Asa sižeta

Kingdom of the Planet of the Apes | ASV
Žanrs
IMDB
7.5 (1647 balsu)
Vairākas paaudzes nākotnē pēc Cēzara valdīšanas pērtiķi tagad ir dominējošā suga un dzīvo harmoniski, kamēr cilvēki dzīvo ēnā. Kad jauns tirānisks pērtiķu vadonis veido savu impēriju, viens jauns pērtiķis dodas mokošā ceļojumā, kas liks viņam apšaubīt visu, ko viņš ir zinājis par pagātni, un izdarīt izvēli, kas noteiks gan pērtiķu, gan cilvēku nākotni.

機動戦士ガンダムSEED FREEDOM | Japāna
Žanrs
IMDB
7.2 (368 balsu)
CE75 kaujas joprojām turpinās. Ir neatkarības kustības, un Blue Cosmos agresija... Lai nomierinātu situāciju, tiek izveidota globāla miera uzraudzības aģentūra COMPASS, kuras pirmais prezidents ir Lacus. Kā COMPASS dalībnieki Kira un viņa biedri iejaucas dažādās reģionālajās cīņās. Tad jaunizveidota nācija ar nosaukumu Foundation ierosina kopīgu operāciju pret Zilā kosmosa cietoksni.

범죄도시 4 | Koreja
Žanrs
IMDB
6.8 (347 balsu)
"Monster Cop" Ma Seok-do izmeklē nelegālu tiešsaistes azartspēļu biznesu, kuru vada bijušais STS Baek un IT ģēnijs izpilddirektors Čangs. Ma ierosina Jangam negaidītu aliansi un sāk medīt noziedzniekus.

Rebel Moon - Part Two: The Scargiver | ASV
Žanrs
IMDB
5.2 (19551 balsu)
Budžets
83,000,000.00$
Nemiernieki gatavojas cīņai pret Mātes pasauli, jo tiek veidotas nesaraujamas saites, parādās varoņi un tiek radītas leģendas.

Blood for Dust | ASV
Žanrs
IMDB
5.5 (478 balsu)
Pārgalvīgais Rikijs nopelna nopietnu naudu, tirgojot nelegālus ieročus visā trīs štatu teritorijā, un viņam patīk ar to vicināties. Ceļojošais pārdevējs Klifs aptver to pašu teritoriju, kurā Rikijs laiž cauri ieročus. Izmisīgi cenšoties atrast finansiālu atvieglojumu savai grūtībās nonākušajai ģimenei, Klifs piekrīt sadarboties ar Rikiju, lai veiktu narkotiku un ieroču piegādes starp valstīm vidēja līmeņa amerikāņu karteļa bosam Džonam. Kad vienkārša apmaiņa pārvēršas asinspirtī pēc tam, kad Rikijs nogalina visus teritorijas sagrābšanā, pāris nonāk spiediena katla situācijā, kad maz ticamajam narkotiku dīlerim Klifam ir jācīnās cik vien var, lai paliktu dzīvs.

Boy Kills World | ASV
Žanrs
IMDB
6.7 (751 balsu)
Budžets
18,000,000.00$
Kad viņa ģimene tiek noslepkavota, kurlmēms, vārdā Bojs, aizbēg uz džungļiem, un noslēpumains šamanis viņu apmāca apspiest savu bērnišķīgo iztēli un kļūt par nāves instrumentu.

Damaged | ASV| Lielbritānija
Žanrs
IMDB
4.5 (1844 balsu)
Piecus gadus atpakaļ, sērijveida slepkava turēja bailēs visu Čikāgu, taču tā arī nenotverts, pazuda bez pēdām. Policijas detektīva rokās nonāk informācija, ka Skotijā ir paveiktas slepkavības, kuras pēc rokraksta atgādina neatklātos noziegumus Čikāgā. Detektīvam nekas cits neatkliek, kā doties uz otru pasaules malu, lai beidzot pabeigtu kādreiz iesākto darbu.

Jackdaw | Lielbritānija
Žanrs
IMDB
5.8 (153 balsu)
Bijušais motokrosa čempions un armijas veterāns, tagad rūpējas par savu jaunāko brāli. Salauzts, viņš piekrīt atklātā ūdenī paņemt noslēpumainu nelegālu paku Ziemeļjūrā. Dubultais krusts un viņa brāļa pazušana noveda viņu un viņa veco velosipēdu vardarbīgā nakts odisejā caur Anglijas ziemeļu rūsas joslu.

Occhio alla penna | Itālija
Žanrs
IMDB
6.5 (3631 balsu)
Trīsvienības seriāla zvaigzne Buds Spensers atgriežas Mežonīgajos Rietumos režisores Mišelas Lupo komiskajā stāstā par likuma drifteri Badiju, kurš tiek sajaukts ar ārstu pēc tam, kad viņa Indijas kompanjons netīšām nozog somu ar ķirurģiskiem instrumentiem. Kad bars slepkavniecisku likumpārkāpēju mēģina pārvarēt mazo pilsētiņu, kurai cauri iet Badijs, iespējamais mediķis parāda, ka viņa patiesais talants ir galvaskausu laušana. Mūzikas autors ir Ennio Morricone.

Io sto con gli ippopotami | Itālija
Žanrs
IMDB
6.6 (9358 balsu)
Āfrikā Slimam un Tomam nepatīk, ja vācu tirāns sāk pārdot visus Āfrikas savvaļas dzīvniekus Kanādas zooloģiskajiem dārziem. Slimam un Tomam jāiemāca šim puisim mācība, pieveicot viņu un viņa bandu.

Prey | ASV
Žanrs
IMDB
4.5 (1682 balsu)
Jauns pāris ir spiests pamest savu kristiešu misionāru iecirkni Kalahari tuksnesī, jo ekstrēmistu kaujinieku banda viņam draudējusi ar nāvi. Pēc lidmašīnas avārijas viņiem jācīnās ar cilvēku un zvēru par savu dzīvību.

Chi trova un amico trova un tesoro | Itālija
Žanrs
IMDB
7.1 (12775 balsu)
Alans iegūst karti ar kādu kara dārgumu, ko Japānas armija atstāja nelielā Klusā okeāna salā Otrā pasaules kara beigās. Bet daži gangsteri mēģina viņam nozagt karti, un tāpēc viņš slēpjas Čārlija laivā, kas tikko atstāj ostu. Viņš manipulē ar kuģa kompasu tā, lai Čārlijs neapzinātos, ka dodas uz dārgumu salu. Bet, kad viņi uzkāpj uz salas, viņi atklāj, ka tā nav tik pamesta, kā viņi domāja: tur ir daži vietējie iedzīvotāji un japāņu karavīrs, kas joprojām aizstāv dārgumu.

1 2 3 4 5 6 .. 153