Zinātniskā fantastika

Kingdom of the Planet of the Apes | ASV
Žanrs
IMDB
7.5 (1647 balsu)
Vairākas paaudzes nākotnē pēc Cēzara valdīšanas pērtiķi tagad ir dominējošā suga un dzīvo harmoniski, kamēr cilvēki dzīvo ēnā. Kad jauns tirānisks pērtiķu vadonis veido savu impēriju, viens jauns pērtiķis dodas mokošā ceļojumā, kas liks viņam apšaubīt visu, ko viņš ir zinājis par pagātni, un izdarīt izvēli, kas noteiks gan pērtiķu, gan cilvēku nākotni.

機動戦士ガンダムSEED FREEDOM | Japāna
Žanrs
IMDB
7.2 (368 balsu)
CE75 kaujas joprojām turpinās. Ir neatkarības kustības, un Blue Cosmos agresija... Lai nomierinātu situāciju, tiek izveidota globāla miera uzraudzības aģentūra COMPASS, kuras pirmais prezidents ir Lacus. Kā COMPASS dalībnieki Kira un viņa biedri iejaucas dažādās reģionālajās cīņās. Tad jaunizveidota nācija ar nosaukumu Foundation ierosina kopīgu operāciju pret Zilā kosmosa cietoksni.

Humane | Kanāda
Žanrs
IMDB
6.8 (38 balsu)
Pēc vides sabrukuma, kas licis cilvēcei atbrīvoties no 20% iedzīvotāju, ģimenes vakariņas izceļas haosā, kad tēva plāns iesaistīties valdības jaunajā eitanāzijas programmā kļūst šausmīgi greizi.

Блиндаж | Krievija
Žanrs
Saur-Mogilā ierodas divi draugi - medmāsa Sergejs no Krievijas un vācietis Pauls. Viņi meklē mantas no Otrā pasaules kara un pēkšņi tiek nogādāti 1941. gadā, Saur-Mogilas kauju laikā. Varoņi ir izvēles priekšā – palikt un palīdzēt vai atgriezties savā laikā.

Rebel Moon - Part Two: The Scargiver | ASV
Žanrs
IMDB
5.2 (19551 balsu)
Budžets
83,000,000.00$
Nemiernieki gatavojas cīņai pret Mātes pasauli, jo tiek veidotas nesaraujamas saites, parādās varoņi un tiek radītas leģendas.

Boy Kills World | ASV
Žanrs
IMDB
6.7 (751 balsu)
Budžets
18,000,000.00$
Kad viņa ģimene tiek noslepkavota, kurlmēms, vārdā Bojs, aizbēg uz džungļiem, un noslēpumains šamanis viņu apmāca apspiest savu bērnišķīgo iztēli un kļūt par nāves instrumentu.

Arcadian | ASV| Īrija
Žanrs
IMDB
6.3 (919 balsu)
Tuvākajā nākotnē normāla dzīvība uz Zemes ir iznīcināta. Pāvils un viņa abi dēli, Tomass un Jāzeps, dzīvo pusdzīvi — miers dienā un mokas naktī. Katru nakti pēc saules rietēšanas viņi saskaras ar nerimstošiem noslēpumaina un vardarbīga ļaunuma uzbrukumiem. Kādu dienu, kad Tomass neatgriežas mājās pirms saulrieta, Polam ir jāatstāj viņu nocietinātā ferma, lai viņu atrastu. Izvēršas murgaina cīņa, kas liek ģimenei izpildīt izmisīgu plānu, lai izdzīvotu.

新世紀エヴァンゲリオン劇場版 Air/まごころを、君に | Japāna
Žanrs
IMDB
8.1 (64135 balsu)
Zīls pavēl veikt visaptverošu uzbrukumu NERV, lai iznīcinātu Evas, pirms Gendo var iedarbināt Trešo ietekmi un instrumentalitāti viņa kontrolē.

Madame Web | ASV
Žanrs
„Tīklmadāma” vēsta par vienu no izdevniecības „Marvel” noslēpumainākajām varonēm. Kasandra Veba ir Ņujorkas mediķe, kura pēkšņi ieguvusi gaišreģes spējas. Nonākot situācijā, kad jāstājas aci pret aci ar savas pagātnes rēgiem, viņa izveido attiecības ar trim jaunām sievietēm, kuras sagaida ievērojama nākotne... ja viņas spēs izdzīvot nāvējošajā tagadnē.

劇場版 天元突破グレンラガン 螺巌篇 | Japāna
Žanrs
IMDB
8 (1226 balsu)
Septiņus gadus pēc spirālveida karaļa sakāves Saimonam un Dai-Gurrena brigādei jādodas kosmosa plašumos, lai pieveiktu jaunus draudus un glābtu Visumu.

Fear the Invisible Man | Lielbritānija
Žanrs
IMDB
3.7 (445 balsu)
Jauna britu atraitne dod patvērumu vecam medicīnas skolas kolēģim, vīrietim, kurš sevi kaut kā pārvērtis neredzamu. Pieaugot viņa izolācijai un saprātam, viņš plāno visā pilsētā radīt neprātīgu slepkavību un terora valdīšanu.

Le règne animal | Francija
Žanrs
IMDB
7.2 (1795 balsu)
Budžets
14,500,000.00$
Pasaulē, ko skārusi mutāciju vilnis, pārvēršot cilvēkus par dzīvniekiem, Fransuā dara visu iespējamo, lai glābtu savu sievu. Kad dažas radības pazūd tuvējā mežā, viņš un viņu dēls Emīls uzsāk meklējumus, kas uz visiem laikiem mainīs viņu dzīvi.

1 2 3 4 5 6 .. 69