Trilleris

Bullet Train | ASV
Žanrs
IMDB
7.4 (141,770 balsu)
Budžets
90,000,000.00$
Kāds neveiksmju vajāts slepkava ar segvārdu Bizbizmārīte pēc kārtējā nesekmīgā uzdevuma nolēmis savu darbiņu paveikt klusi un mierīgi. Liktenim tomēr ir savi plāni. Jaunākā misija viņu noved pasaulē ātrākajā vilcienā aci pret aci ar nāvējošiem konkurentiem no visas pasaules. Visu slepkavu mērķi ir saistīti, tomēr pretrunīgi. Vai Bizbizmārītem izdosies izkāpt no vilciena?

Malignant | ASV
Žanrs
IMDB
6.3 (62,095 balsu)
Budžets
40,000,000.00$
Medisonu miegā paralizē šokējošas slepkavību vīzijas. Bet ja nu šie murgi patiesībā ir šausminoša realitāte? Vai Medisonai var novērst šaušalīgos noziegumus?

Playhouse | Lielbritānija
Žanrs
IMDB
3.8 (239 balsu)
Pārgalvīgais Džeks Treviss ir necienīgs šausmu rakstnieks, kurš ir slavens ar auditorijas biedēšanu. Bet, kad viņš aizrauj jaunas teātra izrādes izveidošanu spoku skotu pilī, dēmoniski traucējumi no dziļas sienu sienas sāk plūst viņa nemierīgajā meitā. Kad arī viņam sāk likties satraucoši pārdabiski spēki, Džeks ir spiests rēķināties ar drausmīgajām sekām, radot tik tumšu un makabru spēli. Bet vai viņš sapratīs vēsturiskā lāsta atklāšanas bīstamību un pārtrauks rakstīt, pirms nolādēs sevi, savu personīgo saprātu un tos, kurus viņš mīl mūžīgi?

Body Brokers | ASV
Žanrs
IMDB
5.9 (10 balsu)
Jūta un viņa draudzene Opāla ir narkomāni, kas dzīvo Ohaio lauku ielās. Pēc tam, kad viņu pieņēma darbā ķermeņa mākleris Vuds un piedāvāja ārstēties Losandželosā, Vuds paņem Jūtu zem paspārnes un iepazīstina ar ārstniecības centra magnātu Vinu. Vuds un Vins ienes Jūtu savā ienesīgajā un nelegālajā darījumā, kur dzīvības glābšana ir otrajā vietā.

Wrong Turn | Vācija
Žanrs
IMDB
5.8 (1204 balsu)
Džena un draugu grupa devās pārgājienā pa Apalaču taku. Neskatoties uz brīdinājumiem turēties pie takas, pārgājieni nomaldās no kursa un pāriet uz zemi, kurā dzīvo fonds - slēpta kalnu iedzīvotāju kopiena, kas izmanto nāvējošus līdzekļus, lai aizsargātu savu dzīves veidu.

Fear of Rain | ASV
Žanrs
Pusaudžu meitenei, kas dzīvo ar šizofrēniju, rodas aizdomas, ka kaimiņš ir nolaupījis bērnu. Viņas vecāki izmisīgi cenšas viņai palīdzēt dzīvot normāli, neatklājot savus traģiskos noslēpumus, un vienīgais cilvēks, kurš viņai tic, ir Kalebs - zēns, kura pat nav pārliecināta.

Judas and the Black Messiah | ASV
Žanrs
Bils O'Nīls iefiltrējas FBI aģenta Mičela un J. Edgara Hūvera melnajās pantērās. Kad Melnās panteras priekšsēdētājs Freds Hemptons paceļas, dodoties ceļā uz citu revolucionāru, kaujas algas ir O'Nīla dvēselei.

R.I.A. | Lielbritānija
Žanrs
IMDB
5.4 (482 balsu)
2040. gadā vīrietis uzlauza humanoīdo AI sievieti, kura ir spiesta nolaupīt ASV viceprezidenta dēlu un izpildīt viņu tiešraidē TV, jo vainīgais meklē atriebību par paša dēla nāvi.

Ампир V | Vācija| ASV| Krievija
Žanrs
Stāsts par to, kā 19 gadus vecais iekrāvējs Romāns Štorkins kļūst par vampīru un saņem Rama II titulu.

The Vigil | ASV
Žanrs
IMDB
5.5 (2048 balsu)
Kāds vīrietis nodrošina nakts apsardzi mirušajam bijušās pareizticīgo ebreju kopienas loceklim.

Beyond The Sky | ASV
Žanrs
IMDB
5.7 (3528 balsu)
Budžets
1,500,000.00$
Dokumentālo filmu veidotājs dodas uz NLO kongresu Ņūmeksikā, kur satiek vietējo mākslinieku ar tumšu noslēpumu. Kad viņi seko norādēm, viņi atklāj satraucošus novērojumus un apšauba visu, kam tic, kad viņi iegrimst mīklainā Pueblo indiāņu kultūrā.

Crown Vic | ASV
Žanrs
IMDB
6.5 (3,831 balsu)
Budžets
3,600,000.00$
Viena neaizmirstama nakts patruļnieku virsnieka Reja Mandela un viņa praktikanta, vērienīgā iesācēju policista Nika Holanda dzīvē LAPD Olimpiskajā divīzijā. Tā kā divi policistu slepkavas atrodas brīvā dabā un meklē jaunus mērķus, Mandelam un Holandam ir jācīnās ar pilsētu, kas gatavojas vārīties, kā arī ar Džeku VanZandtu, kas nav notriekts negodīgs policists, lai atmaksātos savvaļas patruļas zonā.

1 2 3 4 5 6 .. 148