Ģimenes

Home Alone 2: Lost in New York | ASV
Žanrs
IMDB
6.8 (318,300 balsu)
Budžets
18,000,000.00$
Iepriekšējos Ziemassvētkos, dodoties brīvdienās uz Franciju, Makkalisteri aizmirsa mājās savu jaunāko atvasi Kevinu. Šogad, dodoties uz Floridu, viņi dēlu pazaudē lidostā. Kamēr ģimene lido uz Maiami, Kevins ar tēva kredītkartēm kabatā ir ceļā uz Ņujorku. Lielajā pilsētā viņš atrod jaunus draugus, iekārtojas lepnākajā viesnīcā un sastop arī savus vecos paziņas – divus aprobežotos kramplaužus. Šoreiz abi ļaundari Ziemassvētku vakarā plāno apzagt lielāko rotaļlietu veikalu Ņujorkā. Turklāt viņi jau sen alkst atriebties Kevinam – zēnam, kura dēļ nonāca cietumā.

Luca | ASV
Žanrs
Savu neaizmirstamo brīvlaiku, kurā ir vieta gan gardai pastai, gan saldējumam, gan arī jautriem braucieniem ar mopēdu, Luka pavada piejūras pilsētā Itālijas Rivjērā. Neviens piedzīvojums neiztiek bez viņa labākā drauga un bezrūpīgo atpūtu aptumšo vienīgais apstāklis, ka Luka īstenībā nemaz nav cilvēks.

Raya and the Last Dragon | ASV
Žanrs
IMDB
8.4 (45 balsu)
Drosmīgajai karotājai Rajai nākās pamest savu dzimto karaļvalsti, lai atrastu pasaulē pēdējo pūķi, kurš varētu palīdzēt uzveikt varenu ienaidnieku.

The Wishmas Tree | Austrālija
Žanrs
IMDB
4.9 (130 balsu)
Jauna possuma nepareiza vēlme pēc baltām Višmām ne tikai sasalst visa viņas dzimtā pilsēta Sanctuary City, bet arī apdraud visu tur dzīvojošo cilvēku dzīvības. Pirms burvju Wishmas Tree mirst, viņai jāveic bīstams ceļojums uz WILD; cīnoties ar pašpārliecinātību, spocīgiem plēsējiem un galu galā arī ar pašu Iznīcību, lai novērstu viņas nodarītos zaudējumus un glābtu savu pilsētu.

アーヤと魔女 | Japāna
Žanrs
IMDB
5.2 (108 balsu)
Spītīgs bārenis atklāj burvju un dziru pasauli, dzīvojot kopā ar savtīgu raganu.

魔女の宅急便 | Japāna
Žanrs
IMDB
7.8 (122329 balsu)
Budžets
6,900,000.00$
Jauna ragana savā obligātajā patstāvīgās dzīves gadā ir grūti iekļauties jaunā sabiedrībā, kamēr viņa sevi uztur, vadot gaisa kurjeru dienestu.

A Christmas Gift from Bob | ASV| Lielbritānija
Žanrs
IMDB
6.4 (591 balsu)
Džeimss Bovens nonāk dzīvnieku labturības izmeklēšanas mērķī, kas draud Ziemassvētkos atņemt viņa mīļoto kaķi Bobu.

The Christmas Chronicles 2 | ASV| Kanāda
Žanrs
Keita Pīrsa negribīgi pavada Ziemassvētkus kopā ar mammas jauno draugu un viņa dēlu Džeku. Bet, kad draud iznīcināt Ziemeļpolu un Ziemassvētkus, Keita un Džeks negaidīti tiek ievilkti jaunā piedzīvojumā kopā ar Ziemassvētku vecīti.

Jingle Jangle: A Christmas Journey | ASV
Žanrs
Iedomu pasaule atdzīvojas svētku pasakā par ekscentrisku rotaļlietu veidotāju, viņa piedzīvojumiem bagāto mazmeitu un maģisko izgudrojumu, kam ir spēks uz visiem laikiem mainīt viņu dzīvi.

Die Heinzels - Rückkehr der Heinzelmännchen | Vācija
Žanrs
Zemes dzīlēs, kur neiespīd neviens saules stariņš, stāsta interesantus stāstus, notiek visīstākās izrādes, pat lieli festivāli. Tūkstošiem mazu un talantīgu rūķu cīnās par vistalantīgākā izgudrotāja godu.Vairāk par visu pasaulē mazās radībiņas bīstas cilvēku! Klusītēm izlavījusies no rūķu slēpņa un uzgājusi virszemē, Elza un viņas draugi Kips un Baks nonāk pašā notikumu virpulī.

Jock the Hero Dog | ASV| Dienvidāfrika
Žanrs
IMDB
4.5 (545 balsu)
Animācijas ģimenes piedzīvojums, kura pamatā ir patiess stāsts, kas stāsta par sirdi sildošu, pilngadīgu stāstu par vīrieti un viņa labāko draugu, mīļu un bezbailīgu suni Džoku. Šī animācijas ģimenes pasaka, kas atrodas Bušveldā netālu no mūsdienu pasaulslavenā Krūgera nacionālā parka, ir par Džoka piedzīvojumiem ar viņa meistaru Frici. Džoks aizbēg no nāves, veido trakas draudzības un izrāda savu nepārspējamo lojalitāti Fricam. Stāsts ir aizsākts 1880. gadu beigās, kad Āfrikas bagātība ar minerālvielām, dzīvīgo dzīvību kūsāšana un nepārspējamais dabas skaistums piesaistīja un aizrāva pētniekus un piedzīvojumu meklētājus no visas pasaules. Vieta, kur lielais medījums klīst tūkstošiem, un visnopietnākās pasakas bija patiesas! Jock Of The Bushveld ir lielisks stāsts un vienīgā dzīvnieku klasika, kas nākusi no Āfrikas.

Magic Camp | ASV
Žanrs
IMDB
6.3 (2427 balsu)
Budžets
24,000,000.00$
Endijs pēc sava bijušā mentora un burvju nometnes īpašnieka Roja Prestona pamudinājuma atgriežas jaunības nometnē, cerot atjaunot savu karjeru. Tā vietā viņš smeljas iedvesmu savās iesācēju burvju bariņās.

1 2 3 4 5 6 .. 51