Trilleris

Manodrome | ASV| Lielbritānija
Žanrs
IMDB
5.4 (337 balsu)
Ralfijs ir Uber vadītājs un topošais kultūrists, kurš tiek iemiesots libertārā vīrišķības kultā un zaudē satvērienu ar realitāti, kad pamostas viņa apspiestās vēlmes.

Fatum | Francija| Spānija
Žanrs
IMDB
5.9 (1041 balsu)
Pēc padoma saņemšanas kompulsīvais spēlmanis Serhio atgriežas likmju namā, cenšoties atgūt visu zaudēto naudu, taču vietā iebrūk cits spēlētājs ar ieroci, un šāviens mainīs viņa dzīvi uz visiem laikiem.

Death on the Border | Lielbritānija
Žanrs
IMDB
5.7 (34 balsu)
Divas apņēmīgas sievietes sacenšas, lai izvairītos no vardarbīgajām attiecībām ar netīro detektīvu, kas atrodas pašā zemākajā līmenī, un ir apņēmības pilnas pārcelt meitenes, kuras seksuāli tirgoja pāri Meksikas robežai.

다음 소희 | Koreja
Žanrs
IMDB
7.3 (769 balsu)
Vidusskolniece Sohee sāk apmācību darbā zvanu centrā, taču viņa saskaras ar mantkārīgās kompānijas spiedienu. Detektīvs Oh Yu-jin, kuram ir kaut kas kopīgs ar Sohi, sāk sekot pēdām, lai atklātu patiesību.

Suitable Flesh | ASV
Žanrs
IMDB
5.4 (1528 balsu)
Pēc savas jaunās pacientes noslepkavošanas kādreiz cienījamais psihiatrs bezpalīdzīgi vēro, kā viņas dzīve iegriežas murgainā virpulī, kurā valda pārdabiska histērija un šausminošas nāves, kas viss ir saistīts ar šķietami neapturamu seno lāstu.

The Killer | ASV
Žanrs
IMDB
7.4 (6335 balsu)
Budžets
175,000,000.00$
Pēc liktenīgā gandrīz nokavētā gadījuma slepkava cīnās ar saviem darba devējiem, un viņš uzstāj, ka viņš starptautiskās medībās nav personisks.

The Marsh King's Daughter | ASV
Žanrs
IMDB
6.3 (601 balsu)
Helēnas šķietami ikdienišķā dzīve glabā tumšu un bīstamu patiesību – viņas atsvešinātais tēvs ir bēdīgi slavenais Purva karalis – vīrs, kurš gadiem ilgi turēja viņu un viņas māti nebrīvē mežonīgā dabā. Kad tēvs izbēg no cietuma, Helēnai jāstājas aci pret aci ar savu pagātni. Zinot, ka viņš dzīs rokās viņu un viņas ģimeni, Helēnai jāatrod spēks, lai ieskatītos acīs saviem dēmoniem un būtu soli priekšā vīram, kas viņai iemācījis visu, ko viņa zina par izdzīvošanu brīvā dabā.

Desperation Road | ASV
Žanrs
IMDB
5.7 (1596 balsu)
Pēc 11 gadiem Misisipi štata cietumā Rasels Geinss cenšas atstāt pagātnes grēkus, atgriežoties mājās pie sava stoiskā tēva Mičela. Kādā liktenīgā naktī viņš satiek Mabenu, jaunu māti, kurai nav nekas cits kā nozagts ierocis un viņas vārdā nogalināts policijas vietnieks. Izmisušiem un bēguļojošiem Raselam un Mabenam ir jāuzticas viens otram, lai izvairītos no saviem apstākļiem, pirms viņu savstarpējās vardarbīgās pagātnes patiesības draud viņus iznīcināt.

Dark Harvest | ASV
Žanrs
IMDB
5.5 (4012 balsu)
Nelielā Vidusrietumu pilsētiņā notiek nāvējošs ikgadējs rituāls, kad no kukurūzas laukiem paceļas mītiskais murgs Sawtooth Jack un izaicina pilsētas pusaudžus asiņainā cīņā par izdzīvošanu.

In the Fire | ASV| Itālija
Žanrs
IMDB
2.7 (2849 balsu)
Ārsts no Ņujorkas 1890. gados dodas uz nomaļu plantāciju, lai rūpētos par satrauktu zēnu, kuram, šķiet, piemīt neizskaidrojamas spējas. Viņa sāk ārstēt bērnu, bet, to darot, aizdedzina karu starp zinātni un reliģiju, jo vietējais priesteris uzskata, ka zēnu ir apsēdis velns un ciema nelaimju cēlonis.

Dear David | ASV
Žanrs
IMDB
3.9 (527 balsu)
Neilgu brīdi pēc tam, kad komiksu mākslinieks Adams atbild interneta troļļiem, viņš pieredz miega paralīzi, kamēr istabas stūrī kustas tukšs šūpuļkrēsls. Pierakstot aizvien ļaunprātīgākos notikumus virknē tvītu, Adams sāk ticēt tam, ka viņu vajā miruša bērna – Deivida – spoks. Pēc bosa pamudinājuma turpināt pavedienu, kas sācies ar „Sveiks, Deivid!”, Adams sāk zaudēt kontroli pār to, kas notiek tiešsaistē, bet kas – pa īstam.

Night of the Hunted | Francija| ASV
Žanrs
IMDB
6.5 (47 balsu)
Kad kāda nenojausmā sieviete pusnaktī apstājas nomaļā degvielas uzpildes stacijā, viņa ir padarījusi snaipera sociopāta rotaļlietu ar slepenu atriebību. Lai izdzīvotu, viņai ir ne tikai jāizvairās no viņa lodēm un jācīnās par savu dzīvību, bet arī jāizdomā, kurš un kāpēc vēlas viņas nāvi.

1 2 3 4 5 6 .. 195