Šausmu filma

Koputus | Somija
Žanrs
IMDB
5.9 (128 balsu)
Trīs pieaugušie brāļi un māsas atgriežas savās bērnības mājās, kur, iespējams, pirms daudziem gadiem tika noslepkavoti viņu vecāki. Viņu plāns ir sagatavot māju un īpašumu pārdošanai, taču ļaunais spēks cenšas viņus atturēt no tā.

Hunt Her, Kill Her
Žanrs
IMDB
7 (39 balsu)
Izmisusi jauna māte Kārena ieņem nakts maiņas apkopējas darbu lielā mēbeļu rūpnīcā. Viņai saka, ka viņa ir vienīgā, kas šobrīd strādā. Taču, ieraugot stāvvietā tukšu braucošu dīvainu transportlīdzekli un atrodot vaļā durvis uz rūpnīcu, viņai rodas sajūta, ka viņa tomēr varētu nebūt viena.

Two Witches | ASV
Žanrs
IMDB
4.9 (689 balsu)
Matriarhāla ragana nodod savu draudīgo mantojumu savai mazmeitai, izraisot visbriesmīgākos lāstus.

La niña de la comunión | Spānija
Žanrs
IMDB
6.2 (56 balsu)
Spānija, 80. gadu beigas. Jaunpienācēja Sāra cenšas iekļauties citu pusaudžu vidū šajā cieši saliedētajā Targonas provinces mazpilsētā. Ja vien viņa vairāk līdzinātos savai ekstravertajai labākajai draudzenei Rebei. Kādu nakti viņi iziet naktsklubā, pa ceļam uz mājām, viņi sastopas ar mazu meiteni, kas tur rokās lelli, ģērbusies pirmajai komūnijai. Un tieši tad sākas murgs.

Huesera | Meksika| Peru
Žanrs
IMDB
6.7 (318 balsu)
Valērija jau sen sapņoja kļūt par māti. Uzzinājusi, ka ir stāvoklī, viņa cer justies laimīga, taču kaut kas nav kārtībā.

Consecration | ASV| Lielbritānija
Žanrs
Greisa dodas uz nomaļo Svētā Pestītāja klosteri, kas atrodas Skotijas kalnos. Jauno ārsti satricina negaidīta un noslēpumaina viņas brāļa priestera nāve. Labi pazīstot savu brāli, Greisa ir pārliecināta, ka notikušais nav pašnāvība. Atsakoties ticēt šim stāstām par brāļa nāvi, meitene ar garīgā tēva Romero palīdzību cenšas izzināt notikuma noslēpumainos apstākļus.

Abyzou: Taker of Children
Žanrs
Dēmons Abizou, kurš nespēj laist pasaulē savu bērnu, cenšas iegūt jaunu māti. Tagad Heilijai ir jācīnās ar šo seno ļaunumu par sava nedzimušā bērna dvēseli.

Unicorn Wars | Francija| Spānija| Beļģija
Žanrs
IMDB
6.9 (277 balsu)
Lāču mazuļu armija apmāca un indoktrinē jauniešus karam pret vienradžiem, kas apdraud mazuļu drošību. Brāļi Blūts un Tumbijs kopā ar nepieredzējušu kadetu grupu tiek nosūtīti bīstamā misijā, lai glābtu Burvju mežu, kurā dzīvo vienradži, un sāktu šausmīgu cīņu.

Mal de ojo | Meksika
Žanrs
IMDB
5.9 (610 balsu)
Budžets
1,704,500.00$
Nala, trīspadsmit gadus veca meitene no pilsētas, kopā ar ģimeni dodas uz vecmāmiņas mājām laukos, lai mēģinātu atrast zāles pret mazās māsas noslēpumaino slimību - Bet viņa drīz atklās, ka viņas vecmāmiņa nav gluži tā. viņa šķiet...

Dominion: Prequel to The Exorcist | ASV
Žanrs
IMDB
5.2 (12025 balsu)
Budžets
30,000,000.00$
Vajā šausmīgās darbības, kurās nacisti piespieda viņu piedalīties, apburtais tēvs Lankesters Merins koncentrē spēkus, lai palīdzētu arheoloģiskajos izrakumos Kenijas ziemeļu daļā. Tur apkalpe atklāj baznīcu, kas bijusi pirms kristiešu misijas šajā apgabalā, taču atklājums izraisa arī dīvainus notikumus, tostarp fiziskas izmaiņas jaunā, invalīdā zēnā, par kuru Merinam rodas aizdomas, ka to apsēdis dēmons.

Mimic | ASV
Žanrs
IMDB
6 (52639 balsu)
Budžets
30,000,000.00$
Parasto tarakānu pārnēsātā slimība nogalina Manhetenas bērnus. Cenšoties apturēt epidēmiju, entomoloģe Sjūzena Tailere izveido mutantu kukaiņu šķirni, kas izdala šķidrumu, lai iznīcinātu raudas. Šī mutantu šķirne tika izstrādāta, lai mirtu pēc vienas paaudzes, bet trīs gadus vēlāk Sūzena uzzina, ka suga ir izdzīvojusi un attīstījusies par lielu, šausmīgu briesmoni, kas var atdarināt cilvēka formu.

Nightwatch | ASV
Žanrs
IMDB
6.2 (20253 balsu)
Juridiskais students ieņem naktssarga darbu morgā un sāk atklāt pavedienus, kas viņu norāda uz aizdomās turamo slepkavību sērijā.

1 2 3 4 5 6 .. 76