Ģimenes

Huevitos Congelados | Meksika
Žanrs
IMDB
5.5 (69 balsu)
Pēdējā Huevos piedzīvojumā Toto un viņa ģimenei būs jādodas uz Dienvidpolu, lai izpildītu solījumu atgriezt savās mājās polārlāci un dažus Spānijas pingvīnus. Lai to izdarītu, viņiem būs jāpārvar daži šķēršļi, kas viņiem iemācīs, cik svarīgs ir komandas darbs.

For the Birds | ASV
Žanrs
IMDB
8 (33978 balsu)
Viens pēc otra uz telefona vadu tup mazo putnu bars. Sēžot cieši kopā, ir pietiekami daudz problēmu, un tad uzrodas liels apreibināts putns, kas mēģina viņiem pievienoties. Spalvputni nevar par viņu pasmieties – un viņu kliķes mentalitāte beigu beigās izrādās apkaunojoša.

Ordinary Angels | ASV
Žanrs
Frizieris viens pats sapulcina visu kopienu, lai palīdzētu atraitnim palikušam tēvam glābt viņa kritiski slimās mazās meitas dzīvību.

Kitbull | ASV
Žanrs
IMDB
8 (7497 balsu)
Maz ticama saikne izceļas starp divām radībām: nikni neatkarīgu klaiņojošu kaķēnu un pitbulu. Kopā viņi pirmo reizi piedzīvo draudzību.

White Bird | ASV
Žanrs
IMDB
7.6 (343 balsu)
Budžets
30,000,000.00$
Džulianu Albansu, kausli, kurš pameta Bīčera Prepu, apciemo viņa Grandmère no Parīzes, un viņu pārveido viņas ievērojamais stāsts par līdzjūtību un drosmi. Būdama meitene nacistu okupētajā Francijā, jaunā Grandmēra slēpjas ar skolas biedra palīdzību, jaunekli, kurš riskē ar visu, lai dotu viņai iespēju izdzīvot. Kopā viņi atrod skaistumu un mīlestību viņu pašu radītajā slepenajā pasaulē.

Burrow | ASV
Žanrs
IMDB
7.4 (731 balsu)
Jauna trusis dodas ceļojumā, lai izraktu savu sapņu urbumu, lai gan viņai nav ne jausmas, ko viņa dara.

Бременские музыканты | Krievija
Žanrs
Leģendārā ceļojošo mūziķu grupa atkal ir kopā! Trubadūrs un viņa draugi — Ēzelis, Suns, Kaķis un Gailis — atkal pievienojas, lai uzņemtos varonīgu misiju. Mūziķi un viņu vadītājs devās ceļā, lai smieklus un prieku atgrieztu Brēmenes drūmajās ielās. Pirmkārt, viņiem tiek uzdots smieties karaļa meitai. Trubadūra un princeses tikšanās raisa viņos mīlestības jūtas, bet arī izraisa bīstamu piedzīvojumu. Trubadūrs un viņa draugi saskaras ar daudziem izaicinājumiem, taču viņi tiek galā, jo mīlestība padara to visu vērtīgu. Kas attiecas uz Princesi - viņa aizbēg no tēva pils. Plānīgi bandīti, viltīgs detektīvs un karaliskās ģimenes iekšējā ķīvēšanās rada visdažādākās problēmas, taču galu galā dzīvespriecīgie Brēmenes muzikanti liek ikvienam dejot pēc savas melodijas!

Великолепная пятерка | Krievija
Žanrs
Maskava, 20. gadsimta sākums. Klaiņojošais suns Samsons, bēgot no dzīvnieku ķērājiem, nokļūst Lielajā teātrī. Tātad galvenais varonis iepazīstas ar primabalerīnas suni, pēc kā palīdz atdot saimniecei nozagto rotājumu.

Chicken Run: Dawn of the Nugget | ASV| Lielbritānija
Žanrs
IMDB
7.4 (294 balsu)
Bezbailīgu cāļu bars pulcējas kopā, lai glābtu mājputnus no jauna, satraucoša apdraudējuma: tuvējās fermas, kas gatavo kaut ko aizdomīgu.

Ponyherz
Žanrs
IMDB
6.3 (31 balsu)
Vienpadsmit gadus vecajai Annijai pēc pārcelšanās no pilsētas ir grūti iedzīvoties laukos. Viss mainās brīdī, kad viņa sastop Sirsniņu – savvaļas zirgu, ar kuru meitene jūt gandrīz maģisku saikni. Diemžēl drīz vien abu draudzību apdraud cietsirdīgu zirgu zagļu uzbrukums Sirsniņa baram. Nejuzdama atbalstu no klasesbiedrenēm, Annija cenšas viena pati izglābt zirgus, līdz atskārš, ka viņai līdzās tomēr ir īsti draugi. Filma ierunāta latviešu un krievu valodā ar subtitriem latviešu valodā.

The Inseparables | Francija| Spānija| Beļģija
Žanrs
IMDB
6.9 (74 balsu)
Animācijas draugu filma seko Dona, aizbēgušā marionete ar neierobežotu iztēli, un dīdžeja Doggy Dog, pamestā plīša, kurš meklē draugu, neveiksmēm, kuru ceļi krustojas Centrālajā parkā un sadarbojas ar visām izredzēm episkā draudzības piedzīvojumā Ņujorkā. .

Journey to Bethlehem | ASV
Žanrs
Budžets
18,000,000.00$
Jauna sieviete, kurai ir neiedomājama atbildība. Jauns vīrietis, kurš plosās starp mīlestību un godu. Greizsirdīgs karalis, kurš neapstāsies pie nekā, lai saglabātu savu kroni.

1 2 3 4 5 6 .. 84