Krievija

Grand marin | Francija| Krievija| Beļģija| Islande
Žanrs
IMDB
6.1 (18 balsu)
Budžets
3,040,000.00$
Lilija ir atstājusi visu, lai aizceļotu uz zemes malu un īstenotu savu sapni, zvejotu Ziemeļjūrās. Viņa pārliecina Ianu, tralera kapteini, vārdā Rebel, dot viņai iespēju un ļaut viņai pievienoties apkalpei. Vienīgā sieviete uz kuģa viņu sauc par zvirbuli. Aiz trauslā izskata slēpjas tērauda griba, un viņas drosme un apņēmība galu galā uzvar viņu cieņu. Pieņemta šajā bieži nelaimīgo cilvēku pasaulē, Lilija iekaros savas tiesības dzīvot savādāk, brīvi. Debijas filma.

Гром: Трудное детство | Krievija
Žanrs
IMDB
5.8 (292 balsu)
Sanktpēterburga, deviņdesmitie. Policijas majors Konstantīns Groms cenšas atrast un neitralizēt jauno noziedzīgās pasaules bosu ar iesauku Anubis, savukārt viņa desmitgadīgais dēls Igors mēģina nopelnīt, iesaistoties apšaubāmos piedzīvojumos.

Чебурашка | Krievija
Žanrs
IMDB
6.5 (170 balsu)
Budžets
7,692,000.00$
Ko darīt, ja Čeburaška patiešām pastāv? Ko darīt, ja viņš nav plīša rotaļlieta, bet gan īsts pūkains dzīvnieks, kas dzīvo apelsīnu birzī tālā valstī? Ja viņš nokļūst mazā pilsētiņā pie jūras un satiekas ar nekomunikabls vecis, kuram viņš nemaz nav vajadzīgs, satiek mazu zēnu, kurš neprot runāt, un viņa māte, kas gatavo brīnišķīgu šokolādi, satiek dīvainu tanti, kura vēlas nopērc to un uzdāvini viņas nesimpātiskajai mazmeitai un daudziem jo daudziem citiem cilvēkiem.

Брат 3 | Krievija
Žanrs
Trikvel no populārās filmas par Danilu Bagrovu

Бывшие. Happy end | Krievija
Žanrs
Yana un Iļja satikās rehabilitācijas laikā. Saskaņā ar noteikumiem viņiem ir jāturas tālāk vienam no otra, ja viņi vēlas palikt prātīgi. Bet jūtas, kas viņu starpā uzliesmoja, neļauj viņiem to darīt. Viņi salūza, šķīrās, meklēja laimi kopā ar citiem, bet, jo tālāk viņi bēga no mīlestības, jo vairāk viņus piesaistīja viens otram. Stāsts, ka Iļja un Jana dzīvos filmā, ļaus viņiem beidzot izkļūt no apburtā loka, dos viņiem iespēju izveseļoties un dos cerību uz laimīgām beigām...

Мира | Krievija
Žanrs
IMDB
7 (54 balsu)
Tuvākajā nākotnē. Lera Arabova ir 15 gadus veca meitene, kura kopā ar ģimeni dzīvo Vladivostokā. Leras tēvs ilgus gadus strādā orbītā kosmosa stacijā "Mira" un jau sen ir zaudējis kontaktu ar meitu, pārvēršoties tikai par balsi telefonā. Pēc tam, kad pilsētu piemeklējis meteoru lietus, Lerai ir tikai viena iespēja izglābt savus tuviniekus un pilsētu no jaunas katastrofas. Tajā viņai palīdz tēvs - caur satelītnovērošanas sistēmām un telefonu viņš izmanto katru iespēju, lai nosūtītu ziņu savai meitai, no augšas no stacijas vērojot katru viņas soli.

Непослушник 2 | Krievija
Žanrs
IMDB
5.2 (11 balsu)
Komēdijas otrā daļa par emuāru autori, kuram no soda jāslēpjas klostera sienās par apsūdzībām ticīgo jūtu aizskaršanā.

Нюрнберг | Vācija| Lielbritānija| Krievija| Čehija
Žanrs
1945 gads. Nirnbergā darbu sāk Starptautiskais militārais tribunāls. Tiesas process, kas vēlāk tiks dēvēts par Gadsimta procesu, piesaista milzīgu skaitu cilvēku no visas pasaules: pilsēta ir pārpildīta ar žurnālistiem, juristiem, tulkiem, lieciniekiem un daudziem procesa dalībniekiem un darbiniekiem. Starp tiem, kas ierodas Nirnbergā strādāt tiesā, ir Igors Volgins. Viņš ir jauns, bet pārdzīvojis karu, viņam ir apbalvojumi, runā vairākās svešvalodās. Volgins būs pulkveža Migačova vadītās padomju delegācijas tulks. Reiz Nirnbergas ielā Volgins satiek jaunu krievu meiteni Ļenu. Viņu topošā sajūta piedzīvos daudzus pārbaudījumus, taču mīlestība ir vienīgā lieta, kas vienmēr izglāba pasauli no dehumanizācijas.

