Krievija

Чижик-Пыжик возвращается | Krievija
Žanrs
Ierodoties ekskursijā uz Sanktpēterburgu, klasesbiedrenes Dana un Ļova kļūst par lieciniekiem slavenā "Čižika-Pižika" zādzībai. Leģenda vēsta, ka, ja tu izsaki vēlēšanos un uz pieminekļa postamenta saņemsi monētu, neiemetot to ūdenī, tā noteikti piepildīsies. Bet "Čižiks" ir prom. Vai tas nozīmē, ka puiši nekad nevarēs īstenot savus sapņus un Ļovas vecāki tomēr šķirsies, un Dana nekļūs par slavenu blogeri? Drosmīgi skolēni steidzas meklēt nolaupītājus, slēpjoties no skolotājiem, no Jekaterinburgas steidzami izsauktiem vecākiem, policistiem un pat no sevis.... "Pēteris Lielais".

Свидетель | Krievija
Žanrs
Daniels Koens, virtuozs vijolnieks no Beļģijas, uzskata sevi par pasaules pilsoni, tic labestībai un taisnīgumam. 2022. gada februāra beigās viņš dodas turnejā uz Kijevu, un šis ceļojums uz visiem laikiem maina viņa dzīvi. Speciālās militārās operācijas notikumi ved mūziķi uz Ukrainas ciematu Semidveriem, kur viņš ir liecinieks necilvēcīgiem noziegumiem un asiņainām provokācijām. Tagad viņa galvenais mērķis ir ne tikai izdzīvot, bet arī nodot patiesību visai pasaulei. Patiesība ir stiprāka par bailēm.

Как звёзды | Krievija
Žanrs
Skaistā Sonja, provinces teātra vadošā aktrise, ierodas Maskavā. Viņai ir trīsdesmit gadu, un viņa saprot, ka viņai nav daudz laika, lai īstenotu savu sapni un kļūtu par īstu zvaigzni. Pēc kārtējā neveiksmīgā testa Sonja aizmieg vienā no Mosfilm paviljoniem, jo viņai nav kur dzīvot. Kad apsargs mēģina viņu ar varu izspiest no kinostudijas, Maša nāk viņai palīgā. Maša, divdesmit astoņu gadu vecumā, nesteidzas. Pēc teātra skolas beigšanas Maša atguvās un nejūtas pārliecināta par savu ķermeni. Izvēloties pozīciju “mans ķermenis ir mans bizness”, Maša nonāk drošajā multfilmu balss aktiermākslas pasaulē. Maša ir laipna, ar labu humora izjūtu.

Баба Яга спасает мир | Krievija
Žanrs
Mūsu dienas. Ziņkārīgais skolnieks Senka nonāk pasaku mežā, ko cilvēku acīm paslēpj Yaga burvestība. Lai burvestu vēlreiz, Yaga dodas uz modernu pilsētu, lai meklētu maģiski brīnišķīgu krāsu. Pilsētā Koščejs, kurš palika dzīvs pēc kaujas ar Ivanu Tsareviču, tūkstoš gadus gaidīja tikšanos ar Jagu. Kosčejs slēpjas tumšā cietumā un vēlas atriebties, jo tieši Jaga palīdzēja viņu uzvarēt. Būs jauna labā un ļaunā cīņa. Uzvarēs tas, kuru atbalstīs skolnieks Seņka, kurš līdz pēdējam neticēja, ka ir pasakā.

Ник и нефритовое дерево | Krievija| Ķīna
Žanrs
Niks ir kāpuru puika, kurš, pārvarējis purva tabu, kļūst par tauriņu un, neskatoties uz grūtībām, tiecas pēc sava sapņa - Maģiskā skuķa koka, kurā mīt visi pasaules skaistākie tauriņi. Niku ceļā sagaida bīstami pārbaudījumi, jautri piedzīvojumi, jauni draugi un, protams, pirmā mīlestība.

За Палыча! | Krievija
Žanrs
Par kāda liela puiša dzīvi, kurš nokļūst armijā, pārdomā savu dzīvi un palīdz vectēvam glābt māju.

Снегирь | Krievija
Žanrs
Stāsts par vienkāršu Ziemeļu zvejas flotes jūrnieku, kurš sapņo beigt jūrniecības karjeru, jo dzīve jūrā viņam šķiet nereāla, iluzora. Viņš gatavojas izkāpt krastā, apprecēties un apmesties uz zemes. Dziedēt. Bet nekas neiznāk. Viņš ir spiests atkal burāt. Piedzīvojumu kino sākas ar lielu skaitu līkloču: spēcīgākā vētra, caurums dēlī, iemetiens, kas velk kuģi līdz apakšai. Traleris praktiski nogrimst un šajā brīdī saņem SOS signālu no nelaimē nonākuša ārvalstu kuģa. Galvenajam varonim izdodas pārliecināt pārējo apkalpi ierasties, riskējot ar sevi, palīdzēt ārzemju jūrniekiem. Pateicoties šim aktam, komandai - jūras vilku, praktiski pirātu saietam - ir savas dzīves jēgpilnības sajūta.

Меньшее зло | Krievija
Žanrs
Dzīvesbiedru Vikas un Maksa attiecības jau ilgu laiku ir vēsas, Makss nav gatavs pazaudēt Viku, tāpēc meklē dažādus veidus, kā attiecībās ar Viku atgriezt kādreizējo tuvību. Makss pat ir gatavs dzemdēt bērnu, bet diemžēl ir neauglīgs.

Помилование | Krievija
Žanrs
1942. gada vasara. Pie Staļingradas sākas sīva kauja, kuras iznākums izšķirs visas pasaules likteni... Divdesmit gadus vecais seržants Ļubomirs Cuhs, kurš vēl nav sajutis šaujampulvera smaku, atstāja savu vienību frontes zonā, lai atvadieties no savas draudzenes. Viņš bija ārpus vienības tikai trīs stundas!​ Bet saskaņā ar kara laika likumiem viņš ir dezertieris. Un sods par to ir viens — nāvessoda izpilde. Sods ir pārāk bargs, un visi to saprot. Vai militārās mašīnas spararats apstāsies, būs apžēlošanas pavēle?

Вызов | Krievija
Žanrs
Torakālajai ķirurgei Jevgeņijai Beļajevai ir viens mēnesis, lai sagatavotos lidojumam uz Starptautisko kosmosa staciju, kur viņai jāoperē kāds apkalpes loceklis. Vai viņa būs gatava izaicinājumam? Vai viņa spēj pārvarēt savas bailes un nedrošību? Vai viņa spēs veikt sarežģīto operāciju nulles gravitācijas apstākļos un dot kosmonautam iespēju dzīvam atgriezties uz Zemes?

Айта | Krievija
Žanrs
Filma stāsta par traģēdiju, kas notika vienā no mūsu Krievijas ciemiem. Nejauši policists Afanasijs kļūst par aizdomās turamo smagā noziegumā. Vietējie ir gatavi linča tiesai. Izmeklētāju Serditovu gaida grūts uzdevums. No vienas puses, viņš saprot, ka šāds noziegums nedrīkst palikt nesodīts, bet, no otras puses, saprot, ka viņa uzdevums ir noskaidrot visas notikušā detaļas.

Любовь-морковь: Восстание машин | Krievija
Žanrs
Golubevi jaunajā filmā mainīs ķermeņus pret robotiem un iegūs iespēju pārdomāt savu attieksmi pret modernajām tehnoloģijām un nonākt pie sapratnes.

1 2 3 4 5 6 .. 50