ASV

The Outpost | ASV| Bulgārija
Žanrs
Neliela ASV karavīru vienība vienatnē pie attālā kaujas priekšposteņa Keatingā, kas atrodas dziļi trīs kalnu ielejā Afganistānā, cīnās, lai koordinētā uzbrukumā aizstāvētos pret milzīgo Taliban kaujinieku spēku. Kamdejas kaujas, kā zināms, bija asiņainākais amerikāņu iesaistīšanās Afganistānas karā 2009. gadā, un Bravo karaspēks 3-61 CAV kļuva par vienu no visdekorētākajām vienībām 19 gadus ilgajā konfliktā.

Prometheus | ASV| Lielbritānija
Žanrs
IMDB
7.0 (554,320 balsu)
Budžets
130,000,000.00$
Meklējot sakrālās zināšanas, grupa zinātnieku dodas uz vistumšākajiem un nezināmākajiem Visuma nostūriem. Tieši tur, tālajās pasaulēs, atrodoties uz savu prāta un fizisko spēju robežas, viņiem nāksies iesaistīties nežēlīgā cīņā par visas cilvēces nākotni...

Debt Collectors | ASV
Žanrs
turpinājums parādu piedzinējam

After We Collided | ASV
Žanrs
Balstīts uz tāda paša nosaukuma grāmatu.

The Last Vermeer | ASV
Žanrs
IMDB
6.8 (129 balsu)
Karavīrs un Nīderlandes pretošanās loceklis izmeklē nozagto mākslu pēc Otrā pasaules kara, ieskaitot Vermēri, ko nacistiem pārdevis kvēls viltotājs.

Survive the Night | ASV
Žanrs
Negodīgu ārstu un viņa ģimeni savās mājās tur ķīlnieki, kad noziedznieki rīkojas, kad notikusi neveiksmīga laupīšana, kas viņiem prasa tūlītēju medicīnisko palīdzību.

Jeepers Creepers 2 | ASV
Žanrs
IMDB
5.6 (56528 balsu)
Budžets
17,000,000.00$
Pēc 23 šausminošām dienām, kad aizēnojusies cilvēku miesa, sena būtne, kas pazīstama kā Creeper, sāk galīgo nesaudzīgo barošanas neprātu, terorizējot universitāšu basketbolistu, karsējmeiteņu un treneru grupu, kas iesprostoti uz attāla lielceļa, kad viņu autobuss apstājas. Izbiedētā grupa ir spiesta sanākt kopā un cīnīties pret spārnoto radību, kura ir noliecusies, lai pabeigtu savu grizlīgo rituālu.

Hair High | ASV
Žanrs
IMDB
6.8 (827 balsu)
Bila Plimptona gotiskā 50. gadu vidusskolas komēdija par mīlas trīsstūri, kas notiek šausmīgi nepareizi. Divi noslepkavotie tīņi atgriežas no kapa, tad dodas pie viņu prom, lai atriebtos.

Galaxy Quest | ASV
Žanrs
IMDB
7.3 (143700 balsu)
Budžets
45,000,000.00$
Astoņdesmito gadu sci-fi šova zvaigznes, kas tagad iztiek ar atkārtotiem skrējieniem un sci-fi konvencijām, tiek starotas uz citplanētiešu kosmosa kuģa. Uzskatot, ka izlases varonīgās ekrāna drāmas ir reālas dzīves piedzīvojumu vēsturiski dokumenti, citplanētiešu grupa vēršas pie izlases dalībniekiem pēc palīdzības viņu centienos pārvarēt nomācošo režīmu savā Saules sistēmā.

Crossroads | ASV
Žanrs
IMDB
3.5 (37801 balsu)
Budžets
12,000,000.00$
Trīs draugi sapulcējas un aprok kasti, veidojot paktu, lai to atvērtu pusnaktī pēc vidusskolas absolvēšanas. Mazajā Gruzijas pilsētā, kurā viņi dzīvo, drīz vien lietas mainās. Viens no tiem ir garām nevainojams, viens ir saderinājies prom karaliene, bet otrs ir grūtniece, kas ir izstumta. Izlaiduma naktī viņi atver kasti un nodibina sarunu. Pēkšņi tiek parādīta tēma par viņas došanos uz Losandželosu, lai noklausītos ierakstu līgumu. Viņi visi nolemj iet kopā, un viņi aiziet. Ar nelielu naudu viņi devās ceļā ar puisi vārdā Bens. Kad viens no viņiem otram paziņo baumas, ka viņš varētu būt slepkavības maniaks, viņi visi viņu biedē. Kad viņi sasniedz LA, Lūsija iemīlas Bānā un pret tēva vēlmēm, viņa paliek un dodas uz klausīšanos.

The Lookalike | ASV
Žanrs
IMDB
5.4 (2154 balsu)
Divi kropļi, kas meklē narkotiku pavēlnieka mīlestības interesi, motivējas, lai atrastu līdzīgu pēc tam, kad viņa negaidīti nomirst.

Jeepers Creepers | Vācija| ASV
Žanrs
IMDB
6.2 (107174 balsu)
Budžets
10,000,000.00$
Koledžas vecuma brālis un māsa no pavasara brīvdienām iegūst vairāk, nekā viņi bija nolēmuši, dodoties mājās. Kad brāļojošie brāļi un māsas redzējuši, kā rāpojošs kravas automašīnas vadītājs iemet ķermeņa somas kanalizācijā netālu no pamestas baznīcas, viņi to izmeklē. Slikts gājiens! Atverot neizsakāmā ļaunuma Pandoras kasti, pārim jābēg par savu dzīvību - ar briesmīgu "formu" karstās vajāšanas laikā.

1 2 3 4 5 6 .. 359