Filmas

The Little Mermaid | ASV
Žanrs
IMDB
7.6 (271,697 balsu)
Budžets
40,000,000.00$
Ariela, dzīvespriecīga un nebēdnīga nāriņa, ir devusies mūža lielākajā ceļojumā kopā ar savu labāko draugu, mīļo Flaunderu, un regeju dziedošo Karību krabi Sebastianu pie sāniem. Taču būs vajadzīga visa viņas drosme un gribasspēks, lai piepildītu sapņus un glābtu mīļo tēva karaļvalsti no nekrietnās jūras raganas Urzulas! Pievienojieties Arielai un Sebastjanam aizraujošā virtuālajā ceļojumu spēlē, kas jūs aizvedīs zemūdens pasakā un sagādās daudz citu prieku!

Falcon Lake | Francija| Kanāda
Žanrs
IMDB
7.2 (922 balsu)
Kautrīgs pusaudzis vasaras brīvlaikā piedzīvo jaunības prieku un sāpes, veidojot maz ticamu saikni ar vecāku meiteni.

La chambre des merveilles | Francija
Žanrs
IMDB
6.7 (76 balsu)
Šī ir neprātīga mātes likme, kas gatava darīt visu, lai palīdzētu dēlam pamosties no komas. Pēc Luisa negadījuma Telma nolemj viņa labā izdarīt tās "10 lietas, kas jāpaveic pirms pasaules gala", ko viņš bija ierakstījis savā dienasgrāmatā. Klausoties šos piedzīvojumus, Luiss redzēs, cik dzīve ir skaista un ka viņam ir jāatgriežas! Piepildot pusaudža sapņus četrdesmit gadu vecumā, Telma piedzīvos neticamu ceļojumu, kas viņu aizvedīs tālāk, nekā viņa jebkad bija iedomājusies.

The Adventures of Jurassic Pet 2: The Lost Secret | ASV
Žanrs
IMDB
9 (134 balsu)
Pilsētā ir jauns mazulis T. Rekss, un viņa vārds ir Juniors! Kad Juniors aizbēg mūsu pasaulē no dinozauru zemes, pusaudzei Vendijai un viņas draugam Kērtisam viņš ir drošībā jāatgriež, pirms kāds viņu atrod.

The Wrath of Becky | ASV
Žanrs
IMDB
7.4 (79 balsu)
Divus gadus pēc tam, kad viņa izbēga no vardarbīga uzbrukuma savai ģimenei, 16 gadus vecā Bekija mēģina atjaunot savu dzīvi, rūpējoties par vecāka gadagājuma sievieti - garu, vārdā Elena. Tomēr, kad vardarbīga grupa, kas pazīstama kā Dižciltīgie, ielaužas viņu mājās, uzbrūk viņiem un paņem viņu mīļoto suni, Bekijai ir jāatgriežas pie saviem vecajiem veidiem, kā aizsargāt sevi un savus mīļos.

멍뭉이 | Koreja
Žanrs
IMDB
7.7 (30 balsu)
Minsū gatavojas apprecēties, kad viņa līgava pēkšņi atzīst, ka viņai ir alerģija pret suņiem. Tagad puiša labākajam draugam zeltainajam retrīveram Rūnijam nepieciešama jauna ģimene. Ar māsīcas un sociālo tīklu palīdzību Minsū sāk meklēt Rūnijam jaunas mājas.

Dark Nature | Kanāda
Žanrs
IMDB
6 (82 balsu)
Atgūstoties no vardarbīgām attiecībām, Džoja pievienojas draudzenes terapijas grupai izolētā kalnu atkāpšanās vietā. Ārsta vadīta ar eksperimentālām metodēm, grupa drīz vien ir spiesta stāties pretī briesmīgai būtnei.

On Our Way
Žanrs
IMDB
7.7 (24 balsu)
Topošajam Henrijam ir grūti uzrakstīt debijas filmu “On Our Way”. Saskaroties ar atmiņām no agras bērnības un bērnības, viņš atgriežas sāpīgajā pagātnē, kad abi viņa vecāki bija dzīvi. Henrijs sastopas ar krāšņo mūzu Rozmariju, kura flirtē bez skūpstīšanās un iedvesmo viņu kopā radīt ko nozīmīgu.

Richard the Stork and the Mystery of the Great Jewel | Vācija| Beļģija| Norvēģija
Žanrs
IMDB
5.8 (56 balsu)
Zvirbulis Ričards beidzot ir gatavs kļūt par bara vadoni! Viņš zina, kā aizvest pārziemojušos stārķus atpakaļ uz mājām pāri Āfrikas smiltīm, plašajiem okeāniem un bīstamām straumēm. Atlicis tikai sīkums – jānokārto vadoņa mācekļa pārbaudījums. Tam nevajadzētu būt grūti, jo Ričards ir īpašs zvirbulis. No agra vecuma viņš audzis kopā ar stārķiem un jau sen apguvis visas lidošanas prasmes. Un tas nav būtiski, ka viņš ir mazs, jo sirdī viņš ir STĀRĶIS!

Influencer | ASV| Taizeme
Žanrs
IMDB
7.9 (61 balsu)
Cīņājoties solo ceļojumā ar mugursomu Taizemē, sociālo mediju ietekmētāja Medisone satiekas ar CW, kura viegli ceļo un parāda viņai netraucētāku dzīvesveidu. Taču CW interese par viņu kļūst tumšāka.

Nutcracker Massacre | Lielbritānija
Žanrs
IMDB
3.9 (91 balsu)
Seko romānu rakstniecei, kura apciemo savu ģimeni Ziemassvētkos un atrod noslēpumainu lelli Riekstkodis, kas drīz vien kļūst apsēsta un nodara postu.

Fool's Paradise | ASV
Žanrs
Kāds neveiksmīgs publicists atklāj nesen atbrīvotu garīgās veselības pacientu, kurš izskatās gluži kā slikti uzvedoša filmu zvaigzne. Publicists viņu ievieto filmā, radot jaunu zvaigzni. Taču slava un bagātība vēl nav viss, par ko viņi vēlas būt.

1 2 3 4 5 6 .. 916