mūzikas

Encanto | ASV
Žanrs
IMDB
7.2 (221375 balsu)
Budžets
50,000,000.00$
Brīnumaina ģimene dzīvo Kolumbijas kalnu mājā, kura atrodas pasakainā vietā sauktu par Enkanto. Katru šīs ģimenes bērnu, maģija ir apveltījusi ar unikālām spējām - no superspēka līdz dziedināšanas prasmei. Tikai jaunajai Mirabellai nepiemīt nekā īpaša. Uzzinājusi, ka Enkanto maģija ir apdraudēta, Mirabella nolemj, ka tieši viņa ir pēdējā cerība savas neparastās ģimenes glābšanā.

La leggenda del pianista sull'oceano | Itālija
Žanrs
IMDB
8 (65130 balsu)
Budžets
9,000,000.00$
Stāsts par virtuozu klavierspēlētāju, kurš visu savu dzīvi nodzīvo uz okeāna lainera. Dzimis un audzis uz kuģa, 1900 (Tims Rots) uzzināja par ārpasauli, mijiedarbojoties ar pasažieriem, nekad nesperdams kāju uz sauszemes, pat savas dzīves mīlestības dēļ. Gadiem vēlāk kuģis var tikt iznīcināts, un kāds bijušais grupas dalībnieks baidās, ka 1900 joprojām varētu būt uz klāja un vēlas nolaisties kopā ar kuģi.

Jack et la mécanique du coeur | Francija| Beļģija
Žanrs
IMDB
7.0 (6192 balsu)
Budžets
33,746,302.00$
Skotijā 1874. gadā Džeks piedzimst visu laiku aukstākajā dienā. Lielā aukstuma dēļ viņa sirds pārstāj pukstēt. Edinburgas atbildīgā vecmāte atrod veidu, kā viņu glābt, aizstājot viņa sirdi ar pulksteni. Tātad viņš dzīvo un paliek vecmātes aizsargājošajā aprūpē. Bet viņš nedrīkst dusmoties vai satraukties, jo tas apdraud viņa dzīvību, liekot pulkstenim pārtraukt darbu. Sliktāk, ka pieaugot viņam nākas saskarties ar faktu, ka viņš nevar iemīlēties, jo arī tas varētu apturēt viņa smalko sirdi.

Tigger & Pooh and a Musical Too | ASV
Žanrs
IMDB
5.5 (110 balsu)
Kad Trusis tiek nosaukts par simts akru koka mēru, pozīcija nonāk galvā un viņš sāk gatavot trakus noteikumus, ieskaitot tos, kas aizliedz Tigeram atlekt. Ikvienam malkā jāizvēlas malas, līdz maza meitene zaudē savu suni Busteru un visiem jāapvienojas, lai viņu atrastu.

High School Musical 2 | ASV
Žanrs
IMDB
5.0 (52863 balsu)
Austrumaugstie savvaļas kaķi ir gatavi savam dzīves laikam. Trojs ir saviļņots, kad viņam tiek piedāvāts darbs lauku klubā, taču tas viss ir Šarpaja gabala daļa, lai viņu aizvilinātu prom no Gabriellas. Kā tas viss izrādīsies? Uz visiem jautājumiem tiek atbildēts kluba Talantu šova naktī.

High School Musical | ASV
Žanrs
IMDB
5.4 (77368 balsu)
Budžets
4,200,000.00$
Trojs, populārais basketbola izlases kapteinis, un Gabriella, prātīgais un skaistais akadēmiskā kluba dalībnieks, pārkāpjot visus Austrumu augstākās sabiedrības noteikumus, slepeni klausoties skolas mūzikas ievirzes. Tiecoties pēc zvaigznēm un sekojot viņu sapņiem, visi uzzina par pieņemšanu, komandas darbu un sevi.

Beauty and the Beast | ASV
Žanrs
IMDB
7.1 (258348 balsu)
Budžets
160,000,000.00$
Saniknotā Burve pārvērta Adamu atbaidošā briesmonī par to, ka viņš bija ļauns, rupjš un egoistisks. Lai noņemtu lāstu sev un savas pils kalpotājiem, viņam ir nepieciešams pilnīgi izmainīties - kļūt labsirdīgam, mīlēt un būt mīlētam. Pa to laiku, kādā attālā ciematā dzīvo daiļā Bella, kuras tēvs, nākot no gadatirgus nomaldās un nokļūst noburtajā pilī. Bellai nekas cits neatliek, kā doties tēvam palīgā un viņa pat nenojauš, ka tur viņu sagaida liktenīga tikšanās.

Chicago | Vācija| ASV| Kanāda
Žanrs
IMDB
7.1 (209647 balsu)
Budžets
45,000,000.00$
Slepkavas Velma Kelly un Roxie Hart nonāk vienā nāves rindā un cīnās par slavu, kas viņus pasargās no karātavām 1920. gada Čikāgā.

St. Trinian's | Lielbritānija
Žanrs
IMDB
5.8 (21009 balsu)
Kad viņu mīļotajai skolai draud slēgšana, ja tām pilnvarām, kuras neizdodas savākt pienācīgus līdzekļus, meiteņu shēma ir nozagt nenovērtējamu gleznu un izmantot peļņu, lai Sv. Triniānu izrautu no sarkanajiem.

The Muppet Christmas Carol | ASV| Lielbritānija
Žanrs
IMDB
7.7 (45901 balsu)
Budžets
12,000,000.00$
Pārpasaulē klasisko Dikensa stāstu par Ebenezer Scrooge, nepareiza gaisma. Viņš ir atbildīgs par saviem drūmajiem veidiem nakts Ziemassvētku pagātnes, tagadnes un nākotnes spoku apmeklējumu laikā.

Husbands and Wives | ASV
Žanrs
IMDB
7.5 (26299 balsu)
Kad Džeks un Sallija paziņo, ka šķiras, tas ir kā šoks viņu labākajiem draugiem Gabei un Džūdijai. Varbūt galvenokārt tāpēc, ka viņi arī slīd viens no otra un tagad par to tiek informēti. Tāpēc, kamēr Džeks un Sallija mēģina turpināt satikties ar jauniem cilvēkiem, Gabes un Džūdijas laulības kļūst arvien saspringtākas, un viņi sāk sevi piesaistīt citiem cilvēkiem.

One from the Heart | ASV
Žanrs
IMDB
6.5 (4963 balsu)
Liekas, ka Hanks un Frīne vairs nespēj dzīvot kopā. Pēc piecu gadu attiecībām kārdinošā un sapņainā Frīnija viņu attiecību gadadienā pamet Hanku. Katrs no viņiem satiek savu sapņu biedru, taču, lai cik spilgti tie varētu šķist, tie ir tikai gaismas un krāsu posmi. Vai īstā mīlestība gūs virsroku pār šķietami krāšņo aizraušanos? Laipni lūdzam Coppola Brodvejā līdzīgajā romantiskajā mūziklā.

1 2 3 4 5 6 .. 9