Filmas

The Dead Don't Hurt | ASV| Lielbritānija| Meksika
Žanrs
IMDB
6.7 (760 balsu)
1860. gados nikni neatkarīgā franču izcelsmes kanādiete Vivjena Le Kudija dodas ceļojumā kopā ar dāņu imigrantu Holgeru Olsenu, mēģinot veidot kopīgu dzīvi putekļainajā Elk Flatsā, Nevadas štatā. Kad Holgers nolemj cīnīties par Savienību plaukstošajā pilsoņu karā, Vivjenai jātiek galā pašai, kas nav viegli pilsētā, kuru kontrolē korumpēts mērs.

Thelma the Unicorn | ASV
Žanrs
IMDB
5.9 (679 balsu)
Thelma sapņo būt par krāšņu vienradzi. Tad retā rozā un mirdzumu pilnā likteņa mirklī Telmas vēlēšanās piepildās. Viņa uzreiz iegūst starptautisku zvaigzni, taču par negaidītu cenu. Pēc kāda laika Thelma saprot, ka ir bijusi laimīgāka kā viņas parastais, bez dzirkstelēm. Tāpēc viņa nomet ragu, noberž mirdzumus un atgriežas mājās, kur viņu sagaida labākā draudzene ar apskāvienu.

The American | Jaunzēlande| Polija
Žanrs
IMDB
6.9 (466 balsu)
Amerikāņu baletdejotāja Džoja Vomaka tiek uzņemta Maskavas bēdīgi skarbajā Lielajā baleta akadēmijā ar sapni kļūt par lielisku balerīnu.

The Strangers: Chapter 1 | ASV| Rumānija
Žanrs
IMDB
7.2 (9 balsu)
Budžets
25,000,000.00$
Pēc tam, kad viņu automašīna sabojājas, pāris, kas brauc pa krosu, lai sāktu jaunu dzīvi Klusā okeāna ziemeļrietumos, ir spiests pavadīt nakti nomaļā nomas telpā, kur viņus no krēslas līdz rītausmai terorizē trīs maskās tērpti svešinieki.

7 дней, 7 ночей | Krievija
Žanrs
Kādreiz draudzīgā un mīlošā Gurejevu ģimene nonāk uz šķiršanās robežas. Laulātie Olga un Sergejs ir attālinājušies viens no otra, un bērni Antons un Nastja uztraucas par saviem vecākiem. Modes fotogrāfs Sergejs saņem uzdevumu lidot uz izstādi. Viņš mēģina atcelt komandējumu, jo ir Nastjas dzimšanas diena. Olga, kārtējo reizi vīlusies vīra rīcībā, ir gatava iesniegt šķiršanās pieteikumu... Bet astoņgadīgā Nastja, viņu meita, par saziedoto naudu nopērk ceļojumu uz Armēniju visai ģimenei. Gurejevu ģimeni sagaida jautri piedzīvojumi, tostarp iegremdēšanās vietējo kāzu garšā, kuras tiek svinētas tikai 7 dienas un 7 naktis. Viņi arī izturēs savus pārbaudījumus, kas palīdzēs saprast, kas šajā dzīvē ir visvērtīgākais un svarīgākais.

Aisha | Īrija
Žanrs
IMDB
6.6 (776 balsu)
Jauna nigēriete Aisha, kas meklē patvērumu Īrijā, klejo sociālo pakalpojumu un birokrātijas jūklī. Situācijai kļūstot arvien bēdīgākai, Aishai ir grūti saglabāt cerību un cieņu pret draudošajiem izraidīšanas draudiem.

男人四十 | Honkonga
Žanrs
IMDB
7.1 (1110 balsu)
Vidusskolas skolotājs Lam Yiu-Kwok atrodas pusmūža krīzes vidū. Viņa sieva Man-Ching ir bijusi neuzticīga; viņa draugi gūst augļus no veiksmīgas biznesa karjeras, kamēr viņš nopelna salīdzinoši niecīgu algu neglamārā darbā; un viens no viņa jaunajiem studentiem Choy-Lam ir viņam iemīlējies. Kad Man-Činga uz mēnesi aiziet, lai palīdzētu savam bijušajam mīļotajam, greizsirdīgajam Jiu-Kvokam rodas kārdinājums atriebties, risinot romānu ar Čoju-Lamu.

Force of Nature: The Dry 2 | ASV| Austrālija
Žanrs
IMDB
6.3 (1045 balsu)
Kad piecas sievietes piedalās korporatīvajā pārgājienā un tikai četras iznāk otrā pusē, federālie aģenti Ārons Folks un Karmena Kūpere dodas dziļi Viktorijas kalnu grēdās, lai veiktu izmeklēšanu, cerot atrast savu ziņotāju Alisi Raselu, dzīvs.

Kingdom of the Planet of the Apes | ASV
Žanrs
IMDB
7.5 (1647 balsu)
Vairākas paaudzes nākotnē pēc Cēzara valdīšanas pērtiķi tagad ir dominējošā suga un dzīvo harmoniski, kamēr cilvēki dzīvo ēnā. Kad jauns tirānisks pērtiķu vadonis veido savu impēriju, viens jauns pērtiķis dodas mokošā ceļojumā, kas liks viņam apšaubīt visu, ko viņš ir zinājis par pagātni, un izdarīt izvēli, kas noteiks gan pērtiķu, gan cilvēku nākotni.

Семь черных бумаг | Krievija
Žanrs
IMDB
7.4 (7 balsu)
Divi brāļi gaida, kad tēvs atgriezīsies no frontes. Kad viņi redzēja, kādu ietekmi uz adresātiem atstāja melni burti, kurus tolaik sauca par nāves paziņojumiem, viņi lika pastniekam šīs vēstules slēpt līdz kara beigām.

Как я встретил её маму | Krievija
Žanrs
Jūs varat izvest jaunu vīrieti no Kaukāza, bet nekad neizņemt Kaukāzu no jauna vīrieša. Acīmredzot tā domāja rusificētā osetīna kaukāziešu radinieki, kad nolēma palīdzēt viņam, ievērojot seno tradīciju, aizvest uz ciemu viņa Pēterburgas līgavu. Bet ja nu beigās mašīnā nonāk nepareizā līgava, ģimene uzzina Dāvida galveno noslēpumu un visiem sanākušajiem viesiem kāzas tomēr būs jāsarīko? Tad nāks "Kaukāziešu Bolivuda".

Poolman | ASV
Žanrs
IMDB
4.6 (163 balsu)
Seko nelaimīgam sapņotājam un topošajam filozofam, kurš pavada dienas, pieskatot Taitian Tiki daudzdzīvokļu mājas baseinu saulainā Losandželosā. Kad viņš atklāj lielāko ūdens aplaupīšanu, viņš dara visu iespējamo, lai aizsargātu savu dārgo LA.

1 2 3 4 5 6 .. 943