Trilleris

Peter Five Eight | ASV
Žanrs
IMDB
6.1 (118 balsu)
Sems, šķietami nosvērts un krāšņs nekustamo īpašumu aģents nelielā kalnu kopienā, atklājas kā nesavaldīgs un nemierīgs alkoholiķis ar tumšu noslēpumu, kad kādu dienu pilsētā parādās harizmātisks vīrietis, vārdā Pīters. Viņai cenšoties atturēt savu dzīvi no izjaukšanas, Pīters pēc sava varenā un ēnas priekšnieka Loka kunga pavēles meklē informāciju vecākam kolēģim, vārdā Brenda.

Sleeping Dogs | ASV
Žanrs
IMDB
6 (4011 balsu)
Rojs Frīmens, bijušais slepkavību detektīvs ar lauztu atmiņu, ir spiests vēlreiz izskatīt lietu, kuru viņš neatceras. Kamēr vīrieša dzīvība karājas uz nāves sodu, Frīmenam ir jāapkopo brutālie pierādījumi no desmit gadus vecas slepkavības izmeklēšanas, atklājot draudīgu apglabātu noslēpumu un nodevību tīklu, kas saistīts ar viņa pagātni. Ar tikai instinktiem uzticēties, viņš saskaras ar vēsu patiesību — dažreiz vislabāk ir ļaut guļošajiem suņiem melot.

Winnie-the-Pooh: Blood and Honey 2 | Lielbritānija
Žanrs
IMDB
5.3 (1558 balsu)
Budžets
415,000.00$
Vinnijs Pūks, Sivēns, Pūce un Tīģeris nolemj doties cīņā uz Ešdaunas pilsētu, kas ir Kristofera Robina mājvieta, atstājot sev līdzi asiņainu nāves un grautiņu pēdu.

Prey | ASV
Žanrs
IMDB
4.5 (1682 balsu)
Jauns pāris ir spiests pamest savu kristiešu misionāru iecirkni Kalahari tuksnesī, jo ekstrēmistu kaujinieku banda viņam draudējusi ar nāvi. Pēc lidmašīnas avārijas viņiem jācīnās ar cilvēku un zvēru par savu dzīvību.

Žanrs
IMDB
5.9 (1466 balsu)
Novakas jaunkundze pievienojas starptautiskas internātskolas personālam, lai pasniegtu apzinātas ēšanas stundu, un izveido ciešu saikni ar pieciem studentiem, kas galu galā uzņem bīstamu pagriezienu.

파묘 | Koreja
Žanrs
IMDB
7.4 (2785 balsu)
Izsekojot satraucošas pārdabiskas ciešanas izcelsmi bagātas ģimenes senču kapā, paranormālo parādību ekspertu komanda pārvieto mirstīgās atliekas un drīz vien atklāj, kas notiek ar tiem, kuri uzdrošinās sajaukt ar nepareizo kapu.

Les chambres rouges | Kanāda
Žanrs
IMDB
7.1 (3165 balsu)
Slavenā sērijveida slepkavas Ludoviča Ševaljē lieta tikko nonāca tiesā, un Kellija-Anne ir apsēsta. Kad realitāte saplūst ar viņas slimajām fantāzijām, viņa dodas pa tumšu ceļu, lai meklētu lietas pēdējo puzles daļu.

5lbs of Pressure | ASV| Lielbritānija
Žanrs
IMDB
5.1 (810 balsu)
Tikko iznācis no cietuma pēc izciešanas par slepkavību, Ādams atgriežas savās vecajās stingrās vietās, lai meklētu dēlu, kurš viņu nepazīst. Eli, viņa nogalinātā vīrieša brālis meklē atriebību. Maiks cenšas izbēgt no nozieguma dzīves, kas dzīvo zem sava gangstera tēvoča īkšķa.

DarkGame | Lielbritānija
Žanrs
IMDB
5.2 (744 balsu)
Apņēmīgs detektīvs sacenšas ar laiku, lai apturētu sagrozītu spēļu šovu tumšajā tīmeklī, kur gūstekņi ir spiesti sacensties par savu dzīvību.

Knox Goes Away | ASV
Žanrs
IMDB
6.9 (4630 balsu)
Džons Nokss (Maikls Kītons), algots slepkava, kuram strauji attīstās demence, apsola pavadīt savas pēdējās dienas, cenšoties izpirkt savu vainu, glābjot dzīvību savam pieaugušajam dēlam (Džeimss Mārsdens), no kura ir atsvešinājies. Viņš nonāk cīņā ar varasiestādēm, kā arī ar laiku, kurā viņa prāts arvien straujāk pasliktinās.

Red Right Hand | ASV
Žanrs
Kešs cenšas dzīvot godīgu un klusu dzīvi, taču, kad Lielais Kaķis piespiež viņu atgriezties viņas dienestā, viņš izrādās spējīgs uz visu, lai aizsargātu pilsētu un vienīgo ģimeni, kas viņam palikusi.

Altered Reality | ASV
Žanrs
Olivera dzīve pārvēršas ar citplanētiešu iezīmētām brīnumzālēm, bagātībām, ģimenes problēmām un pazudušo meitu filmā “Izmainītā realitāte” — aizraujošs stāsts par izpirkšanu un izvēlēm.

1 2 3 4 5 6 .. 198