ASV

Maze Runner: The Death Cure | ASV
Žanrs
IMDB
6.2 (92,518 balsu)
Budžets
62,000,000.00$
Triloģijas episkajā finālā Tomass vada savu klajumnieku grupu viņu pēdējā un visbīstamākajā misijā. Lai izglābtu savus draugus, viņiem jātiek iekšā leģendārajā Pēdējā pilsētā, ko kontrolē VELNS - organizācija, kura izmanto viņus savos eksperimentos ar mērķi iegūt zāles pret nāvējošo Svēles vīrusu. Tas varētu izrādīties visnāvējošākais labirints no visiem. Tie, kuri tiks laukā dzīvi, saņems atbildes uz jautājumiem, kuri tika uzdoti jau kopš pirmās reizes, kad viņu priekšā pavērās labirints.

Žanrs
IMDB
7.5 (N/A balsu)
Budžets
94,000,000.00$
Lara Krofta ir jauna sieviete ar nepakļāvīgu raksturu, kuras tēvs, ekscentrisks piedzīvojumu meklētājs, pirms septiņiem gadiem pazuda bez pēdām. Lai gan Lara ar grūtībām spēj savilkt kopā galus, viņa atsakās pārņemt tēva biznesa impēriju un tikpat spītīgi atsakās pieņemt domu, ka viņas tēvs varētu būt miris. Cerībā atrast kādu pavedienu, Lara dodas briesmu pilnā ceļojumā uz kādu nomaļu salu, kur viņas tēvs manīts pēdējo reizi. Viņas vienīgie ieroči ir asais prāts, aklā ticība un stūrgalvība.

The Shape of Water | ASV
Žanrs
IMDB
7.8 (N/A balsu)
Budžets
19,500,000.00$
Godalgodais režisors un vizualizācijas meistars Giljermo Del Toro piedāvā aizkustinošu stāstu, kura darbība norisinās 1962. gadā - aukstā kara laikā ASV. Kādā slēgtā valdības laboratorijā strādā apkopēja Elaiza, kura kopā ar savu kolēģi Zeldu nejauši atklāj tur rūpīgi slēptu kādu neparastu būtni - superslepena eksperimenta objektu. No šī brīža Elaizas dzīve izmainās uz visiem laikiem.

Annihilation | ASV| Lielbritānija
Žanrs
IMDB
7.9 (N/A balsu)
Budžets
40,000,000.00$
Biologs piesakās bītamai un slepenai ekspedīcijai uz anomālu zonu, kurā dabas likumi nedarbojas. Lina savu militāro karjeru atstāja pagātnē- tagad viņa ir bioloģijas profesore un pasniedz universitātē. Jau vairāk kā gads pagājis, kopš viņas vīrs Keins devies īpašā armijas uzdevumā un nav devis par sevi ziņas. Neviens neko par viņu nav dzirdējis. Kādu dienu, it kā nekas nebūtu noticis, Keins pārrodas mājās. Diemžēl atkalredzēšanās prieki ir īsi, jo viņam sākas spēcīga asiņošana un izsauktie mediķi viņus ved uz slimnīcu. Bet līdz slimnīcai viņi netiek- pa ceļam viņus pārtver militāristi un Lina pamostas slepenā militārā bāzē no kuras var redzēt viņas vīra pēdējā uzdevuma vietu.

Call Me by Your Name | Francija| ASV| Itālija| Brazīlija
Žanrs
IMDB
8.1 (N/A balsu)
Budžets
3,500,000.00$
1983. gada vasaru septiņpadsmitgadīgais amerikānis Elio pavada ģimenes īpašumā, gleznainā 17. gadsimta villā Itālijā, laiskojoties, lasot grāmatas, pierakstot klasiskās mūzikas notis un flirtējot ar savu draudzeni Marciju. Taču rāmais ikdienas plūdums sašūpojas, kad villā ierodas 24 gadus vecais Olivers, Elio tēva, grieķu-romiešu kultūras profesora, asistents. Intelektuāli apdāvinātais un izglītotais jauneklis Elio ir šķietami jau pieaudzis, taču pirmo mīlestību viņš piedzīvos tikai šovasar.

