Austrālija

Scarygirl | Austrālija
Žanrs
IMDB
5.4 (285 balsu)
Tā kā viņas pasauli tumsa tumsa, jaunai meitenei jāpārvar savas bailes un jādodas uz noslēpumainu gaismas pilsētu, jāglābj tēvs no bīstama zinātnieka un jānovērš planētas iznīcināšana.

Fingernails | ASV| Austrālija
Žanrs
IMDB
6 (2740 balsu)
Anna un Raiens kopā ir atraduši patiesu mīlestību. Tas ir pierādīts ar pretrunīgu testu. Ir tikai viena problēma: Anna joprojām nav pārliecināta. Tad viņa satiek Amiru.

The Secret Kingdom | Austrālija
Žanrs
IMDB
7.2 (45 balsu)
Pīters ar jaunāko māsu un vecākiem ievācas jaunā mājā. Tūlīt pēc ierašanās Veritī pierunā brāli izpētīt ciematu, kur viņi atrod noslēpumainu artefaktu. Jau tonakt viņi tiek ierauti savādā un fantastiskā pasaulē, kas atrodas zem mūsējās, un tajā viņus nolaupa zvīņnešu bars. Kāda mītiska pareģojuma dēļ šīs zemes iemītnieki saredz Pīterā savu karali un glābēju, kā rezultātā abiem bērniem jādodas briesmu pilnā piedzīvojumā pa jauno, savādo pasauli.

Talk to Me | Austrālija
Žanrs
IMDB
7.4 (217 balsu)
Kad draugu grupa atklāj, kā, izmantojot balzamētu roku, izsaukt garus, viņi aizraujas ar jauno izpriecu, līdz viens no viņiem aiziet par tālu un dod vaļu šausminošiem pārdabiskiem spēkiem.

The Portable Door | Austrālija
Žanrs
IMDB
7.5 (37 balsu)
Pols Kārpenters ir praktikants noslēpumainā Londonas firmā ar netradicionāliem darba devējiem, tostarp izpilddirektoru, kurš vēlas izjaukt seno burvju pasauli ar modernu korporatīvo praksi.

Seriously Red | Austrālija
Žanrs
IMDB
5.2 (407 balsu)
Raylene "Red" Delaney maina savu deviņu līdz piecu karjeru nekustamo īpašumu jomā, lai dzīvotu uzmanības centrā kā Dollijas Pārtones tēlotāja. Pēc tam notiek romantiska saikne ar Keniju Rodžersu, kamēr viņas nemierīgais ceļojums turpinās, pilns ar mākslīgiem matiem un mākslīgām krūtīm.

Beowulf & Grendel | ASV| Kanāda| Lielbritānija| Austrālija| Islande
Žanrs
IMDB
5.8 (18231 balsu)
Asinīm piesātināts stāsts par skandināvu karavīra cīņu pret lielo un slepkavniecisko troli Grendelu. Galvas ripos. Būdams uzticīgs karalim Hrotgaram, ļoti cienītajam dāņu pavēlniekam, Beovulfs vada karavīru karaspēku pāri jūrai, lai atbrīvotu ciematu no laupītāja briesmoņa.

Žanrs
IMDB
7 (2830 balsu)
Kamēr Indonēzija gatavojas iebrukt mazajā Austrumtimoras nācijā, pazūd pieci Austrālijā dzīvojoši žurnālisti. Pēc četrām nedēļām veterānu ārzemju korespondentu Rodžeru Īstu uz Austrumtimoru ievilina jaunais un harizmātiskais Hosē Ramoss-Horta, lai pastāstītu par savu valsti un izmeklētu pazudušo vīriešu likteni. Pieaugot Austrumu apņēmībai atklāt patiesību, pastiprinās iebrukuma draudi

Žanrs
IMDB
6.8 (2583 balsu)
Vienas no pasaulē slavenākajām autorēm Emīlijas Brontē iedomātā dzīve, kad viņa atrod savu balsi un raksta literatūras klasiķi Wuthering Heights. Izpētiet attiecības, kas viņu iedvesmoja – viņas neapstrādātās, kaislīgās māsas attiecības ar Šarloti un Ansi; viņas pirmā sāpīgā, aizliegtā mīlestība pret Svarmenu un rūpes par savu nevaldīgo brāli, kuru viņa dievina.

Girl at the Window | Austrālija
Žanrs
IMDB
4.2 (439 balsu)
Nemierīgajai pusaugu meitenei, kurai ir grūti tikt galā ar sava tēva nejaušu nāvi, ir aizdomas, ka noslēpumainais slepkava, kas vajā viņas dzimto pilsētu, ir ne tikai viņas kaimiņš, bet arī viņas mātes jaunā romantiskā interese.

Wyrmwood: Apocalypse | Austrālija
Žanrs
IMDB
5.4 (2518 balsu)
Zombiju pārņemtajā Austrālijas tuksnesī karavīrs Rīss ir veltījis savu dzīvi, lai izsekotu un notvertu izdzīvojušos ģenerāļa ķirurgam, cerot atrast ārstēšanu.

Three Thousand Years of Longing | ASV| Austrālija
Žanrs
IMDB
6.7 (35353 balsu)
Budžets
60,000,000.00$
Eliteja ir ieradusies Stambulā, lai piedalītos zinātniskā konferencē. Apmeklējusi krāmu tirdziņu, viņa iegādājas nelielu krūku, un liels ir viņas pārsteigums, kad no tās izlien džins, kurš ir gatavs piepildīt trīs vēlēšanās apmaiņā pret brīvību. Šeit problēmas tikai sākas, jo Eliteja īsti netic, ka viņš ir īsts. Turklāt, būdama mitoloģijas speciāliste, viņa zina vairākus gadījumus, kad nepārdomātas vēlēšanās izraisa lielas nepatikšanas. Džins viņu izklaidē, stāstīdams fantastiskus stāstus no savas pagātnes un beigu beigās viņa izdomā vēlēšanos, kura pārsteigs viņus abus.

1 2 3 4 5 6 .. 20