Filmas

After Everything | ASV
Žanrs
Budžets
14,000,000.00$
Rakstnieka bloka un satriecošās šķiršanās ar Tesu aplenkts, Hārdins dodas uz Portugāli, meklējot sievieti, kuru pagātnē nodarījis pāri, un atrast sevi. Cerot atgūt Tesu, viņš saprot, ka viņam ir jāmaina veidi, pirms viņš var uzņemties galīgās saistības.

Slotherhouse | ASV
Žanrs
Vēloties slepkavniecisku gadu, māsa Emīlija Janga saprot, ka viņa varētu būt labākais risinājums savai korporācijai. Sākot savu kampaņu, viņa atrod burvīgu sliņķi, kas nozog viņas sirdi, un drīz vien saprot, ka varētu nozagt savu māsu māsu sirdis un balsis. Bet, kad Sigma Lambda Theta mājā lēnām sāk krāties ķermeņi, Emīlija un viņas draudzes māsas saprot, ka nāvi izraisa viņu jaunais mājas talismans, mīlīgais sliņķis Alfa. Vai Emīlija un viņas māsas izbēgs no mājas ar savām dzīvībām? Vai arī šis nāves slinkums ar trim asiem nagiem viņiem ir pārāk ātrs?

Чижик-Пыжик возвращается | Krievija
Žanrs
Ierodoties ekskursijā uz Sanktpēterburgu, klasesbiedrenes Dana un Ļova kļūst par lieciniekiem slavenā "Čižika-Pižika" zādzībai. Leģenda vēsta, ka, ja tu izsaki vēlēšanos un uz pieminekļa postamenta saņemsi monētu, neiemetot to ūdenī, tā noteikti piepildīsies. Bet "Čižiks" ir prom. Vai tas nozīmē, ka puiši nekad nevarēs īstenot savus sapņus un Ļovas vecāki tomēr šķirsies, un Dana nekļūs par slavenu blogeri? Drosmīgi skolēni steidzas meklēt nolaupītājus, slēpjoties no skolotājiem, no Jekaterinburgas steidzami izsauktiem vecākiem, policistiem un pat no sevis.... "Pēteris Lielais".

Nana | Indonēzija
Žanrs
IMDB
6.6 (563 balsu)
Stāsts risinās pret Indonēzijas vētrainajiem gadiem pēc neatkarības atgūšanas 20. gadsimta 60. gados, un tas ir saistīts ar kādas sievietes sadzīves dzīvi, kuras personīgo dzīvi pilnībā sagrāva politiskie satricinājumi.

Golda | ASV| Lielbritānija
Žanrs
Trilleris, kurā ir aprakstīti lielie pienākumi un pretrunīgi vērtētie lēmumi, ar kuriem 1973. gadā Jomkipuras kara laikā saskārās Meira, kas pazīstama arī kā “Izraēlas dzelzs lēdija”.

Les as de la jungle 2 - Opération tour du monde | Francija
Žanrs
IMDB
5.9 (10 balsu)
Filmas The Jungle Bunch (2017) turpinājums.

The Dive | Vācija
Žanrs
IMDB
7.3 (18 balsu)
Divas māsas dodas nirt skaistā, nomaļā vietā. Vienai no māsām ietriecas akmens, atstājot viņu iesprostotu 28 metrus zemāk. Ar bīstami zemu skābekļa līmeni un aukstu temperatūru viņas māsai ir jācīnās par savu dzīvību.

The Adults | ASV
Žanrs
IMDB
5.9 (586 balsu)
Ēriks atgriežas mājās uz īsu vizīti un nonāk starp atkalapvienošanos ar māsām un uzvaras dzīšanu ar savu veco pokera grupu. Ceļojumam turpinoties, Ērikam kļūst arvien grūtāk izvairīties no konfrontācijām un atklāsmēm, jo viņa rūpīgi konstruētā pieaugušā vecuma fasāde padodas veciem bērnības konfliktiem.

Свидетель | Krievija
Žanrs
Daniels Koens, virtuozs vijolnieks no Beļģijas, uzskata sevi par pasaules pilsoni, tic labestībai un taisnīgumam. 2022. gada februāra beigās viņš dodas turnejā uz Kijevu, un šis ceļojums uz visiem laikiem maina viņa dzīvi. Speciālās militārās operācijas notikumi ved mūziķi uz Ukrainas ciematu Semidveriem, kur viņš ir liecinieks necilvēcīgiem noziegumiem un asiņainām provokācijām. Tagad viņa galvenais mērķis ir ne tikai izdzīvot, bet arī nodot patiesību visai pasaulei. Patiesība ir stiprāka par bailēm.

Как звёзды | Krievija
Žanrs
Skaistā Sonja, provinces teātra vadošā aktrise, ierodas Maskavā. Viņai ir trīsdesmit gadu, un viņa saprot, ka viņai nav daudz laika, lai īstenotu savu sapni un kļūtu par īstu zvaigzni. Pēc kārtējā neveiksmīgā testa Sonja aizmieg vienā no Mosfilm paviljoniem, jo viņai nav kur dzīvot. Kad apsargs mēģina viņu ar varu izspiest no kinostudijas, Maša nāk viņai palīgā. Maša, divdesmit astoņu gadu vecumā, nesteidzas. Pēc teātra skolas beigšanas Maša atguvās un nejūtas pārliecināta par savu ķermeni. Izvēloties pozīciju “mans ķermenis ir mans bizness”, Maša nonāk drošajā multfilmu balss aktiermākslas pasaulē. Maša ir laipna, ar labu humora izjūtu.

Napóleonsskjölin | Vācija| Islande
Žanrs
IMDB
6.3 (268 balsu)
Mūsdienu juriste tiek iesūkta starptautiskā sazvērestībā pēc tam, kad tiek apsūdzēta slepkavībā, kuru viņa nav izdarījusi. Viņas vienīgā brīvības iespēja ir CIP priekšā atklāt senas vācu Otrā pasaules kara lidmašīnas noslēpumu, kas ilgi bija aprakta dziļi zem ledus.

Miraculous - le film | Francija| Ķīna
Žanrs
IMDB
6.2 (2853 balsu)
Budžets
86,000,000.00$
Parastas Parīzes pusaudzes Marinetes dzīve kļūst pārcilvēka, kad viņa kļūst par Mārīti. Apveltītai ar maģiskām radīšanas spējām, Mārītei ir jāapvienojas ar savu pretstatu Cat Noir, lai glābtu Parīzi, jo jauns nelietis atbrīvo pilsētā haosu.

1 2 3 4 5 6 .. 922