Filmas

Assassin | ASV
Žanrs
Privāta militārā operācija izgudro futūristisku mikroshēmu tehnoloģiju, kas ļauj aģenta prātam apdzīvot citas personas ķermeni, lai veiktu slēptas, nāvējošas misijas. Bet, kad aģents tiek nogalināts slepenas misijas laikā, viņa sieva ieņem viņa vietu, mēģinot saukt vainīgo vīrieti pie atbildības.

Game of Love | ASV| Itālija
Žanrs
IMDB
3.1 (1104 balsu)
Sekojiet Vivjenai un Rojam, kā turpinās viņu mīlas stāsts, un ved viņus uz Roja bērnības mājām Sicīlijā, lai sagatavotos ģimenes īpašuma pārdošanai. Vizītes laikā ierodas noslēpumaina sieviete un sadraudzējas ar Vivjenu, par ko Rojs ir ļoti neapmierināts. Spriedze palielinās un līnijas tiek šķērsotas, jo Roja pagātnes noslēpumi liek pārim saskarties ar savu attiecību aspektiem, par kuriem viņi nezināja.

Guardians of Time | ASV
Žanrs
IMDB
3.5 (409 balsu)
Kādu dienu ģimenes muižā četri brālēni atklāj eju uz noslēpumainu pasauli. Ieslodzīti šajā atklātajā zemē, Keoherus valstībā, viņiem ir jāsaskaras ar Laika sargu un jāsastopas ar tumšajiem spēkiem un zvēru, lai cerams nokļūtu mājās.

Žanrs
IMDB
6.5 (498 balsu)
Mākslas zaglis tiek iesprostots Ņujorkas augšējā stāvā pēc tam, kad viņa laupīšana ir notikusi nepareizi. Viņam ir ieslodzīts tikai nenovērtējami mākslas darbi, un viņam ir jāizmanto visa viltība un izgudrojums, lai izdzīvotu.

Pi | ASV
Žanrs
IMDB
7.3 (181282 balsu)
Budžets
60,000.00$
Matemātikas ģēnijs atklāj saikni starp skaitļiem un realitāti un tādējādi uzskata, ka var paredzēt nākotni.

夏へのトンネル、さよならの出口 | Japāna
Žanrs
IMDB
7.6 (98 balsu)
Tono Kaoru dzirdēja baumas: Telpas un laika likumi Urasimas tunelim neko nenozīmē. Ja jūs to atradīsit, izejiet cauri, un jūs atradīsit savu sirdslietu otrā pusē... apmaiņā pret savas dzīves gadiem. Naktī, kad Kaoru stāv tuneļa priekšā, kas izskatās aizdomīgi līdzīgs baumās aprakstītajam, viņš domā par Kārenu, māsu, kuru viņš zaudēja avārijā pirms pieciem gadiem. Kaoru par pārsteigumu viņam seko jaunais pārejas students Anzu Hanaki, kurš sola viņam palīdzēt eksperimentēt ar noslēpumaino tuneli, taču ko viņa vēlas no Kaoru apmaiņā? Un ko viņam atliks dot pēc tam, kad ar viņu būs pabeigts tunelis?

Creed | ASV
Žanrs
IMDB
7.6 (279,764 balsu)
Budžets
37,000,000.00$
Adoniss Krīds nekad nav pazinis savu tēvu - ievērojamo smagsvara čempionu Apollo Krīdu, kurš nomira vēl pirms dēla dzimšanas, tomēr bokss nenoliedzami ir viņam asinīs. Tādēļ Adoniss dodas uz Filadelfiju, kur savulaik norisinājās Apollo Krīda un spēcīgā jaunā boksera Rokija Balboa leģendārā cīņa. Adoniss uzmeklē Rokiju un lūdz kļūt par viņa treneri. Lai gan Rokijs uzstāj, ka ir pametis boksu uz visiem laikiem, viņš Adonisā saskata to pašu spēku un apņēmību, kāda savulaik piemita viņa sīvākajam pretiniekam un vēlāk labākajam draugam - Apollo. Rokijs piekrīt apmācīt jauno sportistu, lai gan viņu pašu sagaida klusa cīņa ar, iespējams, nāvējošāko pretinieku viņa dzīvē.

Koputus | Somija
Žanrs
IMDB
5.9 (128 balsu)
Trīs pieaugušie brāļi un māsas atgriežas savās bērnības mājās, kur, iespējams, pirms daudziem gadiem tika noslepkavoti viņu vecāki. Viņu plāns ir sagatavot māju un īpašumu pārdošanai, taču ļaunais spēks cenšas viņus atturēt no tā.

ReBroken | ASV
Žanrs
Izpostīts tēvs saņem no noslēpumaina svešinieka ierakstus, kas ļauj viņam sazināties ar nesen mirušo meitu.

À plein temps | Francija
Žanrs
IMDB
7.4 (2210 balsu)
Budžets
3,000,000.00$
Džūlija beidzot saņem interviju darbam, kurā viņa var labāk audzināt savus bērnus, lai tikai nonāktu valsts tranzīta streikā.

MCI-LAX
Žanrs
Jauna sieviete pavada laiku lidojuma laikā no Kanzassitijas uz Losandželosu.

A Brother's Turmoil
Žanrs
Kas notiek, kad melnbalts pie grāmatu policista saprot, ka dzīves nemieros ir dažādas pelēkās nokrāsas!.

1 2 3 4 5 6 .. 909