mūzikas

Frozen | ASV
Žanrs
IMDB
7.5 (551,637 balsu)
Budžets
150,000,000.00$
Kad piepildās sens pareģojums un karaļvalstī iestājas mūžīga ziema, dzīvespriecīgā un bezbailīgā Anna ir apņēmības pilna atrast savu māsu Elzu, Sniega Karalieni. Elza mīt tālu ziemeļos, ledus pilī un Annai viņa jāatrod, lai apturētu ledaino lāstu. Palīgos Annai nāk drošsirdīgais Kristofs kopā ar savu uzticamo ziemeļbriedi Svenu. Ceļā viņus gaida ne vien elpu aizraujoši piedzīvojumi, bet arī grūti pārvarami šķēršļi, tikšanās ar troļļiem un citām būtnēm, tostarp apburošu sniegavīriņu, vārdā Olafs.

Lemonade Mouth | ASV
Žanrs
IMDB
6.9 (13512 balsu)
Stāsts seko pieciem atšķirīgiem vidusskolēniem - Olīvijai, Mo, Čārlijam, Stella un Venam, kuri tiekas aizturēti. Viņi saprot, ka viņiem ir lemts šūpoties, un galu galā izveido grupu, kas kļūst par čempionu studentiem, kurus atstumj vidusskolas elite.

Nowhere Boy | Kanāda| Lielbritānija
Žanrs
IMDB
7.1 (34026 balsu)
Drāma stāsta par Lenona pusaudža gadiem un viņa ceļa sākumu, lai kļūtu par veiksmīgu mūziķi. Stāsts arī pēta divu dominējošo sieviešu ietekmi uz viņa agrīno dzīvi un personību bērnībā

Another Cinderella Story | ASV| Kanāda
Žanrs
IMDB
5.8 (25840 balsu)
Budžets
5,000,000.00$
Puisim, kurš dejoja ar to, kas varētu būt viņa sapņu meitene, tērpu ballē ir tikai viens mājiens uz viņas identitāti: Zune, kuru viņa atstāja, kad viņa steidzās mājās, lai izveidotu savu vakara zvanu. Un, izmantojot iespēju reizi dzīves laikā, viņš vēlas atrast savu maskēto skaistumu.

The Devil's Carnival | ASV
Žanrs
IMDB
6.4 (3955 balsu)
Budžets
500,000.00$
Grēcinieki tiek uzaicināti uz atrakciju parku, kur viņi pacieš savu pārkāpumu atkārtošanos. Kādas iespējas pastāv mītošajam kleptomaniakam, viegli uztveramam pusaudzim un apsēstam tēvam, saskaroties ar viņu morālajām neveiksmēm? Lucifers un viņa krāsainie dziedošo neļķu lietiņi ielūdz jūs paņemt biļeti uz Velna karnevālu, lai uzzinātu!

Nous irons à Monte Carlo | Francija
Žanrs
IMDB
5.8 (149 balsu)
Kad masalu epidēmija piespiež uz laiku slēgt bērnu aprūpes centru, filmu zvaigznes dēls un viņas atsvešinātais vīrs, koncerta pianists, tiek kļūdaini nogādāts turnejas mūziķim.

O Brother, Where Art Thou? | Francija| ASV| Lielbritānija
Žanrs
IMDB
7.7 (273810 balsu)
Budžets
26,000,000.00$
Tiešajos dienvidu posmos pagājušā gadsimta trīsdesmitajos gados trīs aizbēguši notiesātie meklē paslēptu dārgumu, kamēr nerimstošs likumsargs tos vajā. Ceļojumā viņi saskaras ar daudziem komiskiem varoņiem un neticamām situācijām. Balstīts uz Homēra “Odiseju”.

Car Wash | ASV
Žanrs
IMDB
6.1 (6090 balsu)
Šī ikdienas dzīves kulta komēdija ir vērsta uz draugu grupu, kas strādā Sully Boyar automazgātavā Losandželosas geto. Komanda satiekas ar desmitiem ekscentrisku klientu - ieskaitot gludi runājošu sludinātāju, prātīgu kabīnes vadītāju un bijušo notiesāto -, vienlaikus uzlaužot politiski nekorektus jokus uz pastāvīgu disko un funk skanējumu. Daži no darbiniekiem romantiku atrod dienas gaitā, bet vairums ir priecīgi nokļūt citā maiņā.

Eight Crazy Nights | ASV
Žanrs
IMDB
5.4 (20898 balsu)
Ādams Sandlers aicina jūs dalīties svētku sajūsmā jaunajā, bez ierobežojuma esošajā muzikālajā komēdijā Ādama Sandlera 8 Crazy Nights. Deivijs Akmens, 33 gadus vecs ballītes dzīvnieks, nonāk nepatikšanās ar likumu pēc tam, kad viņa savvaļas ceļi ir aizgājuši pārāk tālu.

Mulan | ASV
Žanrs
IMDB
7.6 (236225 balsu)
Budžets
90,000,000.00$
Pusaudžu meitene maskējas kā jauns vīrietis, lai viņa varētu cīnīties ar ķīniešu impērijas armiju pret okupantiem Huniem. Ar gudrā sprādziena pūķa Mushu palīdzību Mulans vienkārši varētu izglābt savu valsti un uzvarēt glītā kapteiņa Li Šanga sirdi.

Žanrs
IMDB
5.7 (20365 balsu)
Fa Mulan sagādā pārsteigumu par savu jauno dzīvi, kad viņas mīlestība, kapteinis Li Shang lūdz viņas roku laulībā. Pirms abiem var būt laimīgi kādreiz pēc tam, ķeizars piešķir viņiem slepenu misiju, lai eskortētu trīs princeses uz Čanganu, Ķīnu. Muša ir apņēmies vadīt ķīli starp pāriem pēc tam, kad uzzinājis, ka zaudēs aizbildņa darbu, ja Mulāns apprecēsies Li ģimenē.

Sharpay's Fabulous Adventure | ASV| Kanāda
Žanrs
IMDB
4.6 (5562 balsu)
Pēc tam, kad talantu skauts pamana viņu uzstāšanos kopā ar savu suni Boi labdarības svētkos, Šarpajs Evanss dodas uz NYC spožajām gaismām, pārliecinoties, ka tūlītējā slava un laime ir somā. Bet teātris ir suņu ēd-suņu pasaule. Par laimi, Šarpajs satiekas arī ar Peitonu, glītu studentu filmu režisoru, kurš Šarpaju uzskata gandrīz tikpat aizraujoši kā pats.

1 2 3 4 5 6 .. 9