Vēsturiska

Hacksaw Ridge | ASV| Austrālija
Žanrs
IMDB
8.1 (442,554 balsu)
Budžets
40,000,000.00$
Desmonds Doss ir viens no ievērojamākajiem 2.Pasaules kara varoņiem. Sīvu cīņu laikā par Heksoridžu starp ASV un Japānas impērijas armijām viņš izglāba vairāk nekā 75 kareivju dzīvības ne reizi nepieskaroties ieročiem vai nogalinot kādu. Viņš stingri ticēja, ka karš ir taisnīgs, bet nonāvēšana ir slikta. Viņš bija vienīgais karavīrs 2. Pasaules karā, kurš frontes līnijās cīnījās bez ieroča un par nopelniem valsts labā saņēma Goda medaļu (Medal of Honor) un Purpura sirds ordeni (Purple Heart).

Judas and the Black Messiah | ASV
Žanrs
Bils O'Nīls iefiltrējas FBI aģenta Mičela un J. Edgara Hūvera melnajās pantērās. Kad Melnās panteras priekšsēdētājs Freds Hemptons paceļas, dodoties ceļā uz citu revolucionāru, kaujas algas ir O'Nīla dvēselei.

Il primo re | Itālija| Beļģija
Žanrs
IMDB
6.5 (4348 balsu)
Romulus un Remus, divi gani un uzticīgie brāļi, galu galā piedalās ceļojumā, kura rezultātā viens no viņiem būs lielākās jebkad redzētās tautas dibinātājs. Tomēr izredzētā liktenis pāries no paša brāļa nogalināšanas.

Сентенция | Krievija
Žanrs
Šī filma, kas veltīta padomju rakstnieka, dzejnieka un Gulagā izdzīvojušā Varlama Šalamova pēdējām dienām, seko divu Salamova visciešāko pielūdzēju centieniem saglabāt autora mantojumu. Zaudējis redzi, dzirdi un dzīvojis veco ļaužu pansionātā, viņš turpināja darīt vienīgo, kas viņam bija svarīgi - rakstīt - līdz pēdējam elpas vilcienam. Šī filma ir liecība par to rakstu vērtību, kuri pasaka nepatīkamas 20. gadsimta patiesības. Lai izsauktu padomju pasaules graudaino faktūru, Sententia tiek uzņemta uz 16 mm melnbaltas filmas.

Серебряные коньки | Krievija
Žanrs
IMDB
5.8 (6 balsu)
1899. gads, Ziemassvētku laiks Sanktpēterburga. Ledus klātās galvaspilsētas upes un kanāli virmo ar svētku aktivitātēm. Jaunā gadsimta priekšvakarā sanāk kopā tie, kuriem nav lemts satikties. Viņi ir cilvēki no dažādām pasaulēm: Matvejs, lampu dedzinātāja dēls, kura vienīgais dārgums ir viņa sudrabotās slidas; Alise ir augsta ranga ierēdņa, kas sapņo par zinātni, meita. Katram no viņiem ir savs grūtais dzīvesstāsts, bet, nejauši satikušies, viņi kopā steidzas uz priekšu, lai sasniegtu savus sapņus.

The Man Who Invented Christmas | Kanāda| Īrija
Žanrs
IMDB
7.0 (11815 balsu)
1843. gadā, neskatoties uz to, ka Dikenss ir veiksmīgs rakstnieks, viņa jaunākās grāmatas izgāšanās nostāda viņa karjeru krustcelēs, līdz brīdim, kad, cīnoties ar iedvesmu un konfrontējot realitāti ar bērnības atmiņām, dzīlēs piedzimst jauns varonis. viņa nemierīgā prāta; vecs, vientuļš, sarūgtināts cilvēks, tik spilgts, tik cilvēcīgs, ka ap viņu izaug vesela pasaule, tik iedvesmojošs stāsts, kas uz visiem laikiem mainīja Ziemassvētku nozīmi.

De Gaulle | Francija
Žanrs
IMDB
6.0 (436 balsu)
Parīze, 1940. gada jūnijs. De Golla pāris saskaras ar Francijas militāro un politisko sabrukumu. Čārlzs de Golls pievienojas Londonai, kamēr viņa sieva Ivonna kopā ar trim bērniem nonāk izceļošanas ceļā.

The Hunley | ASV
Žanrs
IMDB
6.7 (1126 balsu)
CSS Hunley stāsta neticami patieso stāstu par manuāli darbināmās zemūdenes CSS Hunley apkalpi 1864. gada Čārlstonas aplenkuma laikā. Tas ir stāsts par varonību, saskaroties ar grūtībām, Hunlijs ir pirmais iegremdējamais, kas nogremdēja ienaidnieka laivu kara laiks. Tas attiecas arī uz sižeta cilvēcisko pusi, kas attiecas uz neparasto un ārkārtējo temperamentu 9 vīriešiem, kuri Hunliju ieveda vēsturē un drosmīgi nomira, izpildot šo varoņdarbu.

Path to War | ASV
Žanrs
IMDB
7.3 (3124 balsu)
Budžets
17,000,000.00$
Spēcīga ambīciju un saplosītu sapņu drāma, kas provokatīvā iekšējā skatījumā aplūko veidu, kā ASV dodas karā - skatoties no LBJ Baltā nama iekšienes, kas ved līdz Vjetnamas karam un tā laikā.

Il Casanova di Federico Fellini | ASV| Itālija
Žanrs
IMDB
7.2 (7008 balsu)
Kazanova ir libertīns, kas savāc vilinājumus un seksuālus varoņdarbus. Bet viņu tiešām kāds interesē, un vai tiešām viņš ir interesants cilvēks? Vai viņš tiešām ir dzīvs?

Žanrs
IMDB
8.6 (1610 balsu)
Budžets
100,000,000.00$
Pirmais pasaules karš, Rietumu fronte, diviem jauniem britu kareivjiem tiek dots praktiski neizpildāms uzdevums – nokļūt ienaidnieka aizmugurē, lai nogādātu ziņojumu, kas ļautu izglābt ievērojamu skaitu kareivju no drošas nāves.

Fat Man and Little Boy | ASV| Meksika
Žanrs
IMDB
6.5 (6917 balsu)
Šī filma atveido Manhetenas projektu, slepeno kara laika projektu Ņūmeksikā, kur tika projektētas un būvētas pirmās atombumbas.

1 2 3 4 5 6 .. 26