ASV

Beerfest | ASV
Žanrs
IMDB
6.3 (63520 balsu)
Budžets
17,500,000.00$
Galvenais sižets risinās par diviem brāļiem, kas dodas uz Vāciju, uz Oktoberfest'u, kad viņi atklāj, ka tur notiek gadsimtiem vecas sacensības alus dzeršanā. Diemžēl viņus piekauj un viņi dodas atpakaļ uz ASV, kur savāc komandu ar labākajiem dzērājiem valstī.

Chocolate City | ASV
Žanrs
IMDB
3.9 (1003 balsu)
Sarežģītos apstākļos nonākuša koledžas studenta, dzīve acumirklī izmainās, kad viņš iepazīstas ar vīriešu striptīzkluba īpašnieku, kurš jaunekli pārliecina uzstāties viņa klubā amatieru naktī.

Oceans Rising | ASV
Žanrs
IMDB
2.4 (1658 balsu)
Pēc tam, kad tiek ignorēti viņa brīdinājumi par Zemi iznīcinošo plūdu, zinātnieks uzbūvē masīvu šķirstu. Bet, kad būs acīmredzams, ka notiks katastrofa, tie, kas ļaunprātīgi izturējās pret zinātnieku, tagad izmisumā vēršas pie viņa, iekāpdami šķirstā un meklējot viņa atbildes, pirms pasaule noslīkst nebeidzamā jūrā.

Big Legend | ASV
Žanrs
IMDB
4.9 (2267 balsu)
Bijušais karavīrs dodas Klusā okeāna ziemeļrietumos, lai atklātu patiesību, kas slēpjas viņa līgavaiņa pazušanā.

Alone | ASV
Žanrs
IMDB
4.7 (465 balsu)
Kad notiek uzliesmojums, Aidans aizbarikādējas savā dzīvoklī un sāk normēt pārtiku. Viņa kompleksu pārņem inficētie Kliedzēji, un pasaulei sabrūkot haosā, viņš paliek pilnīgi viens, cīnoties par savu dzīvību.

Žanrs
IMDB
5.4 (18722 balsu)
Izplestās, anonīmās pilsētas tumšajā sirdī divi slepkavas veic ļaunu misiju, skolotājs cīnās ar letālu slimību, un mīklains sētnieks un ziņkārīga viesmīle ved bīstamu dubultu dzīvi. Slepkavojošās sekas atraisās naktī, kad viņu dzīve savijas no noslēpumaina noziedznieka, kurš ir ellē pakļauts atriebībai, rokās.

Žanrs
IMDB
8.6 (1610 balsu)
Budžets
100,000,000.00$
Pirmais pasaules karš, Rietumu fronte, diviem jauniem britu kareivjiem tiek dots praktiski neizpildāms uzdevums – nokļūt ienaidnieka aizmugurē, lai nogādātu ziņojumu, kas ļautu izglābt ievērojamu skaitu kareivju no drošas nāves.

Life of Crime | ASV
Žanrs
IMDB
5.8 (17011 balsu)
Budžets
12,000,000.00$
Divi parastie noziedznieki saņem vairāk, nekā viņi kaulējās pēc tam, kad nolaupīja korumpēta nekustamā īpašuma attīstītāja sievu, kura neuzrāda interesi samaksāt izpirkuma maksu 1 miljona dolāru apmērā par viņas drošu atgriešanos.

Blithe Spirit | ASV| Lielbritānija
Žanrs
IMDB
6.4 (5 balsu)
Spirituālistu vidē ir seanss rakstniekam, kurš cieš no rakstnieku bloķēšanas, bet nejauši izsauc savas mirušās pirmās sievas garu, kas noved pie arvien sarežģītāka mīlas trijstūra ar viņa pašreizējo piecu gadu sievu.

Wedding Daze | ASV
Žanrs
IMDB
5.6 (15033 balsu)
Zaudējis sapņu sievieti, Andersons ir pārliecināts, ka nekad vairs nemīlēs. Bet pēc labākā drauga aicinājuma viņš spontāni ierosina neapmierinātai viesmīlei vārdā Keitija, un nevainīga uzdrīkstēšanās pārvēršas par tādu mīlestību, kādu abi ir meklējuši visu laiku.

No Way Jose | ASV
Žanrs
IMDB
4.5 (665 balsu)
Hosē Sterns, kādreizējais indirokers, kurš atkāpās no spēlēšanas bērnu dzimšanas dienas ballītēs, savā dzīvē ir uz 40 gadu vecuma robežas un atrodas krustcelēs.

Hot Tub Time Machine 2 | ASV
Žanrs
IMDB
5.1 (36526 balsu)
Budžets
14,000,000.00$
Kad Lū, kurš kļuvis par "interneta tēvu", nošauj nezināms uzbrucējs, Džeikobs un Niks atkal sadedzina laika mašīnu, lai glābtu savu draugu.

1 2 3 4 5 6 .. 370