mūzikas

アイの歌声を聴かせて | ASV| Japāna
Žanrs
IMDB
7.2 (506 balsu)
Satomi labi jūtas vienatnē, līdz viņas klasei pievienojas mākslīgais intelekts, vārdā Šons, ar dziesmu un solījumu viņu iepriecināt. Lai gan Šionas muzikālie numuri un princešu tērpi nav gluži cilvēcīgi, viņas dēkas Satomi satuvina ar četriem citiem klasesbiedriem. Kopā tie padara atmiņas par saglabāšanas vērtu, taču pat mūsu visdārgākos datus var izdzēst.

Žanrs
IMDB
6.4 (11644 balsu)
Budžets
20,000,000.00$
Sarano de Beržeraks, kurš ir apsteidzis savu laiku, apžilbina gan ar niknu vārdu spēli verbālās sacensībās, gan ar izcilu zobenu spēli duelī. Taču, būdams pārliecināts, ka viņa izskats padara viņu necienīgu mīlēt uzticīgo draugu, gaišo Roksānu, Kirano vēl nav paziņojis par savām jūtām pret viņu — un Roksana no pirmā acu uzmetiena ir iemīlējusies Kristiānā.

West Side Story | ASV
Žanrs
IMDB
7.2 (84298 balsu)
Budžets
100,000,000.00$
Filma ir adaptācija 1957. gada mūziklam un stāsta par mīlestību starp Toniju un Mariju, kuri pieder dažādām, savā starpā karojošām Ņujorkas ielu bandām.

tick, tick... BOOM! | ASV
Žanrs
IMDB
7.5 (106677 balsu)
Savas 30. dzimšanas dienas priekšā Džonatons Larsons, daudzsološs jaunais teātra komponists, pārdzīvo mīlestību, draudzību un dzīves spiedienu kā mākslinieks Ņujorkā.

Dear Evan Hansen | ASV| Ķīna
Žanrs
IMDB
6.1 (15244 balsu)
Budžets
27,500,000.00$
Evans Hansens, vidusskolnieks ar sociālo trauksmi, netīšām pieķeras meliem pēc tam, kad kāda klasesbiedra ģimene, kurš izdarījis pašnāvību, kļūdās vienā no Hansena vēstulēm par dēla pašnāvības vēstuli.

Vivo | Spānija| ASV
Žanrs
IMDB
7.7 (49 balsu)
Mūziku mīlošs kinkajou vārdā Vivo dodas mūža ceļojumā, lai piepildītu savu likteni un nodotu mīlas dziesmu senam draugam.

Lyle, Lyle, Crocodile | ASV| Itālija
Žanrs
IMDB
6.1 (6133 balsu)
Budžets
50,000,000.00$
Pēc pārcelšanās uz Ņujorku Primmu ģimene atklāj, ka viņu jaunās mājas bēniņos dzīvo Lils – dziedošs sālsūdens krokodils, kuram garšo kaviārs, patīk iet vannā un klausīties mūziku. Ar Lilu ātri sadraudzējas Primmu dēlēns Džošs, bet, kad krokodila eksistenci apdraud ļaunais kaimiņš, Primmiem jāapvienojas ar Lila harismātisko īpašnieku Hektoru Valenti, lai parādītu pasaulei, ka tajā ir vieta arī lielam, dziedošam krokodilam ar vēl lielāku personību.

Encanto | ASV
Žanrs
IMDB
7.2 (221375 balsu)
Budžets
50,000,000.00$
Brīnumaina ģimene dzīvo Kolumbijas kalnu mājā, kura atrodas pasakainā vietā sauktu par Enkanto. Katru šīs ģimenes bērnu, maģija ir apveltījusi ar unikālām spējām - no superspēka līdz dziedināšanas prasmei. Tikai jaunajai Mirabellai nepiemīt nekā īpaša. Uzzinājusi, ka Enkanto maģija ir apdraudēta, Mirabella nolemj, ka tieši viņa ir pēdējā cerība savas neparastās ģimenes glābšanā.

La leggenda del pianista sull'oceano | Itālija
Žanrs
IMDB
8 (65130 balsu)
Budžets
9,000,000.00$
Stāsts par virtuozu klavierspēlētāju, kurš visu savu dzīvi nodzīvo uz okeāna lainera. Dzimis un audzis uz kuģa, 1900 (Tims Rots) uzzināja par ārpasauli, mijiedarbojoties ar pasažieriem, nekad nesperdams kāju uz sauszemes, pat savas dzīves mīlestības dēļ. Gadiem vēlāk kuģis var tikt iznīcināts, un kāds bijušais grupas dalībnieks baidās, ka 1900 joprojām varētu būt uz klāja un vēlas nolaisties kopā ar kuģi.

Jack et la mécanique du coeur | Francija| Beļģija
Žanrs
IMDB
7.0 (6192 balsu)
Budžets
33,746,302.00$
Skotijā 1874. gadā Džeks piedzimst visu laiku aukstākajā dienā. Lielā aukstuma dēļ viņa sirds pārstāj pukstēt. Edinburgas atbildīgā vecmāte atrod veidu, kā viņu glābt, aizstājot viņa sirdi ar pulksteni. Tātad viņš dzīvo un paliek vecmātes aizsargājošajā aprūpē. Bet viņš nedrīkst dusmoties vai satraukties, jo tas apdraud viņa dzīvību, liekot pulkstenim pārtraukt darbu. Sliktāk, ka pieaugot viņam nākas saskarties ar faktu, ka viņš nevar iemīlēties, jo arī tas varētu apturēt viņa smalko sirdi.

Tigger & Pooh and a Musical Too | ASV
Žanrs
IMDB
5.5 (110 balsu)
Kad Trusis tiek nosaukts par simts akru koka mēru, pozīcija nonāk galvā un viņš sāk gatavot trakus noteikumus, ieskaitot tos, kas aizliedz Tigeram atlekt. Ikvienam malkā jāizvēlas malas, līdz maza meitene zaudē savu suni Busteru un visiem jāapvienojas, lai viņu atrastu.

High School Musical 2 | ASV
Žanrs
IMDB
5.0 (52863 balsu)
Austrumaugstie savvaļas kaķi ir gatavi savam dzīves laikam. Trojs ir saviļņots, kad viņam tiek piedāvāts darbs lauku klubā, taču tas viss ir Šarpaja gabala daļa, lai viņu aizvilinātu prom no Gabriellas. Kā tas viss izrādīsies? Uz visiem jautājumiem tiek atbildēts kluba Talantu šova naktī.

1 2 3 4 5 6 .. 9