Большое путешествие. Специальная доставка | Krievija| Ungārija
Žanrs
IMDB
5.1 (199 balsu)
Ir pagājis gads, kopš Mikrofons un Oskars atgriezās no sava neticamā piedzīvojuma. Un tagad, pēc Vulture velnišķīgā plāna sabotēt Grizlija mazuļa piegādi viņa pretiniekam Amerikas prezidenta vēlēšanās, Miks Miks, Oskars, pusaudzis Panda un Stārks dodas vēl vienā lieliskā piedzīvojumā, braucot ar cepelīnu, lai atgrieztu mazo Grizliju. saviem likumīgajiem vecākiem un izglābt Amerikas vēlēšanas un visu kontinentu no vulkāna izvirduma.

Либерея: Охотники за сокровищами | Krievija
Žanrs
IMDB
5.9 (259 balsu)
Rokot vienu no daudzajiem Maskavas metro tuneļiem, padomju strādnieki atklāj cietuma drupas. Vietne ir slēgta, metro tunelis ir novirzīts, un burzmā neviens nepamana, ka tuneļa strādnieku brigadieris iebāž kabatā nelielu "suvenīru" - grāmatas izmēra rāmi, kas izgatavots no dārgmetāliem ar uzrakstu nezināmā valodā. Desmitiem vēlāk brigadieru mazdēls Iļja, kurš strādā par kurjeru, atklāj seno relikviju veco atkritumu kaudzē. Neapzinoties ģimenes mantojuma patieso vērtību, viņš drīz uzzina par to no noslēpumaina svešinieka. Relikvija ir atslēga uz nenovērtējamās senās bibliotēkas slepeno atrašanās vietu, kas piederēja Ivanam Bargajam. Iļja nezina, ka pazudušās bibliotēkas meklējumi notiek jau gadsimtiem ilgi, un tagad viņu meklē ļoti spēcīgi cilvēki. Iļja un noslēpumainais svešinieks nolemj izmēģināt veiksmi, meklējot bibliotēku.

Два холма. Фильм | Krievija
Žanrs
Kas notiks, ja bioloģiskā kara rezultātā izmirs gandrīz visa vīriešu populācija? Sievietes bēdās (īsu laiku), un tad viņas apvienosies un radīs jaunu labāku pasauli - ar ekopilsētām, atjaunojamo enerģiju, iespējām darīt ko vien vēlas, pat zinātni un biohakingu, pat jogu un pašattīstību. Vairošanās tagad notiek ar mākslīgo apsēklošanu, un jaunajā pasaulē dzimst tikai meitenes. Bet ne visiem patīk šāda pasaules kārtība. Daži no viņiem uzticīgajiem izdzīvojušajiem vīriešiem un sievietēm dodas uz dzīvi pamestās pilsētās, sāk zagt elektrību, baudot brīvību un tradicionālo seksu. Ideāli iekārtotās sieviešu pasaules miers tiek apdraudēts, kad skolotāja Rada no ekopilsētas "Divi kalni" ārpus tās satiek jauno "primātu" Hēru.

Чёрная весна | Krievija
Žanrs
IMDB
7.1 (41 balsu)
Egors Meļeņins, kuru draugi pazīst kā Melu, dzīvo nelielā piejūras pilsētiņā un šopavasar absolvē vidusskolu. Mels daudz ilgāk nevar izturēt savas dzīves rutīnu un garlaicību, un kopā ar saviem uzticīgajiem draugiem Kisu un Henku viņi sāk meklēt aizrautību savā mazajā piejūras pilsētiņā, kas viņiem piedāvā maz vai neko. Tas viss mainās, kad slavens kinorežisors ierodas pilsētā, lai uzņemtu reklāmu. Notikumi pagriežas, kad režisors savaldzina Andželu, nepilngadīgo meiteni, kurā Mels ir iemīlējies. Saniknotais Mels izaicina režisoru uz dueli ar antīkām pistolēm, kuras viņš un viņa draugi nesen atrada. Šajā duelī tiek nogalināts režisors, taču riebuma vietā pusaudžu grupa uzskata, ka dueļa aizraušanās un nāves risks ir pretlīdzeklis viņu ikdienišķajai dzīvei. Un tā veidojas dueļu klubs 'The Black Spring' – un līdz ar to seriāls jautā, par ko šie pusaudži būs gatavi skatīties pa ieroča stobru?

1 2 3 4 5 6 .. 44