Vēsturiska

Une affaire d'honneur | Francija
Žanrs
IMDB
6.7 (232 balsu)
1887. gadā, laikā, kad Parīzē ir modē dueļi, Klements Lacaze un Marie-Rose Astié satiekas. Viņš ir harizmātisks ieroču meistars; viņa ir feministe, tālu priekšā savam laikam. Klements nonāk vardarbības spirālē un nolemj uzsākt Mariju-Rouzu duelēšanas mākslā. Abiem ir jāstrādā kopā, lai saglabātu seju. Cik tālu viņi ies, lai aizstāvētu savu godu?

Cabrini | ASV| Itālija
Žanrs
IMDB
7.9 (3593 balsu)
Budžets
50,000,000.00$
Itāļu imigrante Frančeska Kabrīni ierodas 1889. gada Ņujorkā, un viņu sagaida slimības, noziedzība un nabadzīgi bērni. Kabrīni dodas drosmīgā misijā, lai pārliecinātu naidīgo mēru nodrošināt mājokli un veselības aprūpi sabiedrības neaizsargātākajiem. Ar lauztu angļu valodu un sliktu veselību Kabrīni izmanto savu uzņēmīgo prātu, lai izveidotu cerības impēriju, kas nav līdzīga pasaulei.

White Bird | ASV
Žanrs
IMDB
7.6 (343 balsu)
Budžets
30,000,000.00$
Džulianu Albansu, kausli, kurš pameta Bīčera Prepu, apciemo viņa Grandmère no Parīzes, un viņu pārveido viņas ievērojamais stāsts par līdzjūtību un drosmi. Būdama meitene nacistu okupētajā Francijā, jaunā Grandmēra slēpjas ar skolas biedra palīdzību, jaunekli, kurš riskē ar visu, lai dotu viņai iespēju izdzīvot. Kopā viņi atrod skaistumu un mīlestību viņu pašu radītajā slepenajā pasaulē.

La sociedad de la nieve | Spānija
Žanrs
IMDB
7.9 (967 balsu)
1972. gada 13. oktobrī Urugvajas gaisa spēku reiss 571, kas tika nofraktēts, lai nogādātu regbija komandu uz Čīli, ietriecas ledājā Andu sirdī.

Žanrs
IMDB
6.7 (2075 balsu)
Budžets
95,000,000.00$
Biogrāfija par automobiļu magnātu Enzo Ferrari, kura ģimene no jauna definēja ideju par jaudīgu itāļu sporta auto un praktiski radīja Formula 1 sacīkšu koncepciju.

Deus e o Diabo na Terra do Sol | Brazīlija
Žanrs
IMDB
7.2 (5152 balsu)
Meklēts par sava priekšnieka nogalināšanu, Manuels kopā ar sievu Rosu bēg uz sertao, neauglīgo Ziemeļbrazīlijas ainavu. Manuels un Roza, nonākuši pirmatnējā vardarbīgā reģionā, nonāk vairāku biedējošu figūru ietekmē un kontrolē.

Bastarden | Norvēģija| Dānija| Zviedrija
Žanrs
IMDB
7.8 (959 balsu)
Budžets
8,500,000.00$
17. gadsimta vidū Dānijas karalis Frederiks V paziņoja, ka Jitlandes savvaļas tīrelis ir jāpieradina, jākopj un jākolonizē, lai civilizācija varētu izplatīties un karaliskajam namam tiktu iekasēti jauni nodokļi. Tomēr neviens neuzdrošinājās ievērot karaļa dekrētu. Virs nozīmēja drošu nāvi – dieva pamestu vietu, ko vajā plosoši vilki, lielceļnieki un brutālā, nepielūdzamā daba. Bet 1755. gada vasaras beigās vientuļš karavīrs, vārdā Ludvigs Kālens, iejāja tīrelī, spītīgi dzenoties pēc mūža sapņa, apņēmības pilns sasniegt savu mērķi: virsājs viņam atnesīs bagātību un godu, pēc kā viņš ilgi bija meklējis. … vai iegūt pāri viņam.

The Burial | ASV
Žanrs
IMDB
8 (93 balsu)
Advokāts palīdz apbedīšanas biroja īpašniekam izglābt viņa ģimenes uzņēmumu no korporatīvās behemota. Cenšoties radīt rezonansi sausajai lietai, advokāts izrok sarežģītu rases, varas un apspiešanas tīklu, kas liek ikvienam pārbaudīt aizspriedumus.

Повелитель ветра | Krievija
Žanrs
Filmu iedvesmojis rekordliels solo ceļojums apkārt pasaulei ar gaisa balonu, ko 2016. gada jūlijā veica pasaulslavenais krievu pētnieks Fjodors Koņuhovs. Savas ievērojamās dzīves laikā Koņuhovs atkal un atkal ir pierādījis, ka gribasspēks, neatlaidība un ticība var palīdzēt pārvarēt bailes un šaubas un vadīt cilvēku uz triumfu.

Dumb Money | ASV
Žanrs
IMDB
7.2 (50 balsu)
Budžets
30,000,000.00$
Interneta komentētājs Kīts Gils iegremdē savus mūža ietaupījumus GameStop krājumos un publicē par to. Kad viņa sociālās ziņas sāk uzplaiksnīt, pieaug arī viņa un visu to cilvēku dzīve, kas viņam seko. Kad akciju dzeramnauda kļūst par kustību, ikviens kļūst bagāts — līdz miljardieri cīnās un abas puses konstatē, ka viņu pasaule ir apgriezta kājām gaisā.

Golda | ASV| Lielbritānija
Žanrs
Trilleris, kurā ir aprakstīti lielie pienākumi un pretrunīgi vērtētie lēmumi, ar kuriem 1973. gadā Jomkipuras kara laikā saskārās Meira, kas pazīstama arī kā “Izraēlas dzelzs lēdija”.

Jeanne du Barry | Francija| Saūda Arābija
Žanrs
Prestižā Kannu kinofestivāla atklāšanas filma “Žanna Dibarī. Karaļa favorīte” tiks rādīta kinoteātros no 29. septembra. Filma jūs aizvedīs uz grezno Versaļas pili 18. gadsimtā, kur balles dvēsele ir Džonijs Deps, atgriezies uz lielajiem ekrāniem pēc trīs gadu pārtraukuma. Talantīgais aktieris spēlēs Francijas karali Luiju XV, kas pazīstams kā Luijs Iemīļotais un tiek pieminēts savas greznās dzīves un izšķērdīgo tēriņu dēļ, lai izdabātu savu favorīšu kaprīzēm.

1 2 3 4 5 6 .. 35