Asa sižeta

Red Right Hand | ASV
Žanrs
Kešs cenšas dzīvot godīgu un klusu dzīvi, taču, kad Lielais Kaķis piespiež viņu atgriezties viņas dienestā, viņš izrādās spējīgs uz visu, lai aizsargātu pilsētu un vienīgo ģimeni, kas viņam palikusi.

Командир | Krievija
Žanrs
Zēnam no nomaļa Urālu ciemata, kurš uzauga bez tēva daudzbērnu ģimenē, izdevās ne tikai pārdzīvot kara laika bērnības grūtības un pēckara postījumus, bet arī kļūt par A grupas izveides pirmsākumiem. pretterorisma vienība, kas vēlāk kļuva pazīstama kā Alfa grupa.

No Way Up | Lielbritānija
Žanrs
IMDB
5 (396 balsu)
Personāži no dažādām vidēm tiek samesti kopā, kad lidmašīna, ar kuru viņi ceļo, ietriecas Klusajā okeānā. Sākas murgaina cīņa par izdzīvošanu, kad beidzas gaisa padeve un no visām pusēm iezogas briesmas.

Madame Web | ASV
Žanrs
„Tīklmadāma” vēsta par vienu no izdevniecības „Marvel” noslēpumainākajām varonēm. Kasandra Veba ir Ņujorkas mediķe, kura pēkšņi ieguvusi gaišreģes spējas. Nonākot situācijā, kad jāstājas aci pret aci ar savas pagātnes rēgiem, viņa izveido attiecības ar trim jaunām sievietēm, kuras sagaida ievērojama nākotne... ja viņas spēs izdzīvot nāvējošajā tagadnē.

Land of Bad | ASV| Austrālija
Žanrs
IMDB
6.5 (159 balsu)
Budžets
18,000,000.00$
Kad Delta spēku īpašā operācijas misija noiet ļoti nepareizi, Gaisa spēku bezpilota lidaparāta pilotam Rīperam ir 48 stundas, lai atrisinātu to, kas izvērtās mežonīgā glābšanas operācijā. Bez ieročiem un bez saziņas, izņemot augšējo dronu, zemes misija pēkšņi kļūst par pilna mēroga kauju, kad ienaidnieks atklāj komandu.

劇場版 天元突破グレンラガン 螺巌篇 | Japāna
Žanrs
IMDB
8 (1226 balsu)
Septiņus gadus pēc spirālveida karaļa sakāves Saimonam un Dai-Gurrena brigādei jādodas kosmosa plašumos, lai pieveiktu jaunus draudus un glābtu Visumu.

Todos los nombres de Dios | Spānija
Žanrs
IMDB
5.8 (934 balsu)
Pēc iesaistīšanās teroraktā Santi, taksometra vadītāju, sagrābj ķīlnieku vienam no vainīgajiem.

劇場版 天元突破グレンラガン 紅蓮篇 | Japāna
Žanrs
IMDB
7.6 (1816 balsu)
Saimons un Kamina dzīvo pazemes pilsētā, kuru uzrauga ciema priekšnieks. Kad Saimons uzdur artefaktu un zvēri iebrūk no virsmas, Saimons un Kamina saceļas pret viņiem.

Farang | Francija
Žanrs
IMDB
6.4 (942 balsu)
Budžets
4,920,000.00$
Sems ir profesionāls bokseris, kurš drīz tiks atbrīvots no cietuma. Atrodoties nosacīti, pagātne viņu panāk, un viņam neatliek nekas cits kā bēgt. Pēc pieciem gadiem viņš kopā ar sievu un viņas meitu ir atjaunojis vienkāršu dzīvi eksotiskā salā Taizemē, bet, kad viņu šantažē bīstams vietējais krusttēvs, viņam jādodas uz bīstamu narkotiku kontrabandas misiju, kuras rezultātā notiek traģēdija. Tagad ir tikai viens mērķis: meklēt nežēlīgu atriebību.

The Bricklayer | ASV
Žanrs
IMDB
5 (2750 balsu)
Kāds šantažē CIP, slepkavojot ārzemju žurnālistus un liekot izskatīties, ka aģentūra ir atbildīga. Kad pasaule sāk apvienoties pret ASV, CIP ir jāizved pensijā savs izcilākais un dumpīgākais darbinieks, liekot viņam stāties pretī savai rūtainajai pagātnei, atšķetinot starptautisku sazvērestību.

Ruthless | ASV
Žanrs
IMDB
6.1 (13 balsu)
Vidusskolas treneris, kura pusaugu meita tika noslepkavota, pārņem lietas savās rokās, ķerdamies pie vīriešiem, kuri nolaupa viņa audzēkņus viņu seksuālās tirdzniecības operācijai.

Les trois mousquetaires : Milady | Francija| Spānija| Vācija| Beļģija
Žanrs
IMDB
6.8 (267 balsu)
Budžets
39,000,000.00$
Otrā no Aleksandra Dimā romāna divu daļu filmas adaptācijas. Konstance tiek nolaupīta D'Artanjana acu priekšā. Neprātīgos meklējumos, lai viņu glābtu, jaunais musketieris ir spiests apvienot spēkus ar noslēpumaino Milēdiju de Vinteru. Bet, kad tiek pasludināts karš un Athos, Portoss un Aramis jau ir pievienojušies frontei, briesmīgs pagātnes noslēpums sagrauj visas vecās alianses. Karalim arvien vairāk nonākot kardināla Rišeljē pakļautībā, D'Artanjans un musketieri ir pēdējie bastioni pirms haosa. Taču, iesaistoties sižetā, kas draud ar uguni un zobenu nolikt valsti, liktenis viņus nostāda šausmīgas izvēles priekšā: vai viņiem būs jāupurē tie, kurus viņi mīl, lai pabeigtu savu misiju?

1 2 3 4 5 6 .. 152