Mūzikas

The Idea of You | ASV
Žanrs
IMDB
6.6 (14029 balsu)
40 gadus vecā vientuļā mamma Solēna sāk negaidītu romānu ar 24 gadus veco Heju Kempbelu, planētas karstākās puišu grupas August Moon dziedātāju.

The Greatest Hits | ASV
Žanrs
IMDB
6.2 (2237 balsu)
Harieta atklāj, ka māksla atdarina dzīvi, kad viņa atklāj, ka noteiktas dziesmas var viņu atgriezt laikā — tiešā nozīmē. Kamēr viņa pārdzīvo pagātni ar romantiskām atmiņām par savu bijušo draugu, viņas ceļošana laikā sastopas ar jaunu mīlestības interesi par tagadni. Dodoties ceļojumā pa hipnotisku saikni starp mūziku un atmiņu, viņa prāto – vai tomēr viņa varētu mainīt pagātni?

Arca de Noé | Indija| Brazīlija
Žanrs
IMDB
6.2 (27 balsu)
Peļu pāris mēģina uzkāpt Noasa šķirstā: Vini, harizmātisks dzejnieks ar šausmīgām skatuves bailēm, un Tito, talantīgs un burvīgs ģitārists. Kad uznāk lietus, Noasa šķirstā drīkst iekāpt tikai viens tēviņš un viena mātīte no katras sugas. Ar ģeniāla tarakāna palīdzību un likteņa veiksmi Vini un Tito ielīst šķirstā un kopā novērš kuģu plēsēju sadursmi. un augu ēdāji. Visu laiku dzīvnieki izpilda klasisku dziesmu sēriju, kuras iedvesmojis pasaulslavenais dzejnieks Vinicius de Moraes. Vai šie talantīgie bezbiļetnieki var izmantot mūziku, lai izskaustu spriedzi un palīdzētu šīm savrupajām radībām izdzīvot kopā pavadītās 40 dienas un 40 naktis?

We Will Rock You
Žanrs
IMDB
8.6 (998 balsu)
Šajā satriecošajā koncertfilmā Fredijs un kolēģi izpilda virkni hitu, tostarp We Will Rock You un Bohemian Rhapsody, 18 000 cilvēku priekšā Monreālas forumā.

Oklahoma! | Lielbritānija
Žanrs
IMDB
7.8 (2104 balsu)
Tumšās tēmas pārveidots Vestendas iestudējums, kurā ir Rodgers & Hammerstein nozīmīgākais Brodvejas mūzikls, stāsta par lauku meiteni Lauriju un viņas divu sāncenšu pielūdzēju, kovboja Kērlija un draudīgā un biedējošā saimniecības darbinieka Džūda pieklājību.

Bob Marley: One Love | ASV
Žanrs
Filma “Bobs Mārlijs: One Love” svin leģendārā mūziķa dzīvi un mūziku, kurš ar savu mīlestības un vienotības vēstījumu iedvesmojis visu pasauli. Pirmo reizi uz lielā ekrāna kinoteātros - Boba dzīves stāsts, kas atklās gan grūtības, gan priekpilnus mirkļus un viņa revolucionārās mūzikas ceļu apkārt pasaulei. Filma tapusi sadarbībā ar Mārliju ģimeni, un galveno lomu filmā atveido Kingslijs Ben-Adirs.

Trolls Band Together | ASV
Žanrs
Popija un Zars beidzot ir pāris! Kādu dienu Popija atklāj, ka Zaram ir slepena pagātne. Viņš savulaik dziedājis slavenajā grupā “BroZone” kopā ar saviem brāļiem Floidu, Džonu Doriju, Sprūsu un Kleju. BroZone izjuka, kad Zars vēl bija mazs, un kopš tā laika Zars brāļus nav redzējis. Bet, kad Floidu viņa muzikālo talantu dēļ nolaupa ļaunprātīgās popzvaigznes Venērs un Velveta, Popija un Zars dodas ceļā, lai atkal apvienotu visus brāļus un izglābtu Floidu. Tā tik būs ģimenes atkalapvienošanās! Filma pieejama šādās versijās: - dublēta latviešu valodā, - dublēta krievu valodā ar subtitriem latviešu valodā, - angļu valodā ar subtitriem latviešu valodā.

Seriously Red | Austrālija
Žanrs
IMDB
5.2 (407 balsu)
Raylene "Red" Delaney maina savu deviņu līdz piecu karjeru nekustamo īpašumu jomā, lai dzīvotu uzmanības centrā kā Dollijas Pārtones tēlotāja. Pēc tam notiek romantiska saikne ar Keniju Rodžersu, kamēr viņas nemierīgais ceļojums turpinās, pilns ar mākslīgiem matiem un mākslīgām krūtīm.

Some Like it Hot | ASV
Žanrs
IMDB
8.2 (270003 balsu)
Budžets
2,883,848.00$
Mūziķi Džo un Džerijs, savām acīm redzējuši mafijas izrēķināšanos ar “citādi domājošajiem”, ko kājas nes pamet pilsētu, taču ir problēma – vīriešu dzimuma orķestranti nevienam nav vajadzīgi, tādēļ abi kļūst par pievilcīgām lēdijām Džozefīni un Dafni. Kopā ar pārējām orķestrantēm abi dodas turnejā uz saulaino Floridu, šķendēdamies par likteni – apkārt tikai sievietes, bet viņiem jātēlo izprotošas un uzticamas draudzenes...

The Sound of 007 | ASV| Lielbritānija
Žanrs
IMDB
7.4 (1496 balsu)
Atvelciet priekškaru uz ievērojamo Džeimsa Bonda mūzikas sešu gadu desmitu vēsturi, sākot no Šona Konerija "Dr. No" līdz Daniela Kreiga pēdējam uzvedumam filmā No Time to Die.

Kino Kults | Inside Llewyn Davis | Francija| ASV| Lielbritānija
Žanrs
IMDB
7.4 (156108 balsu)
Budžets
11,000,000.00$
Pagājušā gadsimta 60. gadu sākums, Ņujorka. Jauns mūziķis Lūins Deiviss mēģina iekarot pilsētu ar savu mūziku, bet pagaidām viņa kabatas ir tukšas un viņa dzīvesvieta mainās ik nakti, viņam paliekot pie kārtējā drauga vai tikko satiktās paziņas. Viņa aģents nav ieinteresēts reklamēt viņa jaunāko albumu, un Lūins apsver domu atgriezties pie jūrnieka darba. Visa Lūina Deivisa dzīve ir neveiksmīgu atgadījumu virkne, bet pie daudziem no tiem vainīgs ir vien viņš pats.

Fantasia 2000 | ASV
Žanrs
IMDB
7.1 (39218 balsu)
Budžets
80,000,000.00$
Šis oriģinālās filmas “Fantāzija” turpinājums, kas apvieno dzīvīgu mūziku un izcilu animāciju, atjauno “Burvju mācekli” un pievieno septiņus jaunus šortus.

1 2 3 4 5 6 .. 22