Krievija

7 дней, 7 ночей | Krievija
Žanrs
Kādreiz draudzīgā un mīlošā Gurejevu ģimene nonāk uz šķiršanās robežas. Laulātie Olga un Sergejs ir attālinājušies viens no otra, un bērni Antons un Nastja uztraucas par saviem vecākiem. Modes fotogrāfs Sergejs saņem uzdevumu lidot uz izstādi. Viņš mēģina atcelt komandējumu, jo ir Nastjas dzimšanas diena. Olga, kārtējo reizi vīlusies vīra rīcībā, ir gatava iesniegt šķiršanās pieteikumu... Bet astoņgadīgā Nastja, viņu meita, par saziedoto naudu nopērk ceļojumu uz Armēniju visai ģimenei. Gurejevu ģimeni sagaida jautri piedzīvojumi, tostarp iegremdēšanās vietējo kāzu garšā, kuras tiek svinētas tikai 7 dienas un 7 naktis. Viņi arī izturēs savus pārbaudījumus, kas palīdzēs saprast, kas šajā dzīvē ir visvērtīgākais un svarīgākais.

Семь черных бумаг | Krievija
Žanrs
IMDB
7.4 (7 balsu)
Divi brāļi gaida, kad tēvs atgriezīsies no frontes. Kad viņi redzēja, kādu ietekmi uz adresātiem atstāja melni burti, kurus tolaik sauca par nāves paziņojumiem, viņi lika pastniekam šīs vēstules slēpt līdz kara beigām.

Как я встретил её маму | Krievija
Žanrs
Jūs varat izvest jaunu vīrieti no Kaukāza, bet nekad neizņemt Kaukāzu no jauna vīrieša. Acīmredzot tā domāja rusificētā osetīna kaukāziešu radinieki, kad nolēma palīdzēt viņam, ievērojot seno tradīciju, aizvest uz ciemu viņa Pēterburgas līgavu. Bet ja nu beigās mašīnā nonāk nepareizā līgava, ģimene uzzina Dāvida galveno noslēpumu un visiem sanākušajiem viesiem kāzas tomēr būs jāsarīko? Tad nāks "Kaukāziešu Bolivuda".

Любви не бывает? | Krievija
Žanrs
Katja ir pilnībā vīlusies vīriešos, un Saša nevar dzīvot ne dienu bez jaunas sievietes. Iespēja padarīja viņus par kaimiņiem, kuri nevarēja saprasties. Nolemjot reformēt pašpārliecināto sieviešu dēli, Katja izmanto visus līdzekļus, lai pārvērstu viņa dzīvi dzīvā murgā. Tomēr spēlēšanās ar uguni var būt dārga, jo no naida līdz mīlestībai ir tikai viens solis, pat ja tu netici mīlestībai.

Суворовец 1944 | Krievija
Žanrs
Pēc mācību gada Suvorova skolā 13 gadus vecais Vovka Kuļikovs atgriežas dzimtajā Sibīrijas ciemā. Zēns uzzina, ka viņa tēvs, kolhoza priekšsēdētājs, devies uz fronti, un tikmēr ciematā krīt problēmas: noslēpumainu laupītāju banda terorizē vietējos iedzīvotājus un apdraud savlaicīgu ražu. Vovka nolemj iestāties par savu ģimeni un draugiem un stājas pretī bandītiem.

Почему ты? | Krievija
Žanrs
Mīlestība nāk bez prasīšanas. Bieži vien ne tiem, ne tā un ne tad. Vai patiesa sajūta var izdzīvot, ja viss sākās nepareizi un visa pasaule ir pret to? Atmest visu vai padoties? Sadedzināt vai izdzīvot?

Неприличные гости | Krievija
Žanrs
Viktors un Olga jau sen dzīvo naidpilnā laulībā. Viņi beidzot ir nomaksājuši hipotēku un, šķiet, izbauda dzīvi savā dzīvoklī, taču sānu kaimiņi izrādās pārāk aizrautīgi pret jaunu ēku ar plānām sienām. Kādu dienu tie paši kaimiņi nāk pie pāra ar piedāvājumu kopā nodarboties ar seksu. Viktors un Olga atsakās, tad piekrīt, atkal atsakās - un incidents šķiet beidzies, bet jau ieradies trešais pāris, pastāvīgie kaimiņu "tuvi draugi" malā.

Блиндаж | Krievija
Žanrs
Saur-Mogilā ierodas divi draugi - medmāsa Sergejs no Krievijas un vācietis Pauls. Viņi meklē mantas no Otrā pasaules kara un pēkšņi tiek nogādāti 1941. gadā, Saur-Mogilas kauju laikā. Varoņi ir izvēles priekšā – palikt un palīdzēt vai atgriezties savā laikā.

За пределами. Семьдесят первый | Krievija
Žanrs
Aleksejs Kozlovs interesējas par driftu un nolemj uzbūvēt drifta auto no vecas, retas 1987. gada automašīnas Toyota Cresta ar virsbūves numuru JZX-71 (tātad arī filmas nosaukums). Šis ir stāsts par vienkāršu puisi, kurš dzīvo Kamčatkā, kur joprojām nav infrastruktūras treniņiem, kur 9 mēnešus gadā uz ceļa ir sniegs, bet viņš sapņo piedalīties Krievijas prestižākajās sacīkstēs RDS-GP, kur savā starpā sacenšas labākie piloti no visas pasaules.

Позывной «Пассажир» | Krievija
Žanrs
IMDB
5.2 (106 balsu)
Jaunais apdāvinātais mākslinieks Rjabinins nevar palikt prom no konflikta Donbasā; viņš atstāj savu mīļoto meiteni Maskavā, labi paēdušu un mierīgu dzīvi, un dodas uz pilsoņu karu kā milicija, lai iemūžinātu Krievijas vēstures traģiskos notikumus un paustu jūtas, kas tikai izraisīja dusmas viņa bohēmiskajā vidē; cilvēku ciešanas un biedru varonība pilnībā izmaina jauna cilvēka apziņu - viņš zaudē agrākās pieķeršanās, izaug un atrod sevi.

Один день в Стамбуле | Krievija
Žanrs
Četri draugi ierodas Stambulā pie sava drauga Vadima, taču uzzina skumjas ziņas: viņu draugs pēkšņi nomira. Tā viena diena Stambulā pārvēršas par Vadima piemiņas vakaru. Varoņi atsauc atmiņā smieklīgus atgadījumus no dzīves, dalās atmiņās un skumst par neizbēgamo.

Командир | Krievija
Žanrs
Zēnam no nomaļa Urālu ciemata, kurš uzauga bez tēva daudzbērnu ģimenē, izdevās ne tikai pārdzīvot kara laika bērnības grūtības un pēckara postījumus, bet arī kļūt par A grupas izveides pirmsākumiem. pretterorisma vienība, kas vēlāk kļuva pazīstama kā Alfa grupa.

1 2 3 4 5 6 .. 53