Ģimenes

The Inseparables | Francija| Spānija| Beļģija
Žanrs
IMDB
6.9 (74 balsu)
Animācijas draugu filma seko Dona, aizbēgušā marionete ar neierobežotu iztēli, un dīdžeja Doggy Dog, pamestā plīša, kurš meklē draugu, neveiksmēm, kuru ceļi krustojas Centrālajā parkā un sadarbojas ar visām izredzēm episkā draudzības piedzīvojumā Ņujorkā. .

Journey to Bethlehem | ASV
Žanrs
Budžets
18,000,000.00$
Jauna sieviete, kurai ir neiedomājama atbildība. Jauns vīrietis, kurš plosās starp mīlestību un godu. Greizsirdīgs karalis, kurš neapstāsies pie nekā, lai saglabātu savu kroni.

La légende du papillon | Vācija| Kanāda
Žanrs
IMDB
6.5 (25 balsu)
Sirsnīgs stāsts par drosmīgo, mīlīgo un nedaudz neveiklo vienspārnu tauriņu – Patriku, kurš dodas ceļojumā ar saviem labākajiem draugiem- smieklīgo kāpuru Marti un asprātīgo Dzeniferu. Patrikam ir jākļūst par varoni, taču no sākuma viņam ir jāieskatās acīs savām bailēm, jāpieņem savu unikalitāti un jātiek pāri savām bailēm, cīnoties ar dabas stihijām, izvairoties no ļaunām un izsalkušām vārnām, kuras to vien vēlas kā atriebties. Filma pieejama šādās versijās: - dublēta latviešu valodā, dziesmas angļu valodā ar subtitriem latviešu valodā; - dublēta krievu valodā ar subtitriem latviešu valodā, dziesmas angļu valodā ar subtitriem latviešu un krievu valodā.

Once Upon a Studio | ASV
Žanrs
IMDB
8.6 (4256 balsu)
Īsajā filmā, kas radīta Disneja 100. gadadienai, attēlots Mikijs, kas apvieno leģendāro Disneja varoņu galeriju grupas fotoattēlam.

The Nightmare Before Christmas | ASV
Žanrs
IMDB
7.9 (364716 balsu)
Budžets
24,000,000.00$
Džeks Skellingtons ir Helovīntaunas ķirbju karalis, kam ir apnicis katru gadu Helovīnos darīt vienu un to pašu. Kādu dienu viņš nokļūst Ziemassvētku pilsētā un tā aizraujas ar šiem svētkiem, ka nolemj tos adaptēt savā pilsētā, apvienojot ar Helovīna svētkiem. Viņš nolaupa pat Santa Klausu un pats nolemj izdalīt dāvanas savas pilsētas bērneļiem… Filmas pamatā ir Tima Bērtona 1982. gadā sarakstīts dzejolis.

Miraculous - le film | Francija| Ķīna
Žanrs
IMDB
6.2 (2853 balsu)
Budžets
86,000,000.00$
Parastas Parīzes pusaudzes Marinetes dzīve kļūst pārcilvēka, kad viņa kļūst par Mārīti. Apveltītai ar maģiskām radīšanas spējām, Mārītei ir jāapvienojas ar savu pretstatu Cat Noir, lai glābtu Parīzi, jo jauns nelietis atbrīvo pilsētā haosu.

Баба Яга спасает мир | Krievija
Žanrs
Mūsu dienas. Ziņkārīgais skolnieks Senka nonāk pasaku mežā, ko cilvēku acīm paslēpj Yaga burvestība. Lai burvestu vēlreiz, Yaga dodas uz modernu pilsētu, lai meklētu maģiski brīnišķīgu krāsu. Pilsētā Koščejs, kurš palika dzīvs pēc kaujas ar Ivanu Tsareviču, tūkstoš gadus gaidīja tikšanos ar Jagu. Kosčejs slēpjas tumšā cietumā un vēlas atriebties, jo tieši Jaga palīdzēja viņu uzvarēt. Būs jauna labā un ļaunā cīņa. Uzvarēs tas, kuru atbalstīs skolnieks Seņka, kurš līdz pēdējam neticēja, ka ir pasakā.

Ник и нефритовое дерево | Krievija| Ķīna
Žanrs
Niks ir kāpuru puika, kurš, pārvarējis purva tabu, kļūst par tauriņu un, neskatoties uz grūtībām, tiecas pēc sava sapņa - Maģiskā skuķa koka, kurā mīt visi pasaules skaistākie tauriņi. Niku ceļā sagaida bīstami pārbaudījumi, jautri piedzīvojumi, jauni draugi un, protams, pirmā mīlestība.

Space Pups | ASV
Žanrs
IMDB
5.2 (177 balsu)
Divi mazi bērni un viņu vecāki palīdz trijotnei citplanētiešu, kas pārveidoti par draudzīgiem suņiem, izkļūt no vietējā NLO mednieka nagiem, remontējot savu kosmosa kuģi.

Toy Story | ASV
Žanrs
IMDB
8.3 (1026657 balsu)
Budžets
30,000,000.00$
Vudija vadītās Endija rotaļlietas laimīgi dzīvo viņa istabā, līdz Endija dzimšanas diena uz skatuves parādīs Buzz Lightyear. Baidoties zaudēt vietu Endija sirdī, Vudijs plāno pret Buzzu. Bet, kad apstākļi atdala Bazu un Vudiju no viņu īpašnieka, duets galu galā iemācās nolikt malā savas domstarpības.

熊出没·伴我“熊芯” | Ķīna
Žanrs
IMDB
7.2 (84 balsu)
Mazie lācēni Brairs un Brambls ļoti agrā vecumā mīklainos apstākļos zaudē māti. Daudzus gadus vēlāk mežkopis Viks aizved lāčus uz Robotu Pētniecības Institūtu, un viņi atklāj pavedienu, kas saistīts ar Braira un Brambla māti. Pēkšņi atklājas visas atbildes par viņas pazušanu. Brairs un Bramblu gaida galvu reibinoši piedzīvojumi un aizraujošas cīņas ar viltīgiem ienaidniekiem, taču nav šaubu: lāči, kā vienmēr, uzvarēs!

A todo tren 2: Ahora son ellas | Spānija
Žanrs
IMDB
4.2 (919 balsu)
Pirms gada Rikardo un Felipe, kas bija atbildīgi par bērnu nogādāšanu nometnē, palika ārpus vilciena, atstājot bērnus iekšā. Klāra viņiem vairs neuzticas un šogad nolemj bērnus uzņemt personīgi ar draudzenes Susana palīdzību. Taču tagad viņi būs tie, kuri negadījuma rezultātā tiek šķirti no bērniem.

1 2 3 4 5 6 .. 83