Piedzīvojumu

Kingdom of the Planet of the Apes | ASV
Žanrs
IMDB
7.5 (1647 balsu)
Vairākas paaudzes nākotnē pēc Cēzara valdīšanas pērtiķi tagad ir dominējošā suga un dzīvo harmoniski, kamēr cilvēki dzīvo ēnā. Kad jauns tirānisks pērtiķu vadonis veido savu impēriju, viens jauns pērtiķis dodas mokošā ceļojumā, kas liks viņam apšaubīt visu, ko viņš ir zinājis par pagātni, un izdarīt izvēli, kas noteiks gan pērtiķu, gan cilvēku nākotni.

Gracie and Pedro: Pets to the Rescue | ASV| Kanāda| Dienvidāfrika
Žanrs
Greisija un Pedro ir ģimenes mājdzīvnieki, kuriem nav nekā kopīga. Greisija ir snobs, tīršķirnes kucēns, kurš sevi uzskata par "Labāko šovā", savukārt Pedro ir nekaunīgs, glābšanas kaķis, kurš dod priekšroku vakariņām, kas svaigas no miskastes. Pēc tam, kad ģimene uzņemas lielu gājienu, Greisijas un Pedro kautiņi iznīcina lidostas bagāžas karuseli, atstājot mājdzīvniekus pazudušus un iesprostotus bez apkaklēm biedējošā un nezināmā pasaulē. Tas, kas slēpjas starp mājdzīvniekiem un atkalapvienošanos ar ģimeni, ir biedējoši meklējumi, kas ir piepildīti ar krāsainiem varoņiem un bīstamiem piedzīvojumiem, kas liek Greisijai un Pedro pieņemt to, kas viņiem ir kopīgs — viņi neatteiksies no ģimenes. Tikmēr ģimenes bērni Sofija un Gevins arī viņiem nepadodas, ievietojot dziesmu par saviem pazudušajiem mājdzīvniekiem, kas vienkārši kļūst par vīrusu.

Huevitos Congelados | Meksika
Žanrs
IMDB
5.5 (69 balsu)
Pēdējā Huevos piedzīvojumā Toto un viņa ģimenei būs jādodas uz Dienvidpolu, lai izpildītu solījumu atgriezt savās mājās polārlāci un dažus Spānijas pingvīnus. Lai to izdarītu, viņiem būs jāpārvar daži šķēršļi, kas viņiem iemācīs, cik svarīgs ir komandas darbs.

Io sto con gli ippopotami | Itālija
Žanrs
IMDB
6.6 (9358 balsu)
Āfrikā Slimam un Tomam nepatīk, ja vācu tirāns sāk pārdot visus Āfrikas savvaļas dzīvniekus Kanādas zooloģiskajiem dārziem. Slimam un Tomam jāiemāca šim puisim mācība, pieveicot viņu un viņa bandu.

Chi trova un amico trova un tesoro | Itālija
Žanrs
IMDB
7.1 (12775 balsu)
Alans iegūst karti ar kādu kara dārgumu, ko Japānas armija atstāja nelielā Klusā okeāna salā Otrā pasaules kara beigās. Bet daži gangsteri mēģina viņam nozagt karti, un tāpēc viņš slēpjas Čārlija laivā, kas tikko atstāj ostu. Viņš manipulē ar kuģa kompasu tā, lai Čārlijs neapzinātos, ka dodas uz dārgumu salu. Bet, kad viņi uzkāpj uz salas, viņi atklāj, ka tā nav tik pamesta, kā viņi domāja: tur ir daži vietējie iedzīvotāji un japāņu karavīrs, kas joprojām aizstāv dārgumu.

Madame Web | ASV
Žanrs
„Tīklmadāma” vēsta par vienu no izdevniecības „Marvel” noslēpumainākajām varonēm. Kasandra Veba ir Ņujorkas mediķe, kura pēkšņi ieguvusi gaišreģes spējas. Nonākot situācijā, kad jāstājas aci pret aci ar savas pagātnes rēgiem, viņa izveido attiecības ar trim jaunām sievietēm, kuras sagaida ievērojama nākotne... ja viņas spēs izdzīvot nāvējošajā tagadnē.

