ASV

The Titan | Spānija| ASV| Lielbritānija
Žanrs
IMDB
7.1 (N/A balsu)
Filma vēsta par pieredzējušu karavīru Riku (Sems Vortingtons), kurš ierodas slepenā britu karabāzē, lai piedalītos zinātniskā eksperimentā. Ar gēnu inženierijas palīdzību tur cenšas radīt jaunu cilvēku rasi, kas pēc ekoloģiskas katastrofas uz Zemes spēs dzīvot uz Titāna. Šķiet, ambiciozais pārcilvēka projekts ir apdomāts līdz pēdējam sīkumam, bet tas noved pie neparedzamām sekām.

Rampage | ASV
Žanrs
IMDB
6.1 (104,753 balsu)
Budžets
120,000,000.00$
Primatologs Deiviss labprātāk uzturas dzīvnieku, nevis cilvēku sabiedrībā, un ciešākā draudzība viņu saista ar gorillu, par kuru viņš rūpējies kopš mazotnes. Taču nelikumīgu ģenētisko eksperimentu rezultātā mierīgais pērtiķis tiek pārvērsts par milzīgu, agresīvu mutantu, turklāt izrādās, ka viņš nav vienīgais modificētais dzīvnieks. Kamēr jaunradītie plēsēji siro pa Ziemeļameriku, postot un iznīcinot, Deiviss cenšas novērst globālo katastrofu un glābt mežonīgo zvēru, kas reiz bija viņa draugs.

In Bruges | ASV| Lielbritānija
Žanrs
IMDB
7.9 (N/A balsu)
Budžets
15,000,000.00$
Divi algoti slepkavas Rejs un Kens pēc kļūmes kādā darbiņā no skaļās Londonas tiek nosūtīti atvaļinājumā uz kluso un mierīgo Beļģijas pilsētiņu Brigi. Tur abi aukstasinīgie slepkavas sevi parāda pavisam citā gaisotnē - viņi bauda kultūru, izklaidējas, nokļūst pārpratumos, iemīlas, strīdas savā starpā un ar bailēm gaida ziņas no viņu šefa. Viņu gaitas Brigē mijas ar domām par pagātni un nākotni, par savu dzīvi, un tam visam pa vidu ir kolorītu vietējo iedzīvotāju trāpīšanās viņiem pa ceļam. Tomēr viss vienā brīdī var mainīties kājām gaisā...

All the Money in the World | ASV
Žanrs
IMDB
7.0 (N/A balsu)
Budžets
50,000,000.00$
Kad sešpadsmitgadīgais Džons Pols Getijs III tiek nolaupīts, viņa izmisusī māte Geila lūdz jaunekļa vectēvu, naftas magnātu, samaksāt izpirkumu. Kad miljardieris Getijs atsakās, Geila visiem spēkiem mēģina viņu pārliecināt, jo dēla nolaupītāji kļūst arvien brutālāki. Kamēr zēna dzīvība karājas mata galā, negaidīti par Geilas sabiedroto šajā cīņā kļūst Getija konsultants Flečers Čeiss, bijušais CIP darbinieks.

The Strangers: Prey at Night | ASV
Žanrs
IMDB
5.8 (N/A balsu)
Budžets
12,500,000.00$
Kāda amerikāņu ģimene dodas apciemot savus radus, kuri dzīvo treileru parkā. Nakts aizsegā viņiem uzbrūk trīs psihiski nelīdzsvaroti indivīdi maskās, kuru mērķis ir uzzināt, cik lielas ir šīs ģimenes alkas palikt dzīviem…

Lady Bird | ASV
Žanrs
IMDB
7.6 (N/A balsu)
Budžets
10,000,000.00$
5 nominācijas Oscar® balvai! 2 "Zelta Globusa" balvas - Labākā filma un Labākā aktrise (kategorijā muzikālā filma vai komēdija)! Aktrises Grētas Gervigas spožā debija režijā – dramēdija "Lady Bird" šķetina dumpinieciskās tīnes Kristīnes un viņas mammas attiecības, atklājot gan humora, gan patosa pilnos emocionālos kāpumus, kritumus un izvirdumus. Kristīne, kura sev piešķīrusi pseidonīmu "Lady Bird" ar jaunietei raksturīgo maksimālismu cīnās pretī mammas gādībai, 'senču' dzīves uzskatiem un 'rāmjiem', cenšoties lauzt pati savu ceļu dzīvē – tālāk prom no provinciālās, ekonomisko svārstību skartās pilsētas Kalifornijā, prom uz Ņujorku. Jo tieši tur, viņasprāt, gaida īstā dzīve.

