Detektīvfilma

Marmalade | ASV
Žanrs
IMDB
6.1 (225 balsu)
Barons, ieslodzīts vīrietis, nodibina draudzību ar kameras biedru Otisu. Pārim kopīgi izstrādājot bēgšanas plānu, Barons atceras stāstu par to, kā viņš satika Marmelādi, savas dzīves mīlestību, un viņu Bonijas un Klaida plānu, lai aplaupītu banku, lai rūpētos par slimo māti un sniegtu pārim tādu dzīvi. vienmēr esmu sapņojis.

악마들 | Koreja
Žanrs
IMDB
5.9 (359 balsu)
Pirms diviem gadiem sērijveida slepkavam zaudējis savu kolēģi, kurš arī bija viņa svainis, slepkavību detektīvs Džejs Hvans nespēj apvaldīt naidu pret slepkavu un ar galvu ienirst brutālā slepkavas medībās. Džē Hvans beidzot sastopas aci pret aci ar slepkavu Jin Hyuk, taču vajāšanas karstumā viņi nonāk negadījumā. Pamostoties slimnīcā, Džejs Hvans saprot, ka viņa ķermenis ir nomainīts ar slepkavas ķermeni. Lai aizsargātu savu ģimeni un atklātu šī ķermeņa slēdža noslēpumu, Džejs Hvans sāk izmisīgu vajāšanu.

Bring Him to Me | Austrālija
Žanrs
IMDB
5.6 (875 balsu)
Saskaņā ar nežēlīgā noziedzības priekšnieka pavēli aizbēgušam šoferim ir jācīnās ar savu sirdsapziņu un jānogādā nenojaušais apkalpes loceklis, lai izpildītu nāvessodu. Priekšā garš brauciens.

Farang | Francija
Žanrs
IMDB
6.4 (942 balsu)
Budžets
4,920,000.00$
Sems ir profesionāls bokseris, kurš drīz tiks atbrīvots no cietuma. Atrodoties nosacīti, pagātne viņu panāk, un viņam neatliek nekas cits kā bēgt. Pēc pieciem gadiem viņš kopā ar sievu un viņas meitu ir atjaunojis vienkāršu dzīvi eksotiskā salā Taizemē, bet, kad viņu šantažē bīstams vietējais krusttēvs, viņam jādodas uz bīstamu narkotiku kontrabandas misiju, kuras rezultātā notiek traģēdija. Tagad ir tikai viens mērķis: meklēt nežēlīgu atriebību.

Role Play | Francija| Vācija| ASV
Žanrs
IMDB
5.3 (62 balsu)
Emmai ir brīnišķīgs vīrs un divi bērni Ņūdžersijas priekšpilsētā — viņai ir arī slepena slepkavas dzīve — noslēpums, ko viņas vīrs Deivids atklāj, kad pāris nolemj paspilgtināt savu laulību ar nelielu lomu spēli.

Hitmen
Žanrs
IMDB
5.1 (1564 balsu)
Maikls Hero, ietekmīgs izpilddirektors, cenšas atriebties par sava mazdēla slepkavību, piedāvājot viena miljona dolāru lielu atlīdzību par sava mazdēla nejaušo slepkavu slepkavību, piesaistot pasaules vadošos slepkavas šī uzdevuma veikšanai.

Little Bone Lodge | Lielbritānija
Žanrs
IMDB
6.1 (7484 balsu)
Vētrainā naktī Skotijas augstienē divi noziedzīgi brāļi, kas bēg, meklē patvērumu pamestā lauku mājā. Bet pēc iemītnieku ģimenes sagrābšanas viņi atklāj, ka mājā ir vēl tumšāki noslēpumi.

In the Land of Saints and Sinners | Īrija
Žanrs
IMDB
7.1 (171 balsu)
Kādā nomaļā Īrijas ciematā sabojāts Finbārs ir spiests cīnīties par izpirkšanu pēc mūža grēkiem, bet kādu cenu viņš ir gatavs maksāt? Svēto un grēcinieku zemē dažus grēkus nevar apglabāt.

Белый список | Krievija
Žanrs
IMDB
8 (9 balsu)
Valsts mēroga morālās panikas laikā, ko izraisījis nesenais pusaudžu pašnāvību pieaugums, divi federālie izmeklētāji tiek nosūtīti uz nelielu Krievijas pilsētiņu, lai izskatītu aukstu lietu, kas saistīta ar skolnieces aizdomīgu nāvi. Sākotnēji uzskatot savu uzdevumu tikai par PR triku, abi pamazām sāk zaudēt uzmanību, jo viņi dodas dziļāk paranojiskajā sazvērestības teoriju pasaulē, kas aptver šo lietu.

Deus e o Diabo na Terra do Sol | Brazīlija
Žanrs
IMDB
7.2 (5152 balsu)
Meklēts par sava priekšnieka nogalināšanu, Manuels kopā ar sievu Rosu bēg uz sertao, neauglīgo Ziemeļbrazīlijas ainavu. Manuels un Roza, nonākuši pirmatnējā vardarbīgā reģionā, nonāk vairāku biedējošu figūru ietekmē un kontrolē.

Fatum | Francija| Spānija
Žanrs
IMDB
5.9 (1041 balsu)
Pēc padoma saņemšanas kompulsīvais spēlmanis Serhio atgriežas likmju namā, cenšoties atgūt visu zaudēto naudu, taču vietā iebrūk cits spēlētājs ar ieroci, un šāviens mainīs viņa dzīvi uz visiem laikiem.

Death on the Border | Lielbritānija
Žanrs
IMDB
5.7 (34 balsu)
Divas apņēmīgas sievietes sacenšas, lai izvairītos no vardarbīgajām attiecībām ar netīro detektīvu, kas atrodas pašā zemākajā līmenī, un ir apņēmības pilnas pārcelt meitenes, kuras seksuāli tirgoja pāri Meksikas robežai.

1 2 3 4 5 6 .. 138