Trilleris

DarkGame | Lielbritānija
Žanrs
IMDB
5.2 (744 balsu)
Apņēmīgs detektīvs sacenšas ar laiku, lai apturētu sagrozītu spēļu šovu tumšajā tīmeklī, kur gūstekņi ir spiesti sacensties par savu dzīvību.

Red Right Hand | ASV
Žanrs
Kešs cenšas dzīvot godīgu un klusu dzīvi, taču, kad Lielais Kaķis piespiež viņu atgriezties viņas dienestā, viņš izrādās spējīgs uz visu, lai aizsargātu pilsētu un vienīgo ģimeni, kas viņam palikusi.

Altered Reality | ASV
Žanrs
Olivera dzīve pārvēršas ar citplanētiešu iezīmētām brīnumzālēm, bagātībām, ģimenes problēmām un pazudušo meitu filmā “Izmainītā realitāte” — aizraujošs stāsts par izpirkšanu un izvēlēm.

No Way Up | Lielbritānija
Žanrs
IMDB
5 (396 balsu)
Personāži no dažādām vidēm tiek samesti kopā, kad lidmašīna, ar kuru viņi ceļo, ietriecas Klusajā okeānā. Sākas murgaina cīņa par izdzīvošanu, kad beidzas gaisa padeve un no visām pusēm iezogas briesmas.

Out of Darkness | ASV| Lielbritānija
Žanrs
IMDB
6.2 (635 balsu)
Vecajā akmens laikmetā atšķirīga agrīno cilvēku banda apvienojas, meklējot jaunu zemi. Bet, kad viņiem ir aizdomas, ka viņus medī ļaundabīga, mistiska būtne, klans ir spiests stāties pretī briesmām, kuras viņi nekad nav paredzējuši.

Land of Bad | ASV| Austrālija
Žanrs
IMDB
6.5 (159 balsu)
Budžets
18,000,000.00$
Kad Delta spēku īpašā operācijas misija noiet ļoti nepareizi, Gaisa spēku bezpilota lidaparāta pilotam Rīperam ir 48 stundas, lai atrisinātu to, kas izvērtās mežonīgā glābšanas operācijā. Bez ieročiem un bez saziņas, izņemot augšējo dronu, zemes misija pēkšņi kļūst par pilna mēroga kauju, kad ienaidnieks atklāj komandu.

악마들 | Koreja
Žanrs
IMDB
5.9 (359 balsu)
Pirms diviem gadiem sērijveida slepkavam zaudējis savu kolēģi, kurš arī bija viņa svainis, slepkavību detektīvs Džejs Hvans nespēj apvaldīt naidu pret slepkavu un ar galvu ienirst brutālā slepkavas medībās. Džē Hvans beidzot sastopas aci pret aci ar slepkavu Jin Hyuk, taču vajāšanas karstumā viņi nonāk negadījumā. Pamostoties slimnīcā, Džejs Hvans saprot, ka viņa ķermenis ir nomainīts ar slepkavas ķermeni. Lai aizsargātu savu ģimeni un atklātu šī ķermeņa slēdža noslēpumu, Džejs Hvans sāk izmisīgu vajāšanu.

Правда | Krievija
Žanrs
Atkal kņada mazā Volgas pilsētiņā, atkal pazuda meitene, atkal meklē maniaku. Žeņa ir vienīgā, kas zina patiesību: bērna nāve bija nelaimes gadījums. Patiesībā meitene nomira gandrīz viņa acu priekšā. Tikai viņš neuzdrošinās nevienam pateikt šo patiesību. Fakts ir tāds, ka Žeņa pirms pāris dienām tika atbrīvota no cietuma, un mirušā bērna māsa ir Ženijas bijusī draudzene, kas viņu pameta. Ideāls apsūdzēts. Un Žeņa uzsāk grūtu, pazemojošu, bīstamu operāciju, lai slepeni apglabātu līķi, taču, ja viņš savā viltībā spēs aiziet līdz galam, viņš pazaudēs sevi.

Bring Him to Me | Austrālija
Žanrs
IMDB
5.6 (875 balsu)
Saskaņā ar nežēlīgā noziedzības priekšnieka pavēli aizbēgušam šoferim ir jācīnās ar savu sirdsapziņu un jānogādā nenojaušais apkalpes loceklis, lai izpildītu nāvessodu. Priekšā garš brauciens.

Todos los nombres de Dios | Spānija
Žanrs
IMDB
5.8 (934 balsu)
Pēc iesaistīšanās teroraktā Santi, taksometra vadītāju, sagrābj ķīlnieku vienam no vainīgajiem.

Night Swim | ASV
Žanrs
IMDB
5 (695 balsu)
Budžets
15,000,000.00$
Bijušais augstākās līgas beisbola spēlētājs, kurš slimības dēļ spiests atstāt lielo sportu, kopā ar sievu un bērniem pārceļas uz jaunām mājām. Slepus cerot tomēr kādreiz atkal atgriezties profesionālajā sportā, Rejs pārliecina sievu, ka jaunās mājas mirdzoši zilais piemājas peldbaseins sagādās prieku bērniem un nodrošinās viņam fizisko terapiju. Taču kāds tumšs noslēpums mājas pagātnē atraisīs ļaunu spēku, kas ģimeni ievilks neizbēgamās šausmu dzīlēs.

The Bricklayer | ASV
Žanrs
IMDB
5 (2750 balsu)
Kāds šantažē CIP, slepkavojot ārzemju žurnālistus un liekot izskatīties, ka aģentūra ir atbildīga. Kad pasaule sāk apvienoties pret ASV, CIP ir jāizved pensijā savs izcilākais un dumpīgākais darbinieks, liekot viņam stāties pretī savai rūtainajai pagātnei, atšķetinot starptautisku sazvērestību.

1 2 3 4 5 6 .. 197