Idiocracy | ASV
Žanrs
IMDB
6.6 (130057 balsu)
Budžets
30,000,000.00$
Lai pārbaudītu savu visslēpāko cilvēka hibernācijas projektu, Pentagons ievāc visbiežāk sastopamos vidusmēra amerikāņus, kurus var atrast - armijas privāto un prostitūtu - un nosūta tos uz gadu pēc 2505 pēc virkne viktoru notikumiem. Bet, kad viņi ierodas, viņi atrod tādu civilizāciju, kas tik dusmīga, ka viņi ir gudrākais cilvēks.

Dear Dictator | ASV
Žanrs
IMDB
4.6 (N/A balsu)
Budžets
6,700,000.00$
Ja politiskā satricinājuma dēļ Britu-Karību diktators pamet savu salu valsti, viņš meklē patvērumu un apslēpjas ar dumpīgu pusaudžu meiteni piepilsētas Amerikā un beidz mācīt jauniešus, kā uzsākt revolūciju un sagraut viņas "vidējās meitenes" vidusskola.

Bridge of Spies | Vācija| ASV| Indija
Žanrs
IMDB
7.6 (N/A balsu)
Budžets
40,000,000.00$
Filmas darbība notiek uz patiesu vēsturisku notikumu fona un stāsta par Bruklinas advokātu Džeimsu Donovanu, kurš attopas aukstā kara epicentrā, kad CIP viņu nosūta veikt praktiski neiespējamu uzdevumu – vienoties par PSRS notvertā izlūklidmašīnas U2 amerikāņu pilota atbrīvošanu.

Ferdinand | ASV
Žanrs
IMDB
6.7 (N/A balsu)
Budžets
111,000,000.00$
Ferdinands ir pats labsirdīgākais bullis visā Spānijā. Neskatoties uz iespaidīgajiem izmēriem un milzu spēku, viņš jau kopš bērnības neizrādīja sevišķu interesi par badīšanos ar saviem sugas brāļiem. Nejaušības dēļ, Ferdinands nokļūst to vidū, kuri tiek izvēlēti, lai piedalītos buļļu cīņās Madridē. Tagad Ferdinandam nāksies aizstāvēt savus miermīlīgos dzīves uzskatus un atgādināt pārējiem, ka grūtību priekšā galvenais ir palikt kāds tu esi. Jo tikai tā tu spēsi izmainīt pasauli sev apkārt.

Pacific Rim: Uprising | ASV| Lielbritānija| Ķīna
Žanrs
Budžets
150,000,000.00$
2013. gadā uzņemtās episkās piedzīvojumu filmas "Pacific Rim: Uzbrukums zemei" (režisors Giljermo del Toro) turpinājums! Milzu robotu jēgeru cīņa pret monstru leģionu Kaijū, kas aizsākās pirmajā “Pacific Rim” filmā, bija tikai ievads… Filmas turpinājumā pasaule ir vēl lielāku briesmu priekšā – pilsētas tiek saplosītas, un cilvēce ir uz iznīcības sliekšņa. Džeiks Pentekosts (Džons Bojega), kura leģendārais tēvs Stakers (Idriss Elba) gāja bojā, glābjot pasauli no Kaijū, ir pametis novārtā jēgeru apmācību programmu. Viņa māsa Mako Mori (Rinko Kikuči) ir uzņēmusies jaunās jēgeru pilotu paaudzes apmācību programmas vadību. Džeikam tiks dota vēl viena – pēdējā iespēja atgūt labo slavu, pievienojoties pilotiem sacelšanās cīņā pret iznīcības spēkiem.

A Quiet Place | ASV
Žanrs
IMDB
8.7 (N/A balsu)
Budžets
17,000,000.00$
Risks parubīties!
Šššššššššš! Ja gribi izdzīvot - neizdves ne skaņas. Stāsts par ģimeni, kura dzīvo noslēgtu dzīvi pilnīgā klusumā - nāves bailēs no kāda nezināma ļaunuma, kas uzglūn tiem un uzbrūk pie mazākās skaņas.

1 .. 557 558 559 560 561 562