Zinātniskā fantastika

ゴジラ2000 ミレニアム | Japāna
Žanrs
IMDB
6 (8840 balsu)
Budžets
8,300,000.00$
Neatkarīga pētnieku grupa, ko sauc par Godzilas prognozēšanas tīklu (GPN), aktīvi izseko Godzillu, kad viņš piekļūst Nemuro. Lietas kļūst vēl sarežģītākas, kad Ibaragi prefektūrā tiek atklāts milzu meteors. Noslēpumainā klints sāk levitēt, kad tiek atklāti tā patiesie nodomi attiecībā uz pasauli un Godzillu.

Fingernails | ASV| Austrālija
Žanrs
IMDB
6 (2740 balsu)
Anna un Raiens kopā ir atraduši patiesu mīlestību. Tas ir pierādīts ar pretrunīgu testu. Ir tikai viena problēma: Anna joprojām nav pārliecināta. Tad viņa satiek Amiru.

Вася не в себе | Krievija
Žanrs
Vasilijs Kuzins savus strādniekus, pārsvarā no Vidusāzijas, pastāvīgi "met" naudā, uzskatot viņus par otrās šķiras cilvēkiem. Kādu dienu Vasja iekļūst smagā negadījumā un, pamostoties, par šausmām konstatē, ka ir fiziski pārvērties par aziāti. Skaista, slaida, stalta slāva vietā spogulī viņš ierauga mazu, trauslu viesstrādnieku. Tagad viņam jādara viss, lai atgrieztu savu bijušo ķermeni, pretējā gadījumā viņš tiks deportēts.

Relax, I'm From The Future | Kanāda
Žanrs
IMDB
7.9 (63 balsu)
Kaspers ir laika ceļotājs, kurš ierodas 2020. gados, cenšoties novērst lielu nākotnes katastrofu. Viņš satiek Holliju, dīvainu melnādainu sievieti, ar kuru viņš sadraudzējas, un iesaistās savā plānā, sniedzot viņai zināšanas par nākotni, lai viņa varētu ātri nopelnīt. Tomēr viņi paši negribot maina nākotni ar savām darbībām, līdz ierodas Dorisa, cita laika ceļotāja, lai viņus apturētu.

The Pod Generation | Francija| Lielbritānija| Beļģija
Žanrs
IMDB
5.9 (254 balsu)
Reičela un Alvijs ir Ņujorkas pāris, kas ir gatavi pacelt savas attiecības uz nākamo līmeni un izveidot ģimeni, kas risinās tuvākajā nākotnē, kad mākslīgais intelekts ir ļoti populārs un daba kļūst par tālām atmiņām.

Space Pups | ASV
Žanrs
IMDB
5.2 (177 balsu)
Divi mazi bērni un viņu vecāki palīdz trijotnei citplanētiešu, kas pārveidoti par draudzīgiem suņiem, izkļūt no vietējā NLO mednieka nagiem, remontējot savu kosmosa kuģi.

熊出没·伴我“熊芯” | Ķīna
Žanrs
IMDB
7.2 (84 balsu)
Mazie lācēni Brairs un Brambls ļoti agrā vecumā mīklainos apstākļos zaudē māti. Daudzus gadus vēlāk mežkopis Viks aizved lāčus uz Robotu Pētniecības Institūtu, un viņi atklāj pavedienu, kas saistīts ar Braira un Brambla māti. Pēkšņi atklājas visas atbildes par viņas pazušanu. Brairs un Bramblu gaida galvu reibinoši piedzīvojumi un aizraujošas cīņas ar viltīgiem ienaidniekiem, taču nav šaubu: lāči, kā vienmēr, uzvarēs!

Nimona | ASV
Žanrs
IMDB
8.1 (106 balsu)
Bruņinieks, kas izveidots traģiskā noziedznieka komandām ar trakulīgu, maināmu pusaudzi, lai pierādītu savu nevainību. Bet ja nu viņa ir briesmonis, kuru viņš ir zvērējis iznīcināt?

The Adventures of Jurassic Pet 2: The Lost Secret | ASV
Žanrs
IMDB
9 (134 balsu)
Pilsētā ir jauns mazulis T. Rekss, un viņa vārds ir Juniors! Kad Juniors aizbēg mūsu pasaulē no dinozauru zemes, pusaudzei Vendijai un viņas draugam Kērtisam viņš ir drošībā jāatgriež, pirms kāds viņu atrod.

The Creator | ASV| Kanāda
Žanrs
Notiekot karam starp cilvēkiem un mākslīgo intelektu, bijušais īpašo spēku aģents Džošua, kurš joprojām pārdzīvo savas sievas pazušanu, tiek iesaistīts uzdevumā atrast un likvidēt Radītāju - nenotveramo mākslīgā intelekta arhitektu un viņa noslēpumaino ieroci, kurš varētu izbeigt karu un likvidēt cilvēku rasi.

Alien Invasion | Lielbritānija
Žanrs
IMDB
3.2 (15 balsu)
Draugu grupa atrod lielu olu, bet maz viņi zina, ka tajā ir nevēlams plēsējs. Tagad viņiem ir jāpārtrauc tā nonākšana civilizācijā.

UFO Sweden | Zviedrija
Žanrs
IMDB
6.7 (3132 balsu)
Kad audžuģimenei, kas atrodas pusaudžu nemiernieku mājās, rodas aizdomas, ka viņas tēvs nav miris, bet gan NLO nolaupījis, viņa meklē palīdzību no NLO asociācijas, lai noskaidrotu patiesību. Kopā viņi dodas riskantā piedzīvojumā, kas aizved viņus tālu aiz likumu robežām pasaulē, kas ir piepildīta ar NLO ekspedīcijām, sazvērestībām un neizskaidrojamām parādībām.

1 2 3 4 5 6 .. 68