Kanāda

Humane | Kanāda
Žanrs
IMDB
6.8 (38 balsu)
Pēc vides sabrukuma, kas licis cilvēcei atbrīvoties no 20% iedzīvotāju, ģimenes vakariņas izceļas haosā, kad tēva plāns iesaistīties valdības jaunajā eitanāzijas programmā kļūst šausmīgi greizi.

Gracie and Pedro: Pets to the Rescue | ASV| Kanāda| Dienvidāfrika
Žanrs
Greisija un Pedro ir ģimenes mājdzīvnieki, kuriem nav nekā kopīga. Greisija ir snobs, tīršķirnes kucēns, kurš sevi uzskata par "Labāko šovā", savukārt Pedro ir nekaunīgs, glābšanas kaķis, kurš dod priekšroku vakariņām, kas svaigas no miskastes. Pēc tam, kad ģimene uzņemas lielu gājienu, Greisijas un Pedro kautiņi iznīcina lidostas bagāžas karuseli, atstājot mājdzīvniekus pazudušus un iesprostotus bez apkaklēm biedējošā un nezināmā pasaulē. Tas, kas slēpjas starp mājdzīvniekiem un atkalapvienošanos ar ģimeni, ir biedējoši meklējumi, kas ir piepildīti ar krāsainiem varoņiem un bīstamiem piedzīvojumiem, kas liek Greisijai un Pedro pieņemt to, kas viņiem ir kopīgs — viņi neatteiksies no ģimenes. Tikmēr ģimenes bērni Sofija un Gevins arī viņiem nepadodas, ievietojot dziesmu par saviem pazudušajiem mājdzīvniekiem, kas vienkārši kļūst par vīrusu.

Vampire humaniste cherche suicidaire consentant | Kanāda
Žanrs
IMDB
7.2 (1680 balsu)
Budžets
2,971,060.00$
Saša ir jauns vampīrs ar nopietnu problēmu: viņa ir pārāk jutīga, lai nogalinātu. Kad sašutušie vecāki viņai pārtrauc asins piegādi, Sašas dzīvība ir apdraudēta. Par laimi viņa satiek Polu, vientuļu pusaudzi ar pašnāvības tieksmēm, kurš ir gatavs atdot savu dzīvību, lai glābtu savu. Taču viņu draudzīgā vienošanās drīz vien kļūst par nakts meklējumiem piepildīt Pola pēdējās vēlmes pirms dienas pārtraukuma.

I Like Movies | Kanāda
Žanrs
IMDB
6.8 (2449 balsu)
Sociāli neveikls 17 gadus vecais kinofils Lorenss Kvellers iegūst darbu video veikalā, kur viņam izveidojas sarežģīta draudzība ar savu vecāko menedžeri.

French Girl | Kanāda
Žanrs
IMDB
5.3 (805 balsu)
Sweet Gordon, laipns angļu valodas skolotājs Bruklinā, ir pārspējis izredzes; franču meitene ir viņā iemīlējusies, un viņš ir vēl vairāk atkāpies. Taču viņu nākotne ir nonākusi neskaidrā situācijā, kad viņa intervē šefpavāra amatu savā dzimtajā Kvebekas pilsētā. Gordonam par sarūgtinājumu viņas topošais priekšnieks ir arī viņas bijušais mīļākais, slavenība šefpavārs ar okeāniskām acīm un populāru TV šovu. Lai veicas Gordonam.

Les chambres rouges | Kanāda
Žanrs
IMDB
7.1 (3165 balsu)
Slavenā sērijveida slepkavas Ludoviča Ševaljē lieta tikko nonāca tiesā, un Kellija-Anne ir apsēsta. Kad realitāte saplūst ar viņas slimajām fantāzijām, viņa dodas pa tumšu ceļu, lai meklētu lietas pēdējo puzles daļu.

Float | ASV| Kanāda
Žanrs
IMDB
5.1 (295 balsu)
Veverlijai likās, ka viņa ir izdomājusi savu nākotni, un viņa sāks savu medicīnas rezidentūru Toronto pēc vasaras vizītes pie vecākiem Taipejā. Kad viņas plāni pēkšņi mainās, viņa impulsīvi dodas līkumu uz nelielu Kanādas pilsētiņu, kur satiek vietējo glābēju Bleiku. Pēc tam, kad viņš izglābj viņu no gandrīz noslīkšanas pludmales ballītē, Bleiks piedāvā iemācīt Veverlijai peldēt, un, nodarbībām turpinoties, abi negaidīti iemīlas.

The Sacrifice Game | ASV| Kanāda
Žanrs
IMDB
6 (148 balsu)
Ziemassvētku brīvlaiks, 1971. Divām audzēknēm Samantai un Klārai, kuras uz brīvdienām uzturas savā internātskolā, jāizdzīvo nakts pēc nelūgtu apmeklētāju ierašanās.

La légende du papillon | Vācija| Kanāda
Žanrs
IMDB
6.5 (25 balsu)
Sirsnīgs stāsts par drosmīgo, mīlīgo un nedaudz neveiklo vienspārnu tauriņu – Patriku, kurš dodas ceļojumā ar saviem labākajiem draugiem- smieklīgo kāpuru Marti un asprātīgo Dzeniferu. Patrikam ir jākļūst par varoni, taču no sākuma viņam ir jāieskatās acīs savām bailēm, jāpieņem savu unikalitāti un jātiek pāri savām bailēm, cīnoties ar dabas stihijām, izvairoties no ļaunām un izsalkušām vārnām, kuras to vien vēlas kā atriebties. Filma pieejama šādās versijās: - dublēta latviešu valodā, dziesmas angļu valodā ar subtitriem latviešu valodā; - dublēta krievu valodā ar subtitriem latviešu valodā, dziesmas angļu valodā ar subtitriem latviešu un krievu valodā.

Simple comme Sylvain | Francija| Kanāda
Žanrs
IMDB
7.4 (175 balsu)
Šajā filmā ar kodīgu humoru Sofijas ērtā dzīve tiek apgriezta kājām gaisā dienā, kad viņa satiek Silvainu, uzņēmēju no Laurentians. Viņa atstās visu, lai dzīvotu šo dedzinošo kaislību, sakot sev, ka tā, iespējams, būs viņas pēdējā dzīvē. Bet mīlētājus šķir vesela pasaule ··· Viņa nāk no Monreālas bagātas intelektuālās vides, savukārt Silveina nāk no fiziska strādnieku ģimenes. Sofija tiks atbrīvota no tā, lai pamatīgi apšaubītu savas vērtības un centienus pēc tam, kad būs pametusi sevi saviem lielajiem romantiskajiem impulsiem.

Relax, I'm From The Future | Kanāda
Žanrs
IMDB
7.9 (63 balsu)
Kaspers ir laika ceļotājs, kurš ierodas 2020. gados, cenšoties novērst lielu nākotnes katastrofu. Viņš satiek Holliju, dīvainu melnādainu sievieti, ar kuru viņš sadraudzējas, un iesaistās savā plānā, sniedzot viņai zināšanas par nākotni, lai viņa varētu ātri nopelnīt. Tomēr viņi paši negribot maina nākotni ar savām darbībām, līdz ierodas Dorisa, cita laika ceļotāja, lai viņus apturētu.

Falcon Lake | Francija| Kanāda
Žanrs
IMDB
7.2 (922 balsu)
Kautrīgs pusaudzis vasaras brīvlaikā piedzīvo jaunības prieku un sāpes, veidojot maz ticamu saikni ar vecāku meiteni.

1 2 3 4 5 6 .. 62