Itālija

Occhio alla penna | Itālija
Žanrs
IMDB
6.5 (3631 balsu)
Trīsvienības seriāla zvaigzne Buds Spensers atgriežas Mežonīgajos Rietumos režisores Mišelas Lupo komiskajā stāstā par likuma drifteri Badiju, kurš tiek sajaukts ar ārstu pēc tam, kad viņa Indijas kompanjons netīšām nozog somu ar ķirurģiskiem instrumentiem. Kad bars slepkavniecisku likumpārkāpēju mēģina pārvarēt mazo pilsētiņu, kurai cauri iet Badijs, iespējamais mediķis parāda, ka viņa patiesais talants ir galvaskausu laušana. Mūzikas autors ir Ennio Morricone.

Io sto con gli ippopotami | Itālija
Žanrs
IMDB
6.6 (9358 balsu)
Āfrikā Slimam un Tomam nepatīk, ja vācu tirāns sāk pārdot visus Āfrikas savvaļas dzīvniekus Kanādas zooloģiskajiem dārziem. Slimam un Tomam jāiemāca šim puisim mācība, pieveicot viņu un viņa bandu.

Chi trova un amico trova un tesoro | Itālija
Žanrs
IMDB
7.1 (12775 balsu)
Alans iegūst karti ar kādu kara dārgumu, ko Japānas armija atstāja nelielā Klusā okeāna salā Otrā pasaules kara beigās. Bet daži gangsteri mēģina viņam nozagt karti, un tāpēc viņš slēpjas Čārlija laivā, kas tikko atstāj ostu. Viņš manipulē ar kuģa kompasu tā, lai Čārlijs neapzinātos, ka dodas uz dārgumu salu. Bet, kad viņi uzkāpj uz salas, viņi atklāj, ka tā nav tik pamesta, kā viņi domāja: tur ir daži vietējie iedzīvotāji un japāņu karavīrs, kas joprojām aizstāv dārgumu.

Cabrini | ASV| Itālija
Žanrs
IMDB
7.9 (3593 balsu)
Budžets
50,000,000.00$
Itāļu imigrante Frančeska Kabrīni ierodas 1889. gada Ņujorkā, un viņu sagaida slimības, noziedzība un nabadzīgi bērni. Kabrīni dodas drosmīgā misijā, lai pārliecinātu naidīgo mēru nodrošināt mājokli un veselības aprūpi sabiedrības neaizsargātākajiem. Ar lauztu angļu valodu un sliktu veselību Kabrīni izmanto savu uzņēmīgo prātu, lai izveidotu cerības impēriju, kas nav līdzīga pasaulei.

Finalmente l'alba | Itālija
Žanrs
IMDB
5.8 (293 balsu)
Budžets
30,564,825.00$
Jauna romiešu sieviete 1950. gados ir uz sliekšņa saderināties ar vīrieti. Viņa dodas uz Cinecittà, lai noklausītos kā statistu, un tiek ierauta šajā gandrīz bezgalīgajā naktī, kuras laikā viņa atklāj sevi.

Žanrs
IMDB
6.4 (1005 balsu)
Budžets
3,500,000.00$
Pēc sāpīga ceļojuma pa Eiropu baltkrievs Alekss pievienojas svešzemju leģionam Francijā un pieķeras apmulsušajai cerībai par eiropeisku identitāti. Nigērietis Džomo cīnās par savas tautas izdzīvošanu un izturību Nigēras deltā un ir gatavs mirt, lai aizstāvētu savas idejas. Šie divi kopā upurētie un satriektie jaunieši, neskatoties uz visām pretrunām, satiksies, un viņu likteņi saplūdīs, lai turpinātu pāri robežām, ķermeņiem, dzīvībai un nāvei...

Žanrs
IMDB
6.7 (2075 balsu)
Budžets
95,000,000.00$
Biogrāfija par automobiļu magnātu Enzo Ferrari, kura ģimene no jauna definēja ideju par jaudīgu itāļu sporta auto un praktiski radīja Formula 1 sacīkšu koncepciju.

The Palace | Francija| Itālija| Šveice| Polija
Žanrs
IMDB
5.2 (477 balsu)
Budžets
18,700,000.00$
Komēdija, kuras darbība norisinās 1999. gada Vecgada vakarā greznā viesnīcā Šveices Alpos, kur krustojas dažādu viesu un viņu labā strādājošo dzīves.

In the Fire | ASV| Itālija
Žanrs
IMDB
2.7 (2849 balsu)
Ārsts no Ņujorkas 1890. gados dodas uz nomaļu plantāciju, lai rūpētos par satrauktu zēnu, kuram, šķiet, piemīt neizskaidrojamas spējas. Viņa sāk ārstēt bērnu, bet, to darot, aizdedzina karu starp zinātni un reliģiju, jo vietējais priesteris uzskata, ka zēnu ir apsēdis velns un ciema nelaimju cēlonis.

Priscilla | ASV| Itālija
Žanrs
Kad pusaudze Priscilla Boljē kādā ballītē satiek Elvisu Presliju, viņa iepazīst tobrīd jau slavas zenītā esošo rokenrola zvaigzni no negaidītas puses: Elviss kļūst par viņas pirmo jūtu objektu, sabiedroto vientulībā, labāko draugu. Šajā dziļi izjustajā un niansētajā stāstā par mīlestību, fantāziju un slavu Sofija Kopola caur Priscillas acīm ļauj ielūkoties lielā amerikāņu mīta aizkulisēs – Elvisa un Priscillas attiecībās un vētrainajā laulībā no vācu armijas bāzes līdz sapnim līdzīgajam īpašumam Greislendā.

Žanrs
IMDB
6.8 (32845 balsu)
Budžets
2,500,000.00$
Ar savu pirmo Dogma-95 filmu režisors Larss fon Trīrs paver pilnīgi jaunu filmu platformu. Izmantojot mājas video un dokumentālo stilu sajaukumu, filma stāsta par jauniešu grupu, kuri nolēmuši iepazīt savus “iekšējos idiotus”, tādējādi ne tikai saskaroties un salaužot savu ārējo izskatu, bet arī iekšējo.

L'immensità | Francija| Itālija
Žanrs
IMDB
6.4 (1316 balsu)
Stāsts par mīlestību starp Klāru un viņas bērniem, kas risinās 70. gados Romā.

1 2 3 4 5 6 .. 26