Vestern

Occhio alla penna | Itālija
Žanrs
IMDB
6.5 (3631 balsu)
Trīsvienības seriāla zvaigzne Buds Spensers atgriežas Mežonīgajos Rietumos režisores Mišelas Lupo komiskajā stāstā par likuma drifteri Badiju, kurš tiek sajaukts ar ārstu pēc tam, kad viņa Indijas kompanjons netīšām nozog somu ar ķirurģiskiem instrumentiem. Kad bars slepkavniecisku likumpārkāpēju mēģina pārvarēt mazo pilsētiņu, kurai cauri iet Badijs, iespējamais mediķis parāda, ka viņa patiesais talants ir galvaskausu laušana. Mūzikas autors ir Ennio Morricone.

Deus e o Diabo na Terra do Sol | Brazīlija
Žanrs
IMDB
7.2 (5152 balsu)
Meklēts par sava priekšnieka nogalināšanu, Manuels kopā ar sievu Rosu bēg uz sertao, neauglīgo Ziemeļbrazīlijas ainavu. Manuels un Roza, nonākuši pirmatnējā vardarbīgā reģionā, nonāk vairāku biedējošu figūru ietekmē un kontrolē.

Extraña forma de vida | Francija| Spānija
Žanrs
IMDB
6.6 (1630 balsu)
Pēc divdesmit pieciem gadiem Silva jāj ar zirgu pāri tuksnesim, lai apciemotu savu draugu šerifu Džeiku. Viņi svin tikšanos, bet nākamajā rītā Džeiks viņam pastāsta, ka viņa ceļojuma iemesls nav aiziet pa viņu draudzības atmiņu joslu.

Oklahoma! | Lielbritānija
Žanrs
IMDB
7.8 (2104 balsu)
Tumšās tēmas pārveidots Vestendas iestudējums, kurā ir Rodgers & Hammerstein nozīmīgākais Brodvejas mūzikls, stāsta par lauku meiteni Lauriju un viņas divu sāncenšu pielūdzēju, kovboja Kērlija un draudīgā un biedējošā saimniecības darbinieka Džūda pieklājību.

Gunfight at Rio Bravo
Žanrs
Kad noslēpumainais krievu ieroču strēlnieks Ivans Turčins iebrauc mazā Teksasas pilsētiņā, viņš saduras ar asinskāru likuma nelegālo bandu, kas pazīstama ar nosaukumu The Hellhounds. Pārspētai un apbruņotai pilsētai ir jāuzticas Turčinam, lai pasargātu viņus no iznīcināšanas no bandītu rokām. Gunslinger atrod sabiedrotos maršalu Ostinu Kārteru un šerifu Vernonu Kelliju, un visiem trim kopā ir izmisīgi jācīnās pret neiespējamām un vardarbīgām izredzēm.

The Old Way | ASV
Žanrs
IMDB
6.6 (124 balsu)
Vecam strēlniekam un viņa meitai jāsastopas ar pagātnes sekām, kad atriebties ierodas pirms gadiem noslepkavotā vīrieša dēls.

The Harvey Girls | ASV
Žanrs
IMDB
7 (4470 balsu)
Braucot ar vilcienu uz Rietumiem, lai kļūtu par līgavu pa pastu, Sūzena Bredlija satiek jautru jaunu sieviešu komandu, kas attālā svilpes pieturā dodas atvērt restorānu "Hārvija māja".

And Starring Pancho Villa as Himself | ASV
Žanrs
IMDB
6.5 (3442 balsu)
1914. gadā meksikāņu revolucionārais Pančo Villa aicina studijas uzņemt viņa faktiskās cīņas pret Porfirio Diaza armiju, lai savāktu līdzekļus ieroču un munīcijas finansēšanai. Savstarpējo filmu korporācija ar producenta DV Grifita starpniecību interesējas par šo piedāvājumu un nosūta filmas veidotāju Frenku Taijeru vienoties par līgumu ar pašu Pančo Vilju.

The Last Manhunt | ASV
Žanrs
IMDB
4.2 (450 balsu)
1909. gadā Villijs Bojs un viņa mīlestība Karlota dodas bēgļu gaitās pēc tam, kad viņš nejauši nošauj viņas tēvu sadursmē, kas notika briesmīgi nepareizi. Prezidentam Taftam ierodoties apgabalā, vietējais šerifs vada divus indiāņu izsekotājus, kuri meklē taisnību savam “nogalinātajam” cilts vadonim.

Dead for a Dollar | ASV| Kanāda
Žanrs
IMDB
5.2 (2461 balsu)
1897. gadā veterāns galvojumu mednieks Makss Borlunds atrodas dziļi Meksikā, kur sastopas ar profesionālu spēlmani un ārpus likuma Džo Kribensu — zvērinātu ienaidnieku, kuru viņš vairākus gadus iepriekš nosūtīja cietumā. Makss veic misiju, lai atrastu un atgrieztu bagāta uzņēmēja sievu Reičelu Kidu, kuru, kā stāsta Maksam, ir nolaupījis Bufalo karavīrs Elija Džounss. Galu galā Makss saskaras ar kāršu izrēķināšanos, lai glābtu godu.

God's Country | ASV
Žanrs
IMDB
5.6 (2332 balsu)
Kad sērojoša koledžas profesore saskaras ar diviem medniekiem, kurus viņa pieķer, pārkāpjot viņas īpašumu, viņa tiek ierauta saasināšanās gribu cīņā ar katastrofālām sekām.

Terror on the Prairie | ASV
Žanrs
IMDB
5.4 (5828 balsu)
Novatoriska ģimene cīnās pret nežēlīgu likumpārkāpēju bandu, kas viņus terorizē viņu jaunceltajā fermā Montānas līdzenumā.

1 2 3 4 5 6 .. 13