Šausmu filma

Slotherhouse | ASV
Žanrs
Vēloties slepkavniecisku gadu, māsa Emīlija Janga saprot, ka viņa varētu būt labākais risinājums savai korporācijai. Sākot savu kampaņu, viņa atrod burvīgu sliņķi, kas nozog viņas sirdi, un drīz vien saprot, ka varētu nozagt savu māsu māsu sirdis un balsis. Bet, kad Sigma Lambda Theta mājā lēnām sāk krāties ķermeņi, Emīlija un viņas draudzes māsas saprot, ka nāvi izraisa viņu jaunais mājas talismans, mīlīgais sliņķis Alfa. Vai Emīlija un viņas māsas izbēgs no mājas ar savām dzīvībām? Vai arī šis nāves slinkums ar trim asiem nagiem viņiem ir pārāk ātrs?

The Queen Mary | ASV| Lielbritānija
Žanrs
IMDB
5.7 (66 balsu)
Kad fotogrāfi Erina un Patriks tiek ievesti uz kuģa kopā ar viņu mazo dēlu Lukasu, viņi atklāj notikumu virkni, kas viņu ģimeni sapina ar kuģa tumšo pagātni. Kad ap viņiem izvēršas šausmas, viņi sāk saprast, ka šajā greznajā okeāna lainerī ir daudz vairāk, nekā šķiet: tā ievērojamais mantojums slēpj vardarbīgus noslēpumus.

Terrifier | ASV
Žanrs
IMDB
5.6 (43841 balsu)
Budžets
100,000.00$
Helovīna vakarā jauna sieviete kļūst par apsēstību ar sadistisku slepkavu, kas pazīstams ar nosaukumu Art the Clown.

Sympathy for the Devil | ASV
Žanrs
Pēc tam, kad vīrietis ar ieroci ir spiests vadīt noslēpumaino pasažieri, viņš nonāk augstu likmju kaķa un peles spēlē, kurā kļūst skaidrs, ka ne viss ir tā, kā šķiet.

The Nun II | ASV
Žanrs
Filmas darbība norisinās 1956. gadā Francijā. Tiek nogalināts priesteris. Ļaunums vēršas plašumā. Visā pasaulē panākumus guvušās filmas turpinājums seko māsai Irēnai, kurai vēlreiz jāsatiekas aci pret aci ar dēmonisko mūķeni Valaku.

Cobweb | ASV| Bulgārija
Žanrs
Kad astoņus gadus vecais Pīters cenšas noskaidrot, kas rada neparastos trokšņus viņa mājas sienās, atklājas tumšs noslēpums, ko tik cītīgi glabājuši viņa vecāki.

Mad Heidi | Šveice
Žanrs
IMDB
5.5 (2726 balsu)
Budžets
2,600,000.00$
Distopiskajā Šveicē, kas ir nokļuvusi ļaunā siera tirāna fašistu varā, Heidija dzīvo tīru un vienkāršu dzīvi Šveices Alpos. Vectēvs Alpohi dara visu iespējamo, lai aizsargātu Heidiju, taču viņas ilgas pēc brīvības viņai drīz vien ieved nepatikšanās ar diktatora rokaspuišiem. Nevainīgā meitene pārvēršas par sieviešu kaujas spēku, kas vēlas atbrīvot valsti no vājprātīgajiem siera fašistiem.

Viejos | Spānija
Žanrs
IMDB
5.4 (459 balsu)
Astoņgadnieks Manuels pēc sievas pēkšņas pašnāvības nonāk demences stāvoklī, izraisot virkni paranormālu notikumu, kas pakļaus viņa ģimenes dzīvībām.

From Black
Žanrs
IMDB
5 (1166 balsu)
Jaunai mātei, kuru nomāc vainas apziņa un kauns pēc sava mazā dēla pazušanas pirms pieciem gadiem, tiek piedāvāta dīvaina iespēja uzzināt patiesību un sakārtot lietas. Vai viņa ir gatava maksāt drausmīgo cenu par iespēju atkal turēt rokās savu zēnu?

The Wrath of Becky | ASV
Žanrs
IMDB
7.4 (79 balsu)
Divus gadus pēc tam, kad viņa izbēga no vardarbīga uzbrukuma savai ģimenei, 16 gadus vecā Bekija mēģina atjaunot savu dzīvi, rūpējoties par vecāka gadagājuma sievieti - garu, vārdā Elena. Tomēr, kad vardarbīga grupa, kas pazīstama kā Dižciltīgie, ielaužas viņu mājās, uzbrūk viņiem un paņem viņu mīļoto suni, Bekijai ir jāatgriežas pie saviem vecajiem veidiem, kā aizsargāt sevi un savus mīļos.

Dark Nature | Kanāda
Žanrs
IMDB
6 (82 balsu)
Atgūstoties no vardarbīgām attiecībām, Džoja pievienojas draudzenes terapijas grupai izolētā kalnu atkāpšanās vietā. Ārsta vadīta ar eksperimentālām metodēm, grupa drīz vien ir spiesta stāties pretī briesmīgai būtnei.

Influencer | ASV| Taizeme
Žanrs
IMDB
7.9 (61 balsu)
Cīņājoties solo ceļojumā ar mugursomu Taizemē, sociālo mediju ietekmētāja Medisone satiekas ar CW, kura viegli ceļo un parāda viņai netraucētāku dzīvesveidu. Taču CW interese par viņu kļūst tumšāka.

1 2 3 4 5 6 .. 78