Mistika

A Dry White Season | ASV
Žanrs
IMDB
7.0 (5009 balsu)
1976. gada Soweto sacelšanās laikā baltās skolas skolotāja dzīvība un vērtības tiek apdraudētas, kad viņš uzdod jautājumus par jauna melna zēna nāvi, kurš nomira policijas apcietinājumā.

Invasion of the Body Snatchers | ASV
Žanrs
IMDB
7.4 (51952 balsu)
Budžets
3,500,000.00$
Pirmais paranojas infiltrācijas klasikas pārtaisījums pārvieto iebrukuma vidi no mazpilsētas uz Sanfrancisko un sākas, kad Metjū Benels pamana, ka vairāki viņa draugi sūdzas, ka viņu tuvie radinieki kaut kādā ziņā atšķiras. Pēc iztaujāšanas viņi paši šķiet mainījušies, jo visu noliedz vai klibo attaisnojumus. Pieaugot iebrucēju skaitam, viņi kļūst arvien atvērtāki, un Benels, kurš tagad ir bijis liecinieks mēģinājumam "aizvietot", saprot, ka viņam un viņa draugiem ir jāizbēg vai jāpiedzīvo tāds pats liktenis. Bet kam viņš var uzticēties, lai viņam palīdzētu un kurš jau ir izlaupīts?

The Man in 3B | ASV
Žanrs
IMDB
5.2 (572 balsu)
Derils Greiems (Lamman Rucker) tikko ir pārcēlies uz Jamaiku, Kvīnsu, daudzdzīvokļu namu, un viņa kaimiņi - gan vīrieši, gan sievietes - nevar apstāties par viņu. Sākot ar viņa ārkārtējo pievilcību līdz nenoliedzamajai izspiešanai, Derils ir vīrietis, kuru vēlas katra sieviete un kāds vīrietis vēlas būt. Nelaimīgā sieva Konija (Brelija Evansa) vēršas pie Darila, lai palīdzētu zaudēt svaru, cerot panākt laulības labošanu. Bet, kad Derils atkal sāk likt Konnijai justies skaistai, viņa apšauba, vai viņas laulību ir vērts glābt. Benijs (Roberts Ričards), izlutināts pusaudzis, kuru audzina viens tēvs, paceļ skatienu uz Darilu. Kad notiek negaidīts notikums, Benijs paliek apšaubījis visu, ko viņš jebkad zina par patiesību. Kristila (Nafesa Viljamsa), Darila pirmā mīlestība, vēlas panākt, lai lietas strādātu ar savu pašreizējo draugu. Tomēr Darilas atgriešanās dzīvē viņas laimīgās mājas vairs nespēj kontrolēt.

The Wizard of Gore | ASV
Žanrs
IMDB
4.9 (2610 balsu)
Karnevāla burvju mākslinieka un sāncenšu hipnotizētāja tumšajā fantāzijas vidē šausminošās Montaga Lieliskā “ilūzijas” ir unikālas ar to, ka, šķiet, tās kļūst par atpakaļejošu realitāti ilgi pēc triku izdarīšanas. Vai tā ir nejaušība, vai netieši pierādījumi par pasaules visnožēlojamāk ģenētiskajām slepkavībām? Kad pagrīdes žurnālists sāk izmeklēt dīvainos nāves gadījumus, patiesība izrādās daudz savādāka un satraucošāka par visu, ko viņš vai viņa lasītāji varēja iedomāties.

Spinning Man | ASV| Īrija| Zviedrija
Žanrs
IMDB
5.6 (9333 balsu)
Budžets
8,500,000.00$
Evans Bērzs, ģimenes cilvēks un cienījams filozofijas profesors izcilā koledžā, ir galvenais aizdomās turamais, ja pazūd studente.

The Thirteenth Floor | Vācija| ASV
Žanrs
IMDB
7.1 (66132 balsu)
Budžets
16,000,000.00$
Losandželosa. Bagāts cilvēks, pazīstams kā Mr Fuller, atklāj šokējošu noslēpumu par pasauli, kurā viņš dzīvo. Baidoties no savas dzīvības, viņš negaidītākajā vietā atstāj izmisīgu vēstījumu savam draugam.

Wounds | Lielbritānija
Žanrs
IMDB
4.0 (15081 balsu)
Bārmenim Ņūorleānā sāk notikt satraucošas un noslēpumainas lietas pēc tam, kad viņš paņem pie bāra atstāto tālruni.

Gosford Park | ASV| Lielbritānija| Itālija
Žanrs
IMDB
7.2 (79401 balsu)
Budžets
19,800,000.00$
1930. gadu Anglijā grupa pretenciozu bagātu un slavenu pulcējas nedēļas nogales atpūtai medību kūrortā. Bet, kad notiek slepkavība, katrs no šiem interesantajiem varoņiem kļūst par aizdomās turamo.

In the Electric Mist | Francija| ASV
Žanrs
IMDB
6.1 (16545 balsu)
Leitnants Deivs Robičo, detektīvs Ņūberijā, Luiziānas štatā, mēģina saistīt vietējā prostitūta slepkavību ar Ņūorleānas mafiozi Džūliju (Baby Feet) Balboni, kura ir Pilsoņu kara filmas līdzproducente. Tajā pašā laikā, pēc filmas zvaigznes Elroda Sykes ziņojuma par citu līķu atrašanu Atchafalaya purvā netālu no filmas uzņemšanas vietas, Robičo sāk vēl vienu izmeklēšanu, uzskatot, ka līķis ir melnādainā cilvēka paliekas, kuru viņš redzēja slepkavību 35 gadus iepriekš.

The Forbidden Room | Kanāda
Žanrs
IMDB
6.1 (2908 balsu)
Zemūdens apkalpe, baidīta meža bandītu bara, slavens ķirurgs un bērnu karavīru bataljons visi saņem vairāk, nekā viņi kaulējās, virzoties uz progresīvām dzīves un mīlestības idejām.

Eternal | Kanāda
Žanrs
IMDB
4.8 (1276 balsu)
Detektīvs Raimonds Pāvests ir apšaubāmas morāles detektīvs, kurš meklē savu pazudušo sievu. Izmeklēšana noved viņu pie mīklainās Elizabetes Keinas un viņas jaunās kalpones Irinas bagātīgā īpašuma. Saskaņā ar Elizabetes aizraujošajiem skatieniem un aristokrātiskajām manierēm slēpjas drausmīgs noslēpums, ar kuru dalījās viņas pavadone Irina. Kad detektīvs pāvests sevi perversu piesaista varenā Elizabete, ķermeņi sāk virspusē, viņa vaicājumi tikai padziļina noslēpumu ap Elizabetes pagātni. Pāvesta apsēstība kļūst tik intensīva, ka viņš pilnībā nespēj paredzēt Elizabetes reakciju uz iekļūšanu viņas tumšajā pasaulē - liktenīgu kļūdu, kas viņam varētu maksāt viņa un tuvāko cilvēku dzīvības.

Surveillance | Vācija| ASV| Kanāda
Žanrs
IMDB
6.3 (16642 balsu)
Budžets
3,500,000.00$
FBI aģents izseko sērijveida slepkavu ar trīs viņa iespējamo upuru palīdzību, kuriem visiem ir jāstāsta savādāk.

1 2 3 4 5 6 .. 50