Dokumentāla

Une belle course | Francija| ASV
Žanrs
IMDB
7 (1794 balsu)
Budžets
2,900,000.00$
Šķietami vienkāršs brauciens ar taksometru pāri Parīzei izvēršas par dziļu meditāciju par šofera realitāti, kura personīgā dzīve ir sašķobīta, un viņa biļeti, vecāka gadagājuma sievieti, kuras siltums neļauj viņai šokēt pagātni.

The Pigeon Tunnel | ASV
Žanrs
IMDB
7 (804 balsu)
Kinoakadēmijas balvas® ieguvējs Erols Moriss atrauj priekškaru Deivida Kornvela, bijušā spiega, kurš literārajā pasaulē pazīstams kā Džons le Karē, stāstīto dzīvi un karjeru.

Savvusanna sõsarad | Francija| Islande| Igaunija
Žanrs
IMDB
8.1 (197 balsu)
Tā ir igauņu režisores Annas Hintsas debijas pilnmetrāžas dokumentālā filma. Filma par sieviešu kopā būšanu melnajā pirtī, kurā tiek izsviedrēta gan miesa, gan dvēsele. Sievietes dalās intīmām grēksūdzēm līdzīgos stāstos par attiecībām ar savu ķermeni, seksualitāti, bērnu laišanu pasaulē, sabiedrības stereotipiem un to pārvarēšanu. Filma igauņu valodā ar subtitriem latviešu un krievu valodā.

MCI-LAX
Žanrs
Jauna sieviete pavada laiku lidojuma laikā no Kanzassitijas uz Losandželosu.

Sansón y yo | ASV| Meksika
Žanrs
IMDB
8.6 (13 balsu)
Robežas ir noteikušas Sansona dzīvi. Starp Meksiku un ASV pastāv fiziskā un psiholoģiskā robeža. Un tagad, skatoties uz dzīvi aiz restēm, ir tā, kas viņu šķir no saviem mīļajiem. Tā kā cietumā ir aizliegts filmēt, Rejs ar ģimenes palīdzību atveido Sansona dzīvi, izmantojot vēstules un norīkojot neapmācītu aktieri sava drauga lomu. Rezultātā tapusī filma ir pārdomas par migrāciju, ģimenes jēdzienu, to, ko nozīmē redzēt savu dzīvi filmā, un ASV cietumu sistēmas skarbumu un netaisnību.

Женя и Ваня на краю света | Krievija
Žanrs
Žeņa ir meteoroloģiskās stacijas vadītāja, Vaņa ir jaunākā meteoroloģe un mājsaimniecības palīgs. Kuģis "Mihails Somovs" reizi gadā ierodas Kaņinas pussalā, piegādā pārtiku – un tad varoņi tiek atstāti vieni līdz nākamajam pavasarim. Kādu dienu pie viņiem uznāk vētra - un varoņi paliek bez saziņas, vieni, vieni ar sliktiem laikapstākļiem un viens otru 3 garas dienas.

Где проходит граница? | Krievija
Žanrs
Darbība sākas Maskavā, turpinās Krimā un notiek Donbasā. Šie trīs punkti, trīs vietas ir svarīgi, semantiski priekšteči vēsturiskiem notikumiem, kas šokēja visu pasauli.

Marvel Studios Assembled: The Making of Moon Knight | ASV
Žanrs
IMDB
7.8 (314 balsu)
Pievienojieties tādiem kā Oskars Īzaks un Ītans Houks, kad viņi atklāj, kā Marvel Studios Moon Knight tika rūpīgi atdzīvināts. Pateicoties precīzām intervijām ar aktieriem un apkalpi, kā arī ieskaujošiem kadriem no filmēšanas vietas un vaļsirdīgas "apaļā galda diskusijas" ar seriāla režisoriem, šī "veidošana" atrauj priekškaru Marvel Studios jaunākā varoņa revolucionārajai sērijai.

The Sound of 007 | ASV| Lielbritānija
Žanrs
IMDB
7.4 (1496 balsu)
Atvelciet priekškaru uz ievērojamo Džeimsa Bonda mūzikas sešu gadu desmitu vēsturi, sākot no Šona Konerija "Dr. No" līdz Daniela Kreiga pēdējam uzvedumam filmā No Time to Die.

Creating The Queen's Gambit | ASV
Žanrs
IMDB
6.9 (661 balsu)
Aizraujošs raksturs. Izsmalcināti komplekti. Parūka katram laikmetam. Zvaigznes, veidotāji un komanda atklāj, kā atdzīvojās seriāls par šaha brīnumbērnu.

A Man Named Scott | ASV
Žanrs
IMDB
7.7 (1608 balsu)
2009. gadā Skots Meskudi jeb Kids Cudi izdeva savu debijas albumu Man on the Moon: The End of Day. Albums, kas ir ļoti žanrisks, iznīcināja šķēršļus, iekļaujot dziesmas, kas cīnās ar depresiju, trauksmi un vientulību, un tas dziļi rezonēja jaunos klausītājus un atklāja Cudi kā mūzikas zvaigzni un kultūras varoni. Cilvēks vārdā Skots pēta Kudija ceļojumu vairāk nekā desmit gadu garumā ar radošām izvēlēm, cīņām un sasniegumiem, radot mūziku, kas turpina aizkustināt un dot spēku viņa miljoniem fanu visā pasaulē.

Daft Punk Unchained | Francija| ASV
Žanrs
IMDB
7.3 (3429 balsu)
Daft Punk Unchained ir pirmā filma par popkultūras fenomenu, kas ir Daft Punk, duets ar 12 miljoniem pārdotu albumu visā pasaulē un septiņām Grammy balvām. Savas karjeras laikā Tomass Bangalters un Gajs Manuels de Homems-Kristo vienmēr ir pretojušies kompromisiem un iedibinātajiem šovbiznesa kodeksiem. Viņi ir saglabājuši apņēmību saglabāt kontroli pār katru sava radošā procesa ķēdes posmu. Globalizācijas un sociālo tīklu laikmetā viņi reti runā publiski un nerāda seju televīzijā. Šī dokumentālā filma pēta šo bezprecedenta kultūras revolūciju, atklājot mākslinieku duetu, kas pastāvīgi tiecas pēc radošuma, neatkarības un brīvības.

1 2 3 4 5 6 .. 40