ASV

Johnny Mnemonic | ASV| Kanāda
Žanrs
IMDB
5.6 (59,655 balsu)
Budžets
25,000,000.00$
Risks parubīties!
2021. gads, visa pasaule ir saslēgta vienotā informācijas tīklā un tas, kurš kontrolē informāciju, kontrolē arī pašu pasauli. Nodot informāciju ar tālruņu, datoru vai satelītu palīdzību vairs nav droši. Taču viena iespēja vēl ir – atmiņas mikroshēma, ievietota cilvēka smadzenēs. Tāda ir Džonija smadzenēs un tās dēļ puisis ir kļuvis par visvairāk vajāto bēgli pasaulē!

Once Upon a Time in Mexico | ASV
Žanrs
IMDB
6.4 (140,324 balsu)
Budžets
29,000,000.00$
Lai arī par viņu joprojām klīst nostāsti, zaudējis savu mīļoto un ienaidnieku vajāts El Mariachi (Banderas) aizvada savu dzīvi dziļā vientulībā. Korumpētais CIP aģents Sends (Deps), uzmeklē viņu un nolīgst veikt kādu bīstamu darbu - izjaukt noziedzīgā karteļa bosa Barillo (Defo) plānus nogalināt Meksikas prezidentu. Būdams personīgi ieinteresēts Senda piedāvājumā kā iespējā atriebties, El Mariachi atgriežas uz kara takas, ņemot līdzi savus uzticamos draugus Lorenco (Iglesias) un Fideo (Leonardi). Apbruņojušies ar ģitāru futlāriem, kuros paslēpts ne viens vien pārsteigums ienaidniekiem, trijotne iesaistās jaunos piedzīvojumos un tā dzimst jauna leģenda.

Adrift | ASV
Žanrs
Budžets
35,000,000.00$
Divi kaislīgi burātāji - Temija un Ričards - uzsāk ceļojumu pāri okeānam, nenojaušot, ka burā pretī vienai no postošākajām viesuļvētrām. Attapusies pēc vētras, Temija ierauga, ka Ričards ir smagi ievainots un viņu jahta sadragāta. Bez cerībām uz glābiņu, Temijai jāatrod sevī spēks un apņēmība izglābt gan sevi, gan mīļoto vīrieti.

Dude, Where's My Car? | ASV
Žanrs
IMDB
5.5 (124,815 balsu)
Budžets
13,000,000.00$
Pamodušies pēc kārtējās ballītes, Džesijs un Česters saprot, ka vakar ir bijusi neaizmirstamākā diena viņu mūžā. Tomēr viņi neko no tās neatceras. Skaidrs ir tikai tas, ka viņu draudzenes ir ļoti niknas un nebūs tik viegli atgūt viņu labvēlību. Bet pats ļaunākais – puiši nespēj atminēties, kur atstājuši savu auto. Pazudušās mašīnas meklējumi izvēršas par aizraujošu piedzīvojumu. Izrādās, ka pēc neprātīgās nakts uzdzīves, draugus medī gangsteris, striptīza dejotājs, ļoti seksīgas citplanētietes un vēl daudzi citi.

Lord of War | Francija| Vācija| ASV
Žanrs
IMDB
7.6 (267,817 balsu)
Budžets
42,000,000.00$
Aizbēdzis no Padomju Savienības uz lielo iespēju zemi Ameriku, Jurijs Orlovs (Nicolas Cage) soli pa solim piepilda savu aicinājumu kļūt par ieroču dīleri. Viņu aizrauj viegli nākusī nauda komplektā ar greznību un briesmām. Jurijs kopā ar brāli Vitāliju (Jared Leto) iekaro savu vietu starptautiskajā ieroču kontrabandas tīklā vienmēr pamanoties būt soli priekšā likumam, nepielūdzamajam Interpola aģentam (Ethan Hawke), nežēlīgajiem biznesa konkurentiem un pat saviem klientiem, starp kuriem ir arī pasaules zināmākie diktatori. Ar privātajām lidmašīnām, skaistuma karalieni pie sāniem Jurija dzīve sit augstu vilni, taču viņam nākas personīgi samaksāt par savu nodarbošanos un sastapties ar sirdsapziņu...

