Drāma

Here | Beļģija
Žanrs
IMDB
6.8 (371 balsu)
Filmas darbība risinās Briselē, un tās pamatā ir potenciāls mīlas stāsts starp rumāņu celtnieku un beļģu un ķīniešu sūnu doktorantūras studentu, kuru ceļi krustojas tieši pirms pirmā grasās atgriezties mājās.

Adam the First | ASV
Žanrs
Ādams, 14 gadus vecs zēns, ceļo pa valsti, lai satiktu virkni vīriešu, kuri varētu būt viņa tēvs pēc tam, kad ir atradis vēstuli ar vārdu un adrešu sarakstu.

Marmalade | ASV
Žanrs
IMDB
6.1 (225 balsu)
Barons, ieslodzīts vīrietis, nodibina draudzību ar kameras biedru Otisu. Pārim kopīgi izstrādājot bēgšanas plānu, Barons atceras stāstu par to, kā viņš satika Marmelādi, savas dzīves mīlestību, un viņu Bonijas un Klaida plānu, lai aplaupītu banku, lai rūpētos par slimo māti un sniegtu pārim tādu dzīvi. vienmēr esmu sapņojis.

Float | ASV| Kanāda
Žanrs
IMDB
5.1 (295 balsu)
Veverlijai likās, ka viņa ir izdomājusi savu nākotni, un viņa sāks savu medicīnas rezidentūru Toronto pēc vasaras vizītes pie vecākiem Taipejā. Kad viņas plāni pēkšņi mainās, viņa impulsīvi dodas līkumu uz nelielu Kanādas pilsētiņu, kur satiek vietējo glābēju Bleiku. Pēc tam, kad viņš izglābj viņu no gandrīz noslīkšanas pludmales ballītē, Bleiks piedāvā iemācīt Veverlijai peldēt, un, nodarbībām turpinoties, abi negaidīti iemīlas.

Kitbull | ASV
Žanrs
IMDB
8 (7497 balsu)
Maz ticama saikne izceļas starp divām radībām: nikni neatkarīgu klaiņojošu kaķēnu un pitbulu. Kopā viņi pirmo reizi piedzīvo draudzību.

White Bird | ASV
Žanrs
IMDB
7.6 (343 balsu)
Budžets
30,000,000.00$
Džulianu Albansu, kausli, kurš pameta Bīčera Prepu, apciemo viņa Grandmère no Parīzes, un viņu pārveido viņas ievērojamais stāsts par līdzjūtību un drosmi. Būdama meitene nacistu okupētajā Francijā, jaunā Grandmēra slēpjas ar skolas biedra palīdzību, jaunekli, kurš riskē ar visu, lai dotu viņai iespēju izdzīvot. Kopā viņi atrod skaistumu un mīlestību viņu pašu radītajā slepenajā pasaulē.

Žanrs
IMDB
6.4 (1005 balsu)
Budžets
3,500,000.00$
Pēc sāpīga ceļojuma pa Eiropu baltkrievs Alekss pievienojas svešzemju leģionam Francijā un pieķeras apmulsušajai cerībai par eiropeisku identitāti. Nigērietis Džomo cīnās par savas tautas izdzīvošanu un izturību Nigēras deltā un ir gatavs mirt, lai aizstāvētu savas idejas. Šie divi kopā upurētie un satriektie jaunieši, neskatoties uz visām pretrunām, satiksies, un viņu likteņi saplūdīs, lai turpinātu pāri robežām, ķermeņiem, dzīvībai un nāvei...

Правда | Krievija
Žanrs
Atkal kņada mazā Volgas pilsētiņā, atkal pazuda meitene, atkal meklē maniaku. Žeņa ir vienīgā, kas zina patiesību: bērna nāve bija nelaimes gadījums. Patiesībā meitene nomira gandrīz viņa acu priekšā. Tikai viņš neuzdrošinās nevienam pateikt šo patiesību. Fakts ir tāds, ka Žeņa pirms pāris dienām tika atbrīvota no cietuma, un mirušā bērna māsa ir Ženijas bijusī draudzene, kas viņu pameta. Ideāls apsūdzēts. Un Žeņa uzsāk grūtu, pazemojošu, bīstamu operāciju, lai slepeni apglabātu līķi, taču, ja viņš savā viltībā spēs aiziet līdz galam, viņš pazaudēs sevi.

Une belle course | Francija| ASV
Žanrs
IMDB
7 (1794 balsu)
Budžets
2,900,000.00$
Šķietami vienkāršs brauciens ar taksometru pāri Parīzei izvēršas par dziļu meditāciju par šofera realitāti, kura personīgā dzīve ir sašķobīta, un viņa biļeti, vecāka gadagājuma sievieti, kuras siltums neļauj viņai šokēt pagātni.

Танцуй, Селёдка! | Krievija
Žanrs
Žanna atgriežas no Maskavas uz savu bērnības pilsētu, uzzinot, ka viņas tēvs mirst. Viņa nesazinājās ar viņu pēdējos 20 gadus pēc tam, kad viņš pameta savu ģimeni. Žannai nav laika noķert viņu dzīvu, un viņa plāno atgriezties Maskavā tūlīt pēc bēru organizēšanas. Taču stāsts iegūst jaunu pavērsienu: tēva līķis atdzīvojas. Viņš pieprasa pavadīt pēdējo dienu kopā.

Панические атаки | Krievija
Žanrs
IMDB
5.2 (5 balsu)
Astoņpadsmitgadīgā Vika, lai atveseļotos no slimības, kas savā ciemā tiek uzskatīta par dēmonisku apsēstību, plāno aizbēgt un palikt kaimiņos Norvēģijā. Viņas veids ir daudz biedējošāks nekā atrast vietējo līgavaini vai atrast darbu.

Todos los nombres de Dios | Spānija
Žanrs
IMDB
5.8 (934 balsu)
Pēc iesaistīšanās teroraktā Santi, taksometra vadītāju, sagrābj ķīlnieku vienam no vainīgajiem.

1 2 3 4 5 6 .. 455