Detektīvfilma

범죄도시 4 | Koreja
Žanrs
IMDB
6.8 (347 balsu)
"Monster Cop" Ma Seok-do izmeklē nelegālu tiešsaistes azartspēļu biznesu, kuru vada bijušais STS Baek un IT ģēnijs izpilddirektors Čangs. Ma ierosina Jangam negaidītu aliansi un sāk medīt noziedzniekus.

Blood for Dust | ASV
Žanrs
IMDB
5.5 (478 balsu)
Pārgalvīgais Rikijs nopelna nopietnu naudu, tirgojot nelegālus ieročus visā trīs štatu teritorijā, un viņam patīk ar to vicināties. Ceļojošais pārdevējs Klifs aptver to pašu teritoriju, kurā Rikijs laiž cauri ieročus. Izmisīgi cenšoties atrast finansiālu atvieglojumu savai grūtībās nonākušajai ģimenei, Klifs piekrīt sadarboties ar Rikiju, lai veiktu narkotiku un ieroču piegādes starp valstīm vidēja līmeņa amerikāņu karteļa bosam Džonam. Kad vienkārša apmaiņa pārvēršas asinspirtī pēc tam, kad Rikijs nogalina visus teritorijas sagrābšanā, pāris nonāk spiediena katla situācijā, kad maz ticamajam narkotiku dīlerim Klifam ir jācīnās cik vien var, lai paliktu dzīvs.

Boy Kills World | ASV
Žanrs
IMDB
6.7 (751 balsu)
Budžets
18,000,000.00$
Kad viņa ģimene tiek noslepkavota, kurlmēms, vārdā Bojs, aizbēg uz džungļiem, un noslēpumains šamanis viņu apmāca apspiest savu bērnišķīgo iztēli un kļūt par nāves instrumentu.

LaRoy, Texas | Francija| ASV
Žanrs
IMDB
6.4 (1238 balsu)
Vīrietis vārdā Rejs atklāj, ka viņa sieva viņu krāpj, un nolemj nogalināt sevi. Pirms viņš paspēj nospiest sprūdu, viņš tiek sajaukts ar zemu nomas algotu slepkavu. Izmisīgi tiecoties pēc nelielas cieņas un bez nekā cita, par ko dzīvot, Rejs nolemj uzņemties šo darbu — un drīz vien sāk apšaubīt, vai izdarījis pareizo izvēli.

Damaged | ASV| Lielbritānija
Žanrs
IMDB
4.5 (1844 balsu)
Piecus gadus atpakaļ, sērijveida slepkava turēja bailēs visu Čikāgu, taču tā arī nenotverts, pazuda bez pēdām. Policijas detektīva rokās nonāk informācija, ka Skotijā ir paveiktas slepkavības, kuras pēc rokraksta atgādina neatklātos noziegumus Čikāgā. Detektīvam nekas cits neatkliek, kā doties uz otru pasaules malu, lai beidzot pabeigtu kādreiz iesākto darbu.

Jackdaw | Lielbritānija
Žanrs
IMDB
5.8 (153 balsu)
Bijušais motokrosa čempions un armijas veterāns, tagad rūpējas par savu jaunāko brāli. Salauzts, viņš piekrīt atklātā ūdenī paņemt noslēpumainu nelegālu paku Ziemeļjūrā. Dubultais krusts un viņa brāļa pazušana noveda viņu un viņa veco velosipēdu vardarbīgā nakts odisejā caur Anglijas ziemeļu rūsas joslu.

Les chambres rouges | Kanāda
Žanrs
IMDB
7.1 (3165 balsu)
Slavenā sērijveida slepkavas Ludoviča Ševaljē lieta tikko nonāca tiesā, un Kellija-Anne ir apsēsta. Kad realitāte saplūst ar viņas slimajām fantāzijām, viņa dodas pa tumšu ceļu, lai meklētu lietas pēdējo puzles daļu.

5lbs of Pressure | ASV| Lielbritānija
Žanrs
IMDB
5.1 (810 balsu)
Tikko iznācis no cietuma pēc izciešanas par slepkavību, Ādams atgriežas savās vecajās stingrās vietās, lai meklētu dēlu, kurš viņu nepazīst. Eli, viņa nogalinātā vīrieša brālis meklē atriebību. Maiks cenšas izbēgt no nozieguma dzīves, kas dzīvo zem sava gangstera tēvoča īkšķa.

Knox Goes Away | ASV
Žanrs
IMDB
6.9 (4630 balsu)
Džons Nokss (Maikls Kītons), algots slepkava, kuram strauji attīstās demence, apsola pavadīt savas pēdējās dienas, cenšoties izpirkt savu vainu, glābjot dzīvību savam pieaugušajam dēlam (Džeimss Mārsdens), no kura ir atsvešinājies. Viņš nonāk cīņā ar varasiestādēm, kā arī ar laiku, kurā viņa prāts arvien straujāk pasliktinās.

Red Right Hand | ASV
Žanrs
Kešs cenšas dzīvot godīgu un klusu dzīvi, taču, kad Lielais Kaķis piespiež viņu atgriezties viņas dienestā, viņš izrādās spējīgs uz visu, lai aizsargātu pilsētu un vienīgo ģimeni, kas viņam palikusi.

Marmalade | ASV
Žanrs
IMDB
6.1 (225 balsu)
Barons, ieslodzīts vīrietis, nodibina draudzību ar kameras biedru Otisu. Pārim kopīgi izstrādājot bēgšanas plānu, Barons atceras stāstu par to, kā viņš satika Marmelādi, savas dzīves mīlestību, un viņu Bonijas un Klaida plānu, lai aplaupītu banku, lai rūpētos par slimo māti un sniegtu pārim tādu dzīvi. vienmēr esmu sapņojis.

악마들 | Koreja
Žanrs
IMDB
5.9 (359 balsu)
Pirms diviem gadiem sērijveida slepkavam zaudējis savu kolēģi, kurš arī bija viņa svainis, slepkavību detektīvs Džejs Hvans nespēj apvaldīt naidu pret slepkavu un ar galvu ienirst brutālā slepkavas medībās. Džē Hvans beidzot sastopas aci pret aci ar slepkavu Jin Hyuk, taču vajāšanas karstumā viņi nonāk negadījumā. Pamostoties slimnīcā, Džejs Hvans saprot, ka viņa ķermenis ir nomainīts ar slepkavas ķermeni. Lai aizsargātu savu ģimeni un atklātu šī ķermeņa slēdža noslēpumu, Džejs Hvans sāk izmisīgu vajāšanu.

1 2 3 4 5 6 .. 139