieru visā savā sabiedrībā.

Ruby Gillman, Teenage Kraken | ASV
Žanrs
Filmu "Šreks" un "Kā pieradināt pūķi" autoru jaunā piedzīvojumu komēdija ienirs vidusskolas nemierīgajos ūdeņos ar jautru un sirsnīgu stāstu par kautrīgo pusaudzi Rūbiju, kura atklāj, ka ir daļa no leģendārās un karaliskās noslēpumaino jūras nezvēru dzimtas. Viņas liktenis okeāna dzīlēs ir dižāks, nekā viņa jebkad sapņojusi! Taču Rūbijas ceļš uz slavas virsotnēm nebūs viegls, jo viņai ceļā stāsies jaunā, superpopulārā Čelsija, kura patiesībā ir nāra! Un viņai ir ļauni nodomi. Filma šādās versijās un formātos: - latviešu valodā; - krievu valodā ar subtitriem latviešu valodā; - angļu valodā ar subtitriem latviešu valodā.

Pattie et la colère de Poséidon | Francija
Žanrs
IMDB
6 (186 balsu)
Piedzīvojumiem bagāta pele dodas cīņā ar bīstamām radībām Senajā Grieķijā, tostarp ar Poseidonu.

Meine Chaosfee & Ich | Vācija| Luksemburga
Žanrs
IMDB
5.4 (122 balsu)
Violeta (337), zinātkāra un nekaunīga feja, apmaldās cilvēku pasaulē. Lai atrastu ceļu atpakaļ uz pasaku pasauli, viņa sadarbojas ar cilvēkmeiteni Maksiju (12) un atklāj savu patieso likteni.

1 2 3 4 5 6 .. 99