Show Dogs | ASV
Žanrs
IMDB
5.1 (59 balsu)
Policijas rotveilers, skarbais individuālists Makss, tiek glīti saposts un slepeni iesūtīts piedalīties pasaules prestižākajā suņu izstādē, lai kopā ar savu pārinieku, izmeklētāju Frenku, atrisinātu kādu sarežģītu lietu un novērstu iespējamu nelaimi.

Good Kill | ASV
Žanrs
IMDB
6.4 (19,722 balsu)
Aizspīdīgajā dūņu karadarbības pasaulē apkarošana izvēršas kā videospēle tikai ar reālu dzīvību. Pēc sešiem pienākumiem, gaisa spēku pilot Tom Ēgan (Ethan Hawke) tagad cīnās pret Taliban no gaisa kondicionētā bunkera Nevada tuksnesī. Bet, kad viņš cenšas atgriezties reālās lidmašīnas kabīnē un kļūst aizvien vairāk satraukts par nodrošinājuma bojājumiem, ko viņš katru reizi piespiež pogu, Egan nervi - un viņa attiecības ar sievu (Mad Men's January Jones) - sāk atpazīt .

Death Wish | ASV
Žanrs
IMDB
6.5 (9,636 balsu)
Budžets
30,000,000.00$
Viegli uzturotais tēvs tiek pārveidots par nogalināšanas mašīnu pēc tam, kad viņa ģimene ir izpostīta ar vardarbīgu rīcību.

Rain Man | ASV
Žanrs
IMDB
8.0 (418,287 balsu)
Budžets
25,000,000.00$
Filma ir par japiju, kas pēc sava tēva nāves uzzina, ka viņam ir ar autismu slims brālis, kam savukārt tēvs ir atstājis mantojumā visu naudu. Tajā galvenās lomas attēlo Dastins Hofmans, Toms Krūzs un Valērija Golino.

Jurassic World: Fallen Kingdom | ASV
Žanrs
Budžets
260,000,000.00$
Dinozauri vēl nekad iepriekš nav bijuši tik tuvu... Pagājuši četri gadi kopš izklaides parku “Juras laikmeta pasaule” izpostīja brīvībā izkļuvušie dinozauri. Cilvēki ir pametuši salu, un tagad šeit mājo tikai šie milzu dzīvnieki. Kad pamostas salā esošais vulkāns, un kuru katru dienu ir gaidāms izvirdums, apdraudot dinozauru drošību, kāda privāta organizācija uzaicina Ouenu (Kriss Prats) un Klēru (Braisa Dalasa Hovarda) piedalīties glābšanas operācijā, lai no salas evakuētu tur mītošos dzīvniekus. Viņi ierodas salā, un drīz vien ir skaidrs, ka glābšanas operācija ir tikai aizsegs kādam lielākam plānam… "Juras laikmeta pasaule: Kritusī karaliste" ir jaunākā filma vienā no pasaulē aizraujošākajām piedzīvojumu filmu franšīzēm - tā būs atkalredzēšanās ar iemīļotajiem varoņiem Ouenu un Klēru un lielākajām filmas zvaigznēm - dinozauriem. Laipni lūgti "Juras laikmeta pasaulē"!

Book Club | ASV
Žanrs
Pēc 40 laulības gadiem Daiena ir kļuvusi par atraitni. Viviana brīvi un bez saistībām bauda attiecības ar vīriešiem. Šērona joprojām nespēj atgūties pēc šķiršanās, lai gan pagājuši jau daudzi gadi. Bet Kerolas 35 gadus ilgo laulību piemeklējusi krīze. Šo četru seno draudzeņu dzīve sagriežas kājām gaisā, kad dāmas savā grāmatu klubiņā nolemj izlasīt populāro erotisko romānu "Greja 50 nokrāsas", kas viņas iedvesmo uzšķirt jaunu lappusi arī katras personīgajā dzīvē.

Bad Samaritan | ASV
Žanrs
Divi draugi strādā elitāra restorāna autostāvvietā un veiksmīgi aptīra klientu mājas, kamēr tie bauda izcilus ēdienus restorānā. Kad, uzķērušies uz kārtējā klienta lepnās automašīnas, viņi ielaužas bagātajā savrupmājā, kopā ar laupījumu tur tiek atrasta arī gūstekne. Mēģinot viņu atbrīvot, neveiksmīgie laupītāji tikai aizvien dziļāk nokļūst nezvēra midzenī ierīkotajās lamatās...

1 .. 555 556 557 558 559 .. 562