ASV

Poolman | ASV
Žanrs
IMDB
4.6 (163 balsu)
Seko nelaimīgam sapņotājam un topošajam filozofam, kurš pavada dienas, pieskatot Taitian Tiki daudzdzīvokļu mājas baseinu saulainā Losandželosā. Kad viņš atklāj lielāko ūdens aplaupīšanu, viņš dara visu iespējamo, lai aizsargātu savu dārgo LA.

Damaged | ASV| Lielbritānija
Žanrs
IMDB
4.5 (1844 balsu)
Piecus gadus atpakaļ, sērijveida slepkava turēja bailēs visu Čikāgu, taču tā arī nenotverts, pazuda bez pēdām. Policijas detektīva rokās nonāk informācija, ka Skotijā ir paveiktas slepkavības, kuras pēc rokraksta atgādina neatklātos noziegumus Čikāgā. Detektīvam nekas cits neatkliek, kā doties uz otru pasaules malu, lai beidzot pabeigtu kādreiz iesākto darbu.

Sting | ASV| Austrālija
Žanrs
IMDB
6 (612 balsu)
No 26. aprīļa atklāsies tavas lielākās bailes un tavas smadzenes pārņems šausminošs murgs. Tevi pavadīs auksti sviedri, nemiers un trīsas, un tu tiksi ievests zirnekļu apsēstā pagrabā…

The Greatest Hits | ASV
Žanrs
IMDB
6.2 (2237 balsu)
Harieta atklāj, ka māksla atdarina dzīvi, kad viņa atklāj, ka noteiktas dziesmas var viņu atgriezt laikā — tiešā nozīmē. Kamēr viņa pārdzīvo pagātni ar romantiskām atmiņām par savu bijušo draugu, viņas ceļošana laikā sastopas ar jaunu mīlestības interesi par tagadni. Dodoties ceļojumā pa hipnotisku saikni starp mūziku un atmiņu, viņa prāto – vai tomēr viņa varētu mainīt pagātni?

Bag of Lies | ASV
Žanrs
IMDB
4.9 (88 balsu)
Izmisīgi tiecoties izglābt savu mirstošo sievu, Mets pievēršas The Bag — senai relikvijai ar tumšu maģiju. Izārstēšanai ir nepieciešams atvēsinošs rituāls un stingri noteikumi. Sievai izārstējot, Metta veselais saprāts atšķetinās, saskaroties ar šausminošām sekām.

For the Birds | ASV
Žanrs
IMDB
8 (33978 balsu)
Viens pēc otra uz telefona vadu tup mazo putnu bars. Sēžot cieši kopā, ir pietiekami daudz problēmu, un tad uzrodas liels apreibināts putns, kas mēģina viņiem pievienoties. Spalvputni nevar par viņu pasmieties – un viņu kliķes mentalitāte beigu beigās izrādās apkaunojoša.

Peter Five Eight | ASV
Žanrs
IMDB
6.1 (118 balsu)
Sems, šķietami nosvērts un krāšņs nekustamo īpašumu aģents nelielā kalnu kopienā, atklājas kā nesavaldīgs un nemierīgs alkoholiķis ar tumšu noslēpumu, kad kādu dienu pilsētā parādās harizmātisks vīrietis, vārdā Pīters. Viņai cenšoties atturēt savu dzīvi no izjaukšanas, Pīters pēc sava varenā un ēnas priekšnieka Loka kunga pavēles meklē informāciju vecākam kolēģim, vārdā Brenda.

Sleeping Dogs | ASV
Žanrs
IMDB
6 (4011 balsu)
Rojs Frīmens, bijušais slepkavību detektīvs ar lauztu atmiņu, ir spiests vēlreiz izskatīt lietu, kuru viņš neatceras. Kamēr vīrieša dzīvība karājas uz nāves sodu, Frīmenam ir jāapkopo brutālie pierādījumi no desmit gadus vecas slepkavības izmeklēšanas, atklājot draudīgu apglabātu noslēpumu un nodevību tīklu, kas saistīts ar viņa pagātni. Ar tikai instinktiem uzticēties, viņš saskaras ar vēsu patiesību — dažreiz vislabāk ir ļaut guļošajiem suņiem melot.

Late Night with the Devil | ASV| Austrālija| Apvienotie Arābu Emirāti
Žanrs
IMDB
7.2 (19084 balsu)
1977. gada vēlu vakara sarunu šova tiešraide notiek šausmīgi nepareizi, izraisot ļaunumu nācijas dzīvojamās istabās.

Prey | ASV
Žanrs
IMDB
4.5 (1682 balsu)
Jauns pāris ir spiests pamest savu kristiešu misionāru iecirkni Kalahari tuksnesī, jo ekstrēmistu kaujinieku banda viņam draudējusi ar nāvi. Pēc lidmašīnas avārijas viņiem jācīnās ar cilvēku un zvēru par savu dzīvību.

Žanrs
IMDB
5.9 (1466 balsu)
Novakas jaunkundze pievienojas starptautiskas internātskolas personālam, lai pasniegtu apzinātas ēšanas stundu, un izveido ciešu saikni ar pieciem studentiem, kas galu galā uzņem bīstamu pagriezienu.

The American Society of Magical Negroes | ASV
Žanrs
IMDB
2.8 (7383 balsu)
Jauns vīrietis Arens tiek savervēts slepenā burvju melnādaino cilvēku sabiedrībā, kuri velta savu dzīvi ārkārtīgi svarīgam mērķim: balto cilvēku dzīves atvieglošanai.

1 2 3 4 5 6 .. 561