Drāma

The Outpost | ASV| Bulgārija
Žanrs
Neliela ASV karavīru vienība vienatnē pie attālā kaujas priekšposteņa Keatingā, kas atrodas dziļi trīs kalnu ielejā Afganistānā, cīnās, lai koordinētā uzbrukumā aizstāvētos pret milzīgo Taliban kaujinieku spēku. Kamdejas kaujas, kā zināms, bija asiņainākais amerikāņu iesaistīšanās Afganistānas karā 2009. gadā, un Bravo karaspēks 3-61 CAV kļuva par vienu no visdekorētākajām vienībām 19 gadus ilgajā konfliktā.

당신자신과 당신의 것 | Koreja
Žanrs
IMDB
6.9 (1024 balsu)
Gleznotājs Youngsoo dzird, ka viņa draudzene Minjung nesen dzērusi kopā ar nezināmu vīrieti. Tas noved pie ķildas, kas, šķiet, izbeidz viņu attiecības. Nākamajā dienā Youngsoo dodas viņas meklējumos, tajā pašā laikā Minjung - vai sieviete, kas izskatās tieši tāda kā viņa un, iespējams, ir vai nav viņas dvīnīte -, ir virkne tikšanās ar dīvainiem vīriešiem, no kuriem daži apgalvo, ka esmu viņu satikusi jau iepriekš.

After We Collided | ASV
Žanrs
Balstīts uz tāda paša nosaukuma grāmatu.

The Last Vermeer | ASV
Žanrs
IMDB
6.8 (129 balsu)
Karavīrs un Nīderlandes pretošanās loceklis izmeklē nozagto mākslu pēc Otrā pasaules kara, ieskaitot Vermēri, ko nacistiem pārdevis kvēls viltotājs.

Crossroads | ASV
Žanrs
IMDB
3.5 (37801 balsu)
Budžets
12,000,000.00$
Trīs draugi sapulcējas un aprok kasti, veidojot paktu, lai to atvērtu pusnaktī pēc vidusskolas absolvēšanas. Mazajā Gruzijas pilsētā, kurā viņi dzīvo, drīz vien lietas mainās. Viens no tiem ir garām nevainojams, viens ir saderinājies prom karaliene, bet otrs ir grūtniece, kas ir izstumta. Izlaiduma naktī viņi atver kasti un nodibina sarunu. Pēkšņi tiek parādīta tēma par viņas došanos uz Losandželosu, lai noklausītos ierakstu līgumu. Viņi visi nolemj iet kopā, un viņi aiziet. Ar nelielu naudu viņi devās ceļā ar puisi vārdā Bens. Kad viens no viņiem otram paziņo baumas, ka viņš varētu būt slepkavības maniaks, viņi visi viņu biedē. Kad viņi sasniedz LA, Lūsija iemīlas Bānā un pret tēva vēlmēm, viņa paliek un dodas uz klausīšanos.

The Lookalike | ASV
Žanrs
IMDB
5.4 (2154 balsu)
Divi kropļi, kas meklē narkotiku pavēlnieka mīlestības interesi, motivējas, lai atrastu līdzīgu pēc tam, kad viņa negaidīti nomirst.

Comet | ASV
Žanrs
IMDB
6.8 (17003 balsu)
Kad nejaušība saista cinisko Dellu un ātri pārdomāto Kimberli, skatuve tiek uzvesta viltīgam mīlas dēkam, kas izvēršas kā mīkla. Kad filma laiku pa laikam virzās uz priekšu un atpakaļ - no meteoru dušas LA, līdz tikšanās brīdim Parīzes viesnīcas istabā, līdz liktenīgajam telefona zvanam, parādās neaizmirstams attiecību portrets.

Best Man Down | ASV
Žanrs
IMDB
6.4 (8947 balsu)
Budžets
1,500,000.00$
Jaunlaulātais pāris atceļ savu medusmēnesi un atgriežas sniegotajos Vidusrietumos, lai veiktu apbedīšanas pasākumus savam labākajam vīrietim, kurš negaidīti miris pēc viņu ceremonijas.

The Game | ASV
Žanrs
IMDB
7.8 (331498 balsu)
Budžets
50,000,000.00$
Par godu dzimšanas dienai Sanfrancisko baņķieris Nikolass Van Ortons, finanšu ģēnijs un aukstasinīgs vientuļnieks, no sava jaunākā brāļa Konrāda saņem neparastu dāvanu: dāvanu sertifikātu, lai spēlētu unikālu spēles veidu. Gandrīz nanosekundē Nikolajs nonāk bīstamā, nepārtraukti mainīgā noteikumu komplektā, nespējot atšķirt, kur beidzas šarāde un sākas realitāte.

Officer Down | ASV
Žanrs
IMDB
5.5 (5124 balsu)
Budžets
12,000,000.00$
Kad policista greizā pagātne atgriežas, lai viņu iegūtu, vai viņš var rīkoties pareizi, vai arī viņš ļausies savu bīstamo savienojumu draudiem?

Plunkett & MacLeane | Lielbritānija
Žanrs
IMDB
6.4 (9441 balsu)
Vai Plunketts un kapteinis Džeimss Makleāns, divi vīrieši no dažādiem sociālā spektra galiem 18. gadsimta Anglijā, noslēdz džentlmeņu vienošanos: Viņi nolemj atbrīvot aristokrātus no savām mantām. Ar Plunkett kriminālo kompetenci un Macleane sociālajiem sakariem viņi apvienojas, lai drīz kļūtu pazīstami kā "The Gentlemen Highwaymen". Bet, kad kādu dienu šie kungi aiztur lordi galvenā tiesneša Gibsona treneri, Maklēns uzreiz iemīlas savā skaistajā un viltīgajā brāļameita, lēdija Rebeka Gibsone. Diemžēl Thief Taker General Chance, kuram arī ļoti patīk Rebeka, tuvojas un kļūst tuvāk, lai iegūtu abus.

Running Wild | ASV
Žanrs
IMDB
5.9 (1244 balsu)
Stella Deivisa ir atraitne, kura izglābj savu fermu, strādājot kopā ar notiesātajiem, lai rehabilitētu savvaļas zirgu ganāmpulku, kas klejoja viņas īpašumā. Stella jācīnās ar aizspriedumiem, alkatību, birokrātiju un iedomību (ieskaitot viņu pašu), lai beidzot saprastu, ka nelaime nav labāks līdzeklis kā palīdzēt citai dzīvai radībai.

1 2 3 4 5 6 .. 270