Mistika

Women Who Kill | ASV
Žanrs
IMDB
5.4 (546 balsu)
Morgans un Žans labi strādā kopā kā patiesi noziedzības aptaujātāji, jo kā pāris viņi nedarbojās labi. Tomēr, kad Morgans izveido jaunas attiecības ar noslēpumaino Simonu, viņu kopīgā interese pārvēršas aizdomās, paranojā un bailēs.

November Criminals | ASV
Žanrs
IMDB
5.3 (7522 balsu)
Adisons Šahts ir inteliģents bet atstumts ebreju skolas puisis, kurš pārcēlies uz Vašingtonu. Uz pilsētas tumšākajiem nostūriem viņš devies kopā ar savu labāko draudzeni un dvēselisko radinieci - Digeru. Kopā viņi cenšas atrisināt kāda skolēna - viņu laba drauga Kevina - nāves mistēriju. Tiesa, viņi ātri vien atklāj, ka patiesība ir daudzkārt drūmāka, nekā viņi varēja iedomāties.

Odd Thomas | ASV
Žanrs
IMDB
6.8 (45907 balsu)
Budžets
27,000,000.00$
Kalifornijas tuksneša pilsētā īslaicīgs pavārs ar gaišreģa spējām sastopas ar noslēpumainu cilvēku ar saiti uz tumšiem, draudošiem spēkiem.

Arrowhead | Austrālija
Žanrs
IMDB
4.4 (1963 balsu)
Kejs ir kara gūsteknis, kas noķerts starp divām armijām, kurām netic. Kad tika piedāvāta brīvības iespēja, Kejs dodas uz pēdējo glābšanas misiju tikai tāpēc, lai nokļūtu iesprostots, kad viņa kuģis nokrīt. Kejs drīz saprot, ka nāvējošākais radījums uz tuksneša mēness ir viņš pats.

The Scent of Rain & Lightning
Žanrs
IMDB
5.0 (739 balsu)
Kad jauna sieviete uzzina, ka viņas vecāku slepkava ir atbrīvots no cietuma, viņa ir spiesta pārskatīt vecās brūces, atklājot naida graujošo spēku un ģimenes noslēpumu patiesās izmaksas, pilnībā atklājot sevi.

Kidnapping Mr. Heineken | ASV| Lielbritānija| Beļģija| Nīderlande
Žanrs
IMDB
6.1 (18706 balsu)
Patiesais stāsts par Heredkena alus darītavas dibinātāja mazdēla un viņa vadītāja Fredija Heinekena nolaupīšanu. Viņi tika atbrīvoti pēc tam, kad tika samaksāta 35 miljonu holandiešu guldenu izpirkuma maksa.

Flight 7500 | ASV| Japāna
Žanrs
IMDB
4.8 (14164 balsu)
Lidojums 7500 izlido no Losandželosas Starptautiskās lidostas ar mērķi nokļūt Tokijā. Tā kā nakts lidojums desmit stundu kursa laikā pārsniedz Kluso okeānu, pasažieri salonā sastopas ar pārdabisku spēku.

Žanrs
IMDB
6.0 (6118 balsu)
Pēc viņu mātes nāves autoavārijā vīrietis pārceļas savas divas meitas uz Itāliju, lai atdzīvinātu viņu dzīvi. Dženova maina visus trīs, jo jaunākā meita sāk redzēt mātes spoku, bet vecākā atklāj viņas seksualitāti.

Trauma | Lielbritānija
Žanrs
IMDB
4.7 (3197 balsu)
Atmodoties no komas, lai atklātu savu sievu, ir gājusi bojā autoavārijā, iespējams, Bena pasaulei arī ir beidzies gals. Pēc dažām nedēļām Bens ir ārpus slimnīcas un, mēģinot sākt jaunu dzīvi, viņš pārceļas uz mājām, un viņu sadraudzē ar skaistu jauno kaimiņu Šarloti. Viņa dzīve var apgriezties, bet viss nav tā, kā šķiet, un, vajāts par mirušās sievas redzējumiem, Bens sāk zaudēt saķeri ar realitāti.

The Ipcress File | Lielbritānija
Žanrs
IMDB
7.2 (13206 balsu)
Viltīgajam un sausajam izlūkošanas aģentam Harijam Palmeram ir uzdots izmeklēt Lielbritānijas izlūkdienesta drošību, un drīz viņš nonāk divkāršu darījumu, nolaupīšanas un slepkavību pasaulē, kad atrod slepenā dienesta centrā strādājošu nodevēju.

The Magus | Lielbritānija
Žanrs
IMDB
5.7 (1500 balsu)
Skolotājs Grieķijas salā iesaistās savādās prāta spēlēs ar salas saldu (burvis) un skaistu jaunu sievieti.

Dressed to Kill | ASV
Žanrs
IMDB
7.1 (32986 balsu)
Budžets
6,500,000.00$
Noslēpumaina, gara auguma, blonda sieviete, kas valkā saulesbrilles, noslepkavo kādu no psihiatra pacientiem, un tagad viņa seko prostitūtai, kura bija aculieciniece.

1 2 3 4 5 6 .. 50