Austrālija

Hacksaw Ridge | ASV| Austrālija
Žanrs
IMDB
8.1 (442,554 balsu)
Budžets
40,000,000.00$
Desmonds Doss ir viens no ievērojamākajiem 2.Pasaules kara varoņiem. Sīvu cīņu laikā par Heksoridžu starp ASV un Japānas impērijas armijām viņš izglāba vairāk nekā 75 kareivju dzīvības ne reizi nepieskaroties ieročiem vai nogalinot kādu. Viņš stingri ticēja, ka karš ir taisnīgs, bet nonāvēšana ir slikta. Viņš bija vienīgais karavīrs 2. Pasaules karā, kurš frontes līnijās cīnījās bez ieroča un par nopelniem valsts labā saņēma Goda medaļu (Medal of Honor) un Purpura sirds ordeni (Purple Heart).

The Wishmas Tree | Austrālija
Žanrs
IMDB
4.9 (130 balsu)
Jauna possuma nepareiza vēlme pēc baltām Višmām ne tikai sasalst visa viņas dzimtā pilsēta Sanctuary City, bet arī apdraud visu tur dzīvojošo cilvēku dzīvības. Pirms burvju Wishmas Tree mirst, viņai jāveic bīstams ceļojums uz WILD; cīnoties ar pašpārliecinātību, spocīgiem plēsējiem un galu galā arī ar pašu Iznīcību, lai novērstu viņas nodarītos zaudējumus un glābtu savu pilsētu.

Dark Shadows | ASV| Austrālija
Žanrs
IMDB
6.2 (239760 balsu)
Budžets
150,000,000.00$
Džonijs Deps, Mišela Feifere, Eva Grīna un citas zvaigznes Tima Bērtona jaunākajā filmā - gotiskā komēdijā „Tumšās ēnas". Šis ir jau astotais Džonija Depa un Tima Bērtona tandēms! Ir astoņpadsmitais gadsimts, Bārnabass Kolinss (Džonijs Deps) ir bagāts muižnieks un pleibojs, kurš dzīvo cepuri kuldams... līdz brīdim, kad viņš pieļauj liktenīgu kļūdu, salaužot skaistās burves Andželikas sirdi. Burve viņam atriebjas - pārvērš par vampīru un aprok dzīvu. Pēc diviem gadsimtiem vampīrs Bārnabass tiek nejauši atbrīvots, un viņš attopas 1972.gadā, pavisam citā pasaulē. Nu viņam nākas ne tikai iedzīvoties mūsdienās un glābt savas dzimtas īpašumus, bet arī atkal sastapties ar daiļo un neganto raganu Andželiku.

Awoken | Austrālija
Žanrs
IMDB
5.9 (3561 balsu)
Jauna medicīnas studente Karla mēģina izārstēt savu brāli Bleiku no galīgas miega slimības, ko sauc par fatālu ģimenes bezmiegu, kur tu nespēj gulēt līdz nāvei. Viņas centienos izturēties pret viņu atklājas ļaunprātīgāks iemesls viņa stāvoklim.

I Met a Girl | Austrālija
Žanrs
IMDB
5.9 (420 balsu)
Impulsīvs mūziķis, kurš cīnās ar šizofrēniju, krīt uz noslēpumainu sievieti, kura, iespējams, viss ir viņa galvā. Kad viņa pēkšņi pazūd, viņš dodas krosa ceļojumā pa Austrāliju, lai viņu atrastu, liekot savam ilgi cietušajam brālim mēģināt viņu glābt.

Dirt Music | Lielbritānija| Austrālija
Žanrs
IMDB
5.3 (278 balsu)
Džordžija lēnām slāpē bez mīlestības laulībā ar zvejas magnātu Džimu Bakridžu. Skaists malumednieks Lu ir neatvairāms uztraukuma, ko viņa alkst, simbols. Seko kaislīga dēka, kas atklāj tumšos noslēpumus Lu pagātnē un liek viņam lidot uz ārpuses pūslīgo karstumu. Džordžija seko, apņēmības pilna viņu atrast un atgriezt.

Occupation | Austrālija
Žanrs
IMDB
5.0 (11106 balsu)
Budžets
6,000,000.00$
Nelielai pilsētas iedzīvotāju grupai pēc postoša zemes iebrukuma ir jāapvienojas. Cenšoties izdzīvot, viņi saprot, ka viņiem jāpaliek soli priekšā saviem uzbrucējiem un jāsadarbojas, lai iegūtu iespēju triecienam atgriezties.

Relic | ASV| Austrālija
Žanrs
IMDB
6.1 (1226 balsu)
Kad Edna, vecāka gadagājuma un atraitnes ģimenes matriarha, pazūd, viņas meita Kay un mazmeita Sems dodas uz viņu attālo ģimenes māju, lai viņu atrastu. Drīz pēc viņas atgriešanās viņi sāk atklāt draudīgu klātbūtni, kas vajā māju un pārņem Ednu.

Bee Movie | ASV| Austrālija
Žanrs
IMDB
6.1 (135511 balsu)
Budžets
150,000,000.00$
Bārijs B. Bensons, bite, kas tikko absolvējis koledžu, ir nožēlojies par savu vientuļo karjeru: gatavot medu. Īpašā ceļojumā ārpus stropa Bārija dzīvību izglābj Vanesa, Ņujorkas floriste. Kad viņu attiecības uzzied, viņš atklāj, ka cilvēki patiesībā ēd medu, un pēc tam nolemj mūs iesūdzēt tiesā.

That's Not Me | ASV| Austrālija
Žanrs
IMDB
5.4 (558 balsu)
Budžets
60,000.00$
Polijas sapņi padarīt to par aktieri tiek sagrauti, kad viņas identiskā dvīņu māsa Amija nolaižas galveno lomu milzīgajā TV šovā. Kļūdaini uz savu slaveno māsu ik uz soļa Polija nolemj Amy slavenību izmantot savām priekšrocībām - bezmaksas drēbēm, brīvai booze, gadījuma seksam… ar dzīves briesmīgām un postošām sekām viņām abām.

Arrowhead | Austrālija
Žanrs
IMDB
4.4 (1963 balsu)
Kejs ir kara gūsteknis, kas noķerts starp divām armijām, kurām netic. Kad tika piedāvāta brīvības iespēja, Kejs dodas uz pēdējo glābšanas misiju tikai tāpēc, lai nokļūtu iesprostots, kad viņa kuģis nokrīt. Kejs drīz saprot, ka nāvējošākais radījums uz tuksneša mēness ir viņš pats.

Žanrs
IMDB
5.9 (89835 balsu)
Budžets
7,500,000.00$
Otrā pasaules kara beigās, pateicoties slepenai kosmosa programmai, nacistiem ir izdevies aizbēgt uz Mēness tumšo pusi. Tur, 70 gadu laikā, viņi ir uzbūvējuši gigantisku kosmosa cietoksni un attīstījuši kosmosa kuģu floti, lai kādu dienu ar triumfu atgrieztos uz Zemes... Kad amerikāņu astronauts Vašingtons savā kārtējā rutīnas lidojumā uz Mēnesi nejauši atklāj nacistu noslēpumu, Mēness fīrers nolemj, ka tā stunda ir situsi! Ceturtais reihs uzsāk grandiozu uzbrukumu Zemei. Somu režisora Timo Vuorensolas satīrīskā fantastikas filma „Dzelzs debesis” ir Somijas kinovēstures visdārgākais projekts.

1 2 3 4 5 6 .. 13