Detektīvfilma

Sharper | ASV
Žanrs
Nelielu, bagātu ģimeni Ņujorkā pakāpeniski plosa noslēpumi, meli un zādzība, kas to visu nosaka.

Cocaine Bear | ASV
Žanrs
Ticiet vai ne - filmas pamatā patiesi notikumi. Pēc tam, kad lidmašīna ar kokaīna kontrabandas kravu avarē Tenesī štatā, notikumi šajā mežonīgi melnajā komēdijā saved kopā policistus, nodziedzniekus, tūristus, pāris pusaudžu un 250kg smago melno lāci, kurš, kā izrādās, ir atradis kokaīnu. Tālākie notikumi attīstās galvu reibinošā ātrumā, un situācija ar tajā iesaistītajiem varoņiem iziet ārpus jebkādiem rāmjiem.

Some Like it Hot | ASV
Žanrs
IMDB
8.2 (270003 balsu)
Budžets
2,883,848.00$
Mūziķi Džo un Džerijs, savām acīm redzējuši mafijas izrēķināšanos ar “citādi domājošajiem”, ko kājas nes pamet pilsētu, taču ir problēma – vīriešu dzimuma orķestranti nevienam nav vajadzīgi, tādēļ abi kļūst par pievilcīgām lēdijām Džozefīni un Dafni. Kopā ar pārējām orķestrantēm abi dodas turnejā uz saulaino Floridu, šķendēdamies par likteni – apkārt tikai sievietes, bet viņiem jātēlo izprotošas un uzticamas draudzenes...

Žanrs
IMDB
7.9 (111574 balsu)
Budžets
12,800,000.00$
Čehu imigrante Selma, kas atrodas uz akluma robežas, cīnās, lai savilktu galus sev un savam dēlam, kurš mantojis tos pašus ģenētiskos traucējumus un piedzīvos tādu pašu likteni bez dārgas operācijas. Kad dzīve kļūst pārāk grūta, Selma mācās tikt galā ar savu mīlestību pret mūzikliem, izvairoties no dzīves nepatikšanām – pat ja tikai uz mirkli –, izsapņojot mazus skaitļus apkārtējās vides ritmiskajos ritmos.

Kraftidioten | Norvēģija| Dānija| Zviedrija
Žanrs
IMDB
7.1 (27754 balsu)
Budžets
4,161,012.00$
Izcilais kopienas līderis Nils tikko ieguva balvu kā "Gada pilsonis", uzzinot ziņu, ka viņa dēls ir miris no heroīna pārdozēšanas. Aizdomas par rupju spēli, Nils sāk izmeklēt un drīz vien nonāk saasināšanās pazemes bandu kara centrā starp serbu narkotiku tirgotājiem un sociopātisku noziedznieku, kas pazīstams tikai kā "Grāfs".

Insomnia | Norvēģija
Žanrs
IMDB
7.2 (14532 balsu)
Detektīvi Jonass un Ēriks tiek izsaukti uz pusnakts saules valsti Norvēģijas ziemeļos, lai izmeklētu neseno slepkavību, taču viņu plāns arestēt slepkavu iziet greizi, un Jonass kļūdaini nošauj Ēriku. Aizdomās turamais aizbēg, un nobijies Jonass piespiež Ērika nāvi bēglim. Jonass turpina vajāt slepkavu, jo viņš cenšas sevi aizsargāt; tomēr pieaugošā vainas apziņa un visuresošā saule viņu nomoka bezmiegs, kas ietekmē viņa veselo saprātu.

En ganske snill mann | Norvēģija
Žanrs
IMDB
6.9 (7070 balsu)
Pēc 12 gadu soda izciešanas par vīrieša, kurš gulējis ar sievu, nogalināšanu, vīrietis domā, vai viņam vajadzētu mēģināt izlīgt ar ģimeni, vai arī atriebties tiem, kas viņu padevuši.

Best Laid Plans | ASV
Žanrs
IMDB
6.1 (8059 balsu)
Budžets
7,000,000.00$
Bagātais, veiksmīgais Braiss kādu vakaru satiek skaisto Lisu bārā un uzaicina viņu atpakaļ uz savu māju, ne mirkli nenojaušot, ka Lissa patiesībā nav tāda, kāda viņa šķiet. Tālāk atklājas bīstams, samezglojies dubultkrustu un pavedināšanas tīkls.

In Secret | ASV| Ungārija| Serbija
Žanrs
IMDB
6.1 (9027 balsu)
20. gadsimta 60. gadu Parīzē jaunu sievieti Terēzi viņas valdonīgā tante Rakinas kundze ir ieslodzījusi bezmīlas laulībā ar slimīgo Kamilu. Viņa pavada savas dienas aiz neliela veikala letes un vakarus, skatoties, kā Madame spēlē domino ar eklektisku grupu. Pēc tam, kad viņa satiek sava vīra pievilcīgo draugu Lorānu, viņa uzsāk nelikumīgu romānu, kas noved pie traģiskām sekām. Pamatojoties uz Emīla Zolas romānu Terēza Rakina.

Händelser vid vatten | Zviedrija
Žanrs
IMDB
7.2 (317 balsu)
Blekvotera darbība norisinās 1970. gados, un stāsta par to, kā četru nejaušu cilvēku dzīves saplūst pēc tam, kad teltī netālu no Zviedrijas kalnu pilsētas Blekvoteras tiek atrasti noslepkavoti divi tūristi.

La Porta Rossa | Itālija
Žanrs
IMDB
7 (454 balsu)
Policists Leonardo Kaljostro mirst un nolemj palikt uz Zemes, lai uzzinātu vairāk par viņa nāves apstākļiem un izglābtu savu sievu Annu, kura ir briesmās.

文豪ストレイドッグス | Japāna
Žanrs
IMDB
7.8 (6956 balsu)
Nakajima Atsushi tika izraidīts no sava bērnunama, un tagad viņam nav, kur iet, un nav pārtikas. Stāvot pie upes, uz bada sliekšņa, viņš izglābj vīrieti, kurš dīvaini mēģina izdarīt pašnāvību. Šis vīrietis ir Dazajs Osamu, un viņš un viņa partneris Kunikida ir ļoti īpašas detektīvu aģentūras locekļi. Viņiem ir pārdabisks spēks un viņi nodarbojas ar gadījumiem, kas ir pārāk bīstami policijai vai militārpersonām. Viņi izseko tīģeri, kas šajā apgabalā parādījās nesen, aptuveni tajā laikā, kad Atsushi ieradās šajā apgabalā. Šķiet, ka tīģerim ir saistība ar Atsushi, un līdz brīdim, kad lieta tiks atrisināta, ir skaidrs, ka Atsushi nākotnē būs daudz vairāk Dazai un pārējo detektīvu!

1 2 3 4 5 6 .. 135