Trilleris

The Child Remains | Kanāda
Žanrs
IMDB
4.6 (343 balsu)
Gaidītā pāra intīmā nedēļas nogale pārvēršas par teroru, kad viņi atklāj savu nošķirto lauku krodziņu, kur vajā dzemdību namu, kurā tika noslepkavoti zīdaiņi un mātes.

Survive the Night | ASV
Žanrs
Negodīgu ārstu un viņa ģimeni savās mājās tur ķīlnieki, kad noziedznieki rīkojas, kad notikusi neveiksmīga laupīšana, kas viņiem prasa tūlītēju medicīnisko palīdzību.

Jeepers Creepers 2 | ASV
Žanrs
IMDB
5.6 (56528 balsu)
Budžets
17,000,000.00$
Pēc 23 šausminošām dienām, kad aizēnojusies cilvēku miesa, sena būtne, kas pazīstama kā Creeper, sāk galīgo nesaudzīgo barošanas neprātu, terorizējot universitāšu basketbolistu, karsējmeiteņu un treneru grupu, kas iesprostoti uz attāla lielceļa, kad viņu autobuss apstājas. Izbiedētā grupa ir spiesta sanākt kopā un cīnīties pret spārnoto radību, kura ir noliecusies, lai pabeigtu savu grizlīgo rituālu.

The Lookalike | ASV
Žanrs
IMDB
5.4 (2154 balsu)
Divi kropļi, kas meklē narkotiku pavēlnieka mīlestības interesi, motivējas, lai atrastu līdzīgu pēc tam, kad viņa negaidīti nomirst.

Jeepers Creepers | Vācija| ASV
Žanrs
IMDB
6.2 (107174 balsu)
Budžets
10,000,000.00$
Koledžas vecuma brālis un māsa no pavasara brīvdienām iegūst vairāk, nekā viņi bija nolēmuši, dodoties mājās. Kad brāļojošie brāļi un māsas redzējuši, kā rāpojošs kravas automašīnas vadītājs iemet ķermeņa somas kanalizācijā netālu no pamestas baznīcas, viņi to izmeklē. Slikts gājiens! Atverot neizsakāmā ļaunuma Pandoras kasti, pārim jābēg par savu dzīvību - ar briesmīgu "formu" karstās vajāšanas laikā.

The Game | ASV
Žanrs
IMDB
7.8 (331498 balsu)
Budžets
50,000,000.00$
Par godu dzimšanas dienai Sanfrancisko baņķieris Nikolass Van Ortons, finanšu ģēnijs un aukstasinīgs vientuļnieks, no sava jaunākā brāļa Konrāda saņem neparastu dāvanu: dāvanu sertifikātu, lai spēlētu unikālu spēles veidu. Gandrīz nanosekundē Nikolajs nonāk bīstamā, nepārtraukti mainīgā noteikumu komplektā, nespējot atšķirt, kur beidzas šarāde un sākas realitāte.

Smokin' Aces 2: Assassins' Ball | ASV| Kanāda
Žanrs
IMDB
5.1 (12730 balsu)
Budžets
8,000,000.00$
FIB uzzina, ka mīklainais misters Leko plāno Valtera Vida slepkavību. Ir nolīgta algotu slepkavu brigāde, piesolot tiem lielu atlīdzību. Starp algotņiem ir arī atjautīga skaistule, kura savu darbu veic visai oriģināli, maskēšanās meistars un daudzi citi kolorīti speciālisti.

48 Hours to Live | ASV
Žanrs
IMDB
4.1 (421 balsu)
Budžets
101.00$
Vientuļš, svaigs rehabilitācijas laiks, kuru nomedījušas abas likuma puses, atgriežas mājās, lai atrisinātu savas māsas slepkavību, un nonāktu atriebības spēlē LA kluba apritē.

Deadman Standing | ASV
Žanrs
IMDB
4.8 (201 balsu)
Patiesais stāsts par nesen novājinātu likumsargu, kurš sadraudzējas ar zēnu, kurš mirst no tuberkulozes, un vietējā bordeļa kundzi, kamēr viņu pilsētu politiski un vardarbīgi apsteidz neapdomīgu lopkopju bandas no Teksasas.

Viper Club | ASV
Žanrs
IMDB
5.5 (478 balsu)
ER medmāsa Helēna Sterlinga cīnās, lai atbrīvotu savu pieaugušo dēlu - žurnālistu, kuru sagūstījuši Tuvo Austrumu teroristi. Pēc sienām ar FBI un valsts aģentūrām viņa atklāj slepenu žurnālistu, advokātu un filantropu kopienu, kas varētu palīdzēt.

Camino | ASV
Žanrs
IMDB
4.9 (920 balsu)
Fotožurnālists iegūst vairāk, nekā viņa bija kaulējies, kad viņa Kolumbijas džungļos fotografē ēnainu reliģisko figūru, izraisot lidojumu un cīnoties par savu dzīvību.

Women Who Kill | ASV
Žanrs
IMDB
5.4 (546 balsu)
Morgans un Žans labi strādā kopā kā patiesi noziedzības aptaujātāji, jo kā pāris viņi nedarbojās labi. Tomēr, kad Morgans izveido jaunas attiecības ar noslēpumaino Simonu, viņu kopīgā interese pārvēršas aizdomās, paranojā un bailēs.

1 2 3 4 5 6 .. 138