Filmas

We Will Rock You
Žanrs
IMDB
8.6 (998 balsu)
Šajā satriecošajā koncertfilmā Fredijs un kolēģi izpilda virkni hitu, tostarp We Will Rock You un Bohemian Rhapsody, 18 000 cilvēku priekšā Monreālas forumā.

Une belle course | Francija| ASV
Žanrs
IMDB
7 (1794 balsu)
Budžets
2,900,000.00$
Šķietami vienkāršs brauciens ar taksometru pāri Parīzei izvēršas par dziļu meditāciju par šofera realitāti, kura personīgā dzīve ir sašķobīta, un viņa biļeti, vecāka gadagājuma sievieti, kuras siltums neļauj viņai šokēt pagātni.

劇場版 天元突破グレンラガン 螺巌篇 | Japāna
Žanrs
IMDB
8 (1226 balsu)
Septiņus gadus pēc spirālveida karaļa sakāves Saimonam un Dai-Gurrena brigādei jādodas kosmosa plašumos, lai pieveiktu jaunus draudus un glābtu Visumu.

Bring Him to Me | Austrālija
Žanrs
IMDB
5.6 (875 balsu)
Saskaņā ar nežēlīgā noziedzības priekšnieka pavēli aizbēgušam šoferim ir jācīnās ar savu sirdsapziņu un jānogādā nenojaušais apkalpes loceklis, lai izpildītu nāvessodu. Priekšā garš brauciens.

Танцуй, Селёдка! | Krievija
Žanrs
Žanna atgriežas no Maskavas uz savu bērnības pilsētu, uzzinot, ka viņas tēvs mirst. Viņa nesazinājās ar viņu pēdējos 20 gadus pēc tam, kad viņš pameta savu ģimeni. Žannai nav laika noķert viņu dzīvu, un viņa plāno atgriezties Maskavā tūlīt pēc bēru organizēšanas. Taču stāsts iegūst jaunu pavērsienu: tēva līķis atdzīvojas. Viņš pieprasa pavadīt pēdējo dienu kopā.

Панические атаки | Krievija
Žanrs
IMDB
5.2 (5 balsu)
Astoņpadsmitgadīgā Vika, lai atveseļotos no slimības, kas savā ciemā tiek uzskatīta par dēmonisku apsēstību, plāno aizbēgt un palikt kaimiņos Norvēģijā. Viņas veids ir daudz biedējošāks nekā atrast vietējo līgavaini vai atrast darbu.

Todos los nombres de Dios | Spānija
Žanrs
IMDB
5.8 (934 balsu)
Pēc iesaistīšanās teroraktā Santi, taksometra vadītāju, sagrābj ķīlnieku vienam no vainīgajiem.

劇場版 天元突破グレンラガン 紅蓮篇 | Japāna
Žanrs
IMDB
7.6 (1816 balsu)
Saimons un Kamina dzīvo pazemes pilsētā, kuru uzrauga ciema priekšnieks. Kad Saimons uzdur artefaktu un zvēri iebrūk no virsmas, Saimons un Kamina saceļas pret viņiem.

Burrow | ASV
Žanrs
IMDB
7.4 (731 balsu)
Jauna trusis dodas ceļojumā, lai izraktu savu sapņu urbumu, lai gan viņai nav ne jausmas, ko viņa dara.

Farang | Francija
Žanrs
IMDB
6.4 (942 balsu)
Budžets
4,920,000.00$
Sems ir profesionāls bokseris, kurš drīz tiks atbrīvots no cietuma. Atrodoties nosacīti, pagātne viņu panāk, un viņam neatliek nekas cits kā bēgt. Pēc pieciem gadiem viņš kopā ar sievu un viņas meitu ir atjaunojis vienkāršu dzīvi eksotiskā salā Taizemē, bet, kad viņu šantažē bīstams vietējais krusttēvs, viņam jādodas uz bīstamu narkotiku kontrabandas misiju, kuras rezultātā notiek traģēdija. Tagad ir tikai viens mērķis: meklēt nežēlīgu atriebību.

Night Swim | ASV
Žanrs
IMDB
5 (695 balsu)
Budžets
15,000,000.00$
Bijušais augstākās līgas beisbola spēlētājs, kurš slimības dēļ spiests atstāt lielo sportu, kopā ar sievu un bērniem pārceļas uz jaunām mājām. Slepus cerot tomēr kādreiz atkal atgriezties profesionālajā sportā, Rejs pārliecina sievu, ka jaunās mājas mirdzoši zilais piemājas peldbaseins sagādās prieku bērniem un nodrošinās viņam fizisko terapiju. Taču kāds tumšs noslēpums mājas pagātnē atraisīs ļaunu spēku, kas ģimeni ievilks neizbēgamās šausmu dzīlēs.

아줌마 | Koreja| Singapūra
Žanrs
IMDB
6.9 (334 balsu)
Ar korejiešu ziepju operām apsēsta atraitne pirmo reizi mūžā dodas uz ārzemēm un Seulā atrod vairāk, nekā kaulējās.

1 2 3 4 5 6 .. 936