Latvija

Katastrofa | Latvija
Žanrs
Stāsts, ko iedvesmojuši reāli Latvijas politiķi un viņu izteikumi, seko līdzi Kārlim Preisam, Latvijas Republikas Saeimas deputātam, kurš kādu rītu attopas publiska skandāla vidū pēc viņa komentāriem TikTok video intervijā. Kārlis bēg no žurnālistiem uz Airbnb dzīvokli un pavada tur dienu, cenšoties atrisināt krīzi, bet nenovēršami padarot visu vēl sliktāku. Vienā dienā viņš zaudē savu ģimeni, biznesa partnerus un amatu – tikai tāpēc, ka nevarēja vienkārši izturēt un gaidīt.

Mātes piens | Latvija
Žanrs
Jauna daudzsološa ārste konfliktā ar totalitāro padomju režīmu zaudē visu — karjeru, mīlestību pret dzīvi un pat mātes instinktu, liedzot savam bērnam mātes pienu. Taču pieaugot, meita kļūst par viņas vienīgo atbalstu un cenšas palīdzēt gan mātes depresijai, gan pati mācās izdzīvot nomācošajā padomju režīmā. Mātes un meitas dzīvesstāsti norisinās padomju okupētajā Latvijā laikposmā no 1945. līdz 1989. gadam. Filma veidota pēc populārā rakstnieces Noras Ikstenas romāna “Mātes piens” motīviem.

Māsas | Latvija| Itālija
Žanrs
IMDB
7.8 (57 balsu)
Stāsts par bērnunamā dzīvojošām māsām Anastasiju un Diānu, kurām rodas iespēja tikt adoptētām uz Ameriku.

Mamma vēl smaida | Latvija
Žanrs
IMDB
6.7 (30 balsu)
Trīs māsas, kuras nesarunājas jau gadiem, ir spiestas vienā automobilī nelegāli šķērsot pusi Eiropas ar tikko mirušās māmiņas ķermeni jumta bagāžniekā, cerot apiet repatriācijas izdevumus.

Neona pavasaris | Latvija
Žanrs
IMDB
6.6 (118 balsu)
Budžets
150,000.00$
"Neona pavasaris" ir nospriegota jauniešu drāma un naktsdzīves hronika. Filmas galvenā varone Laine ir studente, kas dzīvo Rīgas priekšpilsētā. Laikā, kad Laines vecāki pārstāj dzīvot kopā un viņai jāuzņemas atbildība par mazo brāli, Laine nonāk Rīgas pagrīdes reivu scēnā, kur viņa iemīlas reiverē Gundā un atklāj savu seksualitāti.

Sema ceļojumi | Latvija| Beļģija
Žanrs
IMDB
5.6 (256 balsu)
Filma stāsta par beļģi Semu, kurš dodas uz kādu nomaļu Eiropas vietu meklēt savu tēvu, un meklējumi ieved viņu iepriekš nepieredzētā pasaulē. Negaidītu situācijas pavērsienu rezultātā Sems nonāk kādas zemnieku ģimenes gūstā, no kura viņu, kā izrādās, var glābt tikai kāds mazs sivēns.

The Good Neighbor | ASV| Latvija
Žanrs
IMDB
6.1 (8003 balsu)
Budžets
105.00$
Bijušajam New York Times žurnālistam Deividam izvēršas murgains vakars, kad viņš kopā ar savu dīvaino jauno kaimiņu Robertu nejauši notrieca meiteni uz velosipēda. Satraukts un dezorientēts, Deivids ļauj Robertam pārliecināt viņu aizbēgt no notikuma vietas un atstāt meiteni uz nāvi, lai aizsargātu savu karjeru. Roberts neizrāda sirdsapziņas pārmetumus un draudzības vārdā dara neizsakāmas lietas, lai aizsargātu noslēpumu. Tagad, kad policija pilnībā meklē notriekto slepkavu, lietas sāk kļūt nekontrolējamas, kad Deivida vietējais laikraksts nosūta viņu, lai atspoguļotu stāstu, kurā viņš satiek mirušās meitenes māsu Vanesu. Neskatoties uz apstākļiem un viņas dziļo vēlmi atrast māsas slepkavu, abus uzreiz izveido romantiska saikne, kas pārsteidz un vajā Deividu, vienlaikus spiežot Robertu spert brutālas darbības, lai jauno draugu paturētu pie sevis.

Vecāks par simts gadiem | Latvija
Žanrs
Budžets
20,000.00$
Kāds ir simt gadus veca režisora skatiens? Pie Rolanda Kalniņa ierodas fotogrāfs Māris Ločmelis, lai īpašā un senatnīgā tehnikā uzņemtu viņa simtgades foto. Atsaucoties uz leģendāro Herca Franka un Jura Podnieka filmu, operatora Andreja Rudzāta jūtīgajā portretējumā mēs desmit minūtes skatāmies režisora acīs, sejas vaibstos un nonākam viņa domu un atmiņu pasaulē.

Uzticības persona | Latvija
Žanrs
IMDB
6.4 (21 balsu)
Tavs konts, nauda-mana! Artis Baranovskis ir “reģistrators”, kurš palīdz saviem klientiem atvērt kompānijas un bankas kontus, reģistrējot tos uz fiktīvām firmām. Stundu pirms doties savā medus mēnesī viņam ir jāatrod Jana, fiktīvas firmas valdes locekle, kuras kontā ir ieskaitīta ļoti liela summa. Kad gadījuma darbu veicēja tiek pārvērsta par lēdiju, kurai varētu patiešām piederēt šāds konts, viņai rodas savs plāns tālākajai notikumu attīstībai. "Uzticības persona" ir atraktīva kriminālkomēdija par naudu, kontiem un neveikliem krāpniekiem.

Žanrs
IMDB
6.2 (9855 balsu)
Budžets
3,896,000.00$
12 gadus vecā Tinja izmisīgi vēlas iepriecināt savu māti, sievieti, kura ir apsēsta ar ideālas ģimenes tēlu. Kādu nakti Tinja atrod dīvainu olu. Tas, kas izšķiļas, ir nepārspējams.

Ūdens garša | Latvija
Žanrs
IMDB
6.9 (29 balsu)
Budžets
50,000.00$
Katrīna ir žurnāliste, kas pēta noslēpumainu organizāciju, kuru vada plašu popularitāti ieguvušais Meistars. Kad Katrīna uzzina par shēmām, kas stāv aiz Meistara biedrības - "Ūdens mājas", viņa nolemj to izmeklēt un sabiedrību informēt par patiesībā notiekošo, kas slēpjas aiz miljonu eiro vērtā Meistara projekta, kur cilvēki sevi attīra ar īpaši strukturēta ūdens spēku. Taču Katrīna uzzina, ka organizācijā aktīvi ir iesaistījusies arī viņas meita, kura ir pārliecināta par ūdens spēku.

Mia | Latvija
Žanrs
Mia, paklausīga klavierskolotājas meita, izaicina savas mātes pacietību, kopīgi ar kaimiņu zēnu atklājot pasauli ārpus sev pazīstamās vides. Šis pieaugšanas stāsts pilnībā uzņemts caur fiksētu skatupunktu no Mias istabas griestiem, atspoguļojot nelielus izgriezumus no 16 gadu garas meitenes dzīves. Kas sākas kā vienkāršs bērna ikdienas atspoguļojums, pārvēršas dramatiskā pusaudžu pieredzē, vainagojoties ar lēmumu, kura pieņemšanai bija nepieciešams viss šis laiks.

1 2 3 4 5 6 .. 22