Dokumentāla

MCI-LAX
Žanrs
Jauna sieviete pavada laiku lidojuma laikā no Kanzassitijas uz Losandželosu.

Sansón y yo | ASV| Meksika
Žanrs
IMDB
8.6 (13 balsu)
Robežas ir noteikušas Sansona dzīvi. Starp Meksiku un ASV pastāv fiziskā un psiholoģiskā robeža. Un tagad, skatoties uz dzīvi aiz restēm, ir tā, kas viņu šķir no saviem mīļajiem. Tā kā cietumā ir aizliegts filmēt, Rejs ar ģimenes palīdzību atveido Sansona dzīvi, izmantojot vēstules un norīkojot neapmācītu aktieri sava drauga lomu. Rezultātā tapusī filma ir pārdomas par migrāciju, ģimenes jēdzienu, to, ko nozīmē redzēt savu dzīvi filmā, un ASV cietumu sistēmas skarbumu un netaisnību.

Женя и Ваня на краю света | Krievija
Žanrs
Žeņa ir meteoroloģiskās stacijas vadītāja, Vaņa ir jaunākā meteoroloģe un mājsaimniecības palīgs. Kuģis "Mihails Somovs" reizi gadā ierodas Kaņinas pussalā, piegādā pārtiku – un tad varoņi tiek atstāti vieni līdz nākamajam pavasarim. Kādu dienu pie viņiem uznāk vētra - un varoņi paliek bez saziņas, vieni, vieni ar sliktiem laikapstākļiem un viens otru 3 garas dienas.

Где проходит граница? | Krievija
Žanrs
Darbība sākas Maskavā, turpinās Krimā un notiek Donbasā. Šie trīs punkti, trīs vietas ir svarīgi, semantiski priekšteči vēsturiskiem notikumiem, kas šokēja visu pasauli.

Marvel Studios Assembled: The Making of Moon Knight | ASV
Žanrs
IMDB
7.8 (314 balsu)
Pievienojieties tādiem kā Oskars Īzaks un Ītans Houks, kad viņi atklāj, kā Marvel Studios Moon Knight tika rūpīgi atdzīvināts. Pateicoties precīzām intervijām ar aktieriem un apkalpi, kā arī ieskaujošiem kadriem no filmēšanas vietas un vaļsirdīgas "apaļā galda diskusijas" ar seriāla režisoriem, šī "veidošana" atrauj priekškaru Marvel Studios jaunākā varoņa revolucionārajai sērijai.

The Sound of 007 | ASV| Lielbritānija
Žanrs
IMDB
7.4 (1496 balsu)
Atvelciet priekškaru uz ievērojamo Džeimsa Bonda mūzikas sešu gadu desmitu vēsturi, sākot no Šona Konerija "Dr. No" līdz Daniela Kreiga pēdējam uzvedumam filmā No Time to Die.

Creating The Queen's Gambit | ASV
Žanrs
IMDB
6.9 (661 balsu)
Aizraujošs raksturs. Izsmalcināti komplekti. Parūka katram laikmetam. Zvaigznes, veidotāji un komanda atklāj, kā atdzīvojās seriāls par šaha brīnumbērnu.

A Man Named Scott | ASV
Žanrs
IMDB
7.7 (1608 balsu)
2009. gadā Skots Meskudi jeb Kids Cudi izdeva savu debijas albumu Man on the Moon: The End of Day. Albums, kas ir ļoti žanrisks, iznīcināja šķēršļus, iekļaujot dziesmas, kas cīnās ar depresiju, trauksmi un vientulību, un tas dziļi rezonēja jaunos klausītājus un atklāja Cudi kā mūzikas zvaigzni un kultūras varoni. Cilvēks vārdā Skots pēta Kudija ceļojumu vairāk nekā desmit gadu garumā ar radošām izvēlēm, cīņām un sasniegumiem, radot mūziku, kas turpina aizkustināt un dot spēku viņa miljoniem fanu visā pasaulē.

Daft Punk Unchained | Francija| ASV
Žanrs
IMDB
7.3 (3429 balsu)
Daft Punk Unchained ir pirmā filma par popkultūras fenomenu, kas ir Daft Punk, duets ar 12 miljoniem pārdotu albumu visā pasaulē un septiņām Grammy balvām. Savas karjeras laikā Tomass Bangalters un Gajs Manuels de Homems-Kristo vienmēr ir pretojušies kompromisiem un iedibinātajiem šovbiznesa kodeksiem. Viņi ir saglabājuši apņēmību saglabāt kontroli pār katru sava radošā procesa ķēdes posmu. Globalizācijas un sociālo tīklu laikmetā viņi reti runā publiski un nerāda seju televīzijā. Šī dokumentālā filma pēta šo bezprecedenta kultūras revolūciju, atklājot mākslinieku duetu, kas pastāvīgi tiecas pēc radošuma, neatkarības un brīvības.

Marvel Studios Assembled: The Making of Doctor Strange in the Multiverse of Madness | ASV
Žanrs
IMDB
7.9 (315 balsu)
Pievienojieties režisoram Semam Raimi un filmas dalībniekiem, kad viņi stāsta par savu pieredzi, atdzīvinot Marvel drūmāko stāstu. No pasaules veidošanas līdz Visuma veidošanai uzklausiet dalībnieku un komandas personālus stāstus par to, kas bija nepieciešams, lai izstrādātu, izveidotu un padarītu katru Visumu unikālu un ticamu.

Marvel Studios Assembled: The Making of Eternals | ASV
Žanrs
IMDB
7.5 (338 balsu)
Pievienojieties režisorei Hlojai Džao un grupai Mūžīgo, kad viņi stāsta par savu pieredzi, veidojot Marvel Studios līdz šim vērienīgāko filmu. Atklājiet, kā ansambļa dalībnieki jutās, iejūtoties savās lomās, filmējoties attālās vietās un veidojot saites, kas palīdzētu izveidot ekrāna attiecības, kas aptver vairāk nekā 7000 gadu.

Planète Océan | Francija
Žanrs
IMDB
7.8 (1545 balsu)
Ienirstiet mūsu planētas lielākajos noslēpumos kopā ar starptautisku zemūdens kinematogrāfistu komandu, pētot elpu aizraujošo saikni starp cilvēci un okeānu.

1 2 3 4 5 6 .. 39