Asa sižeta

DogMan | Francija| ASV
Žanrs
IMDB
6.6 (370 balsu)
Budžets
22,700,000.00$
Dzīves satriekts zēns glābj ar savu suņu mīlestību.

封神第一部:朝歌风云 | Ķīna
Žanrs
IMDB
7.2 (1286 balsu)
Pamatojoties uz pazīstamāko Ķīnas klasisko fantāzijas romānu Fengshenyanyi, triloģija ir lielisks austrumu augstas fantāzijas epopeja, kas atveido ieilgušos mītiskos karus starp cilvēkiem, nemirstīgajiem un briesmoņiem, kas notika pirms vairāk nekā trīs tūkstošiem gadu.

The Kill Room | ASV
Žanrs
Slepkava, viņa priekšnieks, mākslas darbu tirgotājs un naudas atmazgāšanas shēma, kas nejauši pārvērš slepkavu par vienas nakts avangarda sensāciju, kas liek viņai spēlēt mākslas pasauli pret pazemi.

Miraculous - le film | Francija| Ķīna
Žanrs
IMDB
6.2 (2853 balsu)
Budžets
86,000,000.00$
Parastas Parīzes pusaudzes Marinetes dzīve kļūst pārcilvēka, kad viņa kļūst par Mārīti. Apveltītai ar maģiskām radīšanas spējām, Mārītei ir jāapvienojas ar savu pretstatu Cat Noir, lai glābtu Parīzi, jo jauns nelietis atbrīvo pilsētā haosu.

バッドシティ | Japāna
Žanrs
IMDB
5.8 (276 balsu)
Kensuke Sonomura vada leģendāro Hitoši Ozavu šajā izcilajā V-Cinema aktiermākslā. Kaiko pilsētu vajā nabadzība un noziedzība. Kad kāds korumpēts uzņēmējs nolemj kandidēt uz mēra amatu un sāk likvidēt pretiniekus no konkurējošās mafijas, bijušais policijas kapteinis, kurš dienē par slepkavību, tiek slepeni atbrīvots un tiek norīkots īpašas darba grupas vadībā, lai viņu arestētu.

Retribution | Francija| ASV
Žanrs
Kad noslēpumains zvanītājs novieto spridzekli zem Meta Tērnera mašīnas sēdekļa, sākas strauja pakaļdzīšanās pāri visai pilsētai, lai izpildītu virkni specifisku uzdevumu. Ar bērniem uz aizmugurējā sēdekļa un spridzekli, kas eksplodēs, ja viņi izkāps no mašīnas, ikdienišķs brauciens kļūst par spēli uz dzīvību un nāvi. Lai izdzīvotu un glābtu savu ģimeni, Metam ierobežotā laikā jāizpilda aizvien bīstamākas svešinieka norādes.

Confidential Informant
Žanrs
Kreka epidēmijas laikā divi narkotiku aģenti meklē policistu slepkavu. Cerot uz priekšrocībām, Morans un Tortons atmaksājas junkie informatoram. Lai apgādātu savu sievu un dēlu, Morans iesaista ķebļa balodi nāvējošā shēmā. Tas liek partneriem nonākt aizdomīga iekšlietu aģenta redzeslokā.

Mad Heidi | Šveice
Žanrs
IMDB
5.5 (2726 balsu)
Budžets
2,600,000.00$
Distopiskajā Šveicē, kas ir nokļuvusi ļaunā siera tirāna fašistu varā, Heidija dzīvo tīru un vienkāršu dzīvi Šveices Alpos. Vectēvs Alpohi dara visu iespējamo, lai aizsargātu Heidiju, taču viņas ilgas pēc brīvības viņai drīz vien ieved nepatikšanās ar diktatora rokaspuišiem. Nevainīgā meitene pārvēršas par sieviešu kaujas spēku, kas vēlas atbrīvot valsti no vājprātīgajiem siera fašistiem.

Nimona | ASV
Žanrs
IMDB
8.1 (106 balsu)
Bruņinieks, kas izveidots traģiskā noziedznieka komandām ar trakulīgu, maināmu pusaudzi, lai pierādītu savu nevainību. Bet ja nu viņa ir briesmonis, kuru viņš ir zvērējis iznīcināt?

Снегирь | Krievija
Žanrs
Stāsts par vienkāršu Ziemeļu zvejas flotes jūrnieku, kurš sapņo beigt jūrniecības karjeru, jo dzīve jūrā viņam šķiet nereāla, iluzora. Viņš gatavojas izkāpt krastā, apprecēties un apmesties uz zemes. Dziedēt. Bet nekas neiznāk. Viņš ir spiests atkal burāt. Piedzīvojumu kino sākas ar lielu skaitu līkloču: spēcīgākā vētra, caurums dēlī, iemetiens, kas velk kuģi līdz apakšai. Traleris praktiski nogrimst un šajā brīdī saņem SOS signālu no nelaimē nonākuša ārvalstu kuģa. Galvenajam varonim izdodas pārliecināt pārējo apkalpi ierasties, riskējot ar sevi, palīdzēt ārzemju jūrniekiem. Pateicoties šim aktam, komandai - jūras vilku, praktiski pirātu saietam - ir savas dzīves jēgpilnības sajūta.

The Wrath of Becky | ASV
Žanrs
IMDB
7.4 (79 balsu)
Divus gadus pēc tam, kad viņa izbēga no vardarbīga uzbrukuma savai ģimenei, 16 gadus vecā Bekija mēģina atjaunot savu dzīvi, rūpējoties par vecāka gadagājuma sievieti - garu, vārdā Elena. Tomēr, kad vardarbīga grupa, kas pazīstama kā Dižciltīgie, ielaužas viņu mājās, uzbrūk viņiem un paņem viņu mīļoto suni, Bekijai ir jāatgriežas pie saviem vecajiem veidiem, kā aizsargāt sevi un savus mīļos.

The Creator | ASV| Kanāda
Žanrs
Notiekot karam starp cilvēkiem un mākslīgo intelektu, bijušais īpašo spēku aģents Džošua, kurš joprojām pārdzīvo savas sievas pazušanu, tiek iesaistīts uzdevumā atrast un likvidēt Radītāju - nenotveramo mākslīgā intelekta arhitektu un viņa noslēpumaino ieroci, kurš varētu izbeigt karu un likvidēt cilvēku rasi.

1 2 3 4 5 6 .. 150