劇場版 天元突破グレンラガン 螺巌篇 | Japāna
Žanrs
IMDB
8 (1226 balsu)
Septiņus gadus pēc spirālveida karaļa sakāves Saimonam un Dai-Gurrena brigādei jādodas kosmosa plašumos, lai pieveiktu jaunus draudus un glābtu Visumu.

Бременские музыканты | Krievija
Žanrs
Leģendārā ceļojošo mūziķu grupa atkal ir kopā! Trubadūrs un viņa draugi — Ēzelis, Suns, Kaķis un Gailis — atkal pievienojas, lai uzņemtos varonīgu misiju. Mūziķi un viņu vadītājs devās ceļā, lai smieklus un prieku atgrieztu Brēmenes drūmajās ielās. Pirmkārt, viņiem tiek uzdots smieties karaļa meitai. Trubadūra un princeses tikšanās raisa viņos mīlestības jūtas, bet arī izraisa bīstamu piedzīvojumu. Trubadūrs un viņa draugi saskaras ar daudziem izaicinājumiem, taču viņi tiek galā, jo mīlestība padara to visu vērtīgu. Kas attiecas uz Princesi - viņa aizbēg no tēva pils. Plānīgi bandīti, viltīgs detektīvs un karaliskās ģimenes iekšējā ķīvēšanās rada visdažādākās problēmas, taču galu galā dzīvespriecīgie Brēmenes muzikanti liek ikvienam dejot pēc savas melodijas!

Великолепная пятерка | Krievija
Žanrs
Maskava, 20. gadsimta sākums. Klaiņojošais suns Samsons, bēgot no dzīvnieku ķērājiem, nokļūst Lielajā teātrī. Tātad galvenais varonis iepazīstas ar primabalerīnas suni, pēc kā palīdz atdot saimniecei nozagto rotājumu.

Les trois mousquetaires : Milady | Francija| Spānija| Vācija| Beļģija
Žanrs
IMDB
6.8 (267 balsu)
Budžets
39,000,000.00$
Otrā no Aleksandra Dimā romāna divu daļu filmas adaptācijas. Konstance tiek nolaupīta D'Artanjana acu priekšā. Neprātīgos meklējumos, lai viņu glābtu, jaunais musketieris ir spiests apvienot spēkus ar noslēpumaino Milēdiju de Vinteru. Bet, kad tiek pasludināts karš un Athos, Portoss un Aramis jau ir pievienojušies frontei, briesmīgs pagātnes noslēpums sagrauj visas vecās alianses. Karalim arvien vairāk nonākot kardināla Rišeljē pakļautībā, D'Artanjans un musketieri ir pēdējie bastioni pirms haosa. Taču, iesaistoties sižetā, kas draud ar uguni un zobenu nolikt valsti, liktenis viņus nostāda šausmīgas izvēles priekšā: vai viņiem būs jāupurē tie, kurus viņi mīl, lai pabeigtu savu misiju?

Chicken Run: Dawn of the Nugget | ASV| Lielbritānija
Žanrs
IMDB
7.4 (294 balsu)
Bezbailīgu cāļu bars pulcējas kopā, lai glābtu mājputnus no jauna, satraucoša apdraudējuma: tuvējās fermas, kas gatavo kaut ko aizdomīgu.

Le règne animal | Francija
Žanrs
IMDB
7.2 (1795 balsu)
Budžets
14,500,000.00$
Pasaulē, ko skārusi mutāciju vilnis, pārvēršot cilvēkus par dzīvniekiem, Fransuā dara visu iespējamo, lai glābtu savu sievu. Kad dažas radības pazūd tuvējā mežā, viņš un viņu dēls Emīls uzsāk meklējumus, kas uz visiem laikiem mainīs viņu dzīvi.

1 2 3 4 5 6 .. 104