Trilleris

The Night House | ASV
Žanrs
IMDB
6.7 (164 balsu)
Atraitne sāk atklāt nesen mirušā vīra satraucošos noslēpumus.

Run | ASV
Žanrs
IMDB
8.0 (68 balsu)
Mājskolas vecuma pusaudzim sāk rasties aizdomas, ka māte no viņas glabā tumšu noslēpumu.

Kindred | Lielbritānija
Žanrs
IMDB
4.4 (209 balsu)
Budžets
3,000,000.00$
Kad viņas draugs Bens pēkšņi iet bojā negadījumā, topošā māte Šarlote sabrūk, saņemot ziņas. Viņa pamostas Bena ģimenes mājās, brūkošā, vecā muižas ēkā nekurienes vidusdaļā kopā ar Bena valdošo māti un viņa kontrolējošo brāli, kurš ir apņēmības pilns par viņu rūpēties. Bēdu nomākta un arvien vairāk vajāta vīzija, ko varētu izraisīt grūtniecība, Šarlote sāk apšaubīt ģimenes nodomus un pieaug aizdomas, ka viņi, iespējams, mēģina kontrolēt viņu un vēl nedzimušo bērnu.

Spell | ASV
Žanrs
IMDB
5.3 (661 balsu)
Tēvs pārdzīvo lidmašīnas katastrofu Apalaču lauku apvidū, taču viņam rodas aizdomas par vecāka gadagājuma pāriem, kuri viņu uzņem, lai viņu atkal ārstētu ar senajiem līdzekļiem.

The Crumbs | ASV
Žanrs
IMDB
4.7 (70 balsu)
Doktors Bendžamins un viņa ģimene mežā vada nakšņošanu ar brokastīm, kur ģimene veic eksperimentus ar nenojaušiem viesiem.

Кольская сверхглубокая | Krievija
Žanrs
Filmas pamatā ir reāli notikumi, kad pagājušā gadsimta 70. gados Murmanskas apgabalā pētniecības vajadzībām tika izurbts pasaules dziļākais urbums ar dziļumu vairāk nekā 12 tūkstoši metru. Urbšanas laikā seismiskie sensori sāka uztvert dīvainas skaņas, notika eksplozija, kas noveda pie mistiskiem notikumiem.

Black Water | Kanāda
Žanrs
IMDB
4.7 (4201 balsu)
Budžets
4,000,000.00$
Dziļa vāka operatīvais darbinieks pamostas, atrodoties ieslodzīts zemūdenē. Ar cietuma biedra un amatieru aģenta palīdzību viņam jāskrien pret pulksteni, lai aizbēgtu no kuģa un atmaskotu to, kurš viņu iekārtojis.

Altitude | ASV
Žanrs
IMDB
4.0 (3035 balsu)
Sievietei FBI aģentei tiek piedāvāti miljoni, lai palīdzētu zaglim aizbēgt no nolaupītās lidmašīnas.

RoboCop 3 | ASV
Žanrs
IMDB
4.1 (45375 balsu)
Budžets
22,000,000.00$
Mega korporācija Omni Consumer Products joprojām ir iecerējusi izveidot savu mājdzīvnieku projektu Delta City, lai aizstātu pūstošo Detroitas pilsētu. Diemžēl apkārtnes iedzīvotājiem nav nodoma pamest savas mājas tikai uzņēmuma vēlmju dēļ. Šim nolūkam OCP ir nolēmusi piespiest viņus doties prom, izmantojot nežēlīgu algotņu armiju, lai viņus uzbruktu un uzmāktos. Sākas pazemes pretestība, un šajā cīņā Robokopam jāizlemj, kur atrodas viņa lojalitāte.

Secret Obsession | ASV
Žanrs
IMDB
4.3 (17408 balsu)
Jaunlaulātajai Dženiferei tiek nežēlīgi uzbrukts tumšā atpūtas pieturā. Ārstējoties no savainojumiem, viņa nevar atcerēties neko no savas pagātnes, ieskaitot pārbaudījumus. Viņas vīrs Rasels ir vienkārši pateicīgs, ka viņa ir dzīva un vēlas iegūt savu māju. Kad viņš atkal ieved viņu savrupajā kalnu īpašumā, detektīvs Peidžs vajā Dženiferas uzbrucēju - viņa paša meita pazuda un nekad netika atrasta. Dženiferu tagad gaida tāds pats liktenis, ja vien kāds nesaprot, ka viņas mīlošā aprūpētāja patiesībā ir viņas sagūstītāja.

2 Lava 2 Lantula! | ASV
Žanrs
IMDB
4.3 (993 balsu)
Kad visā Floridā izvēršas nepieredzēti daudz izlietnes, tiek pamodināta jauna LAVALANTULAS spļaujoša uguns ligzda ... nodarot to ugunīgo postījumu visā saules gaismā.

The Calling | ASV| Kanāda
Žanrs
IMDB
5.8 (7783 balsu)
Detektīvai Hazelei Mikallefai miegainajā Port Dundas pilsētā nav bijis daudz jāuztraucas, līdz virkne šaušalīgu slepkavību apkārtējos laukos viņu aci pret aci satiek ar sērijveida slepkavu, kuru vada augstāks aicinājums.

1 2 3 4 5 6 .. 148