Detektīvfilma

Body Brokers | ASV
Žanrs
IMDB
5.9 (10 balsu)
Jūta un viņa draudzene Opāla ir narkomāni, kas dzīvo Ohaio lauku ielās. Pēc tam, kad viņu pieņēma darbā ķermeņa mākleris Vuds un piedāvāja ārstēties Losandželosā, Vuds paņem Jūtu zem paspārnes un iepazīstina ar ārstniecības centra magnātu Vinu. Vuds un Vins ienes Jūtu savā ienesīgajā un nelegālajā darījumā, kur dzīvības glābšana ir otrajā vietā.

Crown Vic | ASV
Žanrs
IMDB
6.5 (3,831 balsu)
Budžets
3,600,000.00$
Viena neaizmirstama nakts patruļnieku virsnieka Reja Mandela un viņa praktikanta, vērienīgā iesācēju policista Nika Holanda dzīvē LAPD Olimpiskajā divīzijā. Tā kā divi policistu slepkavas atrodas brīvā dabā un meklē jaunus mērķus, Mandelam un Holandam ir jācīnās ar pilsētu, kas gatavojas vārīties, kā arī ar Džeku VanZandtu, kas nav notriekts negodīgs policists, lai atmaksātos savvaļas patruļas zonā.

I'm Your Woman | ASV
Žanrs
IMDB
6.1 (1153 balsu)
Šajā 20. gadsimta 70. gadu kriminālajā drāma sieviete ir spiesta doties bēgt pēc tam, kad viņas vīrs nodod viņa partnerus, nosūtot viņu un viņas bērnu bīstamā ceļojumā.

Илиана. Верь мне | Krievija
Žanrs
IMDB
5.5 (10 balsu)
Iliana ir psiholoģisks trilleris ar noir un melnā humora elementiem, kura darbība strauji attīstās 24 stundu laikā. Filmas sižets ir pielāgots kā sarežģīta mīkla, kurā ir daudz negaidītu pavērsienu, kas pievils pat vismodernāko skatītāju. Neparedzami sižeta gājieni saglabās jūs spriedzē un neziņā līdz pat pēdējam kadram. Iliana - tā ir kaislība un pašlabums, mīlestība un naids, atriebība un nodevība vienā pudelē - viss, kas var notikt starp vīrieti un sievieti.

Žanrs
IMDB
5.5 (6641 balsu)
Budžets
23,000,000.00$
Kad drosmīgais zaglis Ārsēns Lupins (Duris) izlaupa bagāto parīziešu mājas, policija ar slepenu ieroci arsenālā mēģina viņu izdzēst.

Lucky Grandma | ASV
Žanrs
IMDB
6.4 (715 balsu)
Viesnīca, kas atrodas Ņujorkas ķīniešu kvartālā, rotājoša, ķēdēs smēķējoša ķīniešu vecmāmiņa iet uz visu kazino, nonākot nepareizajā veiksmes pusē - un bandu kara vidū.

RoboCop 3 | ASV
Žanrs
IMDB
4.1 (45375 balsu)
Budžets
22,000,000.00$
Mega korporācija Omni Consumer Products joprojām ir iecerējusi izveidot savu mājdzīvnieku projektu Delta City, lai aizstātu pūstošo Detroitas pilsētu. Diemžēl apkārtnes iedzīvotājiem nav nodoma pamest savas mājas tikai uzņēmuma vēlmju dēļ. Šim nolūkam OCP ir nolēmusi piespiest viņus doties prom, izmantojot nežēlīgu algotņu armiju, lai viņus uzbruktu un uzmāktos. Sākas pazemes pretestība, un šajā cīņā Robokopam jāizlemj, kur atrodas viņa lojalitāte.

Backdraft 2 | ASV| Beļģija
Žanrs
IMDB
4.8 (1671 balsu)
Gadiem pēc oriģinālā Backdrafta Šonam, nelaiķa Stīva "Buļa" Makkefrija dēlam, tiek uzdots izmeklēt nāvējošu ugunsgrēku, tikai lai saprastu, ka tas ir kaut kas daudz ļaunāks.

Murder by Decree | Kanāda| Lielbritānija
Žanrs
IMDB
6.9 (4864 balsu)
Šerloks Holmss tiek iesaistīts Jack the Ripper lietā, kurš nogalina prostitūtas Londonas East End. Holmsa palīdz Dr. Watson un izmantojot slavena ekstrasensa Roberta Lesa sniegto informāciju, ka slepkavību saknes var būt karaļa neuzmanība un ka slēpšanu pārvalda visaugstākā līmeņa politiķi. gadās būt masoni.

Panic | ASV
Žanrs
IMDB
6.6 (7932 balsu)
Budžets
1,000,000.00$
Alekss pārdzīvo pusmūža krīzi, un viņam tas ir kļuvis par ļoti grūtu laiku. Viņa laulībā ir grūtības, viņš ir noraizējies par savu dēlu, un darbs nogalināt cilvēkus ģimenes labā ir kļuvis par visstresīgāko viņa dzīves daļu. Viņš meklē terapeita palīdzību un uzgaidāmajā telpā, ar kuru viņš sazinās, satiek sievieti.

Free Money | Kanāda
Žanrs
IMDB
5.1 (2765 balsu)
Zviedrs (Marlons Brando), cietuma uzraugs, vienā no Ziemeļdakotas aukstākajām vietām ar dzelzs roku pārvalda savu ģimeni un cietumu. Kad ieslodzītais mīklainos apstākļos nomirst, FBI nosūta aģentu Karenu Polarski (Mira Sorvino) izmeklēšanai. Mājas priekšā zviedra znoti Lerijs (Tomasa Hadena baznīca) un Buds (Čārlijs Šīns) nejauši atklāj, ka drīz šķērsos vilciens, kas piekrauts ar miljoniem dolāru nemarķētas valūtas, kuru paredzēts iznīcināt. Kārdinājums ir pārāk liels, un puiši izraksta shēmu, lai aplaupītu vilcienu. Protams, lielākais šķērslis viņu ceļā ir zviedrs.

Citizen X | ASV| Ungārija
Žanrs
IMDB
7.5 (17502 balsu)
Balstoties uz patieso stāstu par krievu sērijveida slepkavu, kurš daudzu gadu laikā ir upuris vairāk nekā 50 cilvēkiem. Viņa upuri lielākoties bija jaunāki par 17 gadiem. Toreizējā komunistu valstī policijas izmeklēšanu apgrūtināja birokrātija, neprasme un pie varas esošie. Stāsts tiek stāstīts no detektīvs, kurš atbild par lietu.

1 2 3 4 5 6 .. 86