Mūzikas

Soul | ASV
Žanrs
IMDB
7.8 (662 balsu)
Budžets
150,000,000.00$
Mūzikas skolotājs Džo, kurš visu mūžu ir sapņojis uzstāties kopā ar džezbendu, beidzot ir pietuvojies sava sapņa piepildīšanai, taču iet bojā negadījumā. Tagad Džo ir atlicis tikai ceļš uz Pēcsauli, taču viņš aizbēg un nokļūst Pirmssaulē - vieta, kur dvēseles iegūst personību, intereses un raksturu. Tur Džo sastop Dvēseli 22, kura jau ilgi laiku nespēj atrast sevi un galīgi negrib doties uz Zemi.

Romeo and Juliet: Beyond Words | Lielbritānija
Žanrs
IMDB
7.0 (109 balsu)
Kā Romeo un Džuljetai, kā naidīgo Kapuletu un Montāgu ģimeņu locekļiem, vajadzētu būt zvērinātiem ienaidniekiem, taču viņi dziļi iemīlas un slepeni apprecas. Tajā pašā dienā katastrofālie apstākļi liek Romeo cīnīties un nogalināt Džuljetas brālēnu Tibaltu, aizsākot virkni notikumu, kas beidzas ar traģēdiju.

Jingle Jangle: A Christmas Journey | ASV
Žanrs
Iedomu pasaule atdzīvojas svētku pasakā par ekscentrisku rotaļlietu veidotāju, viņa piedzīvojumiem bagāto mazmeitu un maģisko izgudrojumu, kam ir spēks uz visiem laikiem mainīt viņu dzīvi.

Crossroads | ASV
Žanrs
IMDB
3.5 (37801 balsu)
Budžets
12,000,000.00$
Trīs draugi sapulcējas un aprok kasti, veidojot paktu, lai to atvērtu pusnaktī pēc vidusskolas absolvēšanas. Mazajā Gruzijas pilsētā, kurā viņi dzīvo, drīz vien lietas mainās. Viens no tiem ir garām nevainojams, viens ir saderinājies prom karaliene, bet otrs ir grūtniece, kas ir izstumta. Izlaiduma naktī viņi atver kasti un nodibina sarunu. Pēkšņi tiek parādīta tēma par viņas došanos uz Losandželosu, lai noklausītos ierakstu līgumu. Viņi visi nolemj iet kopā, un viņi aiziet. Ar nelielu naudu viņi devās ceļā ar puisi vārdā Bens. Kad viens no viņiem otram paziņo baumas, ka viņš varētu būt slepkavības maniaks, viņi visi viņu biedē. Kad viņi sasniedz LA, Lūsija iemīlas Bānā un pret tēva vēlmēm, viņa paliek un dodas uz klausīšanos.

48 Hours to Live | ASV
Žanrs
IMDB
4.1 (421 balsu)
Budžets
101.00$
Vientuļš, svaigs rehabilitācijas laiks, kuru nomedījušas abas likuma puses, atgriežas mājās, lai atrisinātu savas māsas slepkavību, un nonāktu atriebības spēlē LA kluba apritē.

High School Musical 2 | ASV
Žanrs
IMDB
5.0 (52863 balsu)
Austrumaugstie savvaļas kaķi ir gatavi savam dzīves laikam. Trojs ir saviļņots, kad viņam tiek piedāvāts darbs lauku klubā, taču tas viss ir Šarpaja gabala daļa, lai viņu aizvilinātu prom no Gabriellas. Kā tas viss izrādīsies? Uz visiem jautājumiem tiek atbildēts kluba Talantu šova naktī.

High School Musical | ASV
Žanrs
IMDB
5.4 (77368 balsu)
Budžets
4,200,000.00$
Trojs, populārais basketbola izlases kapteinis, un Gabriella, prātīgais un skaistais akadēmiskā kluba dalībnieks, pārkāpjot visus Austrumu augstākās sabiedrības noteikumus, slepeni klausoties skolas mūzikas ievirzes. Tiecoties pēc zvaigznēm un sekojot viņu sapņiem, visi uzzina par pieņemšanu, komandas darbu un sevi.

Trolls Holiday
Žanrs
IMDB
6.2 (1868 balsu)
Kad mūžīgi optimistiskā Magone, Troļļu karaliene, uzzina, ka bergeniem viņu kalendārā vairs nav svētku, viņa lūdz Branča un pārējās bandas palīdzību apburoši dīvainā misijā, lai salabotu kaut ko tādu, kas bergeniem nav domāju, ka ir salauzts.

Empire Records | ASV
Žanrs
IMDB
6.7 (47676 balsu)
Neatkarīga mūzikas veikala darbinieki viens otru uzzina, mēģinot jebko, lai veikals netiktu absorbēts lielā ķēdē.

Eden | Francija
Žanrs
IMDB
6.4 (4047 balsu)
Pols, pusaudzis deviņdesmito gadu sākuma Parīzes pazemes skatuvē, kopā ar draugiem veido DJ kolektīvu un kopā viņi ienirst seksa, narkotiku un bezgalīgas mūzikas naktsdzīvē.

Trolls World Tour | ASV
Žanrs
Troļļu pilsētā valda prieks un spožums, un Popija atklāj ko patiesi pārsteidzošu – izrādās, kaimiņos ir vēl vairākas Troļļu pasaules! Katra no tām ir veltīta kādam muzikālajam žanram. Kad noslēpumains drauds uzglūn visai Troļļu saimei, Popija, Zars un viņu draugi dosies cauri nepazīstamām zemēm, lai paveiktu ko šķietami neiespējamu: apvienotu visus Troļļus un šajā harmonijā stātos pretī ļaundarim.

My Generation | Lielbritānija
Žanrs
IMDB
7.1 (1364 balsu)
Spilgtais un iedvesmojošais stāsts par britu kino ikonas Maikla Kaina personīgo ceļojumu caur 1960. gadu šūpošanos Londonā.

1 2 3 4 5 6 .. 15