Piedzīvojumu

Arthur & Merlin: Knights of Camelot | Lielbritānija
Žanrs
Pievienojamais zemes gabals.

Crossroads | ASV
Žanrs
IMDB
3.5 (37801 balsu)
Budžets
12,000,000.00$
Trīs draugi sapulcējas un aprok kasti, veidojot paktu, lai to atvērtu pusnaktī pēc vidusskolas absolvēšanas. Mazajā Gruzijas pilsētā, kurā viņi dzīvo, drīz vien lietas mainās. Viens no tiem ir garām nevainojams, viens ir saderinājies prom karaliene, bet otrs ir grūtniece, kas ir izstumta. Izlaiduma naktī viņi atver kasti un nodibina sarunu. Pēkšņi tiek parādīta tēma par viņas došanos uz Losandželosu, lai noklausītos ierakstu līgumu. Viņi visi nolemj iet kopā, un viņi aiziet. Ar nelielu naudu viņi devās ceļā ar puisi vārdā Bens. Kad viens no viņiem otram paziņo baumas, ka viņš varētu būt slepkavības maniaks, viņi visi viņu biedē. Kad viņi sasniedz LA, Lūsija iemīlas Bānā un pret tēva vēlmēm, viņa paliek un dodas uz klausīšanos.

Alpha and Omega | ASV| Indija| Kanāda
Žanrs
IMDB
5.2 (12968 balsu)
Budžets
20,000,000.00$
Vilcene Keita un vilks Hamfrijs tiek aizvesti tālu no mājām. Viņiem priekšā ir tāls ceļš mājup. Neskatoties uz atšķirīgajiem raksturiem, viņi var būt lieliska komanda.

All About the Benjamins | Vācija| ASV
Žanrs
IMDB
5.9 (12329 balsu)
Budžets
14,000,000.00$
Bucum Jackson (Cube) ir bagātību mednieks ar lielu attieksmi un neinteresē uzņemties partneri. Strādājot Martinez Bail Bonds, Džeksonam ir neparastas metodes, kā izsekot zemā mūža noziedzniekus, taču viņi strādā, un kādu dienu viņš cer kļūt par savu priekšnieku un atvērt savu privāto izmeklēšanas firmu. Reggie Wright (Epps) ir slidens mākslinieks, kurš izvairās no likuma, un Džeksons. Kaķa un peles pakaļdzīšanās laikā abi paklīst uz vairāku miljonu dolāru dimanta pavērsiena. Slēpjoties no Džeksona, Wright nonāk zagļu pamešanas furgonā un nonāk pēc tā, ka viņiem jābēg no viņiem pēc tam, kad viņi atklāj, ka viņu laupījums ir viltots, lielā mērā viņu nežēlīgā priekšnieka (Flanagan) nepatikai. Kad Wright tiekas ar savu draudzeni (Mendes), viņš atklāj, ka viņa nesen nopirktā loterijas biļete ir vienīgais laimests 60 miljonu dolāru vērtībā. Diemžēl viņa maciņš, kurā atradās biļete, tika atstāts zagļu mikroautobusā, tāpēc viņš pārliecina Džeksonu palīdzēt viņam to atgūt.

Camino | ASV
Žanrs
IMDB
4.9 (920 balsu)
Fotožurnālists iegūst vairāk, nekā viņa bija kaulējies, kad viņa Kolumbijas džungļos fotografē ēnainu reliģisko figūru, izraisot lidojumu un cīnoties par savu dzīvību.

The Thief Lord | Vācija| Lielbritānija| Luksemburga
Žanrs
IMDB
5.9 (5677 balsu)
Stāsts par diviem jauniem zēniem Prosperu un Bo, kuri bēg uz Venēciju pēc tam, kad viņi ir bāreņi un tiek nogremdēti nežēlīgas tantes aprūpē. Slēpjoties pilsētas kanālos un alejās, zēnus sadraudzējas ar jaunu urnu bandu un viņu mīklaino vadītāju Thief Lord. No vecā kinoteātra mājas bāzes bērni zog no bagātajiem, lai uzturētu sevi un drīz vien iemūžinātu kliedzoša detektīva interesi. Tomēr lielākus draudus bērniem rada kaut kas no aizmirstas pagātnes - skaists maģisks dārgums ar spēju pašiem griezt laiku

Today You Die | ASV
Žanrs
IMDB
4.3 (4063 balsu)
Bijušais zaglis, kurš mēģina iet taisni, meklē atriebību tiem, kas viņu ierāmēja.

Jack and the Beanstalk | ASV
Žanrs
IMDB
4.7 (1613 balsu)
Pasaku varonis, kurš gatavojas izstāties no pasaku skolas, Džekam līdz pirmdienai ir jāizdara varonīgs darbs vai nožēlojami jāiziet neveiksme, tāpat kā tēvam pirms viņa. Nemierīgi nopelnīt labu, Džeks pārdod savu COW (Wonder Computer) par nedaudz burvju pupiņu un noslēpumainu grāmatu, kurā ierakstīti viņa piedzīvojumi, kā viņam tās ir. Sava līdzjutēja Greisona - zosu, kurš ēda pupiņu un piedzīvoja pārsteidzošu pārvērtību - pavadībā, Džeks kāpj uz burvju beanstalka, lai atgūtu pasacīto Likteņa arfu no ļaunā Milža, kurš dzīvo debesīs. Palīdzēt Džekam viņa bīstamajos meklējumos ir dīvainā Džiliana, bezbailīga jauna meitene, kuru Džeks satiek savā ceļojumā un kurai vienkārši, iespējams, ir slēpta darba kārtība ...

Band of Robbers | ASV
Žanrs
IMDB
6.0 (3932 balsu)
Komēdisks trilleris, kas pārdomā Marka Tvena ikoniskos literāros varoņus “Huckleberry Finn” un “Tom Sawyer” kā pieaugušus vīriešus mūsdienās.

How to Train Your Dragon: Homecoming | ASV
Žanrs
IMDB
7.3 (1208 balsu)
Ir pagājuši desmit gadi, kopš pūķi pārcēlās uz Slēpto pasauli, un, lai arī Toothless vairs nedzīvo New Berkā, Hiccup turpina svētku tradīcijas, kuras savulaik dalījās ar savu labāko draugu. Bet Jaunā Berka vikingi sāka aizmirst par draudzību ar pūķiem. Žags, Astrīda un Gobberis zina tikai to, kas jādara, lai pūķi paliktu ciema sirdīs. Un pāri jūrai pūķiem ir savs plāns ...

Trolls Holiday
Žanrs
IMDB
6.2 (1868 balsu)
Kad mūžīgi optimistiskā Magone, Troļļu karaliene, uzzina, ka bergeniem viņu kalendārā vairs nav svētku, viņa lūdz Branča un pārējās bandas palīdzību apburoši dīvainā misijā, lai salabotu kaut ko tādu, kas bergeniem nav domāju, ka ir salauzts.

Bee Movie | ASV| Austrālija
Žanrs
IMDB
6.1 (135511 balsu)
Budžets
150,000,000.00$
Bārijs B. Bensons, bite, kas tikko absolvējis koledžu, ir nožēlojies par savu vientuļo karjeru: gatavot medu. Īpašā ceļojumā ārpus stropa Bārija dzīvību izglābj Vanesa, Ņujorkas floriste. Kad viņu attiecības uzzied, viņš atklāj, ka cilvēki patiesībā ēd medu, un pēc tam nolemj mūs iesūdzēt tiesā.

1 2 3 4 5 6 .. 75