Krievija

Северный ветер | Krievija
Žanrs
Ziemeļu ražotāju klans lielā matriarhāta laikmetā Jaungada nakti svin vairākas desmitgades - no pagājušā gadsimta līdz mūsdienām. Klana galvenā mantinieka mīļotā līgava nomirst, un ziemeļu lauku teritorijā iestājas haoss. Lauki sapūst, jo mirusī jaunā sieviete izrādījās neaizstājams elements, kas pazuda tik netaisnīgi un agri. Tomēr Ziemeļu klanam ir papildu stunda, trīspadsmitā, kad viņi ir stiprāki par nāvi.

Огонёк-Огниво | Krievija
Žanrs
IMDB
6.4 (98 balsu)
Stāsts sākas ar labo, bet nabadzīgo Poteru, kurš savulaik atrod Flintu - maģisku artefaktu, kas tā īpašnieku padara bagātu, bet tā vietā nosūta nāves lāstu. Poteru var glābt tikai galvenā varoņa - meitenes vārdā Tvinkla - veltījums. Bez vilcināšanās viņa steidz palīgā draugu, palīdzot viņam saprast, ka mīlestība un godīgs darbs ir svarīgāks par naudu un varu.

Ампир V | Vācija| ASV| Krievija
Žanrs
Stāsts par to, kā 19 gadus vecais iekrāvējs Romāns Štorkins kļūst par vampīru un saņem Rama II titulu.

Russland von oben | Vācija| Krievija
Žanrs
IMDB
8.8 (49 balsu)
Krievija, kādu jūs vēl nekad neesat redzējis: no putna lidojuma. No Kaļiņingradas līdz Beringa šaurumam, no ledlaužiem Polārajā jūrā līdz antilopēm Kalmykia stepēs, no Kaukāza virsotnēm līdz Kamčatkas vulkāniem.

Барбоскины на даче | Krievija
Žanrs
Jauna animācijas filma par jautru suņu ģimeni ar pieciem bērniem, kuri dodas atvaļinājumā lauku mājā. Jauks mazais bērns vēlas spēlēt kopā ar saviem vecākajiem brāļiem un māsām, taču šķiet, ka viņi visi ir aizņemti ar saviem hobijiem. Bērns atrod jaunus draugus - Kaķus. Bet ko tad, ja kaķi nav tik draudzīgi, kā izskatās?

Сентенция | Krievija
Žanrs
Šī filma, kas veltīta padomju rakstnieka, dzejnieka un Gulagā izdzīvojušā Varlama Šalamova pēdējām dienām, seko divu Salamova visciešāko pielūdzēju centieniem saglabāt autora mantojumu. Zaudējis redzi, dzirdi un dzīvojis veco ļaužu pansionātā, viņš turpināja darīt vienīgo, kas viņam bija svarīgi - rakstīt - līdz pēdējam elpas vilcienam. Šī filma ir liecība par to rakstu vērtību, kuri pasaka nepatīkamas 20. gadsimta patiesības. Lai izsauktu padomju pasaules graudaino faktūru, Sententia tiek uzņemta uz 16 mm melnbaltas filmas.

Серебряные коньки | Krievija
Žanrs
IMDB
5.8 (6 balsu)
1899. gads, Ziemassvētku laiks Sanktpēterburga. Ledus klātās galvaspilsētas upes un kanāli virmo ar svētku aktivitātēm. Jaunā gadsimta priekšvakarā sanāk kopā tie, kuriem nav lemts satikties. Viņi ir cilvēki no dažādām pasaulēm: Matvejs, lampu dedzinātāja dēls, kura vienīgais dārgums ir viņa sudrabotās slidas; Alise ir augsta ranga ierēdņa, kas sapņo par zinātni, meita. Katram no viņiem ir savs grūtais dzīvesstāsts, bet, nejauši satikušies, viņi kopā steidzas uz priekšu, lai sasniegtu savus sapņus.

School of Seduction | Vācija| Krievija| Norvēģija| Dānija| Austria
Žanrs
IMDB
6.6 (143 balsu)
Trīs krievu sievietes 30 gadu vecumā, kuras visas meklē to pašu: drošību, augstāku sociālo statusu un mūžīgo laimi. Nav viegli izpildīt vēlmi mūsdienu Krievijā, kur dominē patriarhāts. Tāpēc mūsu varones uzņemas lietas savās rokās un pievienojas cilvēka - vēlams bagāta - pavedināšanas mākslas kursam. Septiņu gadu ieraksti dažkārt rada traģikomisku ainu par dzimumu lomām un sievišķību Putina Krievijā.

Нерка. Рыба красная | Krievija
Žanrs
IMDB
8.1 (19 balsu)
Sockeye, savvaļas lašu suga, dzimusi Kamčatkanas ūdeņos un visu savu dzīvi pavada Klusajā okeānā. Tikai vienu reizi tas atgriežas saldūdeņos - dot pēcnācējus, sākt dzīves loku un mirt. Tas ir neizsmeļams resurss, kas katru gadu atjauno miljardiem cilvēku uz planētas. Bet drīz mēs varam atrasties neiedomājami: cilvēki izsmels neizsīkstošo.

Комета Галлея | Krievija
Žanrs
34 gadus vecais fiziķis-astronoms Ignats Halijs, aizraujoties ar zvaigznēm un strādājot kalnu observatorijā, lido uz galvaspilsētu, lai pieteiktu šķiršanos. Maskavā neparastos apstākļos Ignats satiek noslēpumainu meiteni Taisiju Artemjevu un satiek visu viņas ģimeni: māti Jūliju, māsu Dusju un inteliģentu, ekscentrisku vecmāmiņu Jangu Ļvovnu. Šī tikšanās visu apvērš otrādi astronoma dzīvē. Un Jaungada vakarā Ignatam būs jāpieņem svarīgs lēmums, kas mainīs ne tikai viņa dzīvi, bet arī jaunos paziņas.

Илиана. Верь мне | Krievija
Žanrs
IMDB
5.5 (10 balsu)
Iliana ir psiholoģisks trilleris ar noir un melnā humora elementiem, kura darbība strauji attīstās 24 stundu laikā. Filmas sižets ir pielāgots kā sarežģīta mīkla, kurā ir daudz negaidītu pavērsienu, kas pievils pat vismodernāko skatītāju. Neparedzami sižeta gājieni saglabās jūs spriedzē un neziņā līdz pat pēdējam kadram. Iliana - tā ir kaislība un pašlabums, mīlestība un naids, atriebība un nodevība vienā pudelē - viss, kas var notikt starp vīrieti un sievieti.

Дочь рыбака | Krievija
Žanrs
Pārdevēja no zivju veikala Polina Schukina pārdzīvo grūtu dzīves periodu. Ar ekstravagantas vecmāmiņas žēlastību viņa nonāk princesešu pasaku pasaulē, kur, kā izrādās, viss ir pakļauts birokrātijai, un daudzos atbalsojošos gaiteņos un valdības birojos ir rindas ar meitenēm, kuras vēlas atklāt princesi. Paulīnei jāiziet virkne testu, kas atklās viņas personīgo kvalifikāciju ļoti konkurētspējīgā profesijā.

1 2 3 4 5 6 .. 39