Drāma

The Dead Don't Hurt | ASV| Lielbritānija| Meksika
Žanrs
IMDB
6.7 (760 balsu)
1860. gados nikni neatkarīgā franču izcelsmes kanādiete Vivjena Le Kudija dodas ceļojumā kopā ar dāņu imigrantu Holgeru Olsenu, mēģinot veidot kopīgu dzīvi putekļainajā Elk Flatsā, Nevadas štatā. Kad Holgers nolemj cīnīties par Savienību plaukstošajā pilsoņu karā, Vivjenai jātiek galā pašai, kas nav viegli pilsētā, kuru kontrolē korumpēts mērs.

The American | Jaunzēlande| Polija
Žanrs
IMDB
6.9 (466 balsu)
Amerikāņu baletdejotāja Džoja Vomaka tiek uzņemta Maskavas bēdīgi skarbajā Lielajā baleta akadēmijā ar sapni kļūt par lielisku balerīnu.

Aisha | Īrija
Žanrs
IMDB
6.6 (776 balsu)
Jauna nigēriete Aisha, kas meklē patvērumu Īrijā, klejo sociālo pakalpojumu un birokrātijas jūklī. Situācijai kļūstot arvien bēdīgākai, Aishai ir grūti saglabāt cerību un cieņu pret draudošajiem izraidīšanas draudiem.

男人四十 | Honkonga
Žanrs
IMDB
7.1 (1110 balsu)
Vidusskolas skolotājs Lam Yiu-Kwok atrodas pusmūža krīzes vidū. Viņa sieva Man-Ching ir bijusi neuzticīga; viņa draugi gūst augļus no veiksmīgas biznesa karjeras, kamēr viņš nopelna salīdzinoši niecīgu algu neglamārā darbā; un viens no viņa jaunajiem studentiem Choy-Lam ir viņam iemīlējies. Kad Man-Činga uz mēnesi aiziet, lai palīdzētu savam bijušajam mīļotajam, greizsirdīgajam Jiu-Kvokam rodas kārdinājums atriebties, risinot romānu ar Čoju-Lamu.

Семь черных бумаг | Krievija
Žanrs
IMDB
7.4 (7 balsu)
Divi brāļi gaida, kad tēvs atgriezīsies no frontes. Kad viņi redzēja, kādu ietekmi uz adresātiem atstāja melni burti, kurus tolaik sauca par nāves paziņojumiem, viņi lika pastniekam šīs vēstules slēpt līdz kara beigām.

Žanrs
IMDB
7.1 (8070 balsu)
Kroga saimnieks iepriekš plaukstošā kalnrūpniecības kopienā cenšas noturēties savā krogā. Tikmēr pilsētā pieaug spriedze, kad Sīrijas bēgļi tiek ievietoti kopienas tukšajās mājās.

悪は存在しない | Japāna
Žanrs
IMDB
7 (3446 balsu)
Takumi un viņa meita Hana dzīvo Mizubiki ciematā, netālu no Tokijas. Kādu dienu ciema iedzīvotāji uzzina par plānu pie Takumi mājām izveidot kempinga laukumu, piedāvājot pilsētas iedzīvotājiem ērtu "aizbēgšanu" pie dabas.

機動戦士ガンダムSEED FREEDOM | Japāna
Žanrs
IMDB
7.2 (368 balsu)
CE75 kaujas joprojām turpinās. Ir neatkarības kustības, un Blue Cosmos agresija... Lai nomierinātu situāciju, tiek izveidota globāla miera uzraudzības aģentūra COMPASS, kuras pirmais prezidents ir Lacus. Kā COMPASS dalībnieki Kira un viņa biedri iejaucas dažādās reģionālajās cīņās. Tad jaunizveidota nācija ar nosaukumu Foundation ierosina kopīgu operāciju pret Zilā kosmosa cietoksni.

I Saw the TV Glow | ASV
Žanrs
IMDB
6.4 (442 balsu)
Budžets
10,000,000.00$
Pusaudzis Ouens tikai cenšas izdzīvot dzīvi priekšpilsētā, kad viņa klasesbiedrs viņu iepazīstina ar noslēpumainu vēlu vakara TV šovu — vīziju par pārdabisku pasauli, kas atrodas zem viņu pašu. Televizora bālajā mirdzumā Ouena skatījums uz realitāti sāk plaisāt.

범죄도시 4 | Koreja
Žanrs
IMDB
6.8 (347 balsu)
"Monster Cop" Ma Seok-do izmeklē nelegālu tiešsaistes azartspēļu biznesu, kuru vada bijušais STS Baek un IT ģēnijs izpilddirektors Čangs. Ma ierosina Jangam negaidītu aliansi un sāk medīt noziedzniekus.

Суворовец 1944 | Krievija
Žanrs
Pēc mācību gada Suvorova skolā 13 gadus vecais Vovka Kuļikovs atgriežas dzimtajā Sibīrijas ciemā. Zēns uzzina, ka viņa tēvs, kolhoza priekšsēdētājs, devies uz fronti, un tikmēr ciematā krīt problēmas: noslēpumainu laupītāju banda terorizē vietējos iedzīvotājus un apdraud savlaicīgu ražu. Vovka nolemj iestāties par savu ģimeni un draugiem un stājas pretī bandītiem.

Почему ты? | Krievija
Žanrs
Mīlestība nāk bez prasīšanas. Bieži vien ne tiem, ne tā un ne tad. Vai patiesa sajūta var izdzīvot, ja viss sākās nepareizi un visa pasaule ir pret to? Atmest visu vai padoties? Sadedzināt vai izdzīvot?

1 2 3 4 5 6 .. 460