Filmas

Хэппи-Энд | Krievija| Taizeme
Žanrs
IMDB
3.5 (6 balsu)
Atrasts bezsamaņā un aplaupīts Taizemes pludmalē, 70 gadus vecais Ksenofons zina tikai savu vārdu, jo tas bija iegravēts viņa vecajā padomju pulkstenī. Viņam nav naudas un identifikācijas ... un viņš nerunā ne vārda taju valodā. Bet Ksenofons ir atjautīgs cilvēks. Viņš sāk veidot jaunu dzīvi ar draugiem un jaunu biznesu, bet viņa pagātnē ir kaut kas satraucošs, ka viņš var paskatīties tikai caur sagrauto atmiņu. Vai tiešām viņš ir tāds, kāds šķiet?

The Naked Gun: From the Files of Police Squad! | ASV
Žanrs
IMDB
7.6 (146,312 balsu)
Budžets
12,000,000.00$
Kad nekompetents virsnieks Frenks Drebins meklē nežēlīgu sava partnera slepkavu, viņš paklupa mēģinājumam noslepkavot karalieni Elizabeti.

Gundala | Indonēzija
Žanrs
IMDB
6.7 (2757 balsu)
Sankaka ir dzīvojis uz ielām kopš vecāku pamešanas. Dzīvojot smagu dzīvi, Sankaka izdzīvo, domājot par savu drošību. Kad pilsētas stāvoklis pasliktinās un visā valstī plosās netaisnība, Sankaka ir jāizlemj, vai viņš turpina dzīvot, lai rūpētos par sevi, vai arī piecelties, lai kļūtu par viņu apspiesto varoni.

Schemers | Lielbritānija
Žanrs
IMDB
6.9 (49 balsu)
Setmers, kas dibināts 1970. gadu beigās Dandī, ir veidots uz rakstnieka-producenta Deivida Makleina pirmajiem mūzikas biznesa gadiem. Pēc sarīkojuma ar vietējo gangsteru, kārots reklamētājs un abi viņa draugi izvirza savas ambīcijas rezervēt lielākās grupas, lai izvairītos no parādiem.

Banksy and the Rise of Outlaw Art | Lielbritānija
Žanrs
IMDB
6.6 (103 balsu)
Banksy, pasaulē visbēdīgākais ielu mākslinieks, kura politiskā māksla, kriminālie triki un drosmīgie iebrukumi ir sašutuši par uzņēmuma dibināšanu vairāk nekā divas desmitgades. Raksturojot reti sastopamas intervijas ar Banksy, šis ir stāsts par to, kā ārlaulības mākslinieks vadīja jaunu revolucionāru kustību un uzcēla vairāku miljonu dolāru impēriju, kamēr viņa identitāte palika noslēpta noslēpumā.

The Clearing | ASV
Žanrs
IMDB
4.0 (336 balsu)
Tēvam ir jāapkaro ceļš caur zombiju apokalipsi, lai glābtu savu meitu.

Relic | ASV| Austrālija
Žanrs
IMDB
6.1 (1226 balsu)
Kad Edna, vecāka gadagājuma un atraitnes ģimenes matriarha, pazūd, viņas meita Kay un mazmeita Sems dodas uz viņu attālo ģimenes māju, lai viņu atrastu. Drīz pēc viņas atgriešanās viņi sāk atklāt draudīgu klātbūtni, kas vajā māju un pārņem Ednu.

The Outpost | ASV| Bulgārija
Žanrs
Neliela ASV karavīru vienība vienatnē pie attālā kaujas priekšposteņa Keatingā, kas atrodas dziļi trīs kalnu ielejā Afganistānā, cīnās, lai koordinētā uzbrukumā aizstāvētos pret milzīgo Taliban kaujinieku spēku. Kamdejas kaujas, kā zināms, bija asiņainākais amerikāņu iesaistīšanās Afganistānas karā 2009. gadā, un Bravo karaspēks 3-61 CAV kļuva par vienu no visdekorētākajām vienībām 19 gadus ilgajā konfliktā.

The Child Remains | Kanāda
Žanrs
IMDB
4.6 (343 balsu)
Gaidītā pāra intīmā nedēļas nogale pārvēršas par teroru, kad viņi atklāj savu nošķirto lauku krodziņu, kur vajā dzemdību namu, kurā tika noslepkavoti zīdaiņi un mātes.

Prometheus | ASV| Lielbritānija
Žanrs
IMDB
7.0 (554,320 balsu)
Budžets
130,000,000.00$
Meklējot sakrālās zināšanas, grupa zinātnieku dodas uz vistumšākajiem un nezināmākajiem Visuma nostūriem. Tieši tur, tālajās pasaulēs, atrodoties uz savu prāta un fizisko spēju robežas, viņiem nāksies iesaistīties nežēlīgā cīņā par visas cilvēces nākotni...

당신자신과 당신의 것 | Koreja
Žanrs
IMDB
6.9 (1024 balsu)
Gleznotājs Youngsoo dzird, ka viņa draudzene Minjung nesen dzērusi kopā ar nezināmu vīrieti. Tas noved pie ķildas, kas, šķiet, izbeidz viņu attiecības. Nākamajā dienā Youngsoo dodas viņas meklējumos, tajā pašā laikā Minjung - vai sieviete, kas izskatās tieši tāda kā viņa un, iespējams, ir vai nav viņas dvīnīte -, ir virkne tikšanās ar dīvainiem vīriešiem, no kuriem daži apgalvo, ka esmu viņu satikusi jau iepriekš.

2 Minutes of Fame
Žanrs
IMDB
5.0 (46 balsu)
Gaidāmais un stāvošais komikss pārceļas uz LA, lai turpinātu filmas karjeru pēc tam, kad viņa aktiera videoklipi viņu padara par tiešsaistes sensāciju.

1 2 3 4 5 6 .. 552