Ghost in the Machine | ASV
Žanrs
IMDB
4.4 (N/A balsu)
Filma notiek 2024. gadā, kad humāno roboti ir iepazinušies ar cilvēkiem. Kriminālā organizācija pārprogrammē androīdu sievieti, lai to izmantotu kā nomātu slepkavas.

Three Billboards Outside Ebbing, Missouri | ASV| Lielbritānija
Žanrs
IMDB
8.3 (N/A balsu)
Budžets
15,000,000.00$
Šī režisora Mārtina Makdona ("Reiz Brigē", "Septiņi psihopāti") tumši komiska un melnā humora pilnā filma stāsta par kādu Ebingas, Misūri štata iedzīvotāju ("Oscar" balvas ieguvēja Frances McDormand), kuras meita tiek brutāli nogalināta. Nesagaidot nekādu rīcību no vietējā šerifa ("Oscar" balvas nominants Woody Harrelson) un viņa vietnieka (Sam Rockwell), viņa izvieto trīs policijai veltītus stendus pie pilsētas robežām un uzsāk pati savu izmeklēšanu...

Star Wars: The Last Jedi | ASV
Žanrs
IMDB
7.0 (532,835 balsu)
Budžets
200,000,000.00$
Atklājusi sevī Spēku, Reja turpina savu episko ceļojumu pasaulē, kurā joprojām notiek cīņa starp gaismas un tumsas spēkiem. Kailo Rens ir ieņēmis augstu posteni Pirmajā ordenī, taču kurp viņu novedīs no Dārta Veidera mantotā varaskāre? Un kā visus notikumus ietekmēs Rejas tikšanās ar pēdējo no dzīviem palikušajiem džediem - Lūku Skaivokeru?

mother! | ASV
Žanrs
IMDB
6.6 (186849 balsu)
Budžets
33,000,000.00$
Risks parubīties!
Māte (Oscar® balvas ieguvēja Dženifera Lorensa) un Viņš (Oscar® balvas ieguvējs Havjers Bardems) dzīvo idillisku dzīvi vecā, klusā savrupmājā. Kad negaidīti uz mājas sliekšņa ierodas svešinieki - vīrietis (Eds Hariss) un sieviete (Mišele Feifere), viņu mierīgajai dzīvei tiek pielikts punkts, un Mātes mīlestība, uzticība un ziedošanās nonāk pārbaudījumu krustugunīs.

Krišana | Vācija| ASV| Latvija
Žanrs
IMDB
7.0 (73958 balsu)
Matīss Zelčs, Latvijas nacionālā arhīva darbinieks Rīgā, kādā naktī pamana uz tilta sievieti. Viņš neiejaucas tās mēģinājumā ielēkt no tilta ūdenī un noslīcināties, tas  izraisa Matīsā vainas sajūtu un izmaina viņa dzīvi.

Ikona | ASV| Latvija| Krievija
Žanrs
IMDB
5.9 (753 balsu)
Mūsdienu Eiropā, Latvijas galvaspilsētā Rīgā vairāk kā 220 000 cilvēku trīs dienas stundām ilgi stāvēja rindā, lai kaut īsu brīdi uzlūkotu 2000 gadus vecu, pabalējušu svētbildi – Tihvinas ikonu. Kas lika šiem cilvēkiem daudzas garas stundas pavadīt šajā rindā?

Mana ģimene | ASV| Latvija
Žanrs
IMDB
7.3 (4245 balsu)
Budžets
5,500,000.00$
Pēc tam, kad viņa ģimene nacionālajā televīzijā tika prezentēta kā "ideāla ģimene", dēlam Robertam ir grūti stāties pretī visiem meliem, kas saistīti ar šo nejaušo slavu.

1 .. 557 558 559 560 561 562