Ģimenes

Elena and the Secret of Avalor | ASV
Žanrs
IMDB
6.2 (197 balsu)
Avaloras valstībā Jeļena uzved Naomi kalnā, lai parādītu savu mīļāko skatu uz karalisti. Jeļena žēlojas Naomi, kā viņa četrdesmit vienu gadu bija iesprostota Avaloras amuletā, un pēc tam uzdāvina viņai salauztu zizli. Viņa stāsta, ka tas bija Šuriki zizlis un kā viņa joprojām būtu iesprostoti amuletā, ja tā nebūtu drosmīgas, jaunās princeses: Sofijas. Pēc tam Elena stāsta Naomi visu stāstu ...

Yes Day | ASV
Žanrs
IMDB
5.7 (25862 balsu)
Mamma un tētis, kuri parasti saka nē, izlemj atbildēt savu bērnu visdrosmīgākajiem lūgumiem — ievērojot dažus pamatnoteikumus — jautrības un piedzīvojumu viesuļvētru dienā.

Saving Flora | ASV
Žanrs
IMDB
5.8 (570 balsu)
Flora ir cirka zilonis, kurš vairs nespēj izpildīt savus trikus. Naktī pirms plānotās eitanāzijas cirka īpašnieka 14 gadus vecā meita Dawn izvelk Floru no cirka. Viss, kas stāv starp viņiem un ziloņu rezervāta drošību, ir divi simti kilometru meža, viena nikna upe, divi ziloņu mednieki un bailes to nesasniegt.

The Super Mario Bros. Movie | ASV| Japāna
Žanrs
Santehniķis vārdā Mario kopā ar savu brāli Luidži ceļo pa pazemes labirintu, mēģinot glābt sagūstīto princesi.

Blueback
Žanrs
IMDB
6.2 (185 balsu)
Pamatojoties uz Tima Vintona visvairāk pārdoto romānu, Blūbeka ir savlaicīgs stāsts par okeānu, skaistu jūras radību un jaunas meitenes spēku mainīt pasauli.

Home Alone 3 | ASV
Žanrs
IMDB
4.5 (119208 balsu)
Budžets
32,000,000.00$
ASV Valsts Aizsardzības dienestam ir nozagta slepena mikroshēma. Noziedznieki cer to pārdot un nopelnīt miljoniem dolāru, taču vērtīgā prece nejauši ir nokļuvusi rotaļlietu mašīnā, kas patlaban atrodas kādā mājīgā Čikāgas savrupnamā. Noziedznieki dodas mikroshēmu atgūt. Ceļā viņiem stājas bīstams pretinieks Alekss – astoņgadīgs puišelis, kuram netrūkst izdomas un kurš ir viens pats mājās.

Home Alone 2: Lost in New York | ASV
Žanrs
IMDB
6.8 (355,337 balsu)
Budžets
18,000,000.00$
Iepriekšējos Ziemassvētkos, dodoties brīvdienās uz Franciju, Makkalisteri aizmirsa mājās savu jaunāko atvasi Kevinu. Šogad, dodoties uz Floridu, viņi dēlu pazaudē lidostā. Kamēr ģimene lido uz Maiami, Kevins ar tēva kredītkartēm kabatā ir ceļā uz Ņujorku. Lielajā pilsētā viņš atrod jaunus draugus, iekārtojas lepnākajā viesnīcā un sastop arī savus vecos paziņas – divus aprobežotos kramplaužus. Šoreiz abi ļaundari Ziemassvētku vakarā plāno apzagt lielāko rotaļlietu veikalu Ņujorkā. Turklāt viņi jau sen alkst atriebties Kevinam – zēnam, kura dēļ nonāca cietumā.

Home Alone (1990) | ASV
Žanrs
IMDB
7.7 (576,232 balsu)
Budžets
18,000,000.00$
Kevins Makkalisters ir astoņus gadus vecs puika, kuru vecāki ir atstājuši vienu pašu mājās dodoties ceļojumā uz Parīzi. Sākumā viņam liekas, ka kādu laiku padzīvot vienam varētu būt jautri, bet pēc kāda laika viņš apzinās, ka viss nemaz neiet tik gludi. Īpaši tad, kad divi laupītāji - tā saucamie "Slapjie bandīti" - plāno ielauzties īpaši izvēlētā mājā. Vai viņš būs spējīgs aizsargāt savu māju?

Troppo napoletano | Itālija
Žanrs
IMDB
5.8 (341 balsu)
Kad Deboras bijušais vīrs, populārs neomelodiskais dziedātājs, niršanas laikā zaudē dzīvību, Debora uztraucas par savu vienpadsmitgadīgo dēlu Ciro, kuram ir depresijas pazīmes. Meklējot risinājumu, Debora aizved Čiro pie Tommaso, kautrīga bērnu psihologa. Viņu ciemošanās laikā Ciro atzīst, ka viņu nomāc nevis tēva nāve, bet gan mīlestība pret klasesbiedreni, skaisto Ludoviču. Abi noslēdz vienošanos: Tomaso palīdzēs Čiro iekarot Ludovičas simpātijas, savukārt Čiro palīdz Tomaso iegūt iespēju ar māti.

Ainbo. Spirit of the Amazon | Peru
Žanrs
IMDB
4.8 (1855 balsu)
Meitene, vārdā Ainbo, dzīvo tāltālā zemē, neaizsniedzamos Amazones džungļos. Ainbo cilts šajā vietā dzīvo saskaņā ar dabu kopš neatminamiem laikiem un viņus aizstāv vareni un noslēpumaini sargātājgari – milzu bruņurupuči. Taču tad trauslo cilts mieru izjauc bruņoti iebrucēji. Viņi sāk izlaupīt zemi, traucē džungļu mieru un draud izjaukt cilts harmoniju. Cilti sargājošie gari apgalvo Ainbo, ka viņa vienīgā var izglābt savas mājas.Drosmīgajai Ainbo neatliek nekas cits kā doties dēkaina ceļojumā.

Мир вашому дому! | Ukraina
Žanrs
IMDB
7.3 (60 balsu)
Budžets
750,000.00$
Filmas darbība risinās 20. gadsimta sākumā. Tevje, piena vedējs, dzīvo mazā ciematiņā. Viņš ir nabadzīgs un tic, ka viņa meitām no nabadzības ļaus izbēgt tikai viens – veiksmīgas laulības. Tevje pieņem izdevīgu priekšlikumu no saprecinātāja, taču viņa daiļajām meitām ir cits plāns.

Turning Red | ASV
Žanrs
IMDB
7 (124353 balsu)
Budžets
190,000,000.00$
13-gadīgā Meilina Lī cenšas būt gan centīga un paklausīga meita, gan arī tikt galā ar pusaudža vecumam raksturīgo haosu. Un, lai arī problēmu ir vairāk nekā vajadzīgs, klāt nāk vēl viena - katru reizi, kad Meja pārlieku par kaut ko ikdienā uztraucas vai tiek nokaitināta, viņa nekontrolējami pārvēršas lielā, sarkanā pandā.

1 2 3 4 5 6 .. 68