Ungārija

Žanrs
IMDB
6.4 (13318 balsu)
Budžets
3,100,000.00$
Sievietes patērējošā mīlestība liek viņai nest viņas mirušās mīļotās klonu. Kopš bērna sākuma līdz pat vīrišķībai viņa saskaras ar neizbēgamām pretrunīgi vērtēta lēmuma sarežģītībām.

Citizen X | ASV| Ungārija
Žanrs
IMDB
7.5 (17502 balsu)
Balstoties uz patieso stāstu par krievu sērijveida slepkavu, kurš daudzu gadu laikā ir upuris vairāk nekā 50 cilvēkiem. Viņa upuri lielākoties bija jaunāki par 17 gadiem. Toreizējā komunistu valstī policijas izmeklēšanu apgrūtināja birokrātija, neprasme un pie varas esošie. Stāsts tiek stāstīts no detektīvs, kurš atbild par lietu.

Žanrs
IMDB
5.4 (18722 balsu)
Izplestās, anonīmās pilsētas tumšajā sirdī divi slepkavas veic ļaunu misiju, skolotājs cīnās ar letālu slimību, un mīklains sētnieks un ziņkārīga viesmīle ved bīstamu dubultu dzīvi. Slepkavojošās sekas atraisās naktī, kad viņu dzīve savijas no noslēpumaina noziedznieka, kurš ir ellē pakļauts atriebībai, rokās.

Žanrs
IMDB
6.5 (122804 balsu)
Budžets
40,000,000.00$
Mītisks un emocionāli uzlādēts varoņa ceļojums “Kāpa” stāsta par Pola Atreidesa - spoža un apdāvināta jauna cilvēka, kurš dzimis lielā liktenī, ārpus viņa izpratnes - ceļojumu uz visbīstamāko planētu Visumā, lai nodrošinātu viņa nākotni ģimene un viņa cilvēki. Ļaundabīgi spēki eksplodējot konfliktā par planētas ekskluzīvo visvērtīgāko resursu piegādi - preci, kas spēj atraisīt cilvēces lielāko potenciālu - izdzīvos tikai tie, kas var iekarot viņu bailes.

Žanrs
2038. gads: Džordžs Almore strādā pie patiesa cilvēkiem līdzvērtīga AI. Viņa jaunākais prototips ir gandrīz gatavs. Šī jutīgā fāze ir arī riskantākā. Jo īpaši tāpēc, ka viņam ir mērķis, kas par katru cenu jāslēpj: atkalapvienošanās ar mirušo sievu.

Žanrs
IMDB
6.2 (6653 balsu)
Nacionālsociālisma pieaugums Vācijā nebūtu jāuzskata par trako sazvērestību. Miljoniem "labu" cilvēku nonākuši sabiedrībā, kas spirālveidīgi valda haosā. Filma par toreizējo filmu, kas izgaismo mūsdienas šausmas.

Astérix & Obélix - Au service de Sa Majesté | Francija| Spānija| Itālija| Ungārija
Žanrs
IMDB
5.3 (12865 balsu)
Budžets
61,000,000.00$
Asterix šķērso kanālu, lai palīdzētu otrajam brālēnam Anticlimax seju stāties pretī Jūlijam Cēzaram un iebrukušajiem romiešiem.

Radioactive | Lielbritānija| Ungārija
Žanrs
IMDB
6.1 (291 balsu)
Stāsta par Nobela prēmijas laureāti Mariju Kirī un viņas ārkārtas zinātniskajiem atklājumiem - caur viņas laulības ar vīru Pjeru prizmu - un seismiskajām un pārveidojošajām sekām, ko viņu rādija atklāšana atstāja uz 20. gadsimtu.

Monte Carlo | ASV| Ungārija
Žanrs
IMDB
5.8 (39909 balsu)
Budžets
20,000,000.00$
Trīs draudzenes piepilda savu sapni par atvaļinājumu Parīzē, kur tās nokļūst bagātnieku pasaulē un dzīvo kā slavenības, kā arī bauda romantiku. Ceļojuma beigās viņas novērtē patieso draudzības burvību.

Žanrs
IMDB
7.6 (29708 balsu)
Piedzīvojums gaida 12 gadus vecu Brendanu, kuram jācīnās ar vikingiem un čūsku dievu, lai atrastu kristālu un aizpildītu leģendāro Kells grāmatu. Lai pabeigtu brāļa Aidena grāmatu, Brendanam jāpārvar savas visdziļākās bailes no slepena meklējumiem, kas viņu aizvedīs aiz abatijas sienām un apburtā mežā, kur slēpjas bīstamas mītiskas būtnes. Vai Brendanam izdosies viņa meklējumos?

I Spy | ASV| Ungārija
Žanrs
IMDB
5.4 (47666 balsu)
Budžets
70,000,000.00$
Kad no ASV valdības tiek nozagts pagaidām vismodernākais slepenais iznīcinātājs prototips, kas tika izveidots, tiek nozagts viens no Amerikas Savienoto Valstu augstākajiem spiegiem Alekss Skots. Tas, ko viņš negaida, ir apvienoties ar kuplo civilo, pasaules klases boksa čempionu Kelliju Robinsonu bīstamās slepenā spiegošanas misijā. Viņu uzdevums: izmantojot vienādu daļu prasmi un humoru, noķert Arnoldu Gundaru, kurš ir viens no pasaules veiksmīgākajiem ieroču tirgotājiem.

Žanrs
IMDB
4.5 (244 balsu)
Plaisas, anonīmas pilsētas tumšajā sirdī divi slepkavas veic draudīgu misiju, skolotājs cīnās ar liktenīgu slimību, bet mīklains sētnieks un ziņkārīga viesmīle rada bīstamu dubultu dzīvi. Slepkavības sedz naktī mirušos, jo viņu dzīves savijas savās rokās ar noslēpumaino noziedzīgo kundzi, kura ir atriebusies ellai.

1 2 3