Asa sižeta

Raya and the Last Dragon | ASV
Žanrs
IMDB
8.4 (45 balsu)
Drosmīgajai karotājai Rajai nākās pamest savu dzimto karaļvalsti, lai atrastu pasaulē pēdējo pūķi, kurš varētu palīdzēt uzveikt varenu ienaidnieku.

2012 | ASV| Kanāda
Žanrs
IMDB
5.8 (353,917 balsu)
Budžets
200,000,000.00$
Atbilstoši Maiju indiāņu kalendāram 2012.gadā visas saules sistēmas planētas atradīsies uz vienas līnijas, kā rezultātā izcelsies globāla mēroga dabas kataklizmas: visspēcīgākās zemestrīces, cunami un vulkānu izvirdumi valstis un veselus kontinentus pārvērtīs drupās. Zinātnieki nesen apliecinājuši, ka šis mīts var kļūt par realitāti.

The Wishmas Tree | Austrālija
Žanrs
IMDB
4.9 (130 balsu)
Jauna possuma nepareiza vēlme pēc baltām Višmām ne tikai sasalst visa viņas dzimtā pilsēta Sanctuary City, bet arī apdraud visu tur dzīvojošo cilvēku dzīvības. Pirms burvju Wishmas Tree mirst, viņai jāveic bīstams ceļojums uz WILD; cīnoties ar pašpārliecinātību, spocīgiem plēsējiem un galu galā arī ar pašu Iznīcību, lai novērstu viņas nodarītos zaudējumus un glābtu savu pilsētu.

Yummy | Beļģija
Žanrs
IMDB
6.0 (3301 balsu)
Jauns pāris dodas uz noplucinātu Austrumeiropas slimnīcu, lai veiktu plastiskās operācijas. Jaunā sieviete vēlas samazināt krūtis. Viņas māte nāk vēl vienu sejas pacelšanu. Klejojot pa pamestu palātu, puisis uzduras jaunai sievietei, aizķemmēts un piesiets pie operāciju galda; viņa ir eksperimentālas atjaunošanās ārstēšanas rezultāts. Viņš viņu atbrīvo, bet neapzinās, ka vienkārši izraisīja vīrusa uzliesmojumu, kas ārstus, pacientus un sievasmāti pārvērtīs par asinskāriem zombijiem.

Money Plane | ASV
Žanrs
IMDB
3.2 (1469 balsu)
Profesionālam zaglim ar 40 miljonu dolāru parādu un viņa ģimenes dzīvi ir jāizdara viens pēdējais heist - jāaplaupa futūristisks kazino, kas piepildīts ar pasaulē visbīstamākajiem noziedzniekiem.

Crown Vic | ASV
Žanrs
IMDB
6.5 (3,831 balsu)
Budžets
3,600,000.00$
Viena neaizmirstama nakts patruļnieku virsnieka Reja Mandela un viņa praktikanta, vērienīgā iesācēju policista Nika Holanda dzīvē LAPD Olimpiskajā divīzijā. Tā kā divi policistu slepkavas atrodas brīvā dabā un meklē jaunus mērķus, Mandelam un Holandam ir jācīnās ar pilsētu, kas gatavojas vārīties, kā arī ar Džeku VanZandtu, kas nav notriekts negodīgs policists, lai atmaksātos savvaļas patruļas zonā.

Il primo re | Itālija| Beļģija
Žanrs
IMDB
6.5 (4348 balsu)
Romulus un Remus, divi gani un uzticīgie brāļi, galu galā piedalās ceļojumā, kura rezultātā viens no viņiem būs lielākās jebkad redzētās tautas dibinātājs. Tomēr izredzētā liktenis pāries no paša brāļa nogalināšanas.

Archenemy
Žanrs
IMDB
5.1 (73 balsu)
Makss Fists apgalvo, ka viņš ir varonis no citas dimensijas, kurš kaut kādā veidā ir nonācis uz Zemes un viņam ir atņemtas pilnvaras. Tā vietā, lai izturētos pret viņu kā pret spēcīgu čempionu, neviens netic Maksa apgalvojumiem - izņemot pusaudzi, vārdā Hamster, un viņa māsu Indigo. Brāļi un māsas pārliecina Maksu palīdzēt viņiem izvest vietējo narkotiku bandu, kur Maksa spējas tiek pārbaudītas vardarbīgi un mokoši.

Breaking Surface | Beļģija| Norvēģija| Zviedrija
Žanrs
IMDB
6.1 (1275 balsu)
Divas zviedru / norvēģu pusmāsas dodas ziemas niršanas braucienā Ziemeļnorvēģijā, kad pēc ieslīdēšanas iesprūst.

Žanrs
IMDB
5.5 (6641 balsu)
Budžets
23,000,000.00$
Kad drosmīgais zaglis Ārsēns Lupins (Duris) izlaupa bagāto parīziešu mājas, policija ar slepenu ieroci arsenālā mēģina viņu izdzēst.

Black Water | Kanāda
Žanrs
IMDB
4.7 (4201 balsu)
Budžets
4,000,000.00$
Dziļa vāka operatīvais darbinieks pamostas, atrodoties ieslodzīts zemūdenē. Ar cietuma biedra un amatieru aģenta palīdzību viņam jāskrien pret pulksteni, lai aizbēgtu no kuģa un atmaskotu to, kurš viņu iekārtojis.

Altitude | ASV
Žanrs
IMDB
4.0 (3035 balsu)
Sievietei FBI aģentei tiek piedāvāti miljoni, lai palīdzētu zaglim aizbēgt no nolaupītās lidmašīnas.

1 2 3 4 5 6 .. 117