Turcija

Žanrs
IMDB
5.9 (1466 balsu)
Novakas jaunkundze pievienojas starptautiskas internātskolas personālam, lai pasniegtu apzinātas ēšanas stundu, un izveido ciešu saikni ar pieciem studentiem, kas galu galā uzņem bīstamu pagriezienu.

Kuru Otlar Üstüne | Francija| Vācija| Zviedrija| Turcija
Žanrs
Budžets
3,720,000.00$
Filma iekļauta RIGA IFF 2023 programmā. Samets ilgojas doties prom no šīs sniegotās aizmirstības. Trīs gadus pavadījis kā vizuālās mākslas skolotājs mazā Turcijas austrumu ciematiņā, starpbrīžos viņš kavē laiku ar vienu no skolniecēm un nicina savu dzīvi. Viņa domas ir citur – labākā skolā Stambulā. Atklājoties detaļām par attiecībām ar skolnieci, notikumi savērpjas Sametam nelabvēlīgi. Vai dzestrais nemiers kādreiz beigsies? Varbūt koleģiālā draudzība ar bijušo radikāli Nureju, jaunu skolotāju no Ankaras, atklās viņam par sevi daudz jauna? Varbūt tā viesīs kādu cerību vietā, kur iznīkst zāle? Turku režisors un scenārists Džeilans ir viens no visvairāk apbalvotajiem autoriem Kannu kinofestivāla vēsturē – tajā šogad izrādīta viņa jaunākā ideju drāma, kuras aktrise Merve Dizdara, atveidojot liberālo skolotāju Nureju, ieguvai labākās aktrises godalgu. Poētiskais darbs ir nesteidzīgs, bet interesi sažņaudzošs individuālās un kolektīvās atbildības ornaments. Džeilans adaptējis Akina Aksu, filmas scenārija līdzautora un kādreizēja skolotāja, dienasgrāmatu – tajā teju vai hronizējošā manierē fiksēta pieredze par “skandālu provincē”. Gluži kā paņemot plaukstā smalku stikla figūriņu, režisors pārbauda katra varoņa vērtības un izpratni par labo un ļauno – tas, viņaprāt, šajā darbā, kas interpretē arī Erdogana vadītās Turcijas morālo klimatu, šobrīd ir pats svarīgākais. Filma tiek izrādīta festivāla programmā sadarbībā ar “Lācis, lauva un zars." Filma turku valodā ar subtitriem latviešu un angļu valodā.

Aftersun | ASV| Lielbritānija| Turcija
Žanrs
IMDB
7.7 (13182 balsu)
Sofija pārdomā kopīgo prieku un privāto melanholiju par brīvdienām, ko viņa pavadīja kopā ar savu tēvu pirms divdesmit gadiem. Īstas un iedomātas atmiņas aizpilda atšķirības starp miniDV kadriem, kad viņa mēģina samierināt tēvu, kuru pazina, ar vīrieti, kuru viņa nepazīst.

Žanrs
IMDB
5 (251 balsu)
Stāsts seko putnu grupai ceļojumā, kurā viņi cenšas atrast labāku dzīvi sev un saviem mīļajiem.

Kötü Kedi Şerafettin | Turcija
Žanrs
IMDB
7.1 (7864 balsu)
Sliktas mutes kaķa un tā bandas ceļi krustojas ar cilvēkiem.

Rise of Empires: Ottoman | ASV| Turcija
Žanrs
IMDB
7.9 (26837 balsu)
Osmaņu sultāns Mehmeds II veic episku kampaņu, lai ieņemtu Bizantijas galvaspilsētu Konstantinopoli, un gadsimtiem ilgi veido vēstures gaitu.

Žanrs
IMDB
7.6 (43888 balsu)
Budžets
15,600,000.00$
Nežēlīgi smieklīga režisora Rūbena Estlunda satīra, kas apbalvota ar Zelta palmas zaru. Tas, kam te paredzēts noritēt instagramīgi, izvēršas ellišķīgi. Superbagātie, kuru vidū ir daiļa modele un viņas satriecošais mīļotais, dodas glamūrīgā kruīzā. Kad luksusa jahta nogrimst un tie, kam laimējas izglābties, nonāk uz neapdzīvotas salas, sociālā hierarhija viņu kompānijā sagriežas kājām gaisā. Zelta roleksi un silikons vairs nelīdzēs ne nieka!

Operation Fortune: Ruse de guerre | ASV| Ķīna| Turcija
Žanrs
IMDB
6.8 (4,545 balsu)
Budžets
100.00$
Kad nāvējoša jaunu ieroču tehnoloģija draud izjaukt pasaules kārtību, īpašais aģents Orsons Fortūns un viņa komanda savervē vienu no Holivudas lielākajām filmu zvaigznēm, kam jāpalīdz slepenajā misijā.

Esaret | Turcija
Žanrs
IMDB
6.6 (252 balsu)
Orhuns ir veiksmīgs uzņēmējs, kurš uzaudzis turīgā, bet bez mīlestības bagātā ģimenē kopā ar savu dvīņumāsu Nihanu, jaunāko māsu Nuršahu un viņu auksto, attālo māti Afifi. Nihana aizgāja, lai veiktu brīvprātīgo darbu par ārstu Eritrejā, taču pēdējā laikā ar viņu nav izdevies sazināties, un viņas ģimene par viņu ir noraizējusies. Meklējot savu māsu, viņš saskaras ar Hiru, nabadzīgu meiteni, kura dzīvo ieslodzīto dzīvi cilvēku tirgotāju rokās. Kad viņi uzzina, ka Nihanu saindējusi un nogalinājusi vietējā banda, Orhuns salūzt. Kad atklājas, ka tā bija Hira, kuru izveidoja banda un saindēja viņa māsu, Orhuns izstrādā ļaunu atriebības plānu: viņš paņems Hiru sev līdzi mājās, bet tā vietā, lai glābtu viņu no ieslodzītās dzīves, viņš situāciju izlīdzinās. sliktāk viņai… Orhuna nolemj apprecēties ar Hiru – viņa ienīst cilvēkus ar zemāku statusu un ir apsēsta ar “tīrām asinīm”. Vai šī laulība ieslodzīs Firuzi, vai arī pāris atradīs izpirkumu pēc visu nodevu nomaksas?

Çekiç ve Gül: Bir Behzat Ç. Hikayesi | Turcija
Žanrs
IMDB
8.9 (1366 balsu)
Āmurs un roze: Behzat Ç. Stāsts ir Turcijā veidots detektīvu, piedzīvojumu, komēdiju un asa sižeta interneta seriāls, kuru iedvesmojis Emras Serbes romāns ar tādu pašu nosaukumu, kas tiks izdots 2022. gadā.

Sıcak Kafa | Turcija
Žanrs
IMDB
7.2 (5460 balsu)
Pasaulē, ko satricinājusi neprāta epidēmija, kas izplatās ar runas starpniecību, Murats ir vienīgā imūnā persona. Meklējot savas noslēpumainās imunitātes noslēpumu, savu “karsto galvaskausu”, viņam ir jāpamet drošā zona un jādodas piedzīvojumā Stambulas drupās.

Kızılcık Şerbeti | Turcija
Žanrs
IMDB
4.2 (247 balsu)
Tas ir par pārsteidzošajiem notikumiem, kas attīstās pēc Dogas un Fatihas, divu dažādu kultūru ģimeņu bērnu, laulībām zibens laulībā.

1 2 3 4 5 6