Piedzīvojumu

Чижик-Пыжик возвращается | Krievija
Žanrs
Ierodoties ekskursijā uz Sanktpēterburgu, klasesbiedrenes Dana un Ļova kļūst par lieciniekiem slavenā "Čižika-Pižika" zādzībai. Leģenda vēsta, ka, ja tu izsaki vēlēšanos un uz pieminekļa postamenta saņemsi monētu, neiemetot to ūdenī, tā noteikti piepildīsies. Bet "Čižiks" ir prom. Vai tas nozīmē, ka puiši nekad nevarēs īstenot savus sapņus un Ļovas vecāki tomēr šķirsies, un Dana nekļūs par slavenu blogeri? Drosmīgi skolēni steidzas meklēt nolaupītājus, slēpjoties no skolotājiem, no Jekaterinburgas steidzami izsauktiem vecākiem, policistiem un pat no sevis.... "Pēteris Lielais".

Les as de la jungle 2 - Opération tour du monde | Francija
Žanrs
IMDB
5.9 (10 balsu)
Filmas The Jungle Bunch (2017) turpinājums.

Баба Яга спасает мир | Krievija
Žanrs
Mūsu dienas. Ziņkārīgais skolnieks Senka nonāk pasaku mežā, ko cilvēku acīm paslēpj Yaga burvestība. Lai burvestu vēlreiz, Yaga dodas uz modernu pilsētu, lai meklētu maģiski brīnišķīgu krāsu. Pilsētā Koščejs, kurš palika dzīvs pēc kaujas ar Ivanu Tsareviču, tūkstoš gadus gaidīja tikšanos ar Jagu. Kosčejs slēpjas tumšā cietumā un vēlas atriebties, jo tieši Jaga palīdzēja viņu uzvarēt. Būs jauna labā un ļaunā cīņa. Uzvarēs tas, kuru atbalstīs skolnieks Seņka, kurš līdz pēdējam neticēja, ka ir pasakā.

Space Pups | ASV
Žanrs
IMDB
5.2 (177 balsu)
Divi mazi bērni un viņu vecāki palīdz trijotnei citplanētiešu, kas pārveidoti par draudzīgiem suņiem, izkļūt no vietējā NLO mednieka nagiem, remontējot savu kosmosa kuģi.

Toy Story | ASV
Žanrs
IMDB
8.3 (1026657 balsu)
Budžets
30,000,000.00$
Vudija vadītās Endija rotaļlietas laimīgi dzīvo viņa istabā, līdz Endija dzimšanas diena uz skatuves parādīs Buzz Lightyear. Baidoties zaudēt vietu Endija sirdī, Vudijs plāno pret Buzzu. Bet, kad apstākļi atdala Bazu un Vudiju no viņu īpašnieka, duets galu galā iemācās nolikt malā savas domstarpības.

Jack Mimoun et les secrets de Val Verde | Francija
Žanrs
IMDB
5.3 (691 balsu)
Budžets
14,470,000.00$
Divus gadus pēc izdzīvošanas vienatnē naidīgajā Valverdes salā Džeks Mimuns ir kļuvis par piedzīvojumu zvaigzni. Grāmata, kurā aprakstīta viņa pieredze, ir bestsellers, un viņa televīzijas šovs pārspēj skatītāju rekordus. Pēc tam viņu uzrunā noslēpumainā Aurēlija Diaza, kura atvedīs Džeku Mimunu atpakaļ Valverdē, lai apmācītu viņu meklēt leģendāro pirāta La Buse zobenu. Bruno Kvezaka, ambiciozā, bet neapdomīgā Džeka menedžera, un Žana Marka Bastosa, algotņa, tikpat satraukta un neparedzama, pavadībā mūsu piedzīvojumu meklētāji dosies neticamās dārgumu meklējumos cauri tūkstoš briesmu salas džungļiem.

Mad Heidi | Šveice
Žanrs
IMDB
5.5 (2726 balsu)
Budžets
2,600,000.00$
Distopiskajā Šveicē, kas ir nokļuvusi ļaunā siera tirāna fašistu varā, Heidija dzīvo tīru un vienkāršu dzīvi Šveices Alpos. Vectēvs Alpohi dara visu iespējamo, lai aizsargātu Heidiju, taču viņas ilgas pēc brīvības viņai drīz vien ieved nepatikšanās ar diktatora rokaspuišiem. Nevainīgā meitene pārvēršas par sieviešu kaujas spēku, kas vēlas atbrīvot valsti no vājprātīgajiem siera fašistiem.

Nimona | ASV
Žanrs
IMDB
8.1 (106 balsu)
Bruņinieks, kas izveidots traģiskā noziedznieka komandām ar trakulīgu, maināmu pusaudzi, lai pierādītu savu nevainību. Bet ja nu viņa ir briesmonis, kuru viņš ir zvērējis iznīcināt?

The Quest for Tom Sawyer's Gold | ASV
Žanrs
IMDB
4.4 (1119 balsu)
Agata Ārmstronga un viņas uzticamā līdzstrādniece Maka kundze savulaik bija pasaulē visdrosmīgākie piedzīvojumu meklētāji. Bet, kad ieradās viņas dēls Skudra, viss ātri mainījās, un viņas velna gādība kļuva otrajā plānā, jo bija pārāk aizsargājoša un baidījās no visa, kas apdraud viņas ģimeni.

The Secret Kingdom | Austrālija
Žanrs
IMDB
7.2 (45 balsu)
Pīters ar jaunāko māsu un vecākiem ievācas jaunā mājā. Tūlīt pēc ierašanās Veritī pierunā brāli izpētīt ciematu, kur viņi atrod noslēpumainu artefaktu. Jau tonakt viņi tiek ierauti savādā un fantastiskā pasaulē, kas atrodas zem mūsējās, un tajā viņus nolaupa zvīņnešu bars. Kāda mītiska pareģojuma dēļ šīs zemes iemītnieki saredz Pīterā savu karali un glābēju, kā rezultātā abiem bērniem jādodas briesmu pilnā piedzīvojumā pa jauno, savādo pasauli.

The Adventures of Jurassic Pet 2: The Lost Secret | ASV
Žanrs
IMDB
9 (134 balsu)
Pilsētā ir jauns mazulis T. Rekss, un viņa vārds ir Juniors! Kad Juniors aizbēg mūsu pasaulē no dinozauru zemes, pusaudzei Vendijai un viņas draugam Kērtisam viņš ir drošībā jāatgriež, pirms kāds viņu atrod.

Richard the Stork and the Mystery of the Great Jewel | Vācija| Beļģija| Norvēģija
Žanrs
IMDB
5.8 (56 balsu)
Zvirbulis Ričards beidzot ir gatavs kļūt par bara vadoni! Viņš zina, kā aizvest pārziemojušos stārķus atpakaļ uz mājām pāri Āfrikas smiltīm, plašajiem okeāniem un bīstamām straumēm. Atlicis tikai sīkums – jānokārto vadoņa mācekļa pārbaudījums. Tam nevajadzētu būt grūti, jo Ričards ir īpašs zvirbulis. No agra vecuma viņš audzis kopā ar stārķiem un jau sen apguvis visas lidošanas prasmes. Un tas nav būtiski, ka viņš ir mazs, jo sirdī viņš ir STĀRĶIS!

1 2 3 4 5 6 .. 102