Vestern

News of the World | ASV
Žanrs
Teksasietis, kas ceļo pa mežonīgajiem Rietumiem, sniedzot vietējiem pilsētniekiem ziņas par pasauli, piekrīt palīdzēt glābt jaunu nolaupītu meiteni.

Dawn Rider | Kanāda
Žanrs
IMDB
4.9 (1908 balsu)
Aizraujošs atriebības un kaisles stāsts, kas izveidots Amerikas rietumos. Kad maskētie bandīti nošauj ieroča dalībnieka Džona Meisona (Slatera) tēvu, Meisons ar ieročiem deg, lai izsekotu tos, kas viņu nogalināja. Savu meklējumu laikā viņš nokļūst drūmā mīlas trijstūrī, kad krīt uz Alisi, apņēmīgo un skaisto sievieti, kuru dievina arī Džona labākā draudzene. Balstoties uz mūžīgo Džona Veina piedzīvojumu, Dawn Rider ir kniedējoša atriebības, pienākuma un varonības sāga Amerikas rietumos.

Extreme Prejudice | ASV
Žanrs
IMDB
6.7 (6066 balsu)
Teksasas reindžers un nežēlīgais narkotisko vielu karalis - viņi bija bērnības draugi, tagad viņi ir pretinieki ...

The Pale Door | ASV
Žanrs
Pēc laupīšanas vilcienā diviem brāļiem, kas vada kovboju bandu, jāizdzīvo naktī spoku pilsētā, kuru apdzīvo raganu kopojums.

The Ballad of Lefty Brown | ASV
Žanrs
IMDB
6.3 (4921 balsu)
Novecojošais sidekick Lefty Brown visu savu dzīvi ir kopā ar Ediju Džonsonu. Bet, kad sarīvētājs nogalina Ediju, Leftijs tiek spiests no sava partnera ēnas un viņam jāsaskaras ar robežas taisnīguma neglīto realitāti.

Legal Action | ASV
Žanrs
IMDB
6.2 (94 balsu)
Lielpilsētas advokāti Keisiju Makkeju viņa mazā pilsēta aizved uz mazpilsētu, lai aizstāvētu savu brāli, kurš tiek apsūdzēts DA slepkavībā. Viņš atklāj sazvērestības tīmekli, ar kuru viņš var stāties aci pret aci ar pilsētas korumpētāko zemes attīstītāju Geitsa kungu.

Deadman Standing | ASV
Žanrs
IMDB
4.8 (201 balsu)
Patiesais stāsts par nesen novājinātu likumsargu, kurš sadraudzējas ar zēnu, kurš mirst no tuberkulozes, un vietējā bordeļa kundzi, kamēr viņu pilsētu politiski un vardarbīgi apsteidz neapdomīgu lopkopju bandas no Teksasas.

Ain't Them Bodies Saints | ASV
Žanrs
IMDB
6.4 (19,896 balsu)
Budžets
4,000,000.00$
Bobs Muldons un Rūta Gutrija, aizrautīgs jaunais izstumtais pāris, kas darbojas ilgstošā nozieguma dēļ, beidzot tiek aizturēti likumsargi pēc apšaudes Teksasas kalnos. Lai arī Rūta ievaino vietējo amatpersonu, vainu uzņemas Bobs. Bet četrus gadus vēlāk Bobs aizbēg no cietuma un dodas meklēt Rūtu un viņu meitu, kas dzimusi viņa ieslodzījuma laikā.

8 Seconds | ASV
Žanrs
IMDB
6.6 (4671 balsu)
Šī filma raksturo Lane Frost dzīvi, 1987. gada PRCA pasaules čempionu bumbas braukšanā, viņa laulības un draudzības ar Tufu Hedemanu (trīskārtējs pasaules čempions) un Kodiju Lambertu.

Appaloosa | ASV
Žanrs
IMDB
6.7 (57147 balsu)
Budžets
20,000,000.00$
Divi draugi, kas noalgoti mazas pilsētas, kura cieš no strādnieka, policijai, viņu darbu sarežģī jaunas atraitnes ierašanās.

The Scent of Rain & Lightning
Žanrs
IMDB
5.0 (739 balsu)
Kad jauna sieviete uzzina, ka viņas vecāku slepkava ir atbrīvots no cietuma, viņa ir spiesta pārskatīt vecās brūces, atklājot naida graujošo spēku un ģimenes noslēpumu patiesās izmaksas, pilnībā atklājot sevi.

Red Hill | Austrālija
Žanrs
IMDB
6.4 (8032 balsu)
Jaunā policista Šaņa Kūpera pirmā diena dežūrdaļā pēc pārvietošanas uz mazo Sarkankalna pilsētu ātri pārvēršas murgā. Ziņas par cietuma pārtraukumu, kurā iesaistīts notiesātais slepkava Džimijs Konvejs, vietējos likumsargus, kurus vada pilsētas valdošā klātbūtne, Vecais Bils, nonāk panikā un noved pie drausmīgas un asiņainas konfrontācijas.

1 2 3 4 5 6 .. 9