Militārā

Hacksaw Ridge | ASV| Austrālija
Žanrs
IMDB
8.1 (442,554 balsu)
Budžets
40,000,000.00$
Desmonds Doss ir viens no ievērojamākajiem 2.Pasaules kara varoņiem. Sīvu cīņu laikā par Heksoridžu starp ASV un Japānas impērijas armijām viņš izglāba vairāk nekā 75 kareivju dzīvības ne reizi nepieskaroties ieročiem vai nogalinot kādu. Viņš stingri ticēja, ka karš ir taisnīgs, bet nonāvēšana ir slikta. Viņš bija vienīgais karavīrs 2. Pasaules karā, kurš frontes līnijās cīnījās bez ieroča un par nopelniem valsts labā saņēma Goda medaļu (Medal of Honor) un Purpura sirds ordeni (Purple Heart).

Peace | ASV
Žanrs
IMDB
4.1 (158 balsu)
Četri amerikāņu karavīri 2. pasaules karā pēc tam, kad bija liecinieki nevainīga civiliedzīvotāja ļaunajai slepkavībai no sava seržanta seržanta rokām, tiek nosūtīti izlūkošanas / pašnāvības misijā, kuru vada vietējais partizāns.

The Dirty Dozen | ASV| Lielbritānija
Žanrs
IMDB
7.7 (66248 balsu)
Budžets
5,400,000.00$
12 Otrā pasaules kara amerikāņu militārajiem ieslodzītajiem tiek dots rīkojums iefiltrēties labi apsargātā ienaidnieka pils un nogalināt tur atvaļinājušos nacistu virsniekus. Karavīri, kuru lielākajai daļai draud nāvessods par dažādiem vardarbīgiem noziegumiem, piekrīt misijai un iespējamai soda nomainīšanai.

Johnny Got His Gun | ASV
Žanrs
IMDB
7.9 (15422 balsu)
Džo, jauno amerikāņu karavīru, I pasaules kara pēdējā dienā skāra javas apvalks. Viņš guļ slimnīcas gultā liktenī, kas ir sliktāks par nāvi kā četrkāršs amputēts, kurš zaudējis rokas, kājas, acis, ausis. mute un deguns. Ārstiem nezinot, viņš paliek apzināts un spējīgs domāt, tādējādi pārdzīvo savu dzīvi ar dīvainiem sapņiem un atmiņām.

The Hunley | ASV
Žanrs
IMDB
6.7 (1126 balsu)
CSS Hunley stāsta neticami patieso stāstu par manuāli darbināmās zemūdenes CSS Hunley apkalpi 1864. gada Čārlstonas aplenkuma laikā. Tas ir stāsts par varonību, saskaroties ar grūtībām, Hunlijs ir pirmais iegremdējamais, kas nogremdēja ienaidnieka laivu kara laiks. Tas attiecas arī uz sižeta cilvēcisko pusi, kas attiecas uz neparasto un ārkārtējo temperamentu 9 vīriešiem, kuri Hunliju ieveda vēsturē un drosmīgi nomira, izpildot šo varoņdarbu.

Žanrs
IMDB
8.6 (1610 balsu)
Budžets
100,000,000.00$
Pirmais pasaules karš, Rietumu fronte, diviem jauniem britu kareivjiem tiek dots praktiski neizpildāms uzdevums – nokļūt ienaidnieka aizmugurē, lai nogādātu ziņojumu, kas ļautu izglābt ievērojamu skaitu kareivju no drošas nāves.

Fat Man and Little Boy | ASV| Meksika
Žanrs
IMDB
6.5 (6917 balsu)
Šī filma atveido Manhetenas projektu, slepeno kara laika projektu Ņūmeksikā, kur tika projektētas un būvētas pirmās atombumbas.

In Enemy Hands | ASV
Žanrs
IMDB
6.0 (3860 balsu)
Budžets
5,400,000.00$
Hitlera bēdīgi slavenā U-laivu kara kulminācijā USS Swordfish apkalpe pēc mēnešiem ilgas jūras devās mājās. Viņi to nekad nav panākuši. Kara ieslodzītie, kas atrodas uz kuģa U-boat 429, neliela grupa izdzīvojušo amerikāņu atradīs savu lojalitāti, kas tiks pārbaudīta, kad viņi būs spiesti pievienoties vācu sagūstītājiem, lai cīnītos par viņu dzīvību.

Rogue Warfare: Death of a Nation | ASV
Žanrs
IMDB
3.2 (183 balsu)
Melnās maskas organizācija koordinē savītu sižetu, kas pasauli izpostīs nākamo 36 stundu laikā. Komanda nekavējoties tiek nosūtīta vēlreiz, lai, cerams, tā būtu pēdējā nostāja pret “augstāko vadītāju”. Pulkstenim ritot, bumbai arī ir jādarbojas, un viņiem ir jāsit pret teroristu grupas pamatu. Komandai ir jāmet sava dzīvība uz līnijas, jo tas ir vienīgais veids, kā deaktivizēt bīstamos ieročus, kas vienlaikus ir paredzēti eksplodēt visā pasaulē. Katram karavīram ir jāatrod savs iekšējais spēks un prasme šo teroristu grupu vienreiz un uz visiem laikiem atbruņot.

Несокрушимый | Krievija
Žanrs
IMDB
5.3 (1367 balsu)
Filma ir balstīta uz patieso stāstu par padomju KV-1 tanku padomju KV-1 apkalpi Semjona Konovalova vadībā, kurš, neskatoties uz to, ka vācu spēki to ievērojami pārsniedz, iznīcināja 16 tankus, 2 bruņumašīnas un vēl 8 ienaidniekus. transportlīdzekļi Ņižnemitjakina ciematā, Tarasovska apgabalā, Rostovas apgabalā, 1942. gada 13. jūlijā.

Танки | Krievija
Žanrs
IMDB
4.8 (868 balsu)
Budžets
2,179,800.00$
Jaunas progresīvas tvertnes prototips tiek veikts slepenā misijā uz Maskavu, biedru Staļinu. Drīz krosa skrējiens pārvēršas nežēlīgā skrējienā. Pēc tam, kad sekoja nacisti, tanku komanda sakauj savus vajātājus un pierāda mašīnas, kas drīz kļūs par leģendāro T-34, lielās spējas un milzīgo pārākumu.

Брестская крепость | Krievija| BY
Žanrs
IMDB
7.5 (8780 balsu)
Budžets
8,500,000.00$
Kara drāma, kas norisinājās nacistu iebrukuma laikā Padomju Savienībā 1941. gada jūnijā, kurā Krievijas karaspēks deviņas dienas turējās pie robežas cietokšņa. Filma parāda varonīgo Brestas cietokšņa aizsardzību, kas 1941. gada 22. jūnijā ir uzņēmusi pirmo vācu fašistu iebrucēju triecienu.

1 2 3 4 5 6 .. 17