Krievija

Один день в Стамбуле | Krievija
Žanrs
Četri draugi ierodas Stambulā pie sava drauga Vadima, taču uzzina skumjas ziņas: viņu draugs pēkšņi nomira. Tā viena diena Stambulā pārvēršas par Vadima piemiņas vakaru. Varoņi atsauc atmiņā smieklīgus atgadījumus no dzīves, dalās atmiņās un skumst par neizbēgamo.

Командир | Krievija
Žanrs
Zēnam no nomaļa Urālu ciemata, kurš uzauga bez tēva daudzbērnu ģimenē, izdevās ne tikai pārdzīvot kara laika bērnības grūtības un pēckara postījumus, bet arī kļūt par A grupas izveides pirmsākumiem. pretterorisma vienība, kas vēlāk kļuva pazīstama kā Alfa grupa.

Лёд 3 | Krievija
Žanrs
Nadja uzauga un kļuva par daiļslidotāju. Viņa sapņo par Ledus kausu, tāpat kā kādreiz sapņoja viņas māte. Gorins iebilst pret meitas sporta karjeru – viņš pasargā viņu no jebkādām grūtībām, un viņu var saprast: viņš ir pārāk daudz zaudējis. Slepenā treniņā Nadja satiek jaunu un drosmīgu hokejistu no Maskavas, un starp viņiem izceļas pirmā mīlestība. Tēvs netic jaunā vīrieša jūtu sirsnībai un šķir pāri. Bet šķēršļi tikai stiprina patiesu mīlestību, un, kad tu mīli, pasakainākās beigas var kļūt par realitāti.

Правда | Krievija
Žanrs
Atkal kņada mazā Volgas pilsētiņā, atkal pazuda meitene, atkal meklē maniaku. Žeņa ir vienīgā, kas zina patiesību: bērna nāve bija nelaimes gadījums. Patiesībā meitene nomira gandrīz viņa acu priekšā. Tikai viņš neuzdrošinās nevienam pateikt šo patiesību. Fakts ir tāds, ka Žeņa pirms pāris dienām tika atbrīvota no cietuma, un mirušā bērna māsa ir Ženijas bijusī draudzene, kas viņu pameta. Ideāls apsūdzēts. Un Žeņa uzsāk grūtu, pazemojošu, bīstamu operāciju, lai slepeni apglabātu līķi, taču, ja viņš savā viltībā spēs aiziet līdz galam, viņš pazaudēs sevi.

Я — медведь | Krievija
Žanrs
Kovaļovu ģimene piedzīvo smagus laikus: tētis, bijušais vietējā hokeja kluba Taiga kapteinis, nevar atgūties no smagas traumas, un mammai jātiek galā ar ģimenes galvas lomu. Meitai pārejas vecuma krīzes vidū, jaunākajam dēlam nav draugu. Un, kad zēns ienes mājā sīku lācēnu, kas nomaldījies no lāča pilsētas nomalē, viņu pasaule sāk plīst.

Конец славы | Krievija
Žanrs
Meklētais un izlutinātais aktieris Slava zaudē visu uzreiz - līgumus, popularitāti, labas attiecības ar ģimeni. Tomēr galvenais varonis nepadodas un kopā ar savu aģentu nāk klajā ar bīstamu piedzīvojumu - apglabāt sevi dzīvu, lai atjaunotu savu karjeru un sāktu no nulles.

Танцуй, Селёдка! | Krievija
Žanrs
Žanna atgriežas no Maskavas uz savu bērnības pilsētu, uzzinot, ka viņas tēvs mirst. Viņa nesazinājās ar viņu pēdējos 20 gadus pēc tam, kad viņš pameta savu ģimeni. Žannai nav laika noķert viņu dzīvu, un viņa plāno atgriezties Maskavā tūlīt pēc bēru organizēšanas. Taču stāsts iegūst jaunu pavērsienu: tēva līķis atdzīvojas. Viņš pieprasa pavadīt pēdējo dienu kopā.

Панические атаки | Krievija
Žanrs
IMDB
5.2 (5 balsu)
Astoņpadsmitgadīgā Vika, lai atveseļotos no slimības, kas savā ciemā tiek uzskatīta par dēmonisku apsēstību, plāno aizbēgt un palikt kaimiņos Norvēģijā. Viņas veids ir daudz biedējošāks nekā atrast vietējo līgavaini vai atrast darbu.

Холоп 2 | Krievija
Žanrs
Oligarha dēls Grigorijs ir pilnībā reabilitēts pēc 19. gadsimta dzimtcilvēka pazemīgās pieredzes. Turklāt viņš attīsta spēcīgu morālā taisnīguma izjūtu. Kad viņš satiek izlutinātu, jaunu sabiedrisku cilvēku, vārdā Katja, viņu riebj viņas nekaunīgās bēgšanas. Grigorijs pārved Katju “atpakaļ laikā”, lai iemācītu viņai vērtīgu mācību par pazemību.

Бременские музыканты | Krievija
Žanrs
Leģendārā ceļojošo mūziķu grupa atkal ir kopā! Trubadūrs un viņa draugi — Ēzelis, Suns, Kaķis un Gailis — atkal pievienojas, lai uzņemtos varonīgu misiju. Mūziķi un viņu vadītājs devās ceļā, lai smieklus un prieku atgrieztu Brēmenes drūmajās ielās. Pirmkārt, viņiem tiek uzdots smieties karaļa meitai. Trubadūra un princeses tikšanās raisa viņos mīlestības jūtas, bet arī izraisa bīstamu piedzīvojumu. Trubadūrs un viņa draugi saskaras ar daudziem izaicinājumiem, taču viņi tiek galā, jo mīlestība padara to visu vērtīgu. Kas attiecas uz Princesi - viņa aizbēg no tēva pils. Plānīgi bandīti, viltīgs detektīvs un karaliskās ģimenes iekšējā ķīvēšanās rada visdažādākās problēmas, taču galu galā dzīvespriecīgie Brēmenes muzikanti liek ikvienam dejot pēc savas melodijas!

Великолепная пятерка | Krievija
Žanrs
Maskava, 20. gadsimta sākums. Klaiņojošais suns Samsons, bēgot no dzīvnieku ķērājiem, nokļūst Lielajā teātrī. Tātad galvenais varonis iepazīstas ar primabalerīnas suni, pēc kā palīdz atdot saimniecei nozagto rotājumu.

Вредная привычка | Krievija
Žanrs
Vasja un Batja visu mūžu ir dzīvojuši ciematā. Bet viens nenodzisis nolaidīgā Batja dēlu un tēvu atstāj uz ielas bez naudas un mājas. Izmisumā viņi brauc uz pilsētu un atrod vienīgo vietu, kur var atrasties 24 stundas diennaktī – fitnesa klubu. Tagad lauku pārim būs jākļūst savējam smūtiju un pilates pasaulē un jāparāda vietējiem, kas ir ciemata fitness. Un, protams, atrodi savu mīlestību.

1 2 3 4 5 6 .. 52