Nīderlande

Žanrs
IMDB
6.8 (32845 balsu)
Budžets
2,500,000.00$
Ar savu pirmo Dogma-95 filmu režisors Larss fon Trīrs paver pilnīgi jaunu filmu platformu. Izmantojot mājas video un dokumentālo stilu sajaukumu, filma stāsta par jauniešu grupu, kuri nolēmuši iepazīt savus “iekšējos idiotus”, tādējādi ne tikai saskaroties un salaužot savu ārējo izskatu, bet arī iekšējo.

Žanrs
IMDB
4.6 (97 balsu)
Bijušais specvienības darbinieks Amsterdamas ielās karo vienam cilvēkam, lai izglābtu sava drauga meitu no vietējā noziedzības sindikāta.

Žanrs
IMDB
7.9 (111574 balsu)
Budžets
12,800,000.00$
Čehu imigrante Selma, kas atrodas uz akluma robežas, cīnās, lai savilktu galus sev un savam dēlam, kurš mantojis tos pašus ģenētiskos traucējumus un piedzīvos tādu pašu likteni bez dārgas operācijas. Kad dzīve kļūst pārāk grūta, Selma mācās tikt galā ar savu mīlestību pret mūzikliem, izvairoties no dzīves nepatikšanām – pat ja tikai uz mirkli –, izsapņojot mazus skaitļus apkārtējās vides ritmiskajos ritmos.

Žanrs
IMDB
7.8 (68184 balsu)
Nelielā un konservatīvā Skotijas ciematā sievietes paralītiskais vīrs pārliecina viņu uzsākt ārlaulības attiecības, lai viņa varētu viņam par to pastāstīt un dot viņam iemeslu dzīvot.

Žanrs
IMDB
7.9 (6201 balsu)
Pāreja no bērnības pieaugušo pasaulē ir ārkārtīgi grūts un delikāts laiks cilvēka dzīvē. Katrs ir to pieredzējis: kāds negribot nodevis draugus, kuriem reiz zvērējis mūžīgu draudzību, kādam citi nodarījuši pārestību. Lūkasa Donta jaunajā filmā (viņa iepriekšējā filma bija "Meitene", 2018) atspoguļots šis trauslais dzīves posms, pat visgrūtākos mirkļus darot gaišuma un labestības pilnus. Ar Kannu kinofestivāla Grand Prix apbalvotās filmas galvenos varoņus – trīspadsmitgadīgos Leo un Remī – vieno īpaša saikne. Viņi bezrūpīgi bauda vasaras dienas un viens otra sabiedrību. Zēnu eņģeliskās sejas ir renesanses gleznotāju otas cienīgas, un apkārtējie dāliju lauki gremdē skatītājus bērnības skaistuma pasaulē kā impresionista Renuāra ziedu jūrā. Kad zēni sāk iet vidusskolā, viņu draudzība tiek apdraudēta...

Zillion | Beļģija| Nīderlande
Žanrs
IMDB
7.7 (1262 balsu)
Ir 1997. gads. Frenks Verštretens, datoru ģēnijs ar biznesa degunu, aizraušanos ar naktsdzīvi un neveselīgu vēlmi sevi pierādīt, vēlas tikai vienu: savu diskotēku, kas ne tikai pārspēj konkurentus, bet arī to vienkārši pazemo. Futūristiskā mega diskotēka Zillion ir fakts, un Frenks no datoru tirgotāja kļūst par Antverpenes naktsdzīves galveno figūru. Viņš defilē kopā ar skaistākajām sievietēm Beļģijā un nodibina aliansi ar Denisu Black Magic, porno karali, kurš nodrošina pikantās ekstras. Diemžēl arī skaistas dziesmas ilgi nestāv.

Speak No Evil | Dānija| Nīderlande
Žanrs
IMDB
6.6 (19414 balsu)
Budžets
3,000,000.00$
Dāņu ģimene apciemo kādu brīvdienā satiktu holandiešu ģimeni. Idilliskā nedēļas nogale pamazām sāk risināties, dāņiem cenšoties palikt pieklājīgi, saskaroties ar nepatīkamām situācijām.

Moloch | Nīderlande
Žanrs
IMDB
6 (4267 balsu)
Betriek dzīvo kūdras purva malā Nīderlandes ziemeļos. Kad viņai un viņas ģimenei kādu nakti uzbrūk nejaušs svešinieks, Betrieka dodas meklēt izskaidrojumu. Jo vairāk viņa rok, jo vairāk viņa pārliecinās, ka viņu medī kaut kas sens.

Žanrs
IMDB
6.6 (4505 balsu)
Budžets
55,000.00$
Vēsturiskajā Donbasa reģionā Ukrainas austrumos, neskatoties uz nežēlīgo karu, kas kopš 2014. gada notiek starp pašpasludinātajām Doņeckas un Luhanskas tautas republikām un Ukrainas valdību, cilvēki cenšas izdzīvot satrunējušajā haosa sirdī, kur maskējas vardarbība. kā miers propaganda kļūst par viennozīmīgu patiesību un mīlestības vārdā valda naids.

Apollo 10½: A Space Age Childhood | ASV| Nīderlande
Žanrs
IMDB
7.2 (8674 balsu)
Vīrietis stāsta par savu dzīvi 10 gadus veca zēna dzīvē 1969. gadā Hjūstonā, aužot nostalģijas stāstus ar fantastisku stāstu par ceļojumu uz Mēnesi.

Žanrs
IMDB
6.2 (796 balsu)
Sieviete, kuras apmeklējums frizētavā pārvēršas murgā, kad viņu šantažē tās īpašnieks.

Žanrs
IMDB
6.7 (20168 balsu)
Budžets
24,350,000.00$
17. gadsimta mūķene sapinās aizliegtā lesbiešu romānā ar iesācēju. Taču tieši Benedetas šokējošās reliģiskās vīzijas draud satricināt Baznīcu līdz tās pamatiem.

1 2 3 4 5 6