Šausmu filma

Malignant | ASV
Žanrs
IMDB
6.3 (62,095 balsu)
Budžets
40,000,000.00$
Medisonu miegā paralizē šokējošas slepkavību vīzijas. Bet ja nu šie murgi patiesībā ir šausminoša realitāte? Vai Medisonai var novērst šaušalīgos noziegumus?

Playhouse | Lielbritānija
Žanrs
IMDB
3.8 (239 balsu)
Pārgalvīgais Džeks Treviss ir necienīgs šausmu rakstnieks, kurš ir slavens ar auditorijas biedēšanu. Bet, kad viņš aizrauj jaunas teātra izrādes izveidošanu spoku skotu pilī, dēmoniski traucējumi no dziļas sienu sienas sāk plūst viņa nemierīgajā meitā. Kad arī viņam sāk likties satraucoši pārdabiski spēki, Džeks ir spiests rēķināties ar drausmīgajām sekām, radot tik tumšu un makabru spēli. Bet vai viņš sapratīs vēsturiskā lāsta atklāšanas bīstamību un pārtrauks rakstīt, pirms nolādēs sevi, savu personīgo saprātu un tos, kurus viņš mīl mūžīgi?

The 100 Candles Game | Jaunzēlande| Argentīna
Žanrs
IMDB
4.0 (206 balsu)
Draugu grupai šausminošā spēlē ir jāstājas pretī savām bailēm. Viņiem jāsēž pie pārējiem spēlētājiem aplī, kas izgatavots no simts svecēm, jāpaņem viena no tām un jāstāsta šausmu stāsts. Stāstot stāstus un svecot svecēm, sāks notikt dīvaini notikumi. Viņi jutīs dīvainas klātbūtnes ap sevi, kas slēpjas ēnā. Bet viņi NEDRĪKST pamest spēli, jo pretējā gadījumā viņiem nāks briesmīgs lāsts ...

Terrifier 2 | ASV
Žanrs
Pēc grēcīgas būtnes atdzīvināšanas Klauns Art atgriežas Miles apgabalā, kur viņam Halovīna naktī jāmedī un jāiznīcina pusaugu meitene un viņas jaunākais brālis. Palielinoties ķermeņa skaitam, brāļi un māsas cīnās par palikšanu dzīviem, vienlaikus atklājot Art ļaunā nodoma patieso būtību.

Wrong Turn | Vācija
Žanrs
IMDB
5.8 (1204 balsu)
Džena un draugu grupa devās pārgājienā pa Apalaču taku. Neskatoties uz brīdinājumiem turēties pie takas, pārgājieni nomaldās no kursa un pāriet uz zemi, kurā dzīvo fonds - slēpta kalnu iedzīvotāju kopiena, kas izmanto nāvējošus līdzekļus, lai aizsargātu savu dzīves veidu.

Fear of Rain | ASV
Žanrs
Pusaudžu meitenei, kas dzīvo ar šizofrēniju, rodas aizdomas, ka kaimiņš ir nolaupījis bērnu. Viņas vecāki izmisīgi cenšas viņai palīdzēt dzīvot normāli, neatklājot savus traģiskos noslēpumus, un vienīgais cilvēks, kurš viņai tic, ir Kalebs - zēns, kura pat nav pārliecināta.

Yummy | Beļģija
Žanrs
IMDB
6.0 (3301 balsu)
Jauns pāris dodas uz noplucinātu Austrumeiropas slimnīcu, lai veiktu plastiskās operācijas. Jaunā sieviete vēlas samazināt krūtis. Viņas māte nāk vēl vienu sejas pacelšanu. Klejojot pa pamestu palātu, puisis uzduras jaunai sievietei, aizķemmēts un piesiets pie operāciju galda; viņa ir eksperimentālas atjaunošanās ārstēšanas rezultāts. Viņš viņu atbrīvo, bet neapzinās, ka vienkārši izraisīja vīrusa uzliesmojumu, kas ārstus, pacientus un sievasmāti pārvērtīs par asinskāriem zombijiem.

The Vigil | ASV
Žanrs
IMDB
5.5 (2048 balsu)
Kāds vīrietis nodrošina nakts apsardzi mirušajam bijušās pareizticīgo ebreju kopienas loceklim.

Žanrs
IMDB
6.6 (14246 balsu)
Seši draugi nolīgst mediju, lai bloķēšanas laikā sarīkotu seansu, izmantojot Zoom, taču viņi saņem daudz vairāk, nekā viņi kaulējās, jo lietas ātri noiet greizi. Kad ļaunais gars sāk iebrukt viņu mājās, viņi sāk saprast, ka, iespējams, nepārdzīvos nakti.

Beyond The Sky | ASV
Žanrs
IMDB
5.7 (3528 balsu)
Budžets
1,500,000.00$
Dokumentālo filmu veidotājs dodas uz NLO kongresu Ņūmeksikā, kur satiek vietējo mākslinieku ar tumšu noslēpumu. Kad viņi seko norādēm, viņi atklāj satraucošus novērojumus un apšauba visu, kam tic, kad viņi iegrimst mīklainā Pueblo indiāņu kultūrā.

Once Upon a Time at Christmas | Kanāda| Lielbritānija
Žanrs
IMDB
3.3 (447 balsu)
Divpadsmit dienās pirms Ziemassvētkiem sniega un izolētās Vudridžas pilsētas iedzīvotājus dažādos šausminošos veidos slepkavo psihotisks Ziemassvētku vecītis un Klausa kundze. Kaut arī mazpilsētas policisti mocās, lai aizsargātu pilsētniekus, šķiet, ka slepkavību centrā ir viena jauna sieviete, kas varētu būt pēdējais upuris Ziemassvētku vecīša sarakstā. Tā kā kaušana turpinās un ķermeņi sakrājas, šķiet, ka nekas un neviens nevarēs apturēt slepkavas, pirms viņi pabeidz savu nāvējošo uzņemšanu Ziemassvētku divpadsmit dienās.

The Wolf of Snow Hollow | ASV
Žanrs
IMDB
6.3 (6199 balsu)
Stresa pilns policists cenšas nepadoties paranojai, kas satver viņa mazo kalnu pilsētiņu, kad ķermeņi parādās pēc katra pilnmēness.

1 2 3 4 5 6 .. 54