mūzikas

Journey to Bethlehem | ASV
Žanrs
Budžets
18,000,000.00$
Jauna sieviete, kurai ir neiedomājama atbildība. Jauns vīrietis, kurš plosās starp mīlestību un godu. Greizsirdīgs karalis, kurš neapstāsies pie nekā, lai saglabātu savu kroni.

The Nightmare Before Christmas | ASV
Žanrs
IMDB
7.9 (364716 balsu)
Budžets
24,000,000.00$
Džeks Skellingtons ir Helovīntaunas ķirbju karalis, kam ir apnicis katru gadu Helovīnos darīt vienu un to pašu. Kādu dienu viņš nokļūst Ziemassvētku pilsētā un tā aizraujas ar šiem svētkiem, ka nolemj tos adaptēt savā pilsētā, apvienojot ar Helovīna svētkiem. Viņš nolaupa pat Santa Klausu un pats nolemj izdalīt dāvanas savas pilsētas bērneļiem… Filmas pamatā ir Tima Bērtona 1982. gadā sarakstīts dzejolis.

Oklahoma! | Lielbritānija
Žanrs
IMDB
7.8 (2104 balsu)
Tumšās tēmas pārveidots Vestendas iestudējums, kurā ir Rodgers & Hammerstein nozīmīgākais Brodvejas mūzikls, stāsta par lauku meiteni Lauriju un viņas divu sāncenšu pielūdzēju, kovboja Kērlija un draudīgā un biedējošā saimniecības darbinieka Džūda pieklājību.

The Little Mermaid | ASV
Žanrs
Lai varētu piepildīt savus sapņus par mīlestību pret princi, nāriņa Ariela noslēdz vienošanos ar jūras raganu par savas zivs astes apmaiņu pret kājām, ziedojot šai apmaiņai savu burvīgo balsi.

Žanrs
IMDB
7.9 (111574 balsu)
Budžets
12,800,000.00$
Čehu imigrante Selma, kas atrodas uz akluma robežas, cīnās, lai savilktu galus sev un savam dēlam, kurš mantojis tos pašus ģenētiskos traucējumus un piedzīvos tādu pašu likteni bez dārgas operācijas. Kad dzīve kļūst pārāk grūta, Selma mācās tikt galā ar savu mīlestību pret mūzikliem, izvairoties no dzīves nepatikšanām – pat ja tikai uz mirkli –, izsapņojot mazus skaitļus apkārtējās vides ritmiskajos ritmos.

Wonka | ASV| Lielbritānija
Žanrs
Jauns Villijs Vonka uzsāk misiju, lai caur savu šokolādi izplatītu prieku, kas ātri kļūst par fenomenu.

Žanrs
IMDB
6.3 (20530 balsu)
Budžets
15,500,000.00$
Losandželosas pasaka, kurai lemts kļūt par cinisku traģēdiju. Sevi par Dieva pērtiķi dēvējošais stāvkomiķis Henrijs un operas dīva Anna mīl viens otru tik daudz. Tik kaisli un patiesi, ka velta savai mīlai duetu. Henrija iznīcinošais humors ik vakaru “nonāvē” skatītājus, bet Annas balss tos pavada un “izglābj”. Ir tikai pāris iespējas pateikt patiesību, netiekot nogalinātam, nogārdz Henrijs. Pēc abu apdāvinātās meitas Anetes dzimšanas pasaule maina žanru. Skaudība, aizvainojums, slikta publicitāte, tabloīdu prese, #MeToo un no greizsirdības dzimis ļaunums. Vai mēs varam sākt?

Trolls Holiday in Harmony | ASV
Žanrs
IMDB
6.1 (402 balsu)
Karaliene Magone plāno pirmo ikgadējo Troļļu karalistes slepeno svētku dāvanu apmaiņu, taču viss nenotiek gluži tā, kā gaidīts.

Fantasia 2000 | ASV
Žanrs
IMDB
7.1 (39218 balsu)
Budžets
80,000,000.00$
Šis oriģinālās filmas “Fantāzija” turpinājums, kas apvieno dzīvīgu mūziku un izcilu animāciju, atjauno “Burvju mācekli” un pievieno septiņus jaunus šortus.

Beauty and the Beast | ASV
Žanrs
IMDB
8 (457552 balsu)
Budžets
25,000,000.00$
Sekojiet līdzi Belles, spilgtas jaunas sievietes piedzīvojumiem, kura nonāk prinča pilī, kurš ir pārvērsts par noslēpumainu zvēru. Ar pils apburtā personāla palīdzību Belle drīz vien apgūst vissvarīgāko mācību — ka patiess skaistums nāk no iekšpuses.

The Harvey Girls | ASV
Žanrs
IMDB
7 (4470 balsu)
Braucot ar vilcienu uz Rietumiem, lai kļūtu par līgavu pa pastu, Sūzena Bredlija satiek jautru jaunu sieviešu komandu, kas attālā svilpes pieturā dodas atvērt restorānu "Hārvija māja".

Blue Hawaii | ASV
Žanrs
IMDB
6.1 (6754 balsu)
Budžets
2,000,000.00$
Čads Geitss tikko tika atbrīvots no armijas un ir priecīgs atgriezties Havaju salās kopā ar savu sērfa dēli, pludmales draugiem un draudzeni.

1 2 3 4 5 6